Keresés

Részletes keresés

iaszon Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1088
Igaz, ez rég volt de én is beszámoltam növekedésről, minden cucc nélkül, jelq technikával. eredmény 2,5cm volt, 14,5ről 17re.

És még 2-3 másik tag, egyik pumpával, de róla lejött hogy reklámoz, aztán súlyakasztós, ez nemrég volt és még egy jelq-es úgy emlékszem. De én sem voltam itt mindig.
Előzmény: Törölt nick (1087)
Wally99 Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1086

Helló Hókusz!

 

Engem is érdekle, hogy mennyi idő alatt érted ezt el ill. milyen gyakorisággal csinálod.

 

Ezenkívül szerinted mennyire tartós a dolog (volt pl hogy leálltal hetekre vele?)

 

Érdekelne még hogy a vastagságban elért 0,5 cm növekedés az kerületben értendő?

 

Kösz előre is válaszokat és ne törödj az offtopic fikázókkal...

 

Wally

billboy Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1085
Na azért ez már figyelemre méltó! És mennyi idő kellett a 3 cm-hez?
Előzmény: Hókusz (1084)


Hókusz Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1084
Hi!


Na akkor lássuk a tényeket. Mikor elkezdtem mérve olyan 15cm körül volt. Azért nem lehet pontosat írni, mert 40év körül az ember felszed egy pár kilót alhasra is, mondhatnám lassan behízza a cerkát. Most olyan 17,5-18cm ez függ az izgalmi állapottól is a vastagságra meg kb 0,5cm jött fel. de az egyik este aktus után megjegyezte a feleségem, hogy mintha vastagabb lenne mostanában. Hozzáteszem tudja, hogy van ilyen szerkezetem, de azt nem, hogy rendszeresen használom. Na nekem ez elég volt, amit Ő mondott. Talán ezért nem érdekel, legfejjebb csak bosszant a fikázós hozzászólások. A másik pedig az, hogy van vagy 30-50ember akik vettek ilyen szerkezetet és eddig senki nem reklamált csak legfejjebb újra rendelt. Lehet azért, mert eltörte a hengert, lehet azért mert jól működik. Nem tudom. Kérdezzétek meg azokat, akik rendszeresen pumpálnak, miért teszik!!!???
billboy Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1083

Szerintem annak kéne beírni, akinek ténylegesen valamilyen eszköz, vagy gyógyszer hatására nőtt a pénisze hossza, vastagsága. Mondjuk 2 cm hossznövekedés és 0,5-1 cm vastagodás már figyelemre méltó adat lenne. És akkor ezt kipróbálva lehetne tapasztalatokat cserélni. Esetleg a topik címet megváltoztani, múlt időre ( mivel növeltük meg péniszünket).

Tehát olyanok írjanak, akikkel ez megtörtént, szívesen olvasnék róla.

Hókusz Creative Commons License 2007.07.23 0 0 1077
Helló Mindenkinek!!!

Bizony nagyon jó a Bethmate, sőt ha kis logikád van akkor olcsóbban könnyebben kiválthatod ezt a hatást. Én üveghengereket használok, melyeket olcsón be lehet szerezni. Vettem hozzá egy erekciópumpa kart 3500Ft ért. Bármely netes szexshopból beszerezhetitek. Feltöltöm a hengert melegvízzel. aztán a karral kipumpálombelőle a fölösleget. Ez a pumpakar úgy van megcsinálva, hogy a tetején kifujja a fölösleges levegőt, vagy vizet. Van rajta szelep is. Bizony az első használat után csak ámulni lehet mekkora lett a méret. A hengereket 2500-40000Ft között lehet rendelni 4,0cm-től 0,5cm es léptékkel 6,5cm ig ill. fölötte. Érdelkődni loki.toki@freemail.hu-n
tcshooker Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1075
Leghatékonyabban egy megfelelő méretű nővel növelheti meg, akinek gondja van e téren.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1074

A vérpénisz amit lehet növelni, a hús..-t nem./kivétel az enyém, ez vérpénisz és mégsem nő/--

 

Előzmény: Törölt nick (1073)
Hókusz Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1072
Helló!

