Keresés

Részletes keresés

adibadi87 Creative Commons License 2011.06.16 0 0 1709

Kedves Gusztáv!

 

Ezt a raftingot igazán bevezethetted volna 2 hónappal előbb is, most nagyon fáj a szívem! :)

Aki még nem volt és fakultatív programot tervez, nyugodtan válassza Gustavo-t, mind egyediségben, mind árban elbújhatnak mellette a tömegprogramokat szervező utazási irodák. Ha már egyszer eljut az ember egy ilyen csodálatos helyre, ne egy pocsék szervezés miatt alakuljon ki rossz kép erről az országról. Találkoztam a szállodában így járt magyarokkal, akik csak fanyalogtak a hír hallaton, hogy hogyan is lehetett volna eltölteni a kirándulásokat.

 

Sok sikert a továbbiakban, üdv:

Vincze család :)

Előzmény: Dom_Guss (1702)
Bigbri Creative Commons License 2011.06.15 0 0 1708

Kedves Fórumozók!

 

 

Az idén Dominikán töltetnénk a nyaralásunkat.  Augusztusban szeretnénk menni. Érdemes kimenni? ( Gondolok itt az időjárásra...)

Helyileg mit ajánlotok? (Punta Canta-t néztem.)

Melyik szállodák a legjobbak?  (Iberostar szállodákat néztem...)

(Fehér homok, meleg tengervíz...)

 

Köszönöm szépen a segítséget!

 

Brigi

 

lacoste28 Creative Commons License 2011.06.11 0 0 1707

Dom Guss!

 

Vartam az e-mailedet,eddig nem erkezett meg.Sot!Probaltalak is hivni,kicsorgott,de nem vetted fel.Kuldj egy sms-t,ha raersz,s vissza hivlak egybol.Kesz a haz,ures a szobad,varunk a Michelle-el.Tudd le a szezont es latogass meg minket par napra.Ez nincs kozel sem olyan szep,mint Punta Cana,de azert van itt is latnivalo boven.

Uzenj Ram es hivlak!!

 

Z

Előzmény: Dom_Guss (1703)
MaraEra Creative Commons License 2011.06.11 0 0 1706

Na, ez tök jó Gustavo !
Majd kérem a részleteket :))

Az előleg meg jogos, ez jó szűrő lesz ...

Pussz

Erika

Előzmény: Dom_Guss (1702)
Mazsi85 Creative Commons License 2011.05.31 0 0 1705

Kedves Dom Guss!

 

Most nagyon el vagyunk havazva az esküvő miatt, de mindenképp írok neked a programokkal kapcsolatban! Nászút kifizetve, októberben MEGYÜNK!!!!:D:D Jujj, de várom már!

Iapa Creative Commons License 2011.05.30 0 0 1704

Már korábban meg kellett volna tenned. Teljes mértékben egyet értek veled.

 

Remélem január végén megint ott vagyok, mint az elmúlt 6 évben mindig :-)

Előzmény: Dom_Guss (1703)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.28 0 0 1703

Kedves Utasok!

 

Tobb mint 10 ev hajhullas es idegeskedes utan ugy dontottem hogy 2011 augusztus 1 max. 31-tol a szabadidos ill fakultativ programokert eloleget kel lfizetni, ill. lesznek programok ahol a teljes vetelarat elore ki kell majd fizetni, lesznek olyanok is ahol marad a sima foglalas.

 

Elegem lett abbol hogy foglalnak az utasok, aztan akik kesobb foglalnak azoknak azt kell hogy mondjam hogy megteltek a helyek azt utana meg ott allok a repuloteren vagy a kikotobe mert nincs utas. Nem ovoda vagyunk hogy repulogepet kiallitok aztan utan meg elballagok haza, ez lassan meg fog szunni. Nemcsak Mo.-rol de egyre tobbszor forfulnak elo ilyen esetek, ezeknek az elejet fogom venni.

 

Sajnos a gazdasagi valsaggal egyutt novekszik a harc az ugyfelekert, nem fogom elturni hogy a hotelek kepviseloi hazugsagokkal es egyeb meg nem alapozott informaciokkal elvegyek a kedvet az ugyfeleknek hogy velunk tartsanak , volt ra pelda hogy ideiglenesen itt dolgozo, magyar allampolgarsagu szemely is megtette.

