Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 0 8292

Ezért is nem vagyok szakács. Maradhattam volna egy kis lúzer mint te, de máshogy döntöttem...

Előzmény: Törölt nick (8290)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 1 8291

Mondom, az ostobaságod olyan mint az abszolút nulla fok, nincs alább semmi. Én hecckampányokból szerzem az információimat, hanem az életből. 

 

 

Előzmény: Törölt nick (8288)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -1 0 8290

Szakácsként mennyit is keresnél? Nettó 1500 körül felsőhangon? Erről beszélek...és szerinted itt mindenki kurvajól él akinek van szakmája...

Előzmény: Törölt nick (8286)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8289

Szóval szerinted ha ez nagyon kevés akkor ezzel beismered hogy egyáltalán nincs jólét itt. Mert a többségnek csak álom nemhogy a 2600 eurós nettó bér, de a 2 ezer eurós is. A többség 1xxx eurót keres nettóban ebben az országban, ezt kellene megérteni! Ezt nem én állítom hanem a statisztikák! Ha pedig ezt képes vagy letagadni akkor nem vagy normális. FIgyelj oda, kit hülyítesz, én is ebben az országban élek, látom hogy élnek az emberek! Szép házban maximum úgy hogy eladósodnak egy életre, vagy örökölnek egy házat.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8288

Szóval te egyedül keresel nettó 2600 eurónál többet. Fasza munkád lehet, mert a többség nem keres ennyit.

 

Értsd már meg te nagyokos hogy a többség nem keres ennyit! Nagyon is reális az összehasonlítás! Az apuka bére a medián nagyjából. Olvass már! Durchschnittslohn!! Egyáltalán nincs alulbecsülve. Statistik Austria! Nézz utána! Egyáltalán nem alábecsült a bruttó 2200 eurós bér.... Nevetséges hogy ezt állítod. Jogos lenne valamennyire ha az apuka valami mosogató lenne bruttó 1400 al. De így nem.


A léyneg az hogy az első család nem doglozik, semmit se csinál csak gyerekeket és mégsi többet felmarkol mint a dolgozók. És akkor szerinted a gyerektelen dolgozókat támogatják. Vicc.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 0 8287

Semmi köze a tényekhez annak a szarnak...

Előzmény: Törölt nick (8285)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 0 8286

Hogyne lenne érvem, de te nem érted, mert lúzer vagy! Ott az első példa! 5 fős család, 2639,03 Euró bevétellel. Az nagyon kevés! Mi hárman vagyunk, (lassan négyen), de én egyedül keresek kb. ennyit átlagosan+ párom fizetése, +Familiensbeihilfe. Vagyis máris borul a második példa, ahol szándékosan alábecsülték a családfa jövedelmét, meg  mutterét is.

5 Főre ez kb túlélni elég, de biztosan nem jólét!

Előzmény: Törölt nick (8284)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8285

Őket fosztják ki a legjobban bakker....igen az ember azt hinné hogy a gyerekeseknek a nehezebb. Ausztriában ez nincs így. Itt annak van a legjobb dolga aki nem dolgozik csak a gyerekeket gyártja! Nézd az összehasonlítást, beszéljenek a tények!

Előzmény: Törölt nick (8282)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8284

Igen? Nekik a legjobb? Szerintem meg azoknak a legjobb akik gyártják a gyerekeket és nem csinálnak semmit. Ezért : 

 

https://volksbetrugpunktnet.files.wordpress.com/2015/03/c3b6s_sta.jpg

 

Akkor most cáfold meg a rideg tényeket....ja hogy nem megy...akkor psszt...

 

Semmi érved nincs, csak az hogy hülyézel engem, meg idiótázol. 

Előzmény: Törölt nick (8282)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 1 8283

Szerintem fejezd be, mert ha szar folyna a szádból is jobban járnál, mint ezzel a dumával. Szar kis lúzer vagy, ezért fogalmad sincs mit történik körülötted, ki mennyit keres, dolgozik, ki mennyit ér. Te semmit, ezt tudjuk....

