Keresés

Részletes keresés

The smallest princ Creative Commons License 2007.08.08 0 0 1114
Sziasztok!

Sok hasznos hozzászólást olvastam, sok minden tiszta is lett számomra. Elsőként talán az, hogy a méret igen is számít. Irigykedve olvasom a 15-17 cm-es nagysággal rendelkezőket és sokszor nem értem ugyan nekik mi is a problémájuk. Jó, persze ha nagyobbra vágynak, hát csinálják a gyakorlatokat, bár ha én ezekkel a teljesen normális és használható méretekkel rendelkeznék biztosan nem gyötörném magam. Az én kis nyavalyásom csupán 12 cm és vékony. Gyakorlatilag értékelhetetlen és röhejes. Ha nem áll akkora, hogy nem merek levetközni és zuhanyozni mások előtt. A fél karomat odaadnám egy vaskos 15-16 cm-es méretért. Nagyon alaposan végiggondoltam már a lehetséges megoldásokat. A műtét borzasztóan kockázatos, nem éri meg a rizikó. A nyújtó gyakorlatokat is végigpróbáltam minden eredmény nélkül. Hihetetlen mennyiségű csodaszer, pumpa, ráolvasás stb. ajánlatot végigbogarásztam a neten, néha már már elcsábultam, de úgy gondolom ezek csak jó marketing dumák és a szerencsétlen flótások pénztárcájára hajtó, nyomorukat kihasználó vállalkozók meggazdagodását célzó ajánlatok. Egy dolgot azért kipróbálnék. Ez a bizonyos andropenis szerkezet. Persze lehet, hogy itt már beszippantott magába az ügyes marketing gépezet, végigolvastam a honlapjukat és piszok meggyőző. És ügyes. Nem írja le sehol, hogy garanciát vállalnak a sikerre (én se írnám le, nem hiányzik nekem egy csomó per), de jól kihangsúlyozza, hogy ez az egyetlen orvosi készülék. OK, de az EU minősítése olvasatomban csupán azt garantálja, hogy káros, egészséget veszélyeztető mellékhatásai nincsenek a procedúrának. Ennyi erővel mézzel is kenegethetem, az sem káros.

 

Nos, jó lenne olyan véleményét olvasni aki már használta ill. használja a szerkezetet. Nem egy olcsó mulatság, de ha hatásos bizony én inkább megvonom magamtól a szórakozás egyéb formáit (mozi, színház, cigi, sőt nők) is, hogy 2-3 cm előnyt szerezhessek. Fél éves, napi 6-9 órás használat. Belegondoltatok micsoda kemény menet is ez? Csak úgy, mert a készülék forgalmazója azt állítja hatásos, nem biztos, hogy bevállalnám próbaként ezt a tortúrát. Jó lenne autentikus értékelést hallani azoktól akik már megpróbálták (és nagyon bízom benne, hogy sikeresek voltak).

 

Persze, majd jönnek a hozzászólások, hogy nem a méret számít, meg hogy kicsivel is lehet ügyeskedni. Persze lehet. Én is már 20 éves házasságban élek és belejöttem abba, miként lehet tökéletesen kielégíteni egy nőt. Van kezünk, szánk, lehet venni segédeszközöket, de azt vallom, hogy az igazi kielégülést bizony az arra a célra termett szerszámmal lehet a legjobban megadni. Azt nem nagyon lehet pótolni, bár feleségem hihetetlenül aranyos és soha egyetlen szóval vagy más metakommunikációval nem jelezte nekem, hogy gondja lenne a méretemmel. Mert szeret. És bár józan ésszel belegondolva nem kéne, hogy frusztrált legyek, hiszen elég bizonyíték nekem az ő ragaszkodása (ha akart volna már rég elhagyhatott volna), de tudom, hogy ez a kisebbrendűségi érzés nálam mindig is megvolt és meg is marad, ha nem teszek valamit.

 

Szóval belevágnék én ebbe a fél éves „kínzásba”, ha meg tudtok győzni, hogy ez nem csak elvesztegetett rakás pénz és idő és kényelmetlenség (nem tudom elképzelni sem milyen lehet egy ilyen szerkezettel mondjuk dolgozni, utazni). Bármit megtennék, hogy sikerüljön és elmúljon a szégyenérzetem és komplexusom.

 

Köszönet minden segítségért.