 

Vallalkozasunk tobb mint 10 eves, sajat legi, foldi es tengeri szallitoeszkozokkel rendelkezik, olyan parkkal amivel egyetlen hotel sem. Ok kiadjak a munkat , soha nem fizetnek erte 6 honapon belul, raadasul oriasi haszonnal dolgoznak. Nem egyszer volt mar ra pelda , hogy foglaltak utat az utasok,  nem jelentkeztek, aztan mikor a hotel kiberli a r.gepet  (szigoruan csak akkor ha elore fizetnek) vagy a hajot, ugyanazokat a szemelyeket latnom, aztan latni rajtuk hogy majdnem elsullyednek a szegyentol, igazabol azt nem ertem hogy raadasul meg tobbet is fizet erte. Az utjaink semmiben sem hasonlitanak a hotelek altal szervezett utakhoz, sem magyarul, sem angolul nem beszelnek, tomeg van, kotelezo vasarlas, stb. akinek ez kell az menjen, aki szeretne valamit latni is, nyugodtan kereshez bennunket.

 

 

Tisztelet a kivetelnek, akik meg mindig tobben vannak szerencsere, viszont azt is meg kell erteni hogy az uzletpolitika az elso, a szep mosolyomert nekem sem adnak kerozint a repuloteren.

 

Szep napot mindenkinek es ezuton kerek minden komolytalan link erdeklodot hogy a hoteleket hulyitsek ne bennunket, koszonjuk szepen de van masik 17 orszag is ahonnan ugyfeleket fogadunk. Vissza lehet nezni a forumot hogy az evek soran egyetlen egy elegedtlen ugyfel nem volt, igy azt gondolom egy kicsit lehet valtoztatni a dolgokon.

 

Udv. Gustavo

 

 

Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1702

Kedves utasok!

 

Június 6.-tól új szabadidös, fakultatív program kerül bevezetésre.

 

Air Jarabacoa Rafting néven.

 

Mint a nevéböl is kitünik hogy repülögéppel, Jarabacoa a sziget középsö hegyvidéki része, raftingtúra egyéb más dolgokkal egybekötve.

 

Utazás 20 személyes, kétmotoros géppel , pia továbbra sincs a fedélzeten, majd ha leszálltunk....

 

Továbbiak nemsokará a honylapon...

 

Addig is jó szorakozást!

 

 

Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.26 0 0 1701

Kedves Timi,

 

Nagyon szépen köszönöm hogy leírtátok a véleményeteket, remélem talalkozunk még...üdvözlet a kis családnak.

Előzmény: Beketimi (1700)
Beketimi Creative Commons License 2011.05.24 0 0 1700

Kedves Dominikába utazók!

Május 20.-án érkeztünk haza Punta Canaról,és mindenkinek melegen ajánlom.Nagyon szép itt a partszakasz,fokozatosan mélyülő,finom fehér homokkal,gyönyörű kék és meleg a tenger,a kókusz pálmák meg rendesen dőlnek,ahogy kell.

Mi a Vik Arena Blanca hotelban voltunk,jó kis karibi hangulatú szálloda,európai szinten 3 csillagosnak felel meg,de nagyon családias hangulatú,és ár-érték arányban kiváló.

Az idő végig nagyon jó volt ,30-33 fok,3 délután esett az eső1-2 óráig,majd kisütött a nap,és ujra nyár ezerrel.

Fakultatív kirándulásokra aki teheti Gustavot válassza.Elsősorban nem drágább,mint a hotelból szervezett utak,másodsorban sokkal többet lehet látni,hallani az ott élő emberekről,kultúráról magyarul ráadásul.

Gusztávó személyében egy nagyon kedves fiatal embert ismertünk meg,aki rendkívül segítő kész,jó humorú és tályékozott,így mind a három program felhőtlenül és kellemesen telt.Voltunk a Saona szigeten(kihagyhatatlan),ahol megkóstoltuk a frissen készített langusztát,tengeri csillagot simogattunk,és persze kuba librét szürcsölgettünk.Delfinnel is úsztunk,aki nagy állat barát,mindenképpen próbálja ki.Végül a Haiti nemzeti park,csodálatos természet,mangó szüret,és helyi étkek kóstolása,no meg a frissen facsart maracuja lé.Az ott élő emberek nagyon szegények,puritán körümények között élnek,mégis mosolygósabbak és kedvesebbek,mint az európaiak.Az egész kirándulás nagyon szép volt,mindenkinek melegen ajánlom,gyerekeseknek is,mi is a 4 éves kis fiunkkal voltunk,és nem volt semmi probléma.

