Keresés

Részletes keresés

Tonie Creative Commons License 2007.05.14 0 0 948
A csajok koncentrikusan oldják meg a problémáikat: kifelé terjedő körökben, megosztják, tanácsot kérnek pl.
A pasik centrálisan: befelé irányuló önmarcang formájában próbálkoznak, többnyire sikerrel, csak lassan, kínok árán.

Fiúk, most komolyan! Tényleg növelni kell??
Előzmény: brekkancs (947)
brekkancs Creative Commons License 2007.05.14 0 0 947
Engem nem kell meggyőznöd, én nem fogok növeszteni még miattad sem.:-D Csak mondom, hogy a férfiak tényleg nem így működnek ilyen téren. Az életben működik az ok-okozat logika, itt azonban mindez sutba dobva. :(
Előzmény: Tonie (946)
Tonie Creative Commons License 2007.05.14 0 0 946
Jaj. A szeretőmnek is, igen. So, what? Nekem az kell, mert vele jó a szex, de nem én vagyok a sztenderd nő!
És ha esetleg jönne A Szerelem, egy hatcentis farokkal? Szerinted sikítva elfutnék? Nem hiszem.
Bár ismerve a pasikat, ezt hajtogathatnám végtelenített lemezen amíg nyugdíjba nem megyek.
Előzmény: brekkancs (945)


brekkancs Creative Commons License 2007.05.14 0 0 945
Ezt az 5 centit itt élő ember nem fogja elhinni neked... Inkább szaggattatják le, mintsem hogy belássák. Majd jönnek, hogy de neked is a szeretődnek, mi úgyis tudjuk aztat...
Előzmény: Tonie (944)
Tonie Creative Commons License 2007.05.14 0 0 944
Khmm. Míg a nők elvonulnak a plasztikai sebészhez és kitömetik a mellüket, a pasik eszement ötleteket vonultatnak fel pumpákkal, súlyokkal. Szóval azt hiszem az utóbbi helyzet kétségbeejtőbb, ugyanis veszélyes lehet kétkilós vasakat aggatni a péniszükre, mert sérülést okozhatnak maguknak, nem beszélve egyéb hülye ötletekről.

Ha 5 centinél hosszab, akkor már rendben is van, hiszen azok a nők is párra találnak, akiknek mindössze kettő darab szúnyogcsípés figyel a mellkasán.

Szerintem.
Előzmény: brekkancs (943)
brekkancs Creative Commons License 2007.05.14 0 0 943
Jó, hát rendben. Megadom magam. Persze. Csakhát mellet operáltatni csak pénz kérdése, péniszt nagyobbíttatni meg egy kissé macerásabb. És a mell mindig látszik a pénisz ellenben nem, sőt nem mernék rá megesküdni, hogy csak "ő" aztán az, "aki" minden élvezetek forrása. De persze, ha ez kell az önbizalomhoz, akkor nosza, kell az a súly rá, meg mit tudom én mi. Az meg tényleg nem árt, ha egy férfi az ottan környéki izmokat edzi. Ha hatásos a hosszra, az meg ugye dupla haszon. És ottan van akkor még a nagy szép autóknak az ő megvétele, a közhely szerint az is ilyen hatással van. Nemdebár? Szóval hajrá fijúk!
Előzmény: Törölt nick (942)
Törölt nick Creative Commons License 2007.05.14 0 0 942

Még olyan csaj is van itt a husz-on, aki kettéreped a barátja nagy farkától, mégis büszke rá, hogy a pasijának nagy van.

 

Én is bizonygathatom, hogy nem számít a mellméret, amennyire ezt elhiszed, annyira hisszük mi el a másikat.

Előzmény: brekkancs (939)
st.ember Creative Commons License 2007.05.14 0 0 941

na, most kinek higgyek, én ülve mértem, igy is bőven felette, viszont vastag is,  akkor lehet, hogy ÁLLVA még nagyobb.

De ez sem elég, szval érdekel a növelése is. De a nőknek már ez is elég, sőt esetenként sok is.

 

legjobb, ha levágatom és nővé operálva vihogok a sok hülyén:)))))

c.vitamin Creative Commons License 2007.05.14 0 0 940
Kedves Breki! Valóban 12 cm körül van ma kishazánkban az átlaos méret. De LANKADTAN! Egy tavaly az egyik budapesti egyetem kb 400 srác közötti anonim felmérés 16,2 cm-es átlagot hozott ki ÁLLVA! Ami meg a csajok véleményét illeti, az egy másik dolog. Ha valaki növelni szeretné szerszámának méretét és ezzel  arányosan önbizalma is megnő, az már csak duplán hasznos!
Előzmény: brekkancs (939)
brekkancs Creative Commons License 2007.05.13 0 0 939
Már régóta készülök ide írni, de lebeszéltem magam róla. Fiúk, ugye tudjátok, hogy az átlag ma Mo.-on kb. 12 cm? Nem 18, nem 19! Sőt nem is 25! Persze, ha vki úgy gondolja, hogy megéri az a pár mm, az persze az ő dolga, de nem ártana előtte rákérdezni pár nőnél (esetleg megnézni a kérdőív csajoknak idevágó részt), hogy tényleg mit gondolnak a kérdésről! Mert persze jó az, ha szép nagy (biztos), csak kérdés, hogy kell-e, hogy szétszakadjanak benne a szövetek.
Tréd Márk Creative Commons License 2007.05.10 0 0 938
Az enyém pl. akkor szokott megnőni, ha valami jó csaj tapogat. A normál mérete többszörösére.
Serác Creative Commons License 2007.05.10 0 0 937
Masszőrpár! Lehetne többet tudni a módszeretekről?
Előzmény: masszőrpár (934)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.21 0 0 936
Nekem nincs okom panaszra, viszont kíváncsisából vettem egyszer egy ilyen pumpát. Szóval kipróbáltam. A vákum hatására simán 3-4 cm-t hosszabbodott, főleg illetve szélesedett főként a makk. Túl nagy vákum már fájdalmas volt. A vákum elengedésének hatására visszaállt minden a normális méretre. Néhány ismétlés után valamivel jobban állt. Elképzelhetőnek tartom, hogy szex előtt egy kis bemelegítés segíthet, de azzal, hogy normál izgalmi méretet meghosszabbítsa, kicsit szkeptikus vagyok.
Mondjuk nem tudom, hogy a rendszeres használat okoz e valamilyen káros elváltozást. Ha fáj valami, akkor az nem jó szerintem.
pötyike Creative Commons License 2007.04.21 0 0 935

