Keresés

Részletes keresés

Wormie Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7462
Előzmény: Wormie (7459)
Wormie Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7461

Mai műsorajánló:

 

http://mno.hu/hirtv/kartalanitas-vagy-ujabb-lehuzas-panaszkonyv-szerda-1930-1136734

 

Adás:
2013. február 6. szerda 19.30
2013. február 8. péntek 11.05
2013. február 9. szombat 13.05
2013. február 10. vasárnap 18.30
2013. február 12. kedd 11.30

 

Kártalanítás vagy újabb lehúzás? Üdülési jogok újratöltve, vagyis az átvertek és az átverők újabb csatája. Második felvonás, avagy az üdülni vágyók újabb kálváriája.

 

 

Elég sokszor megismétlik, úgyhogy mindenkinek lesz alkalma megnézni. :-)

Wormie Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7460

Mai műsorajánló:

 

http://mno.hu/hirtv/kartalanitas-vagy-ujabb-lehuzas-panaszkonyv-szerda-1930-1136734

 

Adás:
2013. február 6. szerda 19.30
2013. február 8. péntek 11.05
2013. február 9. szombat 13.05
2013. február 10. vasárnap 18.30
2013. február 12. kedd 11.30

 

 

Kártalanítás vagy újabb lehúzás? Üdülési jogok újratöltve, vagyis az átvertek és az átverők újabb csatája. Második felvonás, avagy az üdülni vágyók újabb kálváriája.

 

 

 

Elég sokszor megismétlik, úgyhogy mindenkinek lesz alkalma megnézni. :-)

 


Wormie Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7459

Ma lesz a Hír TV-n a Panaszkönyv műsorában téma a TS.

A másik topikba mindjárt viszem a linket is.

 

 

vidi313 Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7458

Másik fórumban sokat beszéltem már róla, azért nem részleteztem most.

Sokszori unszolásra, és fenntartási díj nem fizetése után szerződés megszüntető határozattal, gyakorlatilag ellenszolgáltatás nélkül lemondtam a TS-ért kifizetett összegről.

Hosszú út vezetett idáig. Teljes elszántsággal meg akartam támadni a szerződést. Megkerestem egy sztárügyvéd barátomat, de sajnos addigra már kicsúsztam az 5 éves megtámadási határidőből.

A fenntartási díj nemfizetéstől nem tartottam, hogy bármi retorzió érhet miatta, sőt vártam, hogy bárcsak bíróságra adnának. Akkor legalább újra lehetőségem adódna előhozakodni azzal, amit már az 5 év elévülési idő miatt nem tehettem meg.

Persze volt eszük, tisztában voltak ők azzal, hogy van nekik mit takargatni.

Így aztán jött a szerződés megszüntető határozat.

Előzmény: molandi (7457)
molandi Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7457

Ma este 19:30 HírTv Panaszkönyv, az üdülési jogokkal fog foglalkozni. Hátha mondanak valami "okosságot".

Igaza van az előttem szólónak, lehetetlenség eladni még ingyen is.

Neked sikerült? Hogyan? (már ha jól értelmeztem az írásod)

vidi313 Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7456

Ui: a lelki nyugalmatok többet ér, mint tovább rágódni az egészen!

Előzmény: vidi313 (7455)
vidi313 Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7455

Csak egyet tudok mondani, mint olyan, aki ezen már túljutott, tehát TS mentes.

Emberek! Mikor tudatosul már bennetek, az egész másod értékesítés veszett fejsze nyele!

Megértem, én is így voltam, kapaszkodik az ember a legutolsó szalmaszálba is, de higyjétek el, értelmetlen vesszőfutás az egész.

Ezt a pénzt már akkor elveszített(ük)étek, amikor annak idején beléptetek a TS-be!

Lehetetlenség most már utólag bármennyit is megmenteni belőle.

Törölt nick Creative Commons License 2013.02.06 0 0 7454

Ma délután 3-ra hívott ez a cég(Dinasztia Wellness Kft. ), de miután átolvastam ezt a topicot, meggondoltam magam.

 

2012 tavaszán a Resort Club Hungary Kft ígért fűt-fát 270eHUF-ért, eddig nem hívtak! 

Előzmény: mérges vagyok (7429)
wolfocska Creative Commons License 2013.02.03 0 0 7453

Persze, tudom én, hogy azért érdeklődnek, hogy megyek-e, hogy ha nem, szépen kiadják, persze nem az én javamra.

Pont ezért vérlázitó, és nem mondok nekik semmi konkrétumot, kifizettem, enyém, és azt mondom megyek, ha nem, inkább álljon csak üresen, nehogy má'. Bár még ilyen nem volt, valaki mindig ment!

