Keresés

Részletes keresés

Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4010

.

.

.

.

Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4009

.

.

Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4008
Én mellém csak egyszer fexik be vki szőrüsen ...
Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4006

  Bi4! Nézd meg, kik ágálnak a szőrtelenség ellen ... de főleg a korukat! :)

Kipattogzás ... nagyszerű krémeket lehet kapni, pár perc alatt készen van, semmi kipattogzás, meg "futóbaromságbőrgyógyásszal"! :)

  Igen, FÉNYKEZELÉS! Én tudom ... és sokan mások még!

 

.

.

.

.

.

Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4004

Úgy gondolom ez azért nem éppen kislányos ... ekkora "lefnikkel"!! :))

 

.

.

.

.

Ítélet Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4003

  Az elmúlt években azt vettem észre, hogy a simaság - szőrösség az korosztályhoz köthető. 30-35 év alatt lámpással alig található szőrös, a lányok döntő többsége borotválja, fazonra vágja. 35 év felett viszont több a szőrös mint a sima vagy fazonos, de közöttük is egyre terjed a szőr eltüntetése. 50-55 év felettiekkel nem voltam még ... :o))))))))

  Ízlés kérdése egyébként, teljesen felesleges pedofilizmust belemagyarázni. Az ápoltság, tisztaság, higénia viszont egyértelmű a sima, fazonos javára!

 

.

.

.

Bambuló Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4002
Van egy ilyesmi grafiti: Addig nehezen hiszek a női emancipációban, míg nem lesznek képesek kopaszon is emelt fővel járni az utcán
Előzmény: Mákdaráló (()) (4001)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4001
Képen és szex filmben találkozik szőrössel, de ahogy néha előadja, csodálom hogy a haját el tudja viselni a fején...
Előzmény: Bambuló (4000)
Bambuló Creative Commons License 2006.07.03 0 0 4000
Akár képen, akár valóságban... GYakran mustrálja lányok szeméremdombját, vagy néha a tükörben találkozik eggyel?
Előzmény: Mákdaráló (()) (3999)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3999
Lány.
Előzmény: Bambuló (3998)
Bambuló Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3998
lány, vagy fiú az illető osztálytársad?
Előzmény: Mákdaráló (()) (3980)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3997
 Sötét és műmellű.
Előzmény: Mákdaráló (()) (3996)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3996
Azon nem lepődtem meg, hogy Dundikának csupasz... Ez a divat... Mondhatni Dundika a divat...
Előzmény: sudár (3994)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3995
 Hozzá kel tennem, hogy legfontosabbnak a csiklótól lefelé történő csupasztást tartom, azzal a területtel foglalkozik a férfiember legintenzívebben, a szeméremdombon maradhat némi fazonírozott szőr, de az se legyen 1 centisnél hosszabb! Tapasztalatom szerint nem minden nőnek áll jól a teljes kopasztás.
sudár Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3994

Csak a véleménykülönbségek miatt...

http://velvet.hu/szex/szor060621/

alguien Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3993
Párom egyszer borotválta le a hónalját, hát kb 2 hétig szenvedett, teljesen kipattogzott, viszketett, szúrt, kellemetlen volt Neki... visszanôtt végül, azóta nem hajlandó hozzá nyúlni..:))
Az Ô szôrösségével nekem semmi bajom nincs, imádom, úgy, ahogy van..:D csak rajtam ne legyen semmi sem.... egy idôben epiláltam a hónaljamat, csak aztán egy 2 hetes nyaralás alkalmával csak borotvát vittem magammal, elszoktam az epilálástól, és azóta nem vettem még rá magam, de most elhatároztam, h visszaszokom:D mert sokkal csupaszabb volt, sokkal tovább bírta.. csak elôtte kicsit meg kell növeszteni, nekem pedig az a nagy dolog.. :/

bikinivonalat is epiláltam akkoriban, azt is ujra kellene, kibírható fájdalom..:)
Előzmény: BBéci (3990)
sudár Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3992

Akkor rosszul fejeztem ki magam::))Bocs.

