Keresés

Részletes keresés

veranéne Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56207
eléggé ajánlott kivárni, mert elég ha megszagol valami ürüléket és elkaphat súlyos fertőzést..ezt asszem a doki mondta..
én nem is tettem le az utcán, ölben vittem mindenhova amíg nem kapta meg az oltásait. a környéken rengeteg az oltatlan kóbormacska ráadásul, úgyhogy féltem is volna a betegségektől :/
azt hiszem egyedül a veszettség ellenit nem kell megvárni, mert az harapás útján terjed.
Előzmény: Boerdy (56203)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56206
Képes voltál a tiszta asztalterítőre feltenni azt a két nyálrágcsálót?Adok én neked!:-)Amúgy jól áll nekik a fotózás..élőben sokkal görényebben néznek ki a patkik a nagy nyáleróziótól és a mopszok ráncigálásától!:-)Persze a képen épp fordítva van Perdonál van a szürke és Ozzy mellett a feka patkány!:-)
Előzmény: FoxxyC (56202)
Boerdy Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56205
Borisz, egy nyugodt pillanatában :)Remélem, sikerül felraknom :) Borisz
juditka21 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56204
:)
Előzmény: aviii (56198)
Boerdy Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56203
Kedves Mopsz gazdik!

Másfél hete lettem felelős egy 3 hónapos mopsziért, Boriszért. Kis segítséget szeretnék kérni nevelésével kapcsolatban, Borisz ugyanis nagyon akaratos. Hiába az erőteljes "fúj"-olás, a figyelemelterelés, jutalomfalat, végső esetben az újsággal fenékre verés, rám sem hederít, ugyanúgy rágja a virágot, a kábeleket, erőteljesen kaparja a kanapét, a szőnyeget. Tegnap a bal füle is mintha megtört volna; olvastam a masszírozást, természetesen nem tudtam véghez vinni, mert folyamatosan harapott. Ettől függetlenül imádom a kis fenevadat :)
És még lenne egy kérdésem: az utolsó oltása 2 hét múlva lesz esedékes. Mennyire kell komolyan venni, hogy nem mehet ki? Kertünk nincsen, de az örökös bezártságot állatkínzásnak tartom. Esetleg estefelé, amikor már nincsenek a parkban kutyák?
Segítségeteket előre is köszönöm.
FoxxyC Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56202

:) Nekünk kettő is van, Rati és Pati.:))
Ozzynak vettük a feketét, Pedronak pedig a szürkéset, de amint odaadtuk nekik, eldőlt, hogy Pedroé a fekete, Ozzyé a szürke, és ha játszanak velük, mindig csak a sajátjukat hozzák..érdekes.
Tényleg baromira be tudnak nyálazóni!:))
Előzmény: veranéne (56192)
aviii Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56201
Ha az idő is engedi, akkor mi 2 körül mennénk ki, mert 4-kor mennünk kell nekünk is tovább :(
veranéne Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56200
mostmár minden szombaton sulim lesz, délután 4-5ig :'( gondolom ennél később már csak a hűlt helyeteket találom..

köszi, akkor közepes furmi lesz :)
(főleg, hogy ma megnézünk egy kiskutyát ami hosszú szőrű, lehet hogy lesz kutyapajti :))
Előzmény: aviii (56199)
aviii Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56199

Kinek a szerepel a szombati programja közt a mopsztalálkozó???? :))))))

 

 

aviii Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56198

Nekem volt szerencsém kipróbálni a kicsit és a közepeset is.

 

Nekem kicsi van, az is jó, de Juditkától kölcsön kaptam a közepeset egy próbára és én csak ajánlani tudom a nagyobbat :)

 

Mikor pici volt Morris, elég volt a kisebb is, de a nagyobbikkal sokkal gyorsabb a művelet. Ő is őrült, hogy nem nyúztam olyan sokáig. Szóval szerintem jobb befektetés a nagyobb.

