Keresés

Részletes keresés

Anikó 11 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10512

OGK-ban mütöttek,ott is akartak reoperálni,Honvéd Kórházban is,de mindent ki akartak cserélni és még a csípőmből is akartak csontot kivenni,semmiképpen nem szerettem volna,de most megnyugodtam,hogy nem is kell

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10511

Húúú, most olvaslak vissza,hogy 8-10 mm el lóg túl, hát az tényleg sok, nekem csak 1-2 mm lehet max.

Előzmény: Anikó 11 (10508)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10510

Tényleg hol műtöttek? És hol akartak újra operálni?

Előzmény: Anikó 11 (10508)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10509

A csavarok azok nekem is túl lógnak, de állítólag annak nincs jelentősége. Nekem is 4-5ös van fixálva és a 2 csigolya közt cage van amibe csípőlapátból vett csontdarálmány van. Nem tudom, hogy milyen esetekben szokták alkalmazni a cementet. Hát, ha még akkor felnyitnak és azt a cement csőrt leszedik, nagy esélyed lett volna, hogy nem bénul a lábfejed, csaknem tudom, hogy miért nem nyúlnak bele mikor látják, hogy ott van.

Előzmény: Anikó 11 (10508)
Anikó 11 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10508

Az LIV.-LV.van fixálva,valóban van kockázata,de ha 24 órán belül történt volna valami akkor jó kilátásaim lettek volna.Arról nem is beszélve,hogy cementet raktak a csigolyák közé(70 éves embereknek sem tesznek ma már),még sorolhatnám.......Tulajdonképpen az egész életemnek annyi,dolgozni sem tudok ezzel a lábbal,rettegek,mert be vannak adva a papírok a bizottsághoz.Nem is tudom mit érzek valójában ezzel az egésszel kapcsolatban,de ez hibák sorozata,annyira túl lógnak a felső csavarok,hogy az artériát súrolhatják,stb.

Utólag az is kiderült,hogy az a cementcsőr,ami állítólag bántja a gyököt,az első röntgenen is látszott már,lehetett volna mit tenni.....

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10507

Neked melyik csigolya van fixálva? Az én derekam rettenetesen csúnya ökölnyi luk van rajta a fixálás alatt teljesen be van esve, ha felállok,olyan mintha hanyatt akarnék esni...

 

Sajnos ezeknek a műtéteknek ez a kockázata,ha megsértik az ideget, akkor maradandó károsodás lehet belőle. :-(

Előzmény: Anikó 11 (10506)
Anikó 11 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10506

Én csak egy nem jól sikerült műtéten vagyok túl,de többet nem is szeretnék,bár az elmúlt hónapban ketten is operálni akartak,de nem mentem bele,az OITI-be kapott legfrissebb vélemény szerint egy újabb műtét nagyobb kockázattal járna,ami egyébként a bénult lábamon már nem tud segíteni,mivel sok idő eltelt.Kaptam beutalót a reumára is.

Saját magamra is nagyon mérges vagyok,hogy belementem a márciusi műtétbe,bementem egészséges lábbal és bénult bal lábfejjel jöttem ki,de a többi dolgot már meg sem említem,hogy,hogyan is néz ki a gerincem most és hogyan rakták be a csavarokat.

 

Előzmény: Törölt nick (10505)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10505

Az orvos azt mondta, hogy nem veszem észre, hogy nincs értelme annak amit csinálok, ennyi mindentől már javulnia kellett volna, itt nem segít más csak az operáció. De megmondom őszintén, hogy az operációtól is rettegek. 3 sikertelen műtéten vagyok túl és a3 dik műtétem utáni fájdalmat nem kívánom senkinek, feküdtem néztem az ablakot és azt mondtam, ha feltudnék kelni kiugranék az ablakon. De milyen lehetőségem van még? Ahogy érzem semmi ezért bízok benne, hogy egy operációval javulhat az állapotom. December 20 ra van időpontom az Oitibe.

