Keresés

Részletes keresés

FNZ Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7423

azt mondta, nem kell venni semmit és ők megveszik 1/3 árért, amit levezetett a szokásos a4-es papírjukon is.

tavaly voltam valamikor év elején, így már nem emléxek a nevükre sajnos, pedig eléggé elkondolkoznék rajta.

Előzmény: Steevler (7422)
Steevler Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7422

Meg tudnád írni, melyik cég "gazdasági igazgatója" ajánlott neked 1/3-ad vissazvásárlási árat? Venni tényleg nem kellett semmit mellé?

Előzmény: FNZ (7414)
FNZ Creative Commons License 2013.01.27 0 0 7421

hali!

 

Kíváncsiságból elmentem én is egy ilyenre (nem hozzájuk, de megkerestek már ők is), mert telefonon azt mondták, hogy van olyan konstrukciójuk is ahol nem kell előre fizetni semmit.

Kiderült, hogyha belépek hozzájuk 150.000-ért, kapok mindenféle kedvezményeket baromi sok szállodában és akkor tudnak foglalkozni az üdülési jogommal érdemben valamint akkor a vételár majdnem duplájáért tudják értékesíteni. Mondtam nekik, hogy kössz nem fizetek semmit.

Na ekkor jött nagy nehezen a nem kell fizetni előre semmit ajánlat a „GAZDASÁGI IGAZGATÓ”-tól:

Az üdülési jogot megveszik tőlem a vételár 1/3-áért és ha jól emléxek abból jön még le a 10 % valamilyen díj. Vagyis egy 900.000-ért megvett jogért kapnál kp-ben kb. 270.000 ft-ot. Ez elég érdekes, mert ha fizetek, akkor milliós összegért adják el (ha eladják), ha nem akkor bagóért megveszik.

 

Hívott az Eurobenefit is, hogy nekik 3 konstrukciójuk is van és olyan is van, hogyha megegyezünk az árban és a jutalékban, akkor nem kell fizetni előre semmit. Kíváncsi lennék erre, hogy ők mit ajánlanak. Ez a konstrukciójuk 3-4 hónapja van állítólag.

mérges vagyok Creative Commons License 2013.01.26 0 0 7420

Az Aradi utca gyanus.Itt én már két céget is ismerek.Az egyik már engem is csalt,beszéltem is velük,de Ök előre nem kértek pénzt.Majd jelentkeznek,de bizzam bennük, Ök hamar eladják. Persze ennek már 5 hónapja.

Smartvip Hungária Kft.  VIP smart Kft.

"mérges vagyok"

 

Előzmény: pimpa007 (7419)
pimpa007 Creative Commons License 2013.01.25 0 0 7419

nem, felhivtak, valahol a 13.kerületben lett volna eredetileg a tájékoztató, de mivel akkor nem értünk rá, mondták, hogy jó, jöjjünk az Aradi u. irodába, a kollegájukhoz. Hát itt voltunk. Most szerencsére nem ver a földhöz a 30ezer, de ennél többet nem adtam volna. (igy legalább van egy halvány reményem, hogy talán meghirdetik valahol :)) üdülj pont hú az oldal ahova a 'kedvezményt'  'vettük', mert nem lehet azért fizetni, hogy ők árulják a jogot..vagy valami ilyesmi, és ezért 'ellenszolgáltatásként' ezt a klubtagságot vagy mit.

 

olyan jó lenne valakivel találkozni, akinek TÉNYLEG sikerült eladni a jogát...

Előzmény: JGab (7418)
JGab Creative Commons License 2013.01.25 0 0 7418
Hmmmm...
Nem vagyok biztos benne, hogy nincs 8 napos indoklás nélküli elállási jogotok.
Hol voltatok? Valami termékbemutató jellegű eseményen?
Előzmény: pimpa007 (7416)
pimpa007 Creative Commons License 2013.01.25 0 0 7417

JGab, pontosan ugyanezt mondtam a 'képviselő' pasinak is...páromnak meg megmondtam, hogy az itt a lényeg, hogy ha azt mondják , hogy 100ezer a regisztrációs dij vagy megbizási dij, nevezzük bárminek, akkor kisétálunk, de a 30ezerre azért sokan letennék a pénzt, abban a reményben, hogy túladnak a jogon.

 

Gusztustalan hogy ha ebben az országban valakit átvertek csúnyán, akkor arra szakosodik még egy banda, hogy igaz nem olyan nagy összeggel, de még egyszer lehúzza a nyomorultakat.

