Keresés

Részletes keresés

k.a.r. Creative Commons License 2007.10.05 0 0 75348
Sziasztok!

A múlt héten siránkoztam a nem növekedő tüszőim miatt. Ennek ellenére hétfőre sikerült túlstimulálódnom, hihetletlenül óriási tüszőkkel, a legkisebb akkor 22-es volt, a legnagyobb 30. Ezért kaptam egy injekciót, hogy ne repedjenek meg, de iszonyú magas volt a hormonszintem, majd másnap reggel bementem megint, ekkora már a legkisebb is 26-os volt és szerencsére lejjebb ment a hormonszintem, ezért azt mondta a dokibá, hogy ha nem reped meg csütörtök reggelig, akkor leszívják. Szerencsém volt, nem repedtek meg, így leszívtak 18 db óriási tüszőt, amiből ma 9 meg is indult...Felkészítettek, hogy óriási fájdalmaim lesznek, ami igaz is, bár tegnap sokkal rosszabb volt és hogy valószínűleg ha sikerül teherbe esnem az is elég fájdalmas lesz. De én ezt nem bánom, most azért örülök, hogy nem kellett kidobni ezt a ciklust és ezt csak az orvosnak köszönhetem.


Mindenkinek szép napot és jó szerencsét!

üdv
brenduska Creative Commons License 2007.10.03 0 0 75347
Szia perdo!
Hát nagyon-nagyon sajnálom.........Nem is tudom mit mondjak.Próbáld össze szedni magad,és ne add fel.A következő biztosan sikerülni fog.Az idő nem szorít.Pihenj nagyon sokat,és szüneteltesd ezt az egészet amíg teljesen lelkileg talpra nem álsz.Tudom most minden vigasztalás csak üres szó és mondat,de együtt érzek veled,és tényleg sajnálom.Nagyon vigyázz magadra,nehogy probléma legyen hogy hamarabb haza jöttél a korházból.Majd azért jelentkezz be.Üdv:Brenduska
Előzmény: Perdo (75346)
Perdo Creative Commons License 2007.10.02 0 0 75346
Brenduska! Sajnos nincsenek jó híreim. 5 napos blasztókat kaptam vissza, akik meg is tapadtak... Majd most szombaton el is mentek... Egy hétig véreztem, majd görcsöltem amikor bekerültem a klinikára. Ma jöttem haza saját felelősségre. HCG szint még mindig 50 fölött van, de fokozatosan csökken... :(
Előzmény: brenduska (75345)
brenduska Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75345
Perdó!
Mi újság?Csináltál már tesztet,mikor mész vérvételre?Mert most kell tesztelned a napokba.Ugye?Remélem jó hírekkel szolgálsz,én szorítok hogy ott legyen az a két csík.
Üdv:Brenduska
k.a.r. Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75344
sziasztok!

köszönöm a biztatásokat!
hétvége felé, ha hazajöttem pestről beszámolok mi történt..

jó szerencsét mindenkinek

üdv
Előzmény: sznv (75343)
sznv Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75343

Szia!

 

Leállítani, biztos, hogy nem fogják, úgy emlékszem naponta 1-1,2 mm -t nő, és kb 17-18 mm-nek kell lennie. Legalábbis így "rémlik"... Ha még kaptál Gonal-t, akkor pont jó lesz.

 

Szóval ne aggódj, biztos minden rendben lesz holnap.

Előzmény: k.a.r. (75339)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75342
Szerintem fognak még nőni ha emeltek a gyógyszeradagodon. Szerintem nem hiszem hogy leállítják, annak semmi értelme nem volna. Valószínűleg megcsinálják a punkciót, és eldöntik hogy elég érettek-e a petesejtek. De mondom, szerintem fognak még nőni.
Előzmény: k.a.r. (75341)
k.a.r. Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75341
Szia!

Hát a bal oldalon kb. 6-7 db 15mm-es van, a jobboldaliban még 13 mm-esek is vannak, de abban is kb. 6-7 mm, az endomat nemtom. az első lombiknál kb. 10 mm-es volt, meg ott csak a bal oldalról tudtak szívni tüszőt, mert a jobboldali megállt 10 mm-es tüszőknél és volt hogy nem is látszott a petefészkem sehogy...tehát ahhoz képest kicsit jobb a mostani állapot, csak a múltkor elég volt 10 nap is.
Holnap minden kiderül.

üdv

Előzmény: cunimazsi (75340)
cunimazsi Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75340

Szia K.a.r.

Én úgy tudom hogy a 15 mm az nem rossz, a kérdés hogy mennyi van belőle, illetve milyen vastag az endod. Nekem a leszívás elött csak 1-2 18-as volt, és a legtöbb 15-ös volt úgy emlékszem. Én a Gonal-t nem ismerem, nálunk puregont adnak helyette.

Egyébként ha úgy látják hogy nem oké, akkor szerintem leállítják ugyanúgy, mint amikor azt látják hogy túllöttek. Az UH-n mondták hogy megálltak, vagy hogy valami nem oké?

