Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

PÍT Creative Commons License 2000.05.11 0 0 14
Tényleg már jó régen eltűntek.Annyit tudok, hogy mentek volna a szerelőmhőz múlt héten, de felhívták, hogy közbejött valami.Azóta semmi.
lore Creative Commons License 2000.05.11 0 0 13
Na végre! Szépen gyűlünk...

Tegnap mostam a vectrát és 'kis gömböcöt'. A motor még mindig tiszta, max egy kicsit poros. Megcsináltam a corsáét is, igaz műanyagápolása nélkül. Az nem olyan impozáns, pedig a 16V miatt szép széles feje van...

Hova tűnt vectragt és kadett??

lore

Előzmény: PÍT (12)
PÍT Creative Commons License 2000.05.11 0 0 12
Sziasztok Körbetárt Villám barátok!
Űdvözlök Mindenkit én is az új topik megnyitása alkalmából.
Lore!Tegnapi napom elég ... volt.A cégnél a net is rakoncátlankodott, úgyhogy tegnapot kilőttem.
Motornál természetesen elosztó,riasztó letekar,becsomiz.Utána Sonax motorvédőlakk adta meg a patinát és az ápoltságot.
Gabriel!Ha jó a paripa,azzal kimész a világból.
gabriel_ Creative Commons License 2000.05.10 0 0 11
Ja, ez az. Reszletek, eredmeny hetfon.
Remelem nincs nagy disznosag benne, akkor megveszem.
Ha kiderul valami, akkor ottmarad, bar nem egy gyakori auto... :)
Előzmény: lore (9)
lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 10
Eddig 2/3 lore, mindenki melós-netes? :-)))

c20xe, ha reggel se jössz, nem hiszem el, hogy olyan szép lett a motortered mint a V6-é! :-))) Amúgy nem volt semmi gond? (beázás stb.) Nyomtál valamit a műanyagokra/gumikra (szilikon)?

hullától még van speedster és astra coupe. A calibra utód nekem bejön, persze nem akkora dobás mint a calibra anno... Majd felrakom őket (kell szöttyögni a méretük miatt...).

lore

lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 9
Szia,
rémlik valahonnan valami... Ez az a 2,5TD?? Részletek?

lore

Előzmény: gabriel_ (8)
gabriel_ Creative Commons License 2000.05.10 0 0 8
Hm, jo topik.
Holnaputan megyek haztuznezobe (Omega Caravan).
Ha megveszem, lefenykepezem, bekuldom :)
lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 7
Syd!
Teccik, mi? :-))))
Előzmény: lore (6)
lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 6
Hali,

hulla kollega küldött egy képet, amelyet nem tudtam megállni, hogy ne rakjam fel így, pedig most modemen vagyok...
A topiknyitáshoz illő kép tehát:

lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 5
Szia hulla,
10000? 2 hónap... :-))))

neu,
megbeszéljük. Most (abból is látszik, hogy sokat vagyok netnél...) eléggé be vagyok havazva, pár perce mindig van az embörnek. Lehet, hogy szombaton bejövök dolgozni és akkor mehetünk!

Össze kéne szedni milyen autók fordulnak elő errefelé.
Lesz itt új is (Syd Zafirás!), egy csomó vectra (2000, GT, 16V), kadett GSi, Astra, Corsa stb...

Bejelentkezni!

lore
ps: képek is kellenek. Én csinálok, de ha elküldtök akkor felrakom. A rendszámot, egyéb azonosítót természetesen levakarom.

Előzmény: hulla (3)
hulla Creative Commons License 2000.05.10 0 0 4
Elnézést kérek, nem Opeles rajongók hanem Opel kedvelők. (Remélem most jól fogalmaztam)
Előzmény: hulla (3)
hulla Creative Commons License 2000.05.10 0 0 3
Hali mindenkinek!

Éljen az új Opeles topic!Remélem 10000 hozzászólásig meg sem áll az Opeles rajongók topicja!!
neutron Creative Commons License 2000.05.10 0 0 2
Eljen az Opel topic!

Most mar csak az kell, hogy az Index ne keruljon feketelistara, mert akkor csak a delibol tudok majd irni :)

lore:
Mond meg hol es mikor...ott leszek. Nagyon erdekel, mert jol nez ki a V6-osok nyomatekgorbeje :)

Udv, neu
ementem haza...'szlat holnap

Előzmény: lore (1)
lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 1
Na szóval. Ez a topik más OPEL topikokból nőtte ki magát. Az indexen lévő sok opel-fikázó hozzászólás nélküli topikot akartunk, hát megvan! Ide télleg ne írjanak fikázók. Ellenvéleményeket szívesen megvitatjuk, hasznos lehet.

neu,
persze, hogy kipróbálhatod! Nem te leszel az első az indexről! :-)))

Várom a többi bejelnetkezőt, addig megyek kampányolni a többi opeles topikba! :-))

lore

lore Creative Commons License 2000.05.10 0 0 0
Éljen-éljen a régóta várt OPEL topik!!!!! :-)))
Előzmény: neutron (-)
neutron Creative Commons License 2000.05.10 0 0 topiknyitó
Opel Baratok Topicja.

Ide probaljuk osszegyujteni azokat az embereket, akik szeretik a Opeleket, es szivesen bekerulnenek egy jo tarsasagba, ahol megbeszelhetik az Opelekkel kapcsolatos problemakat, megoszthatjak tapasztalataikat. Megkerunk mindenkit, aki az Opel fikazasara adna a fejet, hogy azt egy masik topicban tegye.

Udvozlettel, neutron

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!