 

Juditka! Mégegyszer nagyon köszi :)))))))))

Előzmény: veranéne (56195)
juditka21 Creative Commons License 2009.09.02 0 0 56197
Köszönjük:)

Lenne kérdésem...
A tenyésztőnk javasolta, hogy a kicsinek adjak GF600-at (glyco flex), másoktól is hallottam, hogy izületi problémák megelőzésére, kezelésére nagyon jó. A Berry mostanában többször is rosszul volt, hányt. Azt hittem, hogy a mamánál túl sok leeső falatka az oka, de rájöttem, hogy ezt a GF600-at nem bírja. Hallottatok már ilyenről? Neten semmi mellékhatással kapcsolatos írást nem találok.
Előzmény: zsazska (56196)
zsazska Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56196

Sziasztok! Ani! A képeid megint elvarázsoltak! Egyik szebb-jobb, mint a másik!

 

Juditka! A tieiddel is így vagyok! Annyira édes az a pindur, aki már nem is annyira pindur!:-)

veranéne Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56195
KÉRDÉS!!!


furminátorból (:D:D) a kicsi elég, vagy a közepes méretű a jobb neki??
veranéne Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56194
ja tegnap a gravirozott bilétáját is kihozták :D
(hu rákaptam erre a netről rendelésre :$)
ajánlom ezt is, http://www.beagle-club.hu/ebaruhaz/kutyabileta.htm pont át tudom bujtatni a kullancsnyakörvén úgyhogy mindig tudja viselni :)





sztem nagyon cuki ez a kép!! :)
ezen látszik is, hogy neki mennyire könnyfoltos a szeme körül! NYOMI :)
veranéne Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56193
petprint.hu! 3 nap alatt kihozták, elégedett vagyok.
Előzmény: Maomopsz (56184)
veranéne Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56192
ismerős a patkány!!!!!! :))))))))) nyomika kedvenc játéka egy ugyanilyen.... és ha játszik vele, teljesen átnedvesedik, aztán követ, nyomkodja a vádlimhoz azt a nyáltengert, hogy dobjam már el neki :D
Előzmény: juditka21 (56191)
juditka21 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56191
http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=26388128
Titkos puszi:) Anyu gépének nem mindig nyílik ki rendesen az eleje (bocsi fotósok, hogy nem tudom a szakszerű megnevezést:))
juditka21 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56190
Édik az apróságok:D
Előzmény: Maomopsz (56186)
juditka21 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56189
Amikor majd nagy golyó feje lesz, szépen ki fog lapulni:) Attól még masszírozhatod, biztos jól esik neki...
Előzmény: matika82 (56188)
matika82 Creative Commons License 2009.09.01 0 0 56188

 

 Az én kis mopszomnak, Manónak is megtört a bal füle. Ahogy olvastam az írásodat nem nagy gond. Helyre fog állni? Próbálom enyhén masszírozgatni, de nem tudom lesz- e eredmény.

Előzmény: juditka21 (56167)
Bszandra Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56187

Hello mindenki!

 

Félreértés ne essék, nem azt vártam, hogy tövig vágják a körmeit, de azért a farkaskarmából lecsippenthettek volna egy kicsit, meg mondjuk szólhattak volna, hogy ennyit merünk, tudtunk...Mindjárt már lenne a leányzó fekvése.

 

Azért is kértem a véleményeteket, mert tapasztalatlan vagyok e téren.

 

Nem akarom lehúzni, leszólni a kozmetikus csajt, csak valahogy az ügyfélkezelésen kellene javítania...

 

 

Ani!

Nagyon szépek a "kölkök"...Mindkettő tiszta apja... :D

Domi  jól elvan a kicsivel?

 

Lufinál ez a földzabálás visszatérő probléma, és nem tudom leszoktatni róla. Prémium tápot kap, tehát elvileg megkap minden tápanyagot, nem hiszem, hogy valamiben hiányt szenvedne.

Most is büntiben van... :@

Előzmény: Maomopsz (56186)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56186

:DDD

Biztos volt benne valami fini trutymó!