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10504

Amiket kipróbáltam: Teljes fürdő kórházikezelés 1 évbe többször voltam, gyógytorna, vizitorna, úszás, akupunktúra, manuálterápia, homeopátia, ülőnyűjtás, természetgyógyász, pszihológus által megtanított relaxáció, bele mentem még az antidepresszánsba is amitől iszonyú beteg voltam, felvilágosított a pszihiáter, hogy persze, hogy rosszul voltam,akinek nincs szüksége ilyen gyógyszerre azoknál másképp hat, felerősödnek a mellékhatások. ezek mellett kaptam szteroid infúziót, injekciót, neodolpasse infúziót. Masszázsra jártam. Most kurkumát szedek a gyógyszerek mellé, állítólag nagyon jó izületi gyulladásokra, de a hatás az csak 1 hónapnyi szedés után várható, még nem tartok ott. Ez mind annyit segített rajtam mint halotton a csók, viszont a nyakamnál segített, ezért nem mondom azt, hogy ezek a kezelések nem jók, nyilván a derekamnál olyan a probléma, amin, ha megfeszülök sem tudok javítani sehogysem... :-( 

 

Mostmár megkaptam azt a papírt is, hogy rehabilitálhatatlan állapotban vagyok. Teljes az elkeseredetség :-(

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10503

Hát igen, utolsó vizsgálati papíromon ez szerepel: Gerinc kímélet, szigorú fekvés és idegsebészeti kontrol javasolt. Gondolom nem poénból kaptam ezt az utasítást... Doki szerint ezt a gerincet nem szabad terhelni, sőt azt mondta ágytálazzak, na abba nem mentem bele, ha kell négykézláb is kimegyek a wc-re.

 

Kipróbáltam a homeopátiát is valóban nem segít a fájdalmon. :-(

Előzmény: Anikó 11 (10501)
GeriSoft07 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10502

Hát jah.

Mi élünk homeopátival is. Nagyon sok mindenre jó, de fájdalmat nem tud csillapítani, ahhoz még kell jó anyag rendesen.

Előzmény: Anikó 11 (10501)
Anikó 11 Creative Commons License 2012.11.28 0 0 10501

Sziasztok!

Most már akkor én is úgy gondolom,hogy meg gyógyítom magamnak a félig béna lábamat,főleg,hogy a sarkamra sem tudok állni,de egyébként tényleg annyi gyógymód van rá,hogy az csak na.......

Kedves Gica,biztos vagyok benne,hogy te is kipróbáltad már a "csodamódszereket",ami egyébként a műtött gerincnek nem tesz jót,mert ha jól gondolom neked is maximális gerinckímélet van elrendelve,de biztosan csak tévedésből.

ghepard Creative Commons License 2012.11.27 0 0 10500

Lehetőségek mindig vannak és lesznek, mint mondani szokás - sohase késő..... :)

A dolgok nagyon gyorsan elromolhatnak, a deréknál elég egy rossz mozdulat, esés stb és meg a nagy baj, sokszor egy egész életre. Visszahozni a baj előtti állapotba, vagy megközelítőleg abba - na ez már nem megy olyan egyszerűen. De vannak példák, hogy még reménytelennek tűnő esetekben is több hónapos, vagy pár éves kitartó, kemény munkával szép eredmények érhetők el.......

Előzmény: similis (10499)
similis Creative Commons License 2012.11.26 0 0 10499

Gica itt a soha vissza nem térő lehetőség :)

Előzmény: Törölt nick (10497)
ghepard Creative Commons License 2012.11.26 0 0 10498

Itt van egy kis idézet a könyvből:

 

A könyv szerzője azt vallja, hogy nincs gyógyíthatatlan betegség. Ez a kijelentés nagy reményt ad mindannyiunknak, hiszen az egészség a mi legfőbb értékünk! Mire alapítja optimizmusát a ma már világszerte ismert terapeuta, Meir Schneider? Arra, hogy vakon született, de szembetegségéből kigyógyította önmagát. Később – tanai alkalmazásával – rengeteg beteg szabadult meg a legkülönbözőbb testi bajoktól: hát és gerincbántalmaktól, látáshibáktól, izületi gyulladástól, izomsorvadástól, bénulástól, fejfájástól, és még sorolhatnánk.........


Megjegyzem, hogy 5 szemműtéte volt.. Az orvosok mindent megtettek, de nem lett jobb és nem látott - de megcsinálta és talán az egyedüli ember a világon, akinek van vaksági és autóvezetői igazolványa...... Ha esetleg el szeretnéd olvasni, csak egy mailt kell írnod nekem és küldöm, az én címem publikus...... Abból a könyvből lehet egy kis erőt meríteni.....