Még egyszer köszönjük Gusztávo az idegen vezetést,és ha szánkózni támad kedved,szeretettel várunk.

 

Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.22 0 0 1699
1665-os hozzaszolas...kerek perec le van irva az ido...
Előzmény: iphone (1698)
iphone Creative Commons License 2011.05.22 0 0 1698
Sziasztok valaki tudna segiteni julius vegen mennyire esos az ido punta canan erdemes akkor oda utazni? Koszonom
lacoste28 Creative Commons License 2011.05.18 0 0 1697
Oke!
Előzmény: Dom_Guss (1695)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1696

fakultatív programokról , 8 és 11 napos dominikai körutakról, transferröl képes, magyarnyelvü tajekoztató igenyelhetö, ahol maximalis részletességgel megtalalható minden szükséges informació.

 

Email:muchoviaje_rd@live.de

 

www.muchoviaje.es.tl

 

A fakultativ programok katalogusa most már a honlapról is letolthetö!!!

 

CSAK AZOK IRJANAK AKIK PUNTA CANA, BAVARO vagy pedig BAYAHIBE resortjaiba jönnek.

 

Aki északra megy az keresse Józsit!!!

Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.17 0 0 1695

ja, majd küldök egy mail-t, fontos lesz! Talán lassan megyek arrafele!!!

Előzmény: lacoste28 (1690)
denisnj Creative Commons License 2011.05.16 0 0 1694

Sziasztok :)

 

Puerto Plataban voltunk iden marciusban, gyonyoru es felejthetetlen elemeny volt!

Gyonyoru helyeken jartunk, szinte bejartuk az orszag Eszakkeleti reszet, biztosan nem ereztuk volna magunkat fele ennyire jol, ha nem lett volna nagyszeru idegenvezetonk, aki megmutatta nekunk Dominika gyonyoru termeszeti csodait es azt is hogy mudik az elet ebben az orszagban:

LOVACSI JOZSKA-magyar idegenvezeto.

Mindeknkinek ajanlom aki Dominikai koztarsasagba keszul.

 

Udv.

 

Denis

sosua Creative Commons License 2011.05.16 0 0 1693

Vejumo

 

a kis gyerekes utazasban - ilyen hosszu utra- igazan profi vagyok..:)

Mi 3 kis gyerekkel, kutyaval es egy csomo boronddel jottunk ide...

A gyerekek eleg jol birjak a repulo utat, ha le vannak foglalva. (mesekonyvek, szinezok, mesekartya, gyurma, kedvenc alvo allatok stb) a felesegem repules elott homeopatias nyugtatot adott maganak es a gyerekeknek. Ezt Magyarorszagon a DM-ben lehet megvasarolni, valami nemet cucc, megprobalom helyesen leirni a nevet: NervenPflege.

Csak gyogynoveny kivonatokbol keszul, semmi karos vegyszer nincs benne, terhes kismamak es szoptatos anyukak is nyugodtan hasznalhatjak...:D

szoval nyugodtan neki lehet vagni a hosszu utnak, az ""alombogyo"" nekunk mindig bejott eddig...pedig a sracok 1 kicsit hiperaktivak...:D

remelem tudtam segiteni, ha van meg kerdesed akkor irj nyugodtan.

jozsi

Előzmény: vejumo (1683)
sosua Creative Commons License 2011.05.15 0 0 1692

sziasztok

 

En csak az eszaki parton, es a keleti reszen szervezek programokat es kirandulasokat.

Ezen a weboldalon vagyok elerheto, es csak magyaroknak egyenlore....:)

www.lovedominica.hu

Előzmény: Tik76 (1688)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1691

OH, ZOZO, élsz még???

 

Persze hogy tartom a frontot , minden téren...munka, nök, stb...

Előzmény: lacoste28 (1690)
lacoste28 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 1690

Gustavo!!

 

Udvozletem.tartod a frontot Dominikan???