 

MenDan hetem van, de nem tudom, hogy pereskedjek-e, ha van 'sorstárs', akkor emailben megkereshet

Előzmény: JGab (7407)
pimpa007 Creative Commons License 2013.01.25 0 0 7416

Tegnapelőtt voltunk náluk...bár láttam volna ezt a hsz-t hamarabb...nem 80ezret kértek, hanem 30-at...hát most ennyit buktunk...pedig bennem volt, hogy egyből lelépek, de a párom nagyon úgy volt vele, hogy ezt még 'megpróbáljuk', bukunk, bukunk, de akkor legalább nem százezreket. Tudod, mikor az első másodperces megérzésed azt mondja, fordulj vissza...

 

Good Work group a nevük, és nekem egész idő alatt a Svindlerek c. Spekt*rum tv-s sorozat járt a fejemben. Egyébként egy épitőipari tevékenységű társaság, ingatlanértékesités szolgáltatással...

 

Azt mondta, hogy az oroszok veszik most a jogokat.

 

A szerződésre ráirattam a 'képviselő' szig számát és cimét, anyja nevét.

 

 

Előzmény: moncsi7060 (7290)
R2psalal Creative Commons License 2013.01.24 0 0 7415

Hallott valaki valamit a Netwells Hungária Kft-ről?

 

FNZ Creative Commons License 2013.01.24 0 0 7414

hali!

 

Kíváncsiságból elmentem én is egy ilyenre (nem hozzájuk, de megkerestek már ők is), mert telefonon azt mondták, hogy van olyan konstrukciójuk is ahol nem kell előre fizetni semmit.

Kiderült, hogyha belépek hozzájuk 150.000-ért, kapok mindenféle kedvezményeket baromi sok szállodában és akkor tudnak foglalkozni az üdülési jogommal érdemben valamint akkor a vételár majdnem duplájáért tudják értékesíteni. Mondtam nekik, hogy kössz nem fizetek semmit.

Na ekkor jött nagy nehezen a nem kell fizetni előre semmit ajánlat a „GAZDASÁGI IGAZGATÓ”-tól:

Az üdülési jogot megveszik tőlem a vételár 1/3-áért és ha jól emléxek abból jön még le a 10 % valamilyen díj. Vagyis egy 900.000-ért megvett jogért kapnál kp-ben kb. 270.000 ft-ot. Ez elég érdekes, mert ha fizetek, akkor milliós összegért adják el (ha eladják), ha nem akkor bagóért megveszik.

 

Hívott az Eurobenefit is, hogy nekik 3 konstrukciójuk is van és olyan is van, hogyha megegyezünk az árban és a jutalékban, akkor nem kell fizetni előre semmit. Kíváncsi lennék erre, hogy ők mit ajánlanak. Ez a konstrukciójuk 3-4 hónapja van állítólag.

Előzmény: wolfocska (7408)
Cenerentola Creative Commons License 2013.01.24 0 0 7413

Javítás: A/-es = A/4-es

Előzmény: Cenerentola (7412)
Cenerentola Creative Commons License 2013.01.24 0 0 7412

Lehet, hogy mi egy időben voltunk egyazon helyszínen? Az elsütni kívánt trükk is (VIP, román piac, szoboszlói üdülési jog, értékkülönbözet) tök ugyanaz volt, s a jól ismert képlet is azonos: először egy rokonszenves, mézes-mázos stílusú beetető-puhító ifjú, utána egy nagyeszű igazgató elvtárs, végül egy még nagyobb eszű vezérigazgató elvtárs. Utolsó felvonásként pedig egy gyors, követhetetlen hadarás s egy számokkal sebesen telefirkált A/-es lap. Szóval az unalomig ismert humbug és hókuszpókuszok.

 

Hiába, nincs ezeknek fantáziájuk, nem képesek meggyőzően újítani, már a kutya sem dől be nekik! Úgyhogy, talán mondanom sem kell, nem jött nekik össze a simlis üzlet, mert beintettem: a jobb kezemet a bal csuklómra illesztettem, emennek folyamatos le-föl hajlítgatása közben.

 

Coki! El a mohó mancsokkal a bugyellárisunktól, ebadta svindlerjei!

Előzmény: wolfocska (7408)
Steevler Creative Commons License 2013.01.23 0 0 7411

Köszi a választ! A nagy problémám, hogy nekünk nincsen benne a szerződésbe, hogy 3 év nemfizetés után helló, megszűnik a jog.... van valakinek még ilyen szerződése (2000-es évi)..

Előzmény: wolfocska (7409)
Gio1977 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7410

Jesszus, be ne dolj nekik.

Akkora csalas az egesz, hogy az mar ide buzlik. Ajanlj fel nekik 20% reszesedest az eladasi arbol, a regisztracios dij helyett.

Ha elfogadjak, akkor OK, de ennek az eselye pontosan 0%. 

Ne szord a penzed feleslegesen, ne higyj a csaloknak

Előzmény: Morgó53 (7405)
wolfocska Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7409

Az én szerződésemben ez áll:

" Amennyiben az éves költségtérítés díját a vevő 3 egymást követő évben nem fizeti meg, úgy a jelen szerződésből eredő valamennyi jogát velveszti."