Előzmény: mérges vagyok (7444)
Pisces72 Creative Commons License 2013.02.02 0 0 7452

"Azzal nem foglalkoznak, hogy ... (a te zsebedre) ...kiadják"

Kell tudni olvasni az el nem mondottak között is. :)

Előzmény: mérges vagyok (7444)
JGab Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7451
hogyan áll jót érte?
Előzmény: directress79 (7448)
JGab Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7450
persze, mert a külföldiek hülyék.
Előzmény: directress79 (7446)
JGab Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7449
All Seasonhoz volt szerencsénk más, de TS témakörben.
Hazudtak, mint a vízfolyás.
Nemrég néztem a honlapjukat, az egyik (talán értékesítési) vezetőjüknek korábban saját TS értékesítő cége volt, de miután néhány tízmillióval sáros lett TS tulajok és szállodák felé egyaránt, felszívódott.
Szóval szép kis társaság. Kerülendő, szerintem.
Előzmény: directress79 (7445)
directress79 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7448

 

 

 

Szálloda szövetségi tag:

A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége – amely 1968 március 30.-án 17 szálloda részvételével alakult – a magyar turizmus és vendéglátás egyik meghatározó szakmai szervezete. Jelenlegi tagsága meghaladja az 500-at. Közöttük található közel 400 szálloda, mintegy 35.000 szállodai szobával - melyek a hazai hotel kapacitás kb. 70 %-át képviselik - továbbá 8 szállodalánc, 23 önálló étterem, 24 közép és felsőfokú oktatási intézmény, több mint 100 társult tag, egyéni tagok.

 

Az MSZÉSZ szakmai, érdekképviseleti tevékenységét – az egész országot lefedve – 7 Régióban fejti ki, s így megjeleníti Magyarország különböző területein – Budapesten, a vidéki nagy városokban, üdülő és gyógyhelyeken - elhelyezkedő, különböző kategóriájú és típusú szállodák és vendéglátó üzletek érdekeit.

 

 

Milyen feltételei vannak a tagságnak?


Az Egyesület tagjai lehetnek: szállodákat, panziókat, szállodaláncokat, éttermeket, vendéglátó üzleteket fenntartó gazdálkodó szervezetek, szakmai oktatási intézmények és természetes személyek.

 

A tagság feltétele, hogy a tag az Egyesület Alapszabályban foglalt egyesületi célokat elfogadja, azok megvalósításában közreműködést vállal, aláveti magát az Etikai Kódex rendelkezéseinek, és felvételét a Választmány javaslata alapján a Közgyűlés elfogadja.

 

 

Milyen szolgáltatásokat nyújt az MSZÉSZ a tagjai részére?

 

  • Szakmai és érdekképviselet /pl. adótörvényekkel, egyéb szabályozásokkal kapcsolatban/
  • Tanácsadás szállodák osztályba soroláshoz
  • Adóügyi tanácsadás
  • Jogi tanácsadás
  • Értékesítési, marketing akciók szervezése
  • Szakmai tanácsadás /minőségmenedzsment, fejlesztési, adóügyi, jogi kérdésekben stb./
  • Évente 2 rendes közgyűlés, régióülések, továbbképzések, szemináriumok szervezése
  • A szállodák piacra jutásának elősegítése, együttműködés az MT Zrt-vel
  • Tanácsadás, kedvező beszerzési lehetőségek az MSZÉSZ exkluzív, stratégiai és társult tagjai részére
  • Az MSZÉSZ honlapján, Hírlevelén és egyéb csatornákon keresztül tájékoztatás a hazai szállodaipar eredményeiről, aktuális kérdésekről
  • Információcsere szervezése a szállodák között a piaci áttekinthetőség megkönnyítésére
  • Évente a tagokat bemutató kiadvány elkészítése
  • Hírdetés lehetőség az MSZÉSZ honlapján

 

Ha valaki szálloda szövetségi tag, mint az Online Resorts Kft, olyan, mintha jótállna érte ez a szövetség, mármint a cég tevékenységéért, ami ily módon biztosított.

 

Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: Vernonflag (7426)
directress79 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7447

Megnyugtatom, kell előre fizetni, csak a telefonos mondta hogy nem kell, ez a lényeg, hogy valamiért fizessen.

Előzmény: FNZ (7430)
directress79 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7446

Kereslet valóban van rá, de csak külföldön.

Előzmény: FNZ (7442)
directress79 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7445

Hello!

 

Eurobenefit KFt=Allseasons Kft.

Csak azért változtattak nevet, hogy akik szerződtek az Allseasons-al, hogy eladják majd a jogukat, azokat újra hívhassák másnéven, s újra bepalizzák őket,csak most nem mint allseasons hanem mint eurobenefit.

Előzmény: R2psalal (7431)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7444

Persze lehet,hogy arra megy ki az érdeklődésük,hogy ha nem mégy akkor esetleg kiadják a saját hasznukra.

Bár amikor felkináltam nekik,hogy adják ki,mindig elhesegettek,hogy azzal nem foglalkoznak.Mégis megesik.