 

Kinga, jövő hét pénteken kell mennem vérvételre. Azért vagyok egy kicsit pesszimista, mert tavaly mikor nem sikerült, úgy emlékszem ugyanezt éreztem. Az első lombikom 2002-ben terhességgel végződött, és akkor nem éreztem semmit az égadta világon. Bár igaz hogy akkor nem kaptam a hcg nézéséig csak utrogestant.

 

Perdo, ne haragudj hogy zaklatlak, de végíg kísértem a levelezéseteket Brenduskával, és érdekelne hogy végül is hány naposan ültették be az emriókat, illetve hogy mikor kell menned vérvételre.

Előzmény: k.a.r. (75339)
k.a.r. Creative Commons License 2007.09.30 0 0 75339
Sziasztok!

Tud valaki abban segíteni, hogy mennyi az max. idő amig még növeszteni próbálják a tüszőket?Ma van a stimulációban a 13. napom és valahogy a 8-10. nap között megállt a növekedés 15 mm-nél, pénteken reggel nézték utoljára, majd hétfőn nézik újra, és ha nem nőtt akkor leállítják?Még kaptam 3 napi adagot (150 gonal, 2 merional/nap, illetve mára 4 merional).

mindenkinek üdv
kinga71 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 75338
cunimazsi, a 11 mm bőven elég:) (És ne keress jeleket se pro, se kontra, ilyenkor még tök fölösleges.) A mindjárt-megjön érzés simán lehet a lórúgásnyi progitól, amit ilyenkor kapunk. Én anno csak sírva fakadtam bármilyen whitney houston számon, ne kérdezd, hogy miért :)) Vérvétel mikor lesz?
Előzmény: cunimazsi (75337)
cunimazsi Creative Commons License 2007.09.28 0 0 75337

Szia Juci!

Érdekelne hogy te hova jársz. Nekem kettő lefagyasztottat endedtek fel kedden (3 naposan voltak lefagyasztva), mindkettő magához tért, és kedden volt az ET is, attól függetlenül, hogy jobban örültem volna ha megpróbálják elvinni őket 5 napig. Beszéltem ez ügyben a biológussal, és azt mondta hogy ezt nem szeretik, ettől függetlenül ha ez nem sikerül legközelebb megpróbálom kiharcolni, mert van még négy.

Én is azt választottam hogy TB-re menjen, a saját finanszírozást a legvégén veszem igénybe ha muszály. Egyébként elötte gyógyszert én sem kaptam szerencsére, csak előző hét csütörtökön kellett beadnom egy ovitrelle-t + vasárnaptól rakosgatom az utrogestant és adatom a progi szurit, de utóbbihoz én ragaszkodtam.

Megmondták hányas volt a nyálkahártyád a beültetésnél így spontán? Mikor kell menned vérvételre?

 

Kinga

Képzeld beültetés előtt csak kettőször kellett mennem UH-ra, egy darab vérvétel nem volt. Rákérdeztem a dokitól, és azt mondta nem kell, mert látja a tüsző méretén + az endo vastagságán hogy minden oké. Végül 11-ig ment fel a beültetésig, hát nem tudom mire lesz elég. Már most néha azt érzem mintha meg akarna jönni, és sajnos nem vagyok emiatt túl optimista.

 

Nem tudom ki az a Gaspi, de én is nagyon gratulálok a babucikhoz!

Előzmény: juci30 (75330)
bábuska Creative Commons License 2007.09.27 0 0 75336
Köszönöm Lányok!Már nyílvánvaló,hogy októberben kell elkezdenem a szurikat,ha a beültetés időpontját veszik figyelembe a várólistán.Szurik már megvannak.
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 75335
Akkor én lehet, hogy félreértettelek az előbb, én azt hittem a novemberi időpont az orvossal való legközelebbi találkozást jelenti. Most pontosan mi a helyzet nálad? Beszéltetek meg már valamit? Vannak receptjeid? stb.
Előzmény: bábuska (75332)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.27 0 0 75334
Szerintem az adott időpontban az orvos megvizsgál, eldönti milyen stimulációt fog használni és felírja a gyógyszereket. Mivel többféle stimuláció van lehet, hogy a a ciklusod második felében indul (long protokoll) vagy kezdetekor (antagonista), vagy az is lehet hogy szedetnek veled egy darabig fogamzásgátlót.  Sajnos ezt így elég nehéz megmondani.
Előzmény: bábuska (75332)
sznv Creative Commons License 2007.09.27 0 0 75333

Szia!

 

-Szerintem- az azt jelenti, hogy abban a hónapban lesz a beültetésed.Nem beszéltétek meg a dokiddal a "menetrendet" ?

-nekem is novemberberi időpontom van, okt 20.-a környékén kezdjük a stimut. (long lesz) -és 10.-12. körül az ET.