Véleményem szerint csak igy lehet majd megszabadulni tőle. Egyenlőre van jelentkező a baráti körben aki a költségtérités fejében igénybe veszi helyettem. Persze igy is bukás, de többet nem lehet kérni:-(

Előzmény: Steevler (7404)
wolfocska Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7408

Eurobenefit!

Átverés a javából ez is! Kéretik nagyívben kerülni!!!! A beetetős meghivásra (nem kell semmit fizetni, jutalékos rendszerben segitenek az értékesitésben, blababalaba......) elmentem tegnap.

Mások okulására irom le. 24. minden éves Murai Kreischberg üdülési jogra vettek rá a Haliday Clubnál 2004-ben 1.250e ft-ért. (nagyon szégyelem, hogy be tudtak palizni, életem nagy kudarcának tartom) Amint meglátta a szerrződés másolatomat az ember, közölte, ez eladhatatlan! Csak ugy lehet tőle megszabadulni, hogy egy VIP-s re "átkonvertáljuk" olyanra, ami eladható. Ez pedig Hajdúszoboszló, mert azért megvesznek a románok.

Közölte a murai jognak 1.600 e ft ma az értéke (szerintem ami eladhatatlan, -2 perccel ezelőtt mondta- annak 0 ft az értéke, de ráhagytam) és egy VIP-s jogra kellene cserélni, (na ezt a kifejezést jó sokszor elmondta) Hajduszoboszlón, ami 2.700 e ft. Mondta, az 1.600 e ft-os muraui jog ugy viselkedne mint kp, amit akkor kapnék meg, amikor a hajduszoboszlóit eladja, ami kb 6-max 12 hónap. Igen, van közte 1.100 e ft, ami differenciára nagyon jó hitel lehetőséget tud, de mindenek előtt az ügylet elinditásához 150 e ft-ot kellene befizetnem. Megkérdeztem, akkor miért nem rögtön értékesitik a hajdúszoboszlói jogot a románoknak? miért kellek én ehhez az ügylethez? Azt mondta, mert Romániában nincs TS, ami kell a románoknak a cseréhez. Nem igazán értettem ezt a ködösitést, és nagyon röviden elköszöntem.

Még vergődött egy kicsit, hogy különben soha el nem tudom adni, ezaz egy lehetőség van, és ők ezt remekül kitalálták, és nem véletlen, hogy ma ebben a konstrukcióban ők a piacvezetők. Ujra megköszöntem, mire ő, hogy akkor mi lesz? még 22 évig akarom nyögni a fentartási költséget?, mert ettől akkor sem szabadulok meg, ha 3 évig nem fizetem a közös költséget, mert azt akár a gyererkeimtől is de kamatosan mindenképpen be fogják hajtani. Ujra elköszöntem, de még az ajtóban is nekifutott a témának. Szörnyű volt! Ne dőljetek be nekik!

JGab Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7407

Nem a sikerdíjért dolgoznak, hanem a regisztrációs díjért. Azt elteszik, aztán kész.

Gondolom jó magas minimális árat állapítanak meg. Kecsegtető, de sosem lesz belőle üzlet. Amúgy ez innentől bűzlik már. Ha beviszed a kereskedőhöz a kocsidat, hogy bizományba eladnád, nem ő fogja meghatározni az árat. Ha meg rábízod, akkor lenyomja, hogy gyorsan megkapja a sikerdíját. Itt valamiért pont fordítva dolgoznak. Azért, mert ha megmondanák, hogy mennyiért lehet egy használt jogot eladni, senki sem boltolna velük. Így meg összeszedik a regisztrációs díjakat, felteszik egy senki által nem látogatott honlapra a hírdetést és annyi.

Teli van ilyen ajánlattal minden, olyan embert meg még látni sem látott senki, akinek eladták volna így a jogát.

Előzmény: Morgó53 (7405)
Morgó53 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7406

Tisztelt TG!

Én is hasonló cipőben járok, engem is átvert a HCH és fontolóra vettem ,hogy jogi útra terelem az ügyet.

Előzmény: TG-pereljünk! (7381)
Morgó53 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7405

Megkeresett bennünket az Online Resort Kft azzal, hogy el tudják adni az üdülési jogomat. Reghisztrációs díjat kértek amit vagy leutazom vagy az eladás után visszafizetnek részünkre. Az eladásért 10 % jutalékot kértek és ők állapították meg a minimális eladási árat is. Ez így nagyon kecsegtetően hangzott, nem tudom mi benne az átverés. A szerződés határozatlan idejű, sikerdíjért dolgoznak, de megnéztem az adatlapukat és 2700 eladásra kínált üdülési jogot találtam. Ezért érzem azt, hogy valami nem stimmel velük, mert ha nem adnak el akkor miből élnek.