"mérges vagyok"

Előzmény: wolfocska (7440)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.02.01 0 0 7443

Igen ismerem.Egy afrikai származású magyar az ügyvezető.

Lépj be egy klubba,s szerződik veled,de csak azt vállalja,hogy hirdeti amerikában.

Egyébként,jellemző az ügyvezető úrra,hogy elötte maszekban csinálta,s még olyat is aláirt,hogy ha nem adja el,az esetben Ö megveszi.De utána nem volt elérhető egy évig,majd itt tünt fel.

Az meg ne csapjon be,hogy sokan hivnak közvetitők.Igény nincs,mert ha lenne,az esetben a maszek hirdetésekre érdeklődne valaki.2 éve hirdetek több helyen is,s még egyszer sem hivott más mint a közvetitő cégek.

Ezek csak az elöre beszedhető pénzekre mennek,s ha eseleg valaki érdeklödő beesik,annak az üres még elnem adott helyeket kinálják.

Egyébként csak első itána nézésre 25 céget találtam aki foglalkozik üdülési jog értékesitéssel.

 

De egy sem mutatott egyetlen embert sem akinek másodlagosan eladták az üdülési jogát.

"mérges vagyok"s maradok is.

Előzmény: FNZ (7442)
FNZ Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7442

erről a cégről hallottatok már? ma hívtak és náluk is van olyan lehetőség, hogy nem kell előre fizetni semmit

http://www.primeholidayclub.hu/

 

ezek szerint ilyen sok vételi igény van, hogy mindig csak hívogatnak valahonnan, hogy eladnák az üdülési jogomat valakinek!

ez jó jel, hogy van kereslet rá!

balacpapa Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7441

Köszi, köszi, köszi, és mindemellé millió puszi. Ezentúl mi sem mondjuk meg, hogy megyünk-e, vagy ki az, aki megy. Balac mama :-)

Előzmény: wolfocska (7440)
wolfocska Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7440

Nincs joga! A szerződésben benne van pontosan melyik apartman a tiéd, és Te annak a használati jogát megvetted, amellyel szabadon rendelkezhetsz, adaadhatod a barátodnak, vagy bárki másnak.

 

Engem is mindig felhivnak kb 2-3 héttel a hét előtt, hogy megyek-e, és mennyi időre? Ezzel a kérdéssel mindig felbaccák az agyam, és közlöm, hogy semmi közük hozzá, megvettem, kifizettem az évi fenntartási dijat, és majd még eldöntöm, hogy megyek-e, az egész hétre-e, egy napra-e, vagy 10 percre?

Erre azt mondják, azért kérdezik, mert fel kell készülniük a jövetelemre:-))

Ja! du 4-ig kulcsot se adnak, ülünk a halban, és egymást cukkoljuk, hogy mekkora barmok vagyunk! Istenien indul a nyaralás!

 

Előzmény: balacpapa (7436)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7439

Kedves  FNZ!

 

Érdeklődve várom beszámolódat.De ovatos legyél,csak egyértelmű papiroknak higgyél.

"mérges vagyok"

Előzmény: FNZ (7430)
mérges vagyok Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7438

A telefonos hölgyek nem tudnak semmit.Ök csak listát kapnak arról,hogy kit hivjanak.

Én már több esetben közöltem velük,hogy többet ne hivjanak,s a következő héten egy másik újra hivott.

"mérges vagyok2

Előzmény: Cenerentola (7433)
vidi313 Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7437

Attól függ hogy szól a szerződés. Ha arra az 1 hétre stb. saját tulajdonodról van szó, tehát részvény formájában vásároltad a helyet, akkor nincs joga.

Csak hát tudjuk, a TS átverésre épül.

Előzmény: balacpapa (7436)
balacpapa Creative Commons License 2013.01.31 0 0 7436

Telefonon beszéltem a szálloda igazgatóval (Murau) és azt mondta, hogy ha jelzem, hogy nem én megyek a saját hetemen akkor neki joga van másik apartmanba elszállásolni a barátaimat mert az enyimet kiadta. Az sem zavarta, hogy a másik apartman joval messzebb volt minden kényelmi szolgáltatástól és másik épületbe. Vajon milyen alapon van joga erre?

Előzmény: molandi (7434)
molandi Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7435

Mi visszakaptunk (ill. jóváírtak) visszamenőlegesen 3 évre a megemelt ÁFÁ-ból és fenntartási díj is kevesebb lett a 2012-nél.

Előzmény: R2psalal (7402)
molandi Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7434

Nálunk az én apartmanomba tették a barátnőméket. Dobogómajor.

Előzmény: balacpapa (7432)
Cenerentola Creative Commons License 2013.01.30 0 0 7433

A telefonos nő akkorát hazudott, mint egy ház. Tapasztalatból beszélek! Habár könnyen lehet, hogy nem tudatos volt a részéről, mivel a becstelenségben megőszült főnökei ezt rágták a szájába.

Előzmény: FNZ (7430)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!