Keresés

Részletes keresés

Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85215

"ez a népség" nem ember, nem méltó a létre és különbenis minek vannak a világon

 

Ne demagogizálj, mert ilyet senki nem mondott!

Viszont abban a régióban úgy szocializálódnak, nevelődnek az emberek, hogy az nekünk értelmezhetetlen, például a férfi dühös lesz azért, hogy nem vele foglalkoznak előbb hanem a gyerekkel,majd a gyereket maga elé tartva megy neki a rendőrsorfalnak. Ez a viselkedés, ez a kultúra tőlünk idegen, viszont ők kisebbségi bevándorlóként azonnal ezt óhajtják ránk kényszeríteni.

Előzmény: cseik (85214)
cseik Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85214

nem tudom eldönteni, hogy tényleg releváns információnak tartod vagy csak magadat győzködöd arról, hogy "ez a népség" nem ember, nem méltó a létre és különbenis minek vannak a világon

 

azt, hogy vannak forumozók akik köpködik a menekülteket, azt természetesnek veszem, és előre be is lehetett saccolni, hogy kik lesznek azok. de téged eddig normálisabbnak itéltelek. tévedtem? vagy ennyire működik a véleménymanipulálás, hogy egy tök normális, felvilágosult embert is elvisz magával? ezt nem akarom elhinni.

nem csak az utolsó posztodnak szól, de lépésről lépésre lehet nyomon követni átalakulásodat. ha ilyen ütemben folytatódik, pár nap mulva már fegyvert kérsz hogy mehess a határra védeni az egyetemes emberi kulturát (fehér keresztény civilizáció) az azt leigázni akaró állati hordáktól.

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85213)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85213

http://www.ma.hu/belfold/259817/Roszken_a_helyzet_nagyon_feszult__ujra_kitortek_a_migransok

"A feszültség oka a beszámoló szerint egyértelműen a türelmetlenség: a regisztrációkor a gyerekeket és a nőket veszik sorra először, a férfiak pedig nehezen viselik, hogy velük nem történik semmi."

"Az MTI szerint a rendőrökkel szembeszálló migránsok között voltak olyan férfiak, akik a gyereküket maguk előtt tartva mentek neki a sorfalnak."

Milyen népség az ilyen... En nem tudom elkepzelni, hogy mondjuk hasonlo helyzetben barmelyik forumtarsunk a gyereket maga ele tartva menne neki a rendor-sorfalnak...

Zlot Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85212

utalom, ha valaki altalanosit, vagy kello ismeretek nelkul itelkezik ...

 

Nos, vagyok olyan naiv, hogy szerintem vannak normalis emberek, meg nem normalisok

 

Es mivel eddig szinte a szivarvany osszes szineben, mindenfele vegzettseggel ismertem meg normalis embereket, vallastol fuggetlenul, igy azt mondom, NEM, a vallas nem egyenlo a radikalizacioval, barmennyire is divat most a muszlimokkal riogatni

 

A noGo zonak meg hulyesegek, nincs olyan hely angliaban ahova a rendorseg ne tenne be a labat. Vannak helyek, ahova un. double crew-d unitokat kuldenek csak, mert veszelyesebbek, de ennyi. En is voltam mar ilyenben, dobtak is mar meg az autot teglaval, de gondolom a magyar-roman meccs utan sem muszlimok tortek zuztak Budapesten ... 

 

Az iszlam onmagaban egy bekes vallas, ami elismeri a keresztenyseget es az igazhitu muszlimok hihetetlen kedves es segitokesz emberek ... sajnalom, hogy te ilyennel meg nem talalkoztal

Előzmény: Pomber Béla (85211)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85211

Milyen kulturalis lepcsorol beszelsz? De komolyan.

 

Te jártál már ezekben az országokban? De nem csak a túristarészlegen, hanem az egyszerű emberek közt is.

 

Szerinted a radikalizalodasnak koze van a kulturalis lepcsodhoz?

 

Hajjaj. Mondom: NoGo zone, ott nézz körül.

 

Vallastol es hattertol fuggetlenul at lehet valakinek az agyat mosni es radikalizalni.

 

Az iszlám ab start egy radikális agymosás.

Előzmény: Zlot (85207)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85210

Az 1.számú probléma az velük, hogy irat nélkül jön mindegyik.

Előzmény: netszkvid (85209)
netszkvid Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85209

Mi lenne ha utanaolvasnal kicsit? A sziriai menekulok kozott nagyon sok a kereszteny peldaul. Es honnan veszed, hogy nincsenek ateistak koztuk?!