 

              

Előzmény: bábuska (75332)
bábuska Creative Commons License 2007.09.27 0 0 75332

                       Sziasztok!

 

Szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget,ha egy bizonyos hónapra vagyunk beírva lombikra,akkor az mit jelent,abban a hónapban kell lennie a ciklus első napjának,vagy a leszívásnak,vagy a beültetésnek???

Kb jövő hónap 14.ike lesz az első nap a ciklusomban,novemberi időpontunk van.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

 

kollina Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75331
Gratulálok Gaspinak, és sok boldogságot az egész családnak!
Előzmény: hb75 (75325)
juci30 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75330

Szia Cunimazsi!

 

Én nem ezen a fórumon szoktam, de épp most volt egy fagyis ET-m.

Nekem mindösszesen 2 db babám volt lefagyasztva, mindkettő túlélte a felolvasztást, de csak az egyik indult osztódásnak. Kedden vették ki a fagyiból őket, de mivel az egyik még nem indult be szerdára vártak még egy napot. Így csütörtökön volt ET. Viszont azt mondta a biológus, hogy most nagyon szép az embrió és jó esély van a megtapadásra. Előtte semmilyen gyógyszert nem kaptam. Nekem ez TB-re megy, mert ha nem sikerül, akkor egy darabig nem akarunk próbálkozni, de választhattam volna a fizetőset is. Remélem tudtam(tunk) segíteni, és bocs mindenkitől, hogy ilyen sokat írtam.

Előzmény: cunimazsi (75319)
=***= Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75329
HB :-))), de jó látni Téged!!! meg aztán jó hírekkel jössz!!!

Gaspi - gratulálok, hosszú és küzdelmes utad volt idáig, élvezd ki az anyaság minden pillanatát!!!
Előzmény: hb75 (75325)
Lucilla Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75328
Gratula Gaspiéknak a babákhoz! Igen szép súllyal születtek:-)
Előzmény: hb75 (75325)
Törölt nick Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75327
Gartulálok Gaspinak a babákhoz! :)
Előzmény: hb75 (75325)
kinga71 Creative Commons License 2007.09.26 0 0 75326
hb:) Isten hozta őket :))
Előzmény: hb75 (75325)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 75324

Szia Dongo !

 

Köszi !

Írtam !

 

Szuszka

Előzmény: Dongo.75 (75323)
Dongo.75 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 75323

Szia Szuszka, én tudok, nőt, Veszprémben, publikus vagyok írj egy mailt.

Dongo

Előzmény: Szuszka08 (75322)
Szuszka08 Creative Commons License 2007.09.24 0 0 75322

Sziasztok !

 

Nem tud vki. véletlenül egy jó pszichológust,ha lehet Nőt Veszprémben ?

 

köszönöm,aki tud segíteni előre is.

 

Szuszka

kinga71 Creative Commons License 2007.09.18 0 0 75321

cunimazsi, meg fog még az a nyálkahártya vastagodni, amint megreped a tüsződ, hagyd, hogy minden menjen a maga medrében:) Én szorítok, nekem így működött (mármint, hogy nem kaptam semmi, csak vártuk a tüszőrepedést, de azt kitartóan :))

 

A felengedés jóval gyorsabban zajlik, mint a fagyasztás maga, én is kb. 4 órát tudok.

 

És továbbra is előre az eszkimó populáció gyarapodásáért ;)

Előzmény: cunimazsi (75319)
puzzleball Creative Commons License 2007.09.18 0 0 75320
4-5 ora, utana meg varni kell, hogy osztodnak-e rendesen.
Előzmény: cunimazsi (75319)
cunimazsi Creative Commons License 2007.09.18 0 0 75319
Kinga: Én egy kicsit csalódott vagyok, mert a 9-ik napon 8-as volt az endom, nekem ennél jobb szokott lenni, de a doki azt mondta hogy jó, + van nagy tüszőm, úgyhogy nem kell rásegítés. Csütörtökön kell mennem UH kontrollra, de nem tudom hogy egyáltalán vérvétel lesz-e, mert arról tegnap nem esett szó. Azt mondta W, hogy ha minden oké, akkor szól hogy mikor kell elkezdenem a progesteron szurit, és előreláthatóan jövőhét elején lesz a beültetés.

Nem tudja véletlenül valaki, hogy kb. mennyi ideig tart az embriók felengedése? Sajnos tegnap ezt elfelejtettem megkérdezni a dokimtól. Én úgy tudtam hogy ez egy hosszú folyamat (24 óra körül), de miután írtátok hogy szép sorjában addig engedik fel míg nincs jó, úgy gondolom hogy rövidebb idő.
Előzmény: kinga71 (75316)
=***= Creative Commons License 2007.09.17 0 0 75318
Én konkrétan a baba projectre gondoltam..., hátha azért tűnt el, mert titkol valamit. ;-)
Én szorítok neki!
Előzmény: kinga71 (75317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!