Hókusz Creative Commons License 2007.08.07 0 0 1113
Szavasztok!

Csak hogy néhány gondolatot helyre tegyek a fejekben.

Ha valaki tegyük fel bodyzni akar mit csinál???
Vagy vesz magának otthonra kondipadot súlyzókkal és edz minden nap. Tart közben pihenőnapot, helyesen étkezik, kitartóan ismételgeti a szériákat, esetleg szed valamilyen vitamint, aminosavat, tömegnövelőt, amik segíteni beépülni az izomzatba. De ha valaki találkozott már olyannal, aki beszed valami kapszulát és nem csinál semmit, vagy krémekkel keni a bicepszét és megnő tőle akkor szóljon nekem( nekünk) is. Ahogyan a karban, hasban stb. izomzataiba beépülnek azok a sejtek, amik az edzés és a táplálkozás során alakultak ki, ugyanúgy beépüla cerkába is. Annyi a külömbség, hogy ezt kevésbé látványosan lehet csinálni. Pusztán azért mert, teljesen más szerkezete, mint az izomnak és nem edzhető annyira mint az izom. Nem pumpálhatsz büntetés nélkül addig, mint ahogy a karodra gyúrsz a kondi teremben.
Amikor pumpálásra szánod el magad, az kb. olyan, mintha lejárnál az edző terembe. Csak ezt nem súlyokkal, hanem levegővel, vagy vízzel teszed. Fontos a rendszeresség, a mérskletesség( nem kezdel rögtön fekvenyomást 80kg-mal bemelegítés nélkül) a pihenés helyes táplálkozás és a TÜRELEM!!! ha ésszel és kitartással csinálja az ember van eredmény , van hatása. Csak hogy mutassak valamit ezek itt mind magyar srácok és pumpálás eredménye lett amiket a képeken láttok. Van aki a a hidrotherapyát szereti van aki csak levegővel pumpál. Tény vízben nagyobb és hirtelenebb a hatás.
www.forums.newart.com/phpbb/viewtopic.php?t=7821&start=45 vagy így
http://forums.newart.com/phpbb/viewtopic.php?t=7821&start=45
Email:- loki.toki@freemail.hu
billboy Creative Commons License 2007.08.06 0 0 1112

 

 

írtam Neked mailt, érdekelne a nyújtás, hol lehet ezeket beszerezni. Megkaptad?

Előzmény: Hókusz (1109)


eroberter Creative Commons License 2007.08.06 0 0 1111

Francba :)))

Azt olvastam, hogy Mivel menthetjük meg péniszünket

NO Comment

Holnap megyek szemészhez...

 

toklampa2xxx Creative Commons License 2007.08.06 0 0 1110

Szia,

 

A VigrX-et Május elején hagytam abba, a panaszaim igaz közben is előfordultak, mert kb februárban akartam kipróbálni a jelq-t. (akkor már második hónapja szedtem) Az igaz, hogy a VigRX miatt is nagyon rossz közérzetem volt, pl mellkasi szorítás, de úgy gondolom, hogy nem az volt az oka.

Én éppen az ellenkezőjét tapasztaltam, vagyis, ha erektált állapotban jelq-ztam, akkor egyszer sem jött elő a panaszom, viszont mindhárom alkalomra úgy emlékszem vissza, hogy félig lankadtan is csináltam. Logikusabb is, hiszen a tartószalagok félig lankadt állapotban jobban ki vannak téve a nyújtó erőnek, mint amikor a pénisz teltebb. Talán az lehet, hogy túlerőltettem valamit és rövidebb ideig kellett volna csinálni kb 10 perc/nap. én pedig volt, hogy 20 percig is gyakorlatoztam. A két pihenőnapot igyekeztem megtartani pl: Hétfő reggel, Kedd este, szerda pihi, csütörtök reggel, péntek este, szombat pihi, vasárnap reggel...

Egyébként most, hogy 1 hete nem csinálom, láthatóan lelohadt a mérete. Nincs is kedvem a házaséletre, mert amikor az asszonnyal voltam, éreztem, hogy megint nem olyan jó neki. :(((

A jelq és a vákumpumpa szerintem abban azonos hatású lehet, mert mindkettő a vérbőséget használja ki.