Sziasztok!

Erről a tapaszról van tapasztalat?

masszőrpár Creative Commons License 2007.04.19 0 0 934
Q2,5 cm-nél többre ne számírts, viszont a makk erősen növelhető és ez a legfontosabb, hisz az ingerli a csiklót vongálással, a hüvely bemenetet, és a hüvelyt belülről. 
Előzmény: Clitoris_Hunter (933)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.19 0 0 933
engem is érdekelne
Előzmény: masszőrpár (932)
masszőrpár Creative Commons License 2007.04.19 0 0 932

Rudi Sajnos nem megy úgy ahogy te szeretnéd. A megbeszélés és a pénisz vizsgálata ingyenes. Később végezhető egyedül, viszont pontosan be kell tanítani. A súllyal nem javaslom a nyújtást! Első alkalommal tisztázni kell, hogy vér vagy húspénisz. Meg kell nézni, hogy a gyenge vagy erős kötőszövet skáláján hol helyezkedsz el. Az bisztos, hogy csak mehanikus nyújtással nem lehet jó eredményt elérni. Nagyon fontos a szexuális beállítottság, és az inger gazdag környezet. Ezek együttesen hormonálisan is ösztönzők. A csoda kenőcsökben és szájon át szedhető készítményekkel vigyázni kell!!! Váltsunk mailt azzal csak nyerhetsz.

Előzmény: Törölt nick (930)
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.19 0 0 930

Helló!!!

 

ez a masszázs drága??

mennyi??

Egyedül is végezhető--gondolom nem a válasz, mert ti ilyennel foglalkoztok??

köszi

sya

masszőrpár Creative Commons License 2007.04.18 0 0 929
Szia Clitoris_Hunter! Van egy speciális lehetőség, de nem szabad túl sokat várni tőle. Nekünk is van olyan masszázs asztalunk, amely a nemiszervnél lukas, ott kell lelógatni és Egy bizonyos tréninget, masszázst alkalmazva, KB. 2,5 hossz és kerület növekedés érhető el. A szivacsos álomány masszázsával, viszont a kalapja nagyon szépen megnő. Mindig csupán az a kérdés, a hímvessző kicsi vagy a hüvely nem elég szűk. A nők is sokat tehetnek azért, hogy a legkisebb hímtagot is megtarthasság a punciukban.
Előzmény: Clitoris_Hunter (928)
Clitoris_Hunter Creative Commons License 2007.04.17 0 0 928
én méretileg kicsinylem az enyémet, hogyan lehetne növelni a méretét? valaki adjon tanácsot.
Törölt nick Creative Commons License 2007.04.17 0 0 927

Sziasztok!!!

 

 

Megkérem azokat, akik nem ide illő és nem érdemleges dolgokat írogatnak, nyissanak topicot maguknak !!!

 

Itt sokan azért vagyunk, mert közös céljaink vannak...

 

Amúgy elég kihalt manapság itt mindenki, Mi van?????

 

Miért nem szól már senki a tapasztalatairól???

 

Nekem a súlyos nyújtás nulla eredményt hozott, egy hónapig csináltam, egy hete abbahagytam....

kicsit tanácstalan vagyok

helló

csabilaci Creative Commons License 2007.03.30 0 0 926

az a baj hogy offolunk.....

 

:)

Előzmény: amelii (925)
amelii Creative Commons License 2007.03.30 0 0 925
nagyon szereted....
jól áll rajtad? :)
Előzmény: csabilaci (924)
csabilaci Creative Commons License 2007.03.30 0 0 924

neeem, még nem....

 

Előzmény: amelii (923)
amelii Creative Commons License 2007.03.30 0 0 923
kerüljön már le az a skinny :)
Előzmény: csabilaci (922)
csabilaci Creative Commons License 2007.03.30 0 0 922

ennyitől még nincs növekedés........legyen?

:o)

Előzmény: amelii (921)
amelii Creative Commons License 2007.03.30 0 0 921
jaj...
hányszorosánál tartasz? :)
Előzmény: csabilaci (920)
csabilaci Creative Commons License 2007.03.30 0 0 920

minden lehet........séges......

:))

 

 

Előzmény: amelii (919)
amelii Creative Commons License 2007.03.30 0 0 919
de akkor meg nagyon kicsi alapban......
Előzmény: csabilaci (918)
csabilaci Creative Commons License 2007.03.30 0 0 918

duplája? inkább 3-4 szeresre........

 

:))

Előzmény: amelii (917)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!