 

Előzmény: Törölt nick (10497)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10497

Nem olvastam.

Előzmény: ghepard (10489)
angelina111 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10496

Nem tudom,hogy működik engem az Orfiban csak a néplavórba áztattak nem küldtek sehova,össze is szedtem egy bőrgombát akkor!Arra meg nincs lehetőségem,hogy bárhova fizetősként menjek!Megyek ugyis a dokihoz majd kitalálja hova utal!

bela2200 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10495

Bocs, én csak azt látom a Lukácsba járóként nap mint nap, hogy rendszeresen jönnek át betegek az ORFI-ból, helyenként pongyolában.

Hogy mit kell fizetni, mit nem, arról tényleg nincs fogalmam.

De a párom gyakorló súlyfürdős, ő hol a kerületi, hol a Lukács-beli reumatológustól kéri az "adagját".

 

 

 

Előzmény: real_geri (10493)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10494

:-D

Előzmény: robertov72 (10486)
real_geri Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10493

Pont hogy NEM!

 

alukácsba nem mehet orfis beteg, csak rendes belépővel. Alukácsban van fürdőorvos, aki beírja, mit kell tenned. az orfiban meg átmennek az új épület 5x8m-es lavorjába a betegek fürdeni 20 percet

Előzmény: bela2200 (10491)
ghepard Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10492

Hát valahogy így van kicsi világunkban, mindenki valahogy másképp látja és mindenki azt hiszi, hogy neki van igaza. Te úgy látod, ahogy látod és azt tartod helyesnek - a másik meg b......

Előzmény: similis (10490)
bela2200 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10491

A Lukácsban is van súlyfürdő (furcsa, hogy ezt az ORFI-ban nem tudják, hiszen oda járnak a betegeik).

A körzeti reumatológiád vagy a Lukács reumatológusa tud beutalót adni (ez utóbbihoz is a háziorvos beutalója kell).

 

http://www.lukacsfurdo.hu/szolgaltatasok

Előzmény: angelina111 (10476)
similis Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10490

Csak elmondanám, hogy akit kimoderálnak többnyire pár hétre ki is tiltják a fórumról szval a helyedben meggondolnám hogy szeretném-e. Pláne elnézvén h. mennyi baromságot fecsegsz más topikokban is. Nem is értem miért nem maradtál ott, vannak aholk bejön ez a süketelés. és nemcsak én unlak itt.

 

Na ennyi volt, én tuti nem jövök fel többet míg nem tér vissza a normális kerékvágásba a fórum. Majd ha már csak magaddal beszélgetsz egyszer csak megunod :S

 

Előzmény: ghepard (10489)
ghepard Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10489

Ja mindig elfelejtem, meg akartam kérdezni Tőled: olvastad e Meir Schneider könyvét a gyógyításról?

Előzmény: Törölt nick (10485)
ghepard Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10488

Az nekem is nagyon tetszett..... Hát igen, ezen mozgások által keltkezik az életünk és így is adjuk tovább. Hogy jólesik ez a fajta mikromozgás, bizonyítja az is, hogy sokszor csinálja az ember.... :)

Előzmény: robertov72 (10486)
ghepard Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10487

Nincs mit, kedves Gica, én csak ennyit tehetek és a többiek is a fórumról. Senki nem tud telepatikusan Téged meggyógyítani. Mindent amit csinálsz, vagy Veled csinálnak - Neked kell viselned. Ehhez nagyon sok belső energiát.......

Előzmény: Törölt nick (10485)
robertov72 Creative Commons License 2012.11.23 0 0 10486

utolsó mondatot like-ot kíván:)

Előzmény: Törölt nick (10480)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.22 0 0 10485

Köszönöm!

 

Angelina ment a mail!

Előzmény: ghepard (10484)
ghepard Creative Commons License 2012.11.22 0 0 10484

Gica, a legjobbakat. Te tudod, hogy mi lehet jó Neled és mint írtad, nem adod fel. Nem mondom, hogy mindenen segítenek azok a mozgások, de mindenhova el lehet jutni velük. Kívánom, hogy találj vagy találjanak valamit, hogy jobban legyél......

Előzmény: Törölt nick (10482)
angelina111 Creative Commons License 2012.11.22 0 0 10483

Gica a mail címem a.angelina@freemail.hu!Köszi szépen!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!