Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1067

Helló!

 

Másfél hónap alatt már kéne tutira látszania valaminek, nem??/ súlyos nyújtás/

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1066
Mondd csak, Te előző életedben is bagoly voltál, és verebekkel társalogtál?  :-)
Előzmény: B-less (1065)
B-less Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1065
Válaszolni? Neked többet soha, agyatlanokkal nem tárgyalok.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1060)


billboy Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1064

Én csak az aggodalmamat jegyeztem meg, persze azzal a céllal, hogy valaki írjon olyan is, akinek hosszabbtávú pozitív tapasztalata is fan faroknyújtás ügyben. És örülök, ha ez működik, őszintén! Fogyózásban pl. nyugodtan mernék tanácsot adni ellentétben ezzel a topikkal. De azért érdekel az itteni téma is. Bár a méretem talán átlagos, azért plusz 2-3 cm, biztonsággal érdekelne:-). Valószinüleg azért megkérdezek előtte egy orvost is.

Előzmény: happy boy (1063)
happy boy Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1063

billiboy! két dolgot sznék leszögezni.

 

1./ kurtafarkúnak teljesen igaza van, mert nem 2-3 mm-ről van szó hanem ugyanennyiről centikben. ha nálam müxik, valszeg másnál is.

 

2./ a pöcsöm ma is ugyanúgy áll mint a nyújtás megkezdése elött, tehát ez is nagy hülyeség!

 

2./ ez a topik arról szól h hogyan tudjuk meghosszabbítani farkunkat és nem pedig arról, h hogyan b@szogassuk azokat akik többet szeretnének önmagukból (és a farkukból) kihozni. ha valaki nem akar segíteni, sztem jobb ha keres egy másik topikot és ott éli ki kötözködési hajlamait.

 

Ja és még vmi (ha már kötözködünk): szavaiddal élve legalább annyira őrület számunkra a pöcsnyújtás mint számodra a 108 kilóddal a fogyózás és a kockahas... (lásd saját bejegyzéseidet http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9009436)

Előzmény: billboy (1058)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1062
Csak éppen itt centikről van szó, nem 2-3 mm-ről!
Előzmény: billboy (1058)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1061
Hogy ha sikerül is megnyújtani, az állóképességéből fog veszíteni.

Két kérdésem volna ehhez:

1. Mennyit fog veszíteni belőle?
2. Mivel tudod ezt bizonyítani?
Előzmény: genyanya (1057)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1060

Próbáld meg a következőt:

 

1. Elolvasod még egyszer annak a hozzászólásnak a második mondatát, amire válaszoltál.

2. Egy kicsit elgondolkodsz rajta.

3. Megpróbálsz rá válaszolni.

Előzmény: B-less (1052)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1059
miért, ha azt mondanám, hogy 7-től 24-ig találkoztam már méretekkel, akkor igazolva lenne az állításom? legfeljebb azzal igazolhatnám, ha te is ott lettél volna, de ugye ezt te is túlzásnak érzed?!

Nem, ezzel még nem lenne igazolva, hiszen a netről jött ember azt ír, amit akar. És tényleg túlzásnak tartom, a 7-et is, meg azt is, hogy nekem mindegyiknél ott kellett volna lennem.

A te farkad mekkora merev állapotában? Nagyobb, mint a legnagyobb ujjad? Akkor hagyd a hülyeséget.

Igen, valamivel nagyobb, de ez akkor sem volt hülyeség, mert a kérdés nem rólam szólt. Vannak olyan emberek, akiknek kisebb a farkuk, és olyanok is, akiknek nagyobb ujjuk van. Tehát amire én azt írtam, hogy nem igaz, az tényleg nem igaz.

Akkor rossz lóra tettél...

Megint tévedésben vagy, itt sem rólam volt szó. Én el is kerülöm nagy ívben az ilyen ribancokat.

apám, ezt is csak egy pasi mondhatja!

Ami azt illeti, e téren nincsenek személyes tapasztalataim, de elég sok helyről hallottam már, hogy csak megfelelő vastagság okoz kellő kitöltöttséget. Úgyhogy ezt nem én találtam ki! Azokkal vitatkozz, akik ezt személyes tapasztalataik alapján állítják!

Nem mondom, hogy nem jobb egy erős átlagos, de nagyon is lehet élvezni a kicsit is.

A gond a mennyiséggel van: mennyire kicsi az, amit még élvezni lehet? Mert azt valahogy nemigen hiszem el, hogy tényleg volt már dolgod 7 centissel, és még élvezted is! És így még az is meglehet, hogy Neked kéne megértened, hogy ebben a témában is megeshet, hogy a mennyiség átcsap minőségbe.
Előzmény: genyanya (1044)
billboy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1058
Ez a pöcsnyújtás is ugyanolyan kamu, mint a tablettaszedésre  megnő... Biztos, hogy az állóképesség rovására megy. Az meg, hogy 2-3 mmt nő, 4kg súlytól, az a bőröd nyúlása lehet. Agyrém!
genyanya Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1057

az a bajom ezzel, amit már lent írt valaki. Hogy ha sikerül is megnyújtani, az állóképességéből fog veszíteni. Sokkal inkább legyél minifarkú, mint puhapöcsű.