Persze hogy találnak. És a kategória is más.Én az érzésről beszéltem.

Egyébként szerencsém van,a párom is a csupaszt szereti és nincs szakálla.

 

ÉN sem borotváltam mindig,de mióta borotválom sokkal könyebben tudom tisztán tartani.Legalábbis úgy érzem,hogy sokkal tisztább vagyok.(főleg a bizonyos napokon)

Egy szó,mint száz a borotvált sokkal jobb. De tisztelem a másik véleményét is.

Előzmény: fan_fan (3989)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3991
 Kérdés keresztrejtvényfejtés közben: női nemi szerv, négy betű, mi az? Válasz helyett: vízszintes vagy függőleges?
Előzmény: fan_fan (3989)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3990
 Én csak a staniclimat kopasztom, úgy négy éve, sajnálom, hogy nem tettem évtizedekkel korábban, baromi jó érzés! Az arcomon 4-5 mm-es borostát hordok, 21 éve nem borotválkoztam. A mellkasomon rövidítem a szőrt, mert 4-5 centisre nő, a hónaljamat sem csupasztom, csak rövidre vágom. Szőke vagyok, pár méterről nem is látszik.
Előzmény: alguien (3988)
fan_fan Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3989

No azért a bajszos-szakállas pasasok is találnak partnert maguknak, ha keresnek ... :-))

 

Én speciel borotválom az arcom, szerintem a nemiszerv és arc két nagyon más kategória.

Előzmény: sudár (3987)
alguien Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3988
ien-igen, ezt ki is hagytam... szôrszálak a szájban, a torkon.... hát nem kívánom a Páromnak... :) nkem is jutott eddig néhányszor, hát nem a lejobb... egyébként a Páromnak szôrösnek kell lennie, azt szeretem..:)) vagyis ne szôrtelenítse a testét, az arca legyen borostás, nayon szexin néz ki úgy, na meg fiatalosabb is..:)) , nemi szerv meg kb 1-2 havonta lecsupaszítva 80%-nyival..:) szal maradjon egy kevés, de normál, alapállapotban még nem láttam, és így a jó..) nekünk..) bár, ha nem lenne olyan macerás a dolog, és nem lenne lusta hozzá, akkor mindig alig lenne rajta szôr..:)
Előzmény: BBéci (3983)
sudár Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3987

Pontosan ezért borotválom én is.

Hiszen ha megfordítod a dolgot olyan,mintha egy nőnek bajszos-szakállas pasast kéne puszilgatni. Az első élmény az, hogy tele van az ember szája szőrrel.

Én spec nem szeretem.

Előzmény: BBéci (3983)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3986
Szerencsére, így mindenki tud válogatni kedvére valót.
Előzmény: BBéci (3985)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3985
 Nem is kell megtéríteni senkit, nem lehetünk egyformák!
Előzmény: fan_fan (3982)
sudár Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3984

Szóval csak betévedtél ide? Igazad is van...meg kell nézni a másik oldalt is!

 

Előzmény: fan_fan (3982)
BBéci Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3983
 Tisztántartás szempontjából mindenképpen jobb a csupasz! Egyszer már írtam, hogy saját kezűleg mostam meg jó alaposan egy szőrös puncit, mégis éreztem utána rajta a pisiszagot. Csókolgatni, harapdálni, nyalogatni, szinte az egészet a számba beszippantani, majdnem felfalni csak a kopasztottat lehet normálisan. Régebben egy a torkomba jutó szőrszál annyira tudott zavarni, hogy odalett a gerjedelmem. Mire ki tudtam kűzdeni magamból, azt is elfelejtettem, mit akartam korábban. De ez már talán a szenilitás jele volt. :-)
Előzmény: alguien (3979)
fan_fan Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3982

Engem meg a csupasztól rázott ki a hideg, de már nem nézek olyan fotókat többé, a valóságban pedig szerencsére nem is láthatok csupaszt. ...

 

Nem hagyom magam "megtéríteni" !

