Keresés

Részletes keresés

Tothos Creative Commons License 2005.01.15 0 0 14

Hello!

 

Én most készülök megszabadulni a Nevadámtól és átnyergelni egy California Stonera vagy EV-re. Eddig meg voltam vele elégedve, kivéve az olaszos gyerekbetegségeket.

 

Ha érdekel valami kérdezzetek.

 

Üdv

 

Tothos

Pathmaster Creative Commons License 2005.01.13 0 0 13
Előzmény: fiktív (6)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.13 0 0 12
No nézd mit találtam:
Előzmény: Pathmaster (4)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.13 0 0 11
Érdekes, hogy bár az új Nevada teljesítménye csak 46 Le (a korábbi 48 lóerővel szemben), de még így is erősebb, mint a hasonló kategóriájú chopper-ek. Egyébként a MOTO GUZZI nem szerepel a chopper.lap oldalon; lehet, hogy a chopper-esek sem érzik maguk közé tartozónak.
Előzmény: fiktív (6)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.12 0 0 10
Úgy látszik, hogy így az életem delén alaposan megváltozik a gondolkodásom. Gyerekkoromban sokat ültem apám mögött a 175 cm3-es Cetkáján, de akkor ez még nem kavart fel; és annyira nem törődtem a motorokkal, hogy apám amikor már nem használta a motorját, akkor el is adta. Aztán telt múlt az idő, és betévedtem a Duna-Pláza végében lévő MOTO GUZZI boltba, és azóta nem tudok szabadulni az ott látottak hatása alól. Az első, hogy meg kell szereznem az A2-es jogsit is, mert nekem csak B kategóriás jogsim van; aztán elkezdhetem lízingelni a saját Nevadámat.:)

Előzmény: fiktív (9)
fiktív Creative Commons License 2005.01.12 0 0 9

Egy kicsit ez elméleti ízűnek tűnik!

Valószínű, hogy nyomatékosabbnak, rugalmasabban használhatónak éreznéd a csopper típusút, ugyanis a motor és a karaktarisztika úgy lett tervezve, hogy az is legyen! Egy sportosabb mocinál pont úgy jó, hogy nagyobb fordulaton legyen brutál egy viszonylag szűkebb tartományban. Ez eddig ok, mostmár mindenki maga dönti el, milyen fajta moci szimpi neki. Nekem ezért a breva. Az az én karaktarem.

 

Most nekem egy tining robogóm (szép, jó) van mindösszesen, de én endurózni vágyom, arra gyüljtök.

 

Neked van már mocid? Vagy épp most fogod meglepni magad egy Californiával?

Előzmény: Pathmaster (8)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.12 0 0 8
Van egy kellő szakmai alap nélküli szokásom: azzal jellemzem egy motor rugalmasságát, hogy meghatározom a legnagyobb teljesítményhez és a legnagyobb nyomatékhoz tartozó fordulatszámok hányadosát.

 

Ennek alapján:

  • A Nevada rugalmassága: 6600/3000 = 2,2

  • A Breva 750 rugalmassága: 6800/3600 = 1,9

 

Úgy gondolom, hogy minél nagyobb ez a hányados, annál nagyobb fordulatszám-tartományban használható a motor. Mi erről a véleményed?

Előzmény: fiktív (6)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.12 0 0 7
Lehet, hogy kicsit chopper-es, de nem kell hozzá hosszú szakáll és nagy haj. Az egész nagyon szolíd és visszafogott; csupán látni engedi a gyönyörűen megvalósított műszaki megoldásait.
Előzmény: fiktív (6)
fiktív Creative Commons License 2005.01.12 0 0 6

Ahaa!

 

Hát szépek!! Nekem egy ezüst Breva 750 tökéletes lenne.....

Neked a csopper tetszik? Nekem talán az a legkevésbé..:-( (bár biztos jó)

 

A kevencem?? Ez az iszonyatos, brutális, rideg jószág!

 

 

Előzmény: Pathmaster (4)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.12 0 0 5
Vegyük észre, hogy milyen tökéletesek az arányok!
Előzmény: Pathmaster (4)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.12 0 0 4

A két kedvenc képem:
 

Előzmény: Pathmaster (3)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.11 0 0 3
Mert ilyen.
Előzmény: fiktív (2)
fiktív Creative Commons License 2005.01.11 0 0 2
Moto Guzzit vennél? Nekem tetszik! Miért pont ez?
Előzmény: Pathmaster (1)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.11 0 0 1
Ez a téma innentől már nem semmi.
Előzmény: Tombolda (0)
Tombolda Creative Commons License 2005.01.11 0 0 0
Valóban. M0t0 Guzzi.
Előzmény: Pathmaster (-)
Pathmaster Creative Commons License 2005.01.11 0 0 topiknyitó
Szerintem erről a márkáról sem szabad megfeledkeznünk; különösen azok után, hogy már mindegyik típusában a legmodernebb injektoros motorok dolgoznak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!