Valamelyik este egy aktus után ránézett a feleségem a farkamra és spontán közölte, szerinte vastagabb lett a cerkám. Nem tudja, hogy pumpálok. Mondtam neki ugyan hogy van ilyen szerkezetem, de azt nem, hogy gyúrok is vele. Kíváncsi voltam észre veszi e a változást. Hát észre vette. A lényeg az, hogy nekem ráadásul nehezebb a dolgom, mert nem nem "vérpucám" van, ezért ezt nehezebb növeszteni és vastagítani is. Szóval ez a fórum is tele van nagypofáju okoskódókkal, akiknek semmi tapasztalatuk, vagy múltjuk nincs e téren, de dumálni azt tudnak. Szerintem ennek a fórumnak, mint annyi másnak akkor lenne értelme, ha mindenki leírná a TAPASZTALATÁT és nem a véleményét. Jut eszembe a vélemény olyan, mint a seglyuk. Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra!!!!
kardhal01 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1071
Talán így, de csak saját felelősségre!
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1070
Dehogynem, csak ki kell rúgni azt az érdektelen partnert, és keresni egy érdekesebbet!  :-)
Előzmény: szimba10 (1069)
szimba10 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1069
szvsz nem sok értelme lehet a nyujtogatásnak, ha a partner amúgy érdektelen
Hókusz Creative Commons License 2007.07.11 0 0 1068
Helló!

Úgy látom itt is sok okos ember van aki mögött semmi tapasztalat, de mégis csak úgy osztják az észt. Nem parasztvakítás a vákuumpumpás méretnövelés.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1067

Helló!

 

Másfél hónap alatt már kéne tutira látszania valaminek, nem??/ súlyos nyújtás/

Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1066
Mondd csak, Te előző életedben is bagoly voltál, és verebekkel társalogtál?  :-)
Előzmény: B-less (1065)
B-less Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1065
Válaszolni? Neked többet soha, agyatlanokkal nem tárgyalok.
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1060)
billboy Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1064

Én csak az aggodalmamat jegyeztem meg, persze azzal a céllal, hogy valaki írjon olyan is, akinek hosszabbtávú pozitív tapasztalata is fan faroknyújtás ügyben. És örülök, ha ez működik, őszintén! Fogyózásban pl. nyugodtan mernék tanácsot adni ellentétben ezzel a topikkal. De azért érdekel az itteni téma is. Bár a méretem talán átlagos, azért plusz 2-3 cm, biztonsággal érdekelne:-). Valószinüleg azért megkérdezek előtte egy orvost is.

Előzmény: happy boy (1063)
happy boy Creative Commons License 2007.07.05 0 0 1063

billiboy! két dolgot sznék leszögezni.

 

1./ kurtafarkúnak teljesen igaza van, mert nem 2-3 mm-ről van szó hanem ugyanennyiről centikben. ha nálam müxik, valszeg másnál is.

 

2./ a pöcsöm ma is ugyanúgy áll mint a nyújtás megkezdése elött, tehát ez is nagy hülyeség!

 

2./ ez a topik arról szól h hogyan tudjuk meghosszabbítani farkunkat és nem pedig arról, h hogyan b@szogassuk azokat akik többet szeretnének önmagukból (és a farkukból) kihozni. ha valaki nem akar segíteni, sztem jobb ha keres egy másik topikot és ott éli ki kötözködési hajlamait.

 

Ja és még vmi (ha már kötözködünk): szavaiddal élve legalább annyira őrület számunkra a pöcsnyújtás mint számodra a 108 kilóddal a fogyózás és a kockahas... (lásd saját bejegyzéseidet http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9009436)

Előzmény: billboy (1058)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1062
Csak éppen itt centikről van szó, nem 2-3 mm-ről!
Előzmény: billboy (1058)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1061
Hogy ha sikerül is megnyújtani, az állóképességéből fog veszíteni.

Két kérdésem volna ehhez:

1. Mennyit fog veszíteni belőle?
2. Mivel tudod ezt bizonyítani?
Előzmény: genyanya (1057)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1060

Próbáld meg a következőt:

 

1. Elolvasod még egyszer annak a hozzászólásnak a második mondatát, amire válaszoltál.

2. Egy kicsit elgondolkodsz rajta.

3. Megpróbálsz rá válaszolni.

Előzmény: B-less (1052)
Kurtafarkú kismalac Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1059
miért, ha azt mondanám, hogy 7-től 24-ig találkoztam már méretekkel, akkor igazolva lenne az állításom? legfeljebb azzal igazolhatnám, ha te is ott lettél volna, de ugye ezt te is túlzásnak érzed?!