Előzmény: happy boy (1056)
happy boy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1056

genyanya! szted miért jár annyi csaj plasztikai sebészhez mellet növeszteni? mert egyik sincs nincs megelégedve a méreteivel. hát mi fiúk is így vagyunk ezzel. tök hülyeség h megpróbálj bennünket +győzni arról hogy kisebb farkincával is jó az élet. nagyobbal jobb! és ha ez a próbálkozásunk valami - centikben mérhető eredmény mellett - a MI önbizalmunkat erősíti akkor az legyen a mi dolgunk, mi sem akarunk benneteket NŐKET meggyőzni arról h egy A-s méretű kebel is a nők (és a férfiak) álma...

Előzmény: genyanya (1035)
happy boy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1055

iaszon! tanultam néhányatok ötleteiből és tapasztalataiból, igy egyrészt nem gézzel és cipőfűzővel csinálom a nyújtást hanem fáslival (köszi érte Kiss Rudinak), másrészt nem lógatom a súlyt a farkamon lefelé, hanem VIZSZINTESEN nyújtom (hála az ötletért C-vitamin-nak). van otthon egy fém könyvespolcom, annak egyik (a farkammal egy magasságban lévő) vízszintes rúdján áthúzom a fáslit, így a súly lefelé lóg miközben az a farkamat vízszintesen nyújtja. sztem lényegesen hatásosabb módszer annál hogy akárhány kilót lógatok a műszeremen.

 

ami a kérdésedre a választ illeti egy dupla hurkot csinálok két ujjal a fáslira és azt húzom a farkamra. ha eléggé megszoritom, nem csúszik le. jó, nem kellemes, elszorítja a végét, de mindent a cél érdekében :):)

Előzmény: iaszon (1036)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1054
:)
Még a végén komolyan vesznek :)
Előzmény: genyanya (1053)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1053
nem hiszem hogy jófej vagy. (meg eléggé pénzes sem.) :PPP
Előzmény: EDM (1051)
B-less Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1052
"Hány éves vagy királyfi? És még hiszel a mesékben?"
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1041)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1051
Pízé se? :P
Előzmény: genyanya (1050)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1050
á, nem vagyok neked való, a hányásodra meg nem vagyok kiváncsi. :)
Előzmény: EDM (1049)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1049
Akkó dugunk? :P
Előzmény: genyanya (1048)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1048
hosszú idő óta ez az első hozzászólásod, ami nekem szól, és rendebn van. :DDD
Előzmény: EDM (1047)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1047
Nekem nincs okom panaszra etéren :)
Meghát ügye törpékkel amúgysem dugsz, nem vagy te a Hókefélke :P
Előzmény: genyanya (1046)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1046
mit fizetsz érte? :DDD
Előzmény: EDM (1045)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1045
Nem indítassz kurzusokat? Jól megélnél belőle :)
Előzmény: genyanya (1044)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1044

"Ezt mindjárt gondoltam. Tehát nem tudod igazolni azt az állításodat, hogy mindenféle mérettel volt már dolgod."

höhö. miért, ha azt mondanám, hogy 7-től 24-ig találkoztam már méretekkel, akkor igazolva lenne az állításom? legfeljebb azzal igazolhatnám, ha te is ott lettél volna, de ugye ezt te is túlzásnak érzed?!

 

"Az viszont nem igaz, hogy bármelyik farok vastagabb lenne bármelyik ujjnál."

Tudod mit? A te farkad mekkora merev állapotában? Nagyobb, mint a legnagyobb ujjad? Akkor hagyd a hülyeséget.

 

"Miért ne? És akkor mégis mit használjon?"

Miért, szád, nyelved nincs? Ráadásul írtam, hogy csiklóhoz lehet. Meg egyébként is, van felület bőven a női testen, amit lehet, és érdemes simogatni... csak a hüvelyt hagyd ki a játékból.

 

"némelyik nő már eleve nem akarja érezni a kis farkú pasikat"

kérlek. Akkor rossz lóra tettél. De megsúgom, ha ezen múlik a világbéke, már régen szar az egész. Keress olyant, aki nem a farkadért van veled.

 

"kitöltöttség helyett csak hiányérzet jelentkezik"

apám, ezt is csak egy pasi mondhatja! A hüvely érdekes fajzat. Nem olyan, mint egy üres tömlő! nyugalmi állapotában szűk, egy tampon is bír túl nagy lenni érzésre. Ha nem tágítod ki kapásból mondjuk előjáték gyanánt az öklöddel (igen, direkt túloztam), akkor a hölgynek sokkal nagyobb élmény lesz a kicsi is. Ingereld, izgasd, de állj meg a kapuban. Egy idő után meg fog veszni, hogy végre érezhessen. És mert ilyen a női test, érezni is fogja, már ha nem ülsz sírva a sarokba inkább, amiért neked kicsi.