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85205)
Zlot Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85208

"Lewthwaite was born to parents Andrew and Elizabeth Christine (née Allen) Lewthwaite in BanbridgeCounty Down in 1983.[2][15][16] Her father is a former British Army soldier who served in the 9th/12th Royal Lancers and had met her mother while he was stationed in Northern Ireland in the 1970s"

 

Ilyen szuloktol szuletett, majd radikalizalodott es most az egyik legjobban keresett "feher" terrorista. Akkor most tiltsuk be a katona szuloket? :))))) Vagy az angolokat? :)

Előzmény: Zlot (85207)
Zlot Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85207

Milyen kulturalis lepcsorol beszelsz? De komolyan. Szerinted a radikalizalodasnak koze van a kulturalis lepcsodhoz?

 

Nem tudom ismered-e a Feher Ozvegy tortenetet .... ha nem, akkor olvass utana. 

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Samantha_Lewthwaite

 

Vallastol es hattertol fuggetlenul at lehet valakinek az agyat mosni es radikalizalni. Ebben pont ez a legveszelyesebb. Attol meg, hogy valaki muszlim, nem feltetlen lesz terrorista ... ezt valahol az 1.6 milliard muszlim hivo neveben is kikerem magamnak ... (bar ateista vagyok)

Előzmény: Pomber Béla (85203)
Zlot Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85206

Hadd ne higgyen mar el, hogy a rendor nem megy oda be :))))))))))))))))))))

 

(Ezen most kuncogni fogok egy ideig)

Előzmény: Pomber Béla (85203)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85205

Csak azt nem ertem, hogy miert pont muszlimokkal toltik fel Europat?! Feltolthetnek vallastalanokkal. Feltolthetnek keresztenyekkel. Feltolthetnek hindukkal. Feltolthenek taoistakkal. Feltolthetnek buddhistakkal (latjatok, nekik még kifejezetten orulnek is, nem bannam ha minden egyes szomszedom buddhizta lenne). Na de muszlimokkal? Lattam a "kulturajukat" Egyiptomban; nagyon nem tetszett. Miert engedunk be olyan embereket NAGY tomegben EU-ba akik vallasa szerint a nem-muszlim noket meg lehet eroszakolni, a nem-muszlim ferfiakat (hacsak nem akarnak megterni) le lehet olni, a gyerek az nem fontos (most volt egy eset hogy beteg muszlim gyereket el akartak latni Europaban, apuka leallitotta, hogy majd Allah megoldja), termeszetes hogy a szemetet az utcan ott dobjuk el ahol eppen kiesik a kezunkbol, es akik eszementul szaporodnak (sok-sok benefit...) stb? (Igen, keresztenyseg is csinalt ilyeneket, csak azota eltelt par szaz ev.)

Előzmény: Pomber Béla (85203)
titamita Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85204

Mi ujabban az Ace Fx-nel valtunk, cash cardot is hasznaltunk es kp-t is. 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85199)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85203

Hadd legyek pesszimista és induljunk ki 95%-ból, majd a radikalizálódás után újraszámlálás. Ugyanis fognak radikalizálódni, mert garantáltan nem bírják megugrani ezt a kulturális lépcsőt. Te is bátran keress rá a NoGo zónákra, ahova ha 10-nél kevesebb rendőr megy be, kipofozzák őket onnan még akkor is, ha fegyvert használnak...

Előzmény: Zlot (85200)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85202

Koszi!

Előzmény: seci (85201)
seci Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85201

Mi itt szoktunk valtani  http://www.eurochange.co.uk/

 

De altalaban a kartyankkal fizetunk, ott kozeparfolyamon valtanak, igaz van kezelesi koltseg. Viszont mivel mi 15+ eve nem igazan hasznalunk keszpenzt szamunkra ez jobb, mint nagybukszaval szorakozni.

 

-seci

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85199)
Zlot Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85200

Jobbikos / magyar gardas / betyarsereges felvonulos videoval is szoktal riogatni? Miert nem ertik meg az emberek, hogy extremistak MINDENHOL vannak, es ettol keretik nem megitelni az egesz nepet / vallast. Ez ilyen egyszeru.

 

1.6 MILLIARD ember mohamedan ... nem kis szam. Ha ezek mind a keresztenyek eltorleset es radikalizalodast akarnanak, akkor nagy szarban lennenk. Hala istennek, eme emberek 99.9%-a a legynek sem tudna artani ... 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85167)
AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85199

Euro-t hol erdemes Angliaban valtani? (Pl Mo-n anno a plazas penzvaltok jelentosen kedvezobb arfolyamokkal dolgoztak mint a bankok.)