Nem, ezzel még nem lenne igazolva, hiszen a netről jött ember azt ír, amit akar. És tényleg túlzásnak tartom, a 7-et is, meg azt is, hogy nekem mindegyiknél ott kellett volna lennem.

A te farkad mekkora merev állapotában? Nagyobb, mint a legnagyobb ujjad? Akkor hagyd a hülyeséget.

Igen, valamivel nagyobb, de ez akkor sem volt hülyeség, mert a kérdés nem rólam szólt. Vannak olyan emberek, akiknek kisebb a farkuk, és olyanok is, akiknek nagyobb ujjuk van. Tehát amire én azt írtam, hogy nem igaz, az tényleg nem igaz.

Akkor rossz lóra tettél...

Megint tévedésben vagy, itt sem rólam volt szó. Én el is kerülöm nagy ívben az ilyen ribancokat.

apám, ezt is csak egy pasi mondhatja!

Ami azt illeti, e téren nincsenek személyes tapasztalataim, de elég sok helyről hallottam már, hogy csak megfelelő vastagság okoz kellő kitöltöttséget. Úgyhogy ezt nem én találtam ki! Azokkal vitatkozz, akik ezt személyes tapasztalataik alapján állítják!

Nem mondom, hogy nem jobb egy erős átlagos, de nagyon is lehet élvezni a kicsit is.

A gond a mennyiséggel van: mennyire kicsi az, amit még élvezni lehet? Mert azt valahogy nemigen hiszem el, hogy tényleg volt már dolgod 7 centissel, és még élvezted is! És így még az is meglehet, hogy Neked kéne megértened, hogy ebben a témában is megeshet, hogy a mennyiség átcsap minőségbe.
Előzmény: genyanya (1044)
billboy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1058
Ez a pöcsnyújtás is ugyanolyan kamu, mint a tablettaszedésre  megnő... Biztos, hogy az állóképesség rovására megy. Az meg, hogy 2-3 mmt nő, 4kg súlytól, az a bőröd nyúlása lehet. Agyrém!
genyanya Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1057

az a bajom ezzel, amit már lent írt valaki. Hogy ha sikerül is megnyújtani, az állóképességéből fog veszíteni. Sokkal inkább legyél minifarkú, mint puhapöcsű.

Előzmény: happy boy (1056)
happy boy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1056

genyanya! szted miért jár annyi csaj plasztikai sebészhez mellet növeszteni? mert egyik sincs nincs megelégedve a méreteivel. hát mi fiúk is így vagyunk ezzel. tök hülyeség h megpróbálj bennünket +győzni arról hogy kisebb farkincával is jó az élet. nagyobbal jobb! és ha ez a próbálkozásunk valami - centikben mérhető eredmény mellett - a MI önbizalmunkat erősíti akkor az legyen a mi dolgunk, mi sem akarunk benneteket NŐKET meggyőzni arról h egy A-s méretű kebel is a nők (és a férfiak) álma...

Előzmény: genyanya (1035)
happy boy Creative Commons License 2007.07.04 0 0 1055

iaszon! tanultam néhányatok ötleteiből és tapasztalataiból, igy egyrészt nem gézzel és cipőfűzővel csinálom a nyújtást hanem fáslival (köszi érte Kiss Rudinak), másrészt nem lógatom a súlyt a farkamon lefelé, hanem VIZSZINTESEN nyújtom (hála az ötletért C-vitamin-nak). van otthon egy fém könyvespolcom, annak egyik (a farkammal egy magasságban lévő) vízszintes rúdján áthúzom a fáslit, így a súly lefelé lóg miközben az a farkamat vízszintesen nyújtja. sztem lényegesen hatásosabb módszer annál hogy akárhány kilót lógatok a műszeremen.

 

ami a kérdésedre a választ illeti egy dupla hurkot csinálok két ujjal a fáslira és azt húzom a farkamra. ha eléggé megszoritom, nem csúszik le. jó, nem kellemes, elszorítja a végét, de mindent a cél érdekében :):)

Előzmény: iaszon (1036)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1054
:)
Még a végén komolyan vesznek :)
Előzmény: genyanya (1053)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1053
nem hiszem hogy jófej vagy. (meg eléggé pénzes sem.) :PPP
Előzmény: EDM (1051)
B-less Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1052
"Hány éves vagy királyfi? És még hiszel a mesékben?"
Előzmény: Kurtafarkú kismalac (1041)
EDM Creative Commons License 2007.07.03 0 0 1051
Pízé se? :P
Előzmény: genyanya (1050)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!