Szakadj már le rólunk, belőled normális, értékes ember soha nem lesz...

Előzmény: Törölt nick (8281)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 1 8282

Mondom én, téged lehülyézni hatalmas dicséret lenne...

Van gyereked? Tudod mibe kerül egy gyerek? Látom, fogalmad sincs. Ausztriában a gyermektelen, szorgalmas, tanult pároknak a legjobb...

Előzmény: Törölt nick (8280)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8281

Nem azt írtam hogy Ausztriában nagyon szar lenne. Jóléti állam, mivel a melós bére is létminimum felett van, de a képzettek baromira ki vannak fosztva. Ez az igazság. A csodaszép házak meg hitelből épülnek. Vagy szerinted miből vesz házat a programozó, aki ugye a társadalom krémje...a bruttó 2500 eurós fizetésből amiből marad szűk 1700? Ebből veszi a 300 ezres házakat? És be ne magyarázd nekem hogy nem annyit keresnek. Bruttó 3 ezer már eléggé a teteje, abból is marad kemény 1900 nettóban. A 13-14 havival is 2300-2400 körül jön ki hónapokra lebontva. Mindezt sztárszakmával több éves gyakorlattal. Úgy hogy egy normális lakás(egy főre) Bécsben legalább 700 euró, egy középkategóriás kocsi fenntartása legalább 200...és hoppá, az értelmiségi fizetés fele már majdnem el is repült a lakbérre meg a kocsira...Úgyhogy nekem ne magyarázd be hogy itt dőzsölés van. Mert nincs.

Előzmény: Törölt nick (8279)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8280

Ausztriában egyetlen dolog igazán kifizetődő : gyártani a gyerekeket és felmarkolni a baromi sok támogatást utánuk. Volt is erről mostanság egy jó kimutatás az FPÖ egyik számában. Adott volt egy család, egyik szülő sem dolgozott, 3 gyerekük volt, erre kaptak havonta nettó 2300 eurt. A másik család úgy nézett ki : egy heti 40 órában dolgozó apuka, geringfügigében dolgozó anyukával. Összjövedelmük nettóban kevesebb mint az első család jövedelme! És NEM mosogató melóval számoltak, hanem ilyen bruttó 2000 ezer körüli fizetéssel, ami Ausztriában nem számít olyan szarnak. Szóval aki azt mondja hogy ebben az országban megéri dolgozni, az hazudik! Ebben az országban, ma, 2015ben, gyerekeket gyártani éri meg, azt támogatja az állam feneketlenül. A dolgozókat meg ott nyúlja le ahol tudja. A melóst kevésbé, de azért őt is fosztogatják a 240 eurós tbvel. Jelenelg egy bruttó 1400 eurót kereső egyedülálló ember ennyi tbt fizet havonta....

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 1 8279

Hülye az biztos nem vagy, rád nézve az hatalmas dicséret lenne!

Ha olyan szar Ausztriában, akkor már csak azt nem értem miből az a sok csodaszép ház, autó, miből ülnek az emberek az éttermekbe, kávézókba, miből mennek nyaralni, kirándulgatni, miből veszik a drága ruhákat, stb.

 

Többször elmondtuk, csak mert te egy ostoba egysejtű, semmirekellő lúzer vagy, még a többség szerencsére nem ilyen....

Előzmény: Törölt nick (8278)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -2 0 8278

Lehet hogy nincs diplomám, de hülye nem vagyok. Látom milyen adóterhelések vannak! Bruttó 2500ból marad kemény 1600.. nem éri meg Ausztriában diplomásnak lenni, ez van! Jól írta Hermes, azért kell ennyit adózni hogy kubuék afrikából jól élhessenek gyerekgyártással. Ausztriában nem éri meg tanulni, mert a béreden ez nagy eséllyel nem fog látszódni. A mekisfiúhoz csapdosnak 1100 eurt nettóban, a diplomás programozó meg kap nettó 1600at...ó boy...vicc.

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 0 1 8277

Te már csak tudod. Diplomát még csak nem is láttál...

 

Előzmény: Törölt nick (8276)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.06 -1 0 8276

Diplomásként Ausztriába ne gyere! Baromi magas adók vannak és elég alacsony fizetések! Menj inkább UKba, vagy Svájcba!

Order of Hermes Creative Commons License 2015.06.05 0 0 8275

Diplomaval szerintem monster.at... (en is ott talaltam anno)

Előzmény: szamo88 (8273)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.05 0 0 8274

Google. 

Beütöd mit akarsz dolgozni, meg hol, aztán adja is a találatokat. Pont mint magyarországon.

Előzmény: szamo88 (8273)
szamo88 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 8273

Sziasztok!

Tanácsot kérnék, csak indulási segítséget információt. 48 éves vagyok, két diplomás, németül beszélek...Ausztriában szeretnék dolgozni, mert a családomnak szeretnék megadni mindent. Segítsetek, hogy induljak el, hol keressek állást ami megbízható.

Köszönöm előre is.

nynfus05 Creative Commons License 2015.06.03 0 0 8272

Sziasztok.

 

Egy kis információra lenne szükségem, ausztriai munkavállalással kapcsolatban. Jelenleg buszsofőrként dolgozok egy állami cégnél és hát ugye a fizetés nem az igazi...a többiről ne is beszéljünk. Azt hallottam, hogy Ausztriába ( és Némeországba is ) igen sok helyre keresnek buszsofőröket. A kérdésem az volna, hogy kevés tapasztalattal ( 1-1,5 hónap ) és alap német tudással - amit napról napra gyarapítok - van-e esélyem elhelyezkedni a szakmában, és ha van akkor milyen irányba kezdjem el? 

 

Vagy van-e esetleg itt valaki aki kint dolgozik ilyen helyen és megosztaná velem tapasztalatait!

 

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítő hozzászólásokat!

mrjoy Creative Commons License 2015.06.01 0 0 8271

Sziasztok,

esetleg ha valakit érdekel, szeptembertől lesz egy kiadó lakás Sopronban. Társasházi lakás, 46 m2, 2 szoba, alacsony rezsivel.

Ha valakit érdekel az alábbi email címre írjon: marex@vipmail.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.19 0 1 8270

Előzmény: Nyugati gastarbeiter (8269)
Nyugati gastarbeiter Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8269

DOlgozz csak! Szükségem van továbbra is a segélyemre! Irány dolgozni!

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8268

Előzmény: Nyugati gastarbeiter (8267)
Nyugati gastarbeiter Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8267

Akkor most nézd meg mennyit adóznak Svájcban...Ausztriában meg tudod hova megy az adód? A nyugdíjasparadicsomra, meg a segélyekre.

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8266

Igen, vannak adók is...micsoda katasztrófa...

Előzmény: Nyugati gastarbeiter (8265)
Nyugati gastarbeiter Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8265

Ausztria amúgy tök hasonló Magyarországhoz. Itt is nyugdjasszocializmus van...a dolgozók adóznak egy csomót, a nyugdíjasok meg dőzsölnek. Programozó kap bruttó 3 ezert sok sok éves tapasztalattal, marad belőle nettó 1900...vicc!

Törölt nick Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8264

Aha...szóval oda sem kellenek hülyék? Beszélni kell a nyelvet? Hogy mik vannak? Akkor mégsem olyan szuper ott minden?

Nem vagyok közalkalmazott (sajnos).

Előzmény: Nyugati gastarbeiter (8263)
Nyugati gastarbeiter Creative Commons License 2015.05.19 0 0 8263

Nem megyek mert beszélhetetlen a nyelv, nem tudnám megtanulni.  Arról meg leginkább az ország tehet hogy én munkanélküli vagyok...nem tud számomr a biztosítani egy gastarbeiter melót se....zsebpénzért. Ebben az országban a többség zsebpénzt keres...1100-1300 eurós fizetések...vicc.

 

11 % körül van már a munkanélküliség ebben a remek országban. Persze te mit is tudnál erről közalkalmazottként.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!