AndLivedHappilyEverAfter Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85198
cam aro Creative Commons License 2015.09.07 0 0 85197

A parlamentáris demokrácia nevű kutyakomédiának a fájdalmas és csúf végjátékát látjuk, csak ez borzasztó sokba fog kerülni nekünk.""

 

mar eddig is tul sokba kerult.

millios fizeteseket kaptak/kapnak azok, akik szart se ernek ha allamban kell gondolkodni. de erdekes,, sajat vallakozasban mind profi milliardos. 

az hogy van ?  

 

migransban nem tudok nyilatkozni.  

elfogult vagyok.

vallom azt, hogy minden ember egyforma, csak vannak koztunk alul kepzett idiotak. 

burnt oakban a jardan aruljak kukazott pet palackban a roman bort.. 

ugyanott az uzlet bejarataBA kopnek,.es rakerdezesre hogy most miert,  helybol az egoja ugrik az arca helyere. 

(felesegemel, ha velem, akkor ott ver folyik ) 

 

szvsz.. ember addig vagy mig ugy viselkedsz. 

aztan..bar felepitesed hasonlosagot mutat..

nem vagy az.  

...igy jogod sincs. 

 

durva mi ?

aha. 

=============

Előzmény: Pomber Béla (85175)
Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85196

Ja... és ez mindent elmond:

 

http://www.businessinsider.com/muslims-hollande-france-sarkozy-2012-5

 

According to a survey of 10,000 voters conducted by Opinionway for Le Figaro (not online), 93 percent of French Muslims voted for Francois Hollande in the second round of the French election, La Vie reports.

Pomber Béla Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85195

rossz neven veszik, hogy a magyarok nem szallitjak Ausztrian belul nekik az embereket?!

 

Persze, hogy rossz néven veszik!

Ugyanis ha ez megtörtént volna, akkor 1 méter mennek a magyar buszok Ausztriában, ott azonnal letartóztatják a sofőröket embercsempészetért, elkobozzák a buszt és összehívatják még az ENSZ BT-t is és Magyarország az oka onnantól az egész menekültügynek és nálunk lehet rekeszteni kb. 1 milliót belőlük.

 

Az a rohadt sok labanc rendőr nem amiatt volt ott, hogy a menekülteket adjusztálja hanem ezért. Ráadásul amit csináltak, az is a Dublini Egyezmény megsértése, de nekik most kivételesen szabad. Meg persze a görögöknek is kivételesen szabad, hogy nem regisztrálják a törvény ellenére őket, hanem továbbpasszolják Szerbián keresztül a népséget - szintén kivételesen törvényellenesen -, majd nálunk már veri a habot mindenki, hogy a törvényt betartva regisztrálni akarjuk őket és amikor a szír hapsi elkap egy idegen asszonyt a gyerekével és a sínre fekszik, akkor csak annyit mutatnak belőle a firkászok, hogy ott áll a egy rendőr és ez az ő brutalitása, holott pont, hogy leszedni akarja a sínről a gyilkos állat kezéből az asszonyt meg a kisgyereket.

Előzmény: netszkvid (85194)
netszkvid Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85194

Ez a sz*rrago index! 

Olvastatok ezt a cikket? 

http://index.hu/kulfold/2015/09/06/mi_van_mar_ezzel_a_magyarorszaggal/

Ez a kevenc paragrafusom: 

"Bécs és Berlin gyorsan és helyesen cselekedtek. Nagy elismerés illeti az osztrák, és mindenekelőtt a burgenlandi hatósásokat, hogy néhány óra alatt megszervezték több ezer menekült átvételét. Ezt a "herkulesi" feladatot nehezítették a "minden másnak, csak éppen együttműködőnek nem nevezhető" magyar hatóságok is, amikor nem voltak hajlandóak a buszokkal még egy rövid szakaszon Ausztrián belül szállítani a menekülteket. Ez is része a "bosszantásoknak", amit a magyar fél részéről az elmúlt napokban tapasztalni lehetett - írja a Der Standard című liberális osztrák napilap vasárnap."

 

Ez most komoly?!  Miben is jo fejek az osztrakok? Hogy adnak szorpot es sutit es keszsegesen szallitjak 300 km re a nemet hatarig ezeket az embereket aztan passzoljak tovabb? Minden nemzetkozi kotelezettseg nelkul?! Illetve meg azt sem, mert rossz neven veszik, hogy a magyarok nem szallitjak Ausztrian belul nekik az embereket?!  Megorult a vilag vagy csak az ujsagiras van tele ekkora seggfejekkel???!