Előzmény: Mákdaráló (()) (3980)
Róka69 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3981
Még jó!!!!
Előzmény: Mákdaráló (()) (3980)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3980

Osztálytársam is így vélekedik erről ahogy te, de őt látványosan rázza a higed ha szőrős puncit lát, akár képen is...

 

Hiába, nem vagyunk egyformák...

Előzmény: alguien (3979)
alguien Creative Commons License 2006.07.03 0 0 3979
Én beteges szôrgyûlölô vagyok..:D de kizárólag magamon... És nem mindig. Rosszul voltam a gondolattól már kislány koromtól kezdve, h majd egyszer nekem is szôrös lesz a hónaljam, a puncim.... Mikor anyumat láttam pucéran, attól is majdhogynem rosszul lettem.. ez azért így túlzás, de a gondolattól, h én is nézhetek igy ki, nekem is lehet ilyen szôrôs némely testrészem, rosszul voltam... anyám sohasem volt az a tipikus divatnô... fiatal, szép, de eléggé késve kezdte el borotválni a hónmalját is... még azt is mondhatnám, ciki volt vele kimenni az utcára, ha pl ujjatlanban volt.... a lábát azt epilálta, gantázta, de semmi mást....

és azért láttam néhánszor tömegközlekedésen izzadságtól csöpögô szôrös nôi hónaljat..... háátt fuuujj..... rosszul vagyok tôle...

mikor aztán megszôrösödtem:D, 2hónapig kb tûrtem a dolgot, ismerkedtem vele, majd megkezdôdött a harc..... ja, hónaljat persze rögötn eltüntettem...

puncival kellett felvenni a harcot.... elôször csak bikinivonal, majd egre szükebb lett a "csík", ami eyebkent is nyirtam, h legalabb rövid legyen, majd meuntam, es megkopasztottam magamat.... megláttam, és megtetszett:D volt, h 2 naponta borotváltam le a puncust, semmi bibim nem lett, semmi futószemölcs, meg hasonlók, amirôl Mákdaráló írt vmelyik topicban... szerencsére. Elég sokáig tartott ez a 2 naponta borotválás, durván másfél évig... majd kb 1 éve rászoktam a heti 1-re, és már idônként csak bikinivonalt csupaszitom le, vagy csíkot csinálok, szivecskét, ilyenek... hosszúra viszont nem növesztem, es kb 2 hét vmiylen fazon után kell legalabb ennyi cspasz... Páromnak mindegyik fazon tetszik, de a nagyon szôrös az nem. mikor szivecsket gyártottam, elégé megnôtt a szôr... mármint a szivecske területén..:) akkor szólt, h ez már elég hosszú.... :)

rosszul vagyok magamon a szôrtôl, undorítónak találok egy nôi nemi szervet akár csak víztôl csöpügô szôrcsomókkal.... pláne, ha kicsit spermás, izzadt, etc.... Ízlések és pofonok, de nekem jelenle más az ízlésem..:D

Lelkileg még "kislány" vagyok, vagyis kb fele-fele.... Ha épp "kislánynak" érzem magam, akkor nem illik hozzám a fazonigazított, csak a csupi.... Ha viszon épp nôiesebb hangulatomban vagyok, akkor fazonigazított kell... Túl nôies. És az én szememben ey nô nem 20 évesen lesz nô, hanem 30 évesen. Vay nézzen ki annyinak. Én még "csitrikorban" vagyok a magam20,5 évével ahhoz, h non-stop ízig-vérig NÔnek érezzem magam, és annak is láttassam....


Nemré néztem vmi mûsort, a szôrtelenítérôl volt szó, kiderült, a nôk elé nagy %-a mé sohasem látta a szôrzetét telejs eészében kinôve, mert mindig szôrtelenített... több hét kell hozzá, h teljesen kinöjön, és annyit senki sem vár....


Ja, még vmi ehhez a borotváláshoz... tisztábbnak érzem magam, és talán csak emiatt, de kényelmesebbnek is érzem az egészet.... ha teljesen cupasz vayok, nem szúr, ha szôrôs vagyok, akkor nem kényelmes semmi sem:), ha pedig fazonos, akkor szokott szúrni....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!