 

Meg kéne értened, hogy bár szarból nem kéne várat építeni, a kis farok nem = szar. Nem mondom, hogy nem jobb egy erős átlagos, de nagyon is lehet élvezni a kicsit is. Ha a pasi nem szarja el.

 

 

 

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1043)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1043
nem centiztem, azt elhiheted.

Ezt mindjárt gondoltam. Tehát nem tudod igazolni azt az állításodat, hogy mindenféle mérettel volt már dolgod.

De induljunk ki abból az egyszerű tényből, hogy egy nőt akár egy ujjal (némi túlzással) is orgazmushoz lehet segíteni. és hát a legkisebb farok is minimum vastagabb egy ujjnál.

Szerintem nincs ebben semmi túlzás: segíteni lehet egy ujjal is. Az viszont nem igaz, hogy bármelyik farok vastagabb lenne bármelyik ujjnál. Még akkor sem, ha csak az emberi ujjakat vesszük. Úgyhogy ez az állításod is megbukott.

Mondjuk kezdjük ott, hogy egy aprófarkú pasi ne használja az ujjait előjáték gyanánt

Miért ne? És akkor mégis mit használjon?

a farkával meg várja ki azt a pillanatot, amikor a nő már annyira akarja érezni, hogy gyakorlatilag a semmitől is képes elélvezni.

Ezzel több probléma is lehet. Például, hogy némelyik nő már eleve nem akarja érezni a kis farkú pasikat. Aztán azt is elég nehéz elképzelni, hogy bárki elélvezzen a gyakorlatilag semmitől. Lehet magyarázni a dolgot akár hetekig, de ha a kitöltöttség helyett csak hiányérzet jelentkezik, az aligha segít sokat az orgazmus elérésében.
Egyébként meg én egy másik mondást idéznék a szarról, mégpedig azt, hogy nem lehet belőle várat építeni. Úgyhogy akár le is állhattok ezzel a "minek megnövelni" dumával. Ha valaki túl kicsinek tartja, az szeretné, ha nagyobb lenne, ez egészen természetes. Ha azt hiszed, hogy a nőkben ez nincs meg, akkor vakon járkálsz a világban.
Előzmény: genyanya (1042)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1042

nem centiztem, azt elhiheted. De induljunk ki abból az egyszerű tényből, hogy egy nőt akár egy ujjal (némi túlzással) is orgazmushoz lehet segíteni. és hát a legkisebb farok is minimum vastagabb egy ujjnál.

Mondjuk kezdjük ott, hogy egy aprófarkú pasi ne használja az ujjait előjáték gyanánt (a csiklót nem számolom!:), a farkával meg várja ki azt a pillanatot, amikor a nő már annyira akarja érezni, hogy gyakorlatilag a semmitől is képes elélvezni. Nem nagy ördöngősség, csak némi odafigyelés és odaadás kell hozzá.

 

ha azt hiszed, hogy szar az egész, akkor az is lesz.

Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1040)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1041
Na és mondd csak, Te honnan tudod a tutit? Miből gondolod, hogy mindenki hazudik, aki azt mondja, hogy sikerült valamelyik módszerrel tartós eredményt elérnie?
Előzmény: B-less (1039)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1040
Esetleg megtennéd, hogy pontosítod a dolgot? Mekkora volt a legkisebb, amivel "szembesültél", és hogyan sikerült vele örömet szerezni?
Előzmény: genyanya (1038)
B-less Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1039

Infót gyűjthettek, de ha már észreveszitek, hogy mikor akarnak mindenféle csodaszerrel levenni, az már jó kezdet. Utána rájöhettek, hogy a mindenféle évekig tartó nyújtással csak a barlangos testeket lehet deformálni, úgy, hogy a végén rendesen fel sem áll a pöcsötök.

A műtétnél meg a péniszt alapjából lazítják ki, úgy is használhatalan lesz.

Minek?

Igaza van a hölgynek, ennyi energiát inkább a nőkbe fektessetek, jobban jártok.

Nekem sincs húszcentis, mégis nagyokat élvezek vele.:-)

Előzmény: Törölt nick (1037)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1038

nem hiszem el. Te hidd el, hogy volt alkalmam szembesülni mindenféle mérettel és formával, de magában az apró méret soha nem volt probléma. Az már inkább, ha a gazdája görcsölt is miatta.

Szerintem nektek nem a farkatokat kéne nyújtani, hanem agyban kéne rendberakni a dolgokat. Akár szakember segítségével. Többre mennétek vele!

Előzmény: Törölt nick (1037)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!