Van valakinek valami infója róluk? Minden iformációt köszönettel veszek. 

Steevler Creative Commons License 2013.01.22 0 0 7404

Utána jártam, sajnos az 5 év most is érvényes...:-( Akinek volt már tapasztalata nemfizetés miatt történő üdülési jog kizárásból mostanában vagy akár régebben az ossza meg legyen szíves. Ez lenne ugyanis a célom, ugyanakkor tartok attól, hogy a lenyúlt üdülési jog vételár, és a rendszeresen eddig befizetett fenntartási díjak nem hozott elég hasznot számukra, főleg ilyen keserves és büntetésekkel teli időszakban... Félek, hogy peres úton még további pénzt követelnének, de egyszer ezt rövidre kell zárni... Kérem, akinek van vidi-hez hasonló kilépési, megszűnési tapasztalata, az legyen kedves velem megosztani.Előre is köszönöm.

Előzmény: vidi313 (7394)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.01.21 0 0 7403

Tisztelt doky!vagy akárki!

 

Miután már többen,több esetben is kértük a cég elérhetőségét,s Te ezt elfeledted.

Ezért ne ved nagyon zokon,de Én egy szélhámos csalonak tartalak.

Mert ha tudsz olyan cégről aki 105-ért eladja az üdülési jogomat.akkor közöld.Ha meg csak kamú, akkor tünj el a bal....-en!

Van elég bajuk az embereknek,rosszul eset,hogy átvertek bennünket nem kell,hogy ezt fokozd.

"mérges vagyok"

Előzmény: doky--- (7375)
R2psalal Creative Commons License 2013.01.21 0 0 7402

A Bükfürdői Birdland Villaparkban van üdülési jogunk.A fenntartási díjat nagyon megemelték. Keresem társaimat akikkel együtt felléphetnénk az üzemeltető ellen .

Gio1977 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 7401

Szia,

Sajnos ugy tunik emberunk is egyike volt a csaloknak, legalabb is minden fele kamu kifogasokkal razott le mindenkit, aki konkretumokat kert tole.

Előzmény: zsu40 (7400)
zsu40 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 7400

Ez engem is érdekelne, mert már egy jó pár előre fizetős cégbe én is bele futottam.

3 eladó üdélési jogom van.

köszönöm.

lenci2 Creative Commons License 2013.01.18 0 0 7399

Szia doky!

Olvastam az írásod hogy ismersz valakit akinek eladták ugy az üdülési jogát hogy a véteár 10%-át kérték

Nekem pont ilyen cégre lenne szükségem akinek nem kell előre fizetni csak ha elkel az üdülési jog

Meg tudnád nekem írni a cég nevét

Mi is belefutottunk már mindenféle formában lehúzó emberekbe és most már csak olyannal venném fel a kapcsolatot aki előre nem kér pénzt

Ha meg tudod szerezni nagyon jó lenne

köszi

lengyellenci

Előzmény: doky--- (7355)
Wormie Creative Commons License 2013.01.14 0 0 7398

A másik topikban volt róla szó már, de nem túl sok konkrétum.

 

Ha csak a megkötött üzlet után kér pénzt, nem annyira gyanús, mint az előrefizetés, de nem árt óvatosnak lenned. Kéne látni, milyen szerződést kínálnak......

 

De majd talán a többiek tudnak több okosat mondani.

 

 

Előzmény: wolfocska (7397)
wolfocska Creative Commons License 2013.01.14 0 0 7397

Euróbenefit Kft mond valakinek valamit?

Ugy ad el, hogy előre semmit sem kell fizetni, árajánlatot tesz, és 5-10%-ot kér sikerdíjként megállapodás szerint.

 

FISNA Creative Commons License 2013.01.07 0 0 7396

Sorstársak!

Kétem azo jelentkezését, akik a Kereknap Outlet  kft-től vásároltak jogot és előleget kértek, visszalépés után nem fizették vissza a pénzt mivel ők klubtagságként könyvelték el.

Jelenkezzen az is akit becsaptak, azok is akik peres viszonyban vannak velük. E-mail: fistvan1@freemail.hu Segitséget előre is köszönöm.

Wormie Creative Commons License 2013.01.02 0 0 7395

BUÉK mindenkinek!

 

Kevesebb átvágást, és sikeres pereket kívánok minden érintettnek. :)

 

 

vidi313 Creative Commons License 2012.12.31 0 0 7394

"...az akkori formátumú igen csak gyerek cipőben járó formahibás, szűkszavú szerződés..."

 

Nagyon jó megközelítés, az én szerződésem is ilyen volt. :-)

Előzmény: Steevler (7393)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!