Előzmény: t256 (1107)
Hókusz Creative Commons License 2007.08.06 0 0 1109
Helló!
Igen a krémeknek van pozitív hatása mégpedig az, hogy gazdagítod a kereskedőt néhány ezressel. ezen felül semmi!!!

Nincs olyan krém sem tabletta, ami egy bizonyos testrészt növesztene legyen szó mellről vagy cerkáról. A bicepszed sem nő egy mm sem ha nem gyúrsz hozzá. Így van ez a többi testrésszel is. Lehet a melleket is növeszteni, csak tmegfelelő torna kell hozzá. pl vákuumos mellharang.
pefer Creative Commons License 2007.08.05 0 0 1108
Szexshopokban többféle kenőcsöt hirdetnek pénisznövelő hatással. Valamelyikkel van pozitív tapasztalata valakinek?
t256 Creative Commons License 2007.08.02 0 0 1107
Szia!

Nem lehet, hogy a VigRX mellékhatásaitól szenvedsz ?
Nekem ez az első dolog, ami eszembe jutott. A jelq-t gondolom nem erektált állapotban végezted , mert akkor fordulhatnak elő sérülések.
Előzmény: toklampa2xxx (1103)
shit4sale Creative Commons License 2007.08.02 0 0 1106

átmeneti.

vegyél egy szeksziújságot és nézegetés közben akár több centi átmeneti javulásra tehetsz szert!

üdv:

dr. shitty

Előzmény: Törölt nick (1104)
toklampa2xxx Creative Commons License 2007.08.02 0 0 1105
Nem tartom valószínünek, hogy 1 hónap után valami is meg fog maradni, valahol olvastam, hogy ezt is több hónapig kéne csinálni, amellett pedig elég veszélyesnek tartom az általam leírtak miatt.
Előzmény: Törölt nick (1104)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1104

Kedves hozzászóló!!

 

Azt kérdezném, hogy a jelq technika eredménye /azaz az 1 cm/tartósan megmaradt, vagy átmeneti volt??

köszi

Előzmény: toklampa2xxx (1103)
toklampa2xxx Creative Commons License 2007.08.01 0 0 1103

Sziasztok,

 

Én 5 hónapig szedtem a VigRX-et. Az első havi adagnál azt tapasztaltam, hogy 3 hét után kb 1 cm-rrel lett hosszabb, és átmárőben is 1-2 mm-el lett vastagabb. Vagyis 15,5 cm és 4,2 cm lett. A következő adagot akciósan vettem, 3+1 dobozzal, de annak beszedése nem sokat változtatott , pedig a gyártó 3 hónap szedésre mondott legalább 2,6 cm-t hosszban. Úgy vettem észre, hogy az akciós kiszerelés "illatában" különbözött az első doboztól (a nem akcióstól), talán azért, mert csökkentett hatóanyag tartalmú lehetett. A VigRX egyébként úgy működött, hogy éjszaka fejtette ki a hatását azáltal, hogy nagyon kemény erekciót váltott ki, vagyis túlnyomást idézett elő a kamrákban. A 2-5 havi adagokkal valahogy éppen az volt a baj, hogy volt ugyan erekció, de nem olyan intenzív. Tehát lehet, hogy az eredeti, nem lebutított termékkel valóban el lehetett volna érni nagyobb eredményt. Mindenesetre a feleségem annyit észrevett az egészből, hogy valahogy "másabb" lett az együttlétünk az ő szavaival. Mivel ez sokba került (80 eFT) úgy döntöttem, hogy nem folytatom tovább. Viszont a keményebb erekció azóta is fennmaradt, ha nem is olyan mint amikor szedtem a 2x1 kapszulát.

 

Még egy érdekes megfigyelésem is van, kb 2 hónapja elkezdtem fogyasztani a danone aktiviát és azt tapasztaltam, hogy éjszaka visszatértek  a sűrűbb és erősebb erekciók. Tehát ezt mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki.

 

A jelq-t is megpróbáltam és sajnos azt kellett megállapítanom, hogy amellett, hogy tényleg növeli a potenciát és kb 1 hónap után elértem a 16 cm közelébe és az átmérő is gyarapodott ujabb 1-1,5 mm-el, vagyis robosztusabbnak és súlyosabbnak találom a péniszem, mégis abbahagyni kényszerülök, mivel valami belső sérülést kaphattam. Ez már a harmadik nekifutásom volt és szabályosan rosszul lettem, mintha belső vérzés lