Keresés

Részletes keresés

Kátai Tamás Creative Commons License 2000.01.07 0 0 130
Igazatok van! Nem tudom kellőképpen átélni a dolgot... Már kopok is. Jó mulatást!
Sorsha Creative Commons License 2000.01.07 0 0 129
Nezzuk mar az en listamat is:)
Daniel Day-Lewis, John Hannah, Gabriel Bryne, George Clooney, Ratoti Zoltan, Hirtling Istvan
evica,
Gati Oszkar nagyszeru ! Egyebkent anno nezted te is az ORF1-en a Knight Ridert is?:) Amikor meg abszolut nem volt az se ciki:)

paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.06 0 0 128
Evica!
Egy kéréssel fordulok hozzád. Megtennéd, hogy a Drezices képet elküldöd nekem e-mailben? Igazán hálás lennék.....
Ja igen, és az előbb elfelejtettem említeni, hogy Matt Damon egy isten!!!! Szerintetek nem hasonlít Bodó Viktorra, és Balázsra a Z pluszból? Persze ötezerszer jobb kiadásban.....
Előzmény: evica (122)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.06 0 0 127
Sziasztok!
Igazad van Alice, hülye kérdés volt, hát persze, hogy csak "csodálni" lehet Gyurikát.....:)))))
Muzsaval is egyetértek Edward Nortont illetőleg. Nem tudom, láttad-e a Varázsige: I love you című filmet, de ha nem, akkor feltétlenül nézd meg, mert az a tánc amit az ékszerboltban lejt, az felejthetetlen!!!!!
Ja igen, és Woody Harrelson is király. Án azt szeretem benne, hogy szinte minden filmjáben van olyan jelenet, ahol sír, és akkor meg kell zabálni.
üdv:
pm
cinemaniac Creative Commons License 2000.01.06 0 0 126
No végre egy olyan lista, ami hasonlít az enyémhez!
A Matrix-ig Keanu volt a No. 1., de ott valahogy kiábrándultam belőle. A Féktelenül-ben viszont nagyon komáltam. Egyébként meg már több éve mondják róla, hogy nem szereti a lányokat.
Most nem tudok igyzán sorrendet felállítani, de hosszú a listám. Csak szemléltetésképpen:
Brendan Fraser(irtó cuki a Múmiában), Woody Harrelson (az abszolút anti - férfiszépség, de olyan kisugárzása van, hogy szinte rátapadok a képernyőre), Kevin Spacey (No. 1 színész), szerintem a Kevin Kline is helyes, de sajna öregszik, Tim Robbins (a Remény Rabjaiban szuper).
A feltörekvő színészgárda is fel tud mutatni egy-két ígéretes példányt, de ők még túl kisfiúsak. Azért kíváncsi vagyok rájuk mondjuk olyan 5 év múlva: Matt Damon and Co.
Leonardoval nincs semmi bajom, szerintem állati jó színész(ha csak el nem száll minden tudománya a nagy sztárolás közben), de mint férfi egyáltalán nem tetszik.
Cage-et nem szeretem, nem tudom megmagyrázni, hogy miért. Nem szimpi!
Előzmény: paulinamartinez (101)
Alice Creative Commons License 2000.01.06 0 0 125
norinak igaza van, amúgy meg tök off, de nem a Kowáról volt szó, mint az kristálytisztán látszik is, ha az ember elolvassa... Nem, nem bántalak.
Ajánlom a Ki a legszebb szinésznő topikot, az tutira jobban fog tetszeni :O) Mi azért globálisabb szinten vagyunk, nem csak szinészekről van szó itten. :O))))

(Vasárnapig még három nap)
Alice

Előzmény: Kátai Tamás (123)
nori Creative Commons License 2000.01.06 0 0 124
Mi a baj, kedves Kátai Tamás? Mér probléma, ha a hölgyek megtárgyalják, ki a legklasszabb pasi?
Előzmény: Kátai Tamás (123)
Kátai Tamás Creative Commons License 2000.01.06 0 0 123
MIcsoda??!!!
Énekesváltás történt a Black-Outban? Ez biztos?
Egyébként meg ily' ostoba topic-kal még nem találkoztam. Minden elismerésem!
Előzmény: paulinamartinez (118)
evica Creative Commons License 2000.01.06 0 0 122
Na, ő Drazic, vagyis Callan Mulvey.
evica Creative Commons License 2000.01.06 0 0 121
es Gáti Oszkárhoz mit szóltok?
muzsa Creative Commons License 2000.01.06 0 0 120
Edward Norton.
tegnap ota abszolut biztos vagyok benne, hogy o az.
Alice Creative Commons License 2000.01.06 0 0 119
Ugyan már, temészetesen pozitiv értelemben mondtam, mit gondolsz, mit nézegettem rajta? :O)
Szia
Alice
Előzmény: paulinamartinez (118)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.05 0 0 118
Alice!
Nem értem igazán az előző hozzászólásodat. Ez most pozitív, vagy negatív volt? Ha esetleg jobban meg szeretnél róla győződni, hogy Gyuri jó pasi, látogass el a www.warpigs.hu-ra, menj be a fotókba, és nagyítsd ki az első képet. Ha ezek után negatív a véleményed, hát annyi neki, különbözik az ízlésünk. Bár annyira biztos nem, lásd fekete-kék (ez nem egy Black Out szám?).
Különben igen, ők azok, akiknél énekesváltás történt......:(((((((((. (bocsi, off)
na szevasz
pm
Előzmény: Alice (117)
Alice Creative Commons License 2000.01.05 0 0 117
Nahát, ezt a Gyurit már én is jól megnéztem egyszer, amikor egyszer itt koncerteztek minálunk. :O))) Nem hittem volna, hogy rá gondoltok, pontosan a rasta haj miatt. Nahát, nahát, mi a manó!
OFF: nem a Warpigs-et hagyta el az énekese? Vagy elküldték vagy mi.

DRAZIC nevét én a sorozat elején láttam, mikor felsorolják a szereplőket, egyébként mit számit a név? A lényeg a fekete-kék. :O)
Szintén fekete-kék tipusú szinész: Glenn Quinn. Aki tudja, azmegki, az kap egy pirospontot.

Üdv,
Alice

Előzmény: paulinamartinez (116)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.05 0 0 116
Kedves Alice!
Azt hiszem rátapintottál a lényegre Drezic-kel kapcsolatban. Egyébként Bogdan Drezic. Szerintem.
Ja igen, és Gyurinak tényleg hosszú haja van. És rasta. És egy isten!!!!!
üdv:
pm

ui: getom :))))))))) (csatlakozva az előttem szólókhoz.......)

Előzmény: Alice (113)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.05 0 0 115
Kedves Nori!
Igazán irígylem a fiadat!!!! Ó bárcsak én is abba az osztályba járhattam volna.......kibabrált velem a sors. Most mit tegyek?
üdv:
pm
Előzmény: nori (110)
noimporta Creative Commons License 2000.01.05 0 0 114
Alice,

Bizony, madzag nélkül nem megy a másolás... de attól függően, hogy milyen csatlakozó kell a két jószágodhoz, pár száz forintból megúszhatod...

Ha már KRS szereléseinél tartunk, be kell valljam, az én kedvencem az a kis fűzött, khm, bajuszkötő, amiben ott a tóparton pompázott... na jó, nem dagadt az izmoktól, de az én ízlésemnek pont megfelelt! :))))

noimporta

Előzmény: Alice (113)
Alice Creative Commons License 2000.01.05 0 0 113
Már megint közbekotyogok, de:

Callan Mulvey Bogdan vagy Bogdon Drazic-nek hivják a HBH-ban. És tényleg szép az a fekete-kék (haj-szem) összhatás, de az en szivem a csücske más. Izé, mások.
Tényleg nori, olyan szép képet találtam tegnap Riversről... :O)

noimporta, te egy angyal vagy, de ezt már mondtam. Igen, azok a szőrös-bőrös szerelés nekem is tetszik. (megsúgom, hogy két videjónk van, igaz, még sosem vettünk át, hogy kell azt? Valamilyen madzaggal?)

getom: :O))))))))))))

Üdv
Alice, aki várja a vasárnapot

Ui. A Gyurinak véletlenül nincs hosszú haja? (próbálom magam betájolni)

maplesyrup Creative Commons License 2000.01.05 0 0 112
GARAS DEZSŐ
Liam Neeson ( remélem jól írom a nevét,Schindler, bár ezt épp nem láttam)
nori Creative Commons License 2000.01.05 0 0 111
getom :-)))))
Előzmény: getom (108)
nori Creative Commons License 2000.01.05 0 0 110
Szerencsére a fiam nem híres ember (bár szerintem ő sokkal helyesebb, mint Gyurika, aki az osztálytársa volt, és együtt kezdtek gitározni, de szerencsére abbahagyta, pedig azt mondták rá, hogy ő Gazdagrét legjobb basszusgitárosa :-)))
Előzmény: paulinamartinez (104)
noimporta Creative Commons License 2000.01.05 0 0 109
Alice,

azért csak szólj, ha kell majd, és el tudod intézni a másolást... nem tudom, miért, de kevés fickónak állnak olyan jól azok a középkori szerelések, mint KRS-nak...

A másik topicból kifelejtettem, ha a másik Gustavón a Luz Mariásat értetted, akkor nem, a kettő nem ugyanaz... :) tényleg, Christian Meiert és Orlando Fundichelyt ki is felejtettem a listámról, pedig ők benne vannak a top 10-emben!

noimporta

Előzmény: Alice (98)
getom Creative Commons License 2000.01.05 0 0 108
Ti mind tisztára hülyék vagytok és kukák: a legislegvonzóbb férfisztrár csakis az izraeliek üdvöskéje, Dana International lehet.
GoldenEye Creative Commons License 2000.01.05 0 0 107
Brad Pitt
evica Creative Commons License 2000.01.05 0 0 106
Ogden Drazic (Callan Mulvey szerintem nem sok ermbernek mond valamit, a Szivtipro gimi (ausztral sorozat) legutobbi epizodjainak egyik kulcsfiguraja ) tenyleg naggyon jo :)

de ezt par hete mar mondtam

paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.04 0 0 105
Bocsi, az előbb elfelejtettem reagálni a Drezicet ért sérelmekre. Hát azért én el tudnám viselni a környezetemben......na jó, azért Riverset sem közösíteném ki.....
pm
Előzmény: nori (103)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.04 0 0 104
Szia Nori!
A fiadnak? Ki is ő......?
Ez nagyon felkavaró. De tényleg iszonyú jóképű!!!
üdv:
pm
Előzmény: nori (103)
nori Creative Commons License 2000.01.04 0 0 103
A Gyuri? Na, majd szólok a fiamnak...
A Szívtipróban Rivers volt az igazi, Drazic csak gyeneg utánzat
Előzmény: paulinamartinez (101)
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.03 0 0 102
A gvadelupai szűz bocsássa meg nekem, hogy az előbb kifelejtettem a sorból Fernando Colungát!!!
paulinamartinez Creative Commons License 2000.01.03 0 0 101
Az én listám (sajnos sorrendet nem tudok alkotni)
Keanu Reeves, Brendan Fraser, George Clooney, Noah Wyle, Brad Pitt, Drezic a Szívtipró(ból), Mike Patton (FNM), Matt LeBlanc, Werner Schreyer (Hugo Boss). Na ők voltak a külföldiek. Biztos sokakat kifelejtettem....
De hazánkban is vannak szépfiúk:
Stohl Andris, Ákos, Kamarás Iván, a vizipólósok, legfőképpen Kásás Tamás és Benedek Tibi (a legnagyobb király), Gyuri a Warpigs gitárosa, de a legeslegeslegszexisebb magyar csávó: ALFÖLDI ROBI!!!!!
Bocs a hosszú listáért. Még reggelig tudnám folytatni......
üdv:
pm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!