 

Hoztam képeket. A mopszbabánk tegnap kinyitotta mind a két szemét. :)

1. Kölkeink

2. Virágaink

3. Mopszbaba :)

Előzmény: Bszandra (56172)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56185

Uristen mekkorát nőtt!!! :D

Ha van időd kicsit gyakrabban rakj fel képeket légy'szi! :)

Előzmény: juditka21 (56167)
Maomopsz Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56184
:O Tök jó poló! Honnan van?
Előzmény: veranéne (56165)
zsazska Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56183

Sziasztok!

 

Szandra! Én is egyetértek Tomával. Ha nem muszáj, nem kell a karmokhoz nyúlni! Viszont, akkor az árát sem lett volna ildomos felszámolni!:-( Cleonak is csak az egyik körmét kell időnként megkurtítani, a többi szépen kopik magától.

 

Ljuti! A ti esetetekben is egyet kell értsek!:-) Biztos, hogy ha nem éri semmi komolyabb kellemetlenség, szépen megnyílik majd, és idővel talán még élvezni is fogja a többiek társaságát. Ha tudtok, inkább kistestű, és hasonló korú kutyák társaságában próbálkozzatok a szocializációval!

zsazska Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56182

Sziasztok!

 

Szandra! Én is egyetértek Tomával. Ha nem muszáj, nem kell a karmokhoz nyúlni! Viszont, akkor az árát sem lett volna ildomos felszámolni!:-( Cleonak is csak az egyik körmét kell időnként megkurtítani, a többi szépen kopik magától.

 

Ljuti! A ti esetetekben is egyet kell értsek!:-) Biztos, hogy ha nem éri semmi komolyabb kellemetlenség, szépen megnyílik majd, és idővel talán még élvezni is fogja a többiek társaságát. Ha tudtok, inkább kistestű, és hasonló korú kutyák társaságában próbálkozzatok a szocializációval!

Ljuti Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56181

Sziasztok, Köszönöm a megnyugtató infót! Akkor türelemmel várok.. :) és próbálom azért elkerülni a tömeget.. ja a kölyök kutyák amúgy ilyen jó nagyok voltak ám! Volt vizsla, golden, németjuhász és egyéb keverékek, de mind ilyen vehemens kajla fajta :) ő volt szegény a legapróbb teremtés.. volt egy francia bulldog, az meg ment, mint 1 tank...

Szeretnék eljutni egy mopsztalira is, ahol a tükörképével találkozhatna :) 

Üdv!

Előzmény: FoxxyC (56180)
FoxxyC Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56180
Szerintem sem lesz gond, a mopszok alapvetően kedvesek és barátságosak más kutyákkal. Persze minden kölyköt el lehet rontani - ami a szocializációt illeti -, de ti még időben vagytok! Nekem anno azt tanácsolták, hogy hiába kicsit megszeppen a kicsi, ne vegyük fel az ölünkbe, ha megbízható a másik kutya, hiszen ezzel csak még félénkebb lesz, nem pedig kiegyensúlyozott, talpraesett. Én ezt a tanácsot megfogadtam, még túl jól is sikerült, ugyanis Ozzy nem retten meg a legvérszomjasabb kutyától sem, hanem játszana vele.:) (Persze ennek én nem örülök, Tomával mindig vészjóslóan azt pedzegetjük, mikor járja meg a kis feka, és marcangolja szét valamelyik...)
Nem hinném, hogy egy másik kölyök olyan nagy kárt tudna tenni benne, nyilván Pedrot sem kölyök dogok és boxerek kergették meg...
Kitartást, biztosan feloldódik majd!
Előzmény: Ljuti (56177)
FoxxyC Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56179
A gonosz tacskókról és beagle-ökről nem is beszélve...
Előzmény: Tomahawk_ (56178)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.08.31 0 0 56178
Nem lesz gond....pedig nem is vagyok oktató!:-)Szerintem kihagyott egy fontos időszakot a szocializálódás időszakából és most kicsit meg van riadva a fajtársaitól.Nemsokára jót fogsz nevetni az egészen, de fontosnak tartom, hogy vigyázz rá és ne ijessze őt meg, nála jóval nagyobb kutya. Pedrot kiskorában két fajta kutya kergette meg, egy német dog, és egy boxer notóriusan....ezektől a fajtáktól azóta is tart.
Előzmény: Ljuti (56177)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!