 

Azert oszinten megvallva, most se a nemeteknek se az osztrakoknak semmi okuk a szajukat jartatni, hanem szepen koszonetet kellene rebegniuk. 

KawaBazsy Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85193

 Menekült addig, amíg elhagyja az országát, s átmegy egy biztonságos országba. Amint onnan továbbmegy a következőbe, meg az azt követőbe, akkor mát bevándorló. Ha meg nem legálisan teszi, a határon menedékjogot kérve, akkor pedig illegális bevándorló. Részemről amúgy egyáltalán nem bánnám, ha jönnének, s dolgozni akarnának, ugye új munkaerő/adófizető, etc.. De sajna nem vagyunk elég gazdag országok nekik..

Előzmény: benojeno (85189)
netszkvid Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85192

En gondoltam  erre amikor irtad, mire adjatok a fejeteket.... Fiatalkent gyerek nelkul szerintem nagy buli, de most mar nem tudnam elvezni szerintem. 

Nekunk viszont nagyon bejott a traktor :-) Tenyleg olyan hosszu utakra valo, mint amit tettunk (3000 merfoldet nyomtunk bele 2 het alatt es azalatt nagyon megszerettuk). Egyebkent szinten nagyon jo helyeken jartunk, kb 3 nyaralast sikerult kihoznunk a 2 hetbol. Az egyuk a Matra volt tajfuto kupa, mi meg a tajfutast szerettuk meg nagyon- a Matra meg tok szep. A Somoskoi vartol 100 m re szalltunk meg- es en meg soha nem lattam a bazaltomlest, nagyon tetszett!Pedig ez 5 nap ausztriai Alpok utan volt, szoval nem esunk akarmitol hasra... 

Mondjuk gyerekeket nem kimeltuk; a tura 10km nel kezdodott, biciklizes csak hegyre fel az Alpokban... ehhez kepest a tajfuto gyerekverseny konnyitett palya volt nekik. 

 

Előzmény: titamita (85191)
titamita Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85191

Auto tok jol birta, var kiderult, a kipufogot tarto gumiize el volt szakadva vegig, estenkent felsuketen szalltunk ki :-D. Tobbet ilyen hosszu utra nem megyunk ezzel, de visszavagyom, irto szep helyeken jartunk. 

Előzmény: benojeno (85190)
benojeno Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85190

Milyen volt a lakóautózás? Túlélte a járgány? (Titeket már nem is említve. :))

Előzmény: titamita (85188)
benojeno Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85189

Hahahaaa, de jót derültem, dúl az okosság a fórumon, tisztelet azoknak, akik nem ragadtatják el magukat. :) Szomorú, hogy nehéz egyeseknek azt a szót használni, hogy menekült, dehát szabad országban élünk...

 

Sas, javíts ki, ha nem így van, de mintha most lenne először az, hogy többes szám első személyben rettegsz attól, ami persze tényleg szar ügy lehet majd: "kiléphetÜNK az EU-ból"

Lám-lám, a közös nagy félelmek milyen serkentően hatnak a beilleszkedésre! :)

 

Akit egyébként érdekel egy összeesküvés-mentes, korrekt, alapos, de könnyen olvasható, a különböző vallásokra nem köpködő elemzés Szíriáról, annak itt egy kis olvasnivaló: http://fotelkalandor.blog.hu/2013/09/02/minden_amit_tudni_szerettel_volna_sziriaerol_de_soese_merted_megkerdezni

 

Előzmény: AndLivedHappilyEverAfter (85182)
titamita Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85188

Szerintem meg vicces. :-)

 

 

Engem nagyon megerint ez az egesz, ismerek itteni szir csaladot. De az elllenorizetlen, papir nelkuli tomegek engem is aggasztanak.

Előzmény: jwdo07 (85185)
seci Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85187

Ebben teljesen igaza van, most fott meg igazan az arab tavasz...

-seci

Előzmény: jwdo07 (85184)
jwdo07 Creative Commons License 2015.09.06 0 0 85186

Idojaras? Most mar eszakrol is "tamadnak" a "migransok":

 

http://www.theguardian.com/world/2015/aug/29/syrian-refugees-europe-arctic-circle-russia-norway

 

De me pont ott? Es me pont most??

Előzmény: giornalista (85183)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!