 

Z

Előzmény: Dom_Guss (1689)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.05.13 0 0 1689

Szia,

 

Oltás meg egyéb ilyen gyógyszereken felesleges gondolodni, teljesen biztonságos.

 

Mi csak PUNTA CANA-ról és BAYAHIBÉ-röl szervezünk utakat, Puerto Plata már évek óta nincs nálunk, egyszerüen mindenki ide jön, az északi partra pedig nagyon kevesen.

Előzmény: Tik76 (1688)
Tik76 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 1688

Hello Dom Guss!

 

Krisztian es Adrienn vagyunk.Szeretnenk erdeklodni a fakultativ programok utan.Majus vegen maj 22- 2 hetre megyunk Dominikara Playa Dorada-ra a Blue Bay Villas-ba .Ha tudnal valamilyen elerhetoseget kuldeni peldaul email cim vagy telefonszam? Szallodaval kapcsolatosan mennyire jo az ellatas , meg az elerheto programokkal kapcsolatban irhatnal par sort.elore is koszonjuk...adry es krysz

 

ui;mivel keszuljunk amire szuksegunk lehet????pl-gyogyszerek vagy szunyogirto es malaria tabletta stb.....

MaraEra Creative Commons License 2011.04.29 0 0 1687

Sziasztok,

(akivel magázódom attól elnézést kérek), mert ha jól jön le nekem sokan vannak itt akik már utasaink voltak, ők már reklámot is csináltak nekünk, köszönjük :), olyanok is akik ajánlatot kértek és persze nem utolsó sorban Gustavo is !!!! Neked egy extra szia !!!

Erika vagyok, az, akit a Gustavo is említett már. A mi honlapunk a www.punta-cana.hu és viszonylag sok utast küldtünk már Dominikára. Honlapunkon (remélem) az összes említésre méltó szállodáról mind délen, keleten és északon van leírás, megtaláljátok a kirándulásokat is, a tengerparti esküvőkről tájékoztatókat, történelmi áttekintést, a régiókról leírásokat, információkat, egy szóval mindent mi Dominikával kapcsolatos, de ezt is folyamatosan bővítjük. Ha valamit hiányoltok, vagy hibát véltek felfedezni (mert mi sem vagyunk mindenttudóak J) szívesen vesszük az észrevételeket. A keleti partra érkezőket – ha szeretné –Gustavo kíséri  a fakultatív kirándulásokra :). Az ő kirándulásai is fenn vannak, természetesen az ő áraival. Aki az északi partra repül annak is tudunk magyar nyelvű kísérőt biztosítani. Van továbbá egy német nyelvű keresőmotor, az ott látható árak már mindent tartalmaznak, beleértve a turista kártyát, a transzfert, az illetéket......egy szóval mindent, az már a fizetendő végösszeg. Ha nem boldogulsz vele, vagy nincs kedved vele (bocs) tökölni minden szállodaleírás alján, vagy külön is találtok egy ajánlatkérőt, akkor csak azt küldd el nekünk a legalapabb infókkal és mi megnézzük.  Le tudod adni szállodaértékelésedet is ha már jártál ott és segíteni szeretnél a többieknek a döntésben. Külön köszönet annak aki megteszi.

Azt azért hozzáfűzném még, hogy egyértelműen nem ismerhetem olyan jól a szállodákat mint Gustavo, az ő ítéletét nem merném felülbírálni. Meg különben is, akkor nem vinne el legközelebb ha kimegyek hozzá. Viccet félretéve, azt sem állítom, hogy nálunk jobb ár nincs, de egy összehasonlítást szerintem megér foglalás előtt. Aztán eldönthetitek hol foglaltok. Akkor sem sértődünk meg ha nem nálunk :).Mi legtöbbször Bécsből indítjuk utasainkat. Persze tudunk csak szállást is, vagy csak repjegyet, vagy csomagot is, parkolókártyát a bécsi reptérre, amit és ahogy szeretnétek.

Engedjétek meg, hogy egy másik oldalunkra is felhívjam figyelmeteket. Csináltunk a Facebookon egy oldalt Dominikának http://www.facebook.com/dominikai.kozt.legjobb.oldala#!/

Itt naprakész információkat találtok mindenről ,ami ehhez az országhoz kapcsolódik. Legalábbis igyekszünk. Videók, információk, leírások, cikkek, képek és persze akciók is.  De nem akartunk egy olyan unalmas oldalt ahol csak eladni eladni és eladni akarnak, hanem inkább sok sok hasznos információt szeretnénk az oldal rajongói táborával megosztani. Csináltunk például albumokat a szállodákról és a kirándulásokról, bennük rengeteg képpel. Már több ezernél tartunk, ennyit a honlapra nem tudnánk feltölteni.  És ennyi videot sem. Játékot is indítottunk, a feltöltött képekért cserébe ajándékokat adunk.  Ha érdemesnak tartjátok rá likeoljátok és naponta kapjátok az infókat.

Röviden ennyi, remélem nem zavartam. E-mailcímem megtaláljátok a honlapon és a Facebookon is. De Gustavo is tudja. Ha bármi észrevétel, kérés vagy kérdésetek van megtaláltok.

Szép hétvégét minden Dominika fan-nek !

Erika

U.I.: per pillanat néhol nem jelennek meg jól a honlapon az Ő és az Ű betűk, ezért elnézést, de hekkertámadás érte az oldat, a hiba javítás alatt.

Dom_Guss Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1686

Egyszer olvastam egy k.értelmes hozzászólást a Maldive fórumon:

 

" Felejthetetlen volt, a világon sehol máshol nem lehet látni pilotát papucsban...."

 

Akkor ezt megcáfolni látszik a következö fotó, ahol pilótánk Amauri szintén nem cipöben látható, bár megbeszéltük akár a bikinit is bevállalja...:-)))

 

 

 

Dom_Guss Creative Commons License 2011.04.21 0 0 1685

fakultatív programokról , 8 és 11 napos dominikai körutakról, transferröl képes, magyarnyelvü tajekoztató igenyelhetö, ahol maximalis részletességgel megtalalható minden szükséges informació.

 

Email:muchoviaje_rd@live.de

 

www.muchoviaje.es.tl

 

A fakultativ programok katalogusa most már a honlapról is letolthetö!!!

sosua Creative Commons License 2011.04.14 0 0 1684

Szia Grant69

 

Igen vannak most is vendegek ebben az idopontban, es naponta ill. ketnaponta megyunk valamerre. Ok is a Playa Dorada-ban laknak.

Ha szeretnel csatlakozni hozzank, akkor ezen a mail-en vagyunk elerhetoek: planner.dr@gmail.com

Kuldjel valami telefonszamot, ahol elerhetunk.

Előzmény: Grant69 (1657)
vejumo Creative Commons License 2011.04.14 0 0 1683

Sziasztok!

 

Új hozzászóló vagyok itt a fórumon.Október-november környékére tervezzük az utunkat Dominikára.Kicsit bizonytalan vagyok abban,hogy 2 éves kisfiunkal merjünk-e egy olyen hosszú repülőutat bevállalni?Ha valaki volt már ekkora gyerekkel ilyen úton akkor megköszönném ha leírná a tapasztalatait.Ha tudtok ajánlani bababarát szállodát az is jól jönne.Véleményeteket is szívesen fogadom ha láttatok ilyen korú babát a szállodában.Minden infó jól jön.Előre is köszi.

Dom_Guss Creative Commons License 2011.04.07 0 0 1682

Grant69,

 

 

Szerintem az a legjobb ha a cash-t hozod magaddal....minden egyes hotelben van automata de limitált a felvétel, dominikai peso-t ad ki, 15 és 30 körül nincs benne pénz mert a dolgozók ott veszik fel a fizetést, stb. Az angol font alapú kártyák -nem tudom hogy miért - viszont sok helyen nem müködnek. Hozd csak szépen a kis dollárt magaddal.

Előzmény: Grant69 (1680)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.04.07 0 0 1681

Rannek! Én biztosan itt leszek!!! Igaz nem a Palladiumban, de közel....

Előzmény: Rannek (1679)
Grant69 Creative Commons License 2011.04.06 0 0 1680

sziasztok

 

én azt seretném kérdezni, hogy Dominikán az üdülőhelyeken vannak-e megfelelő számban bankautomaták telepítve? Tehát ha pénzt szeretnék levenni akkor nem kell egy fél napot az automata kerseésével töltenem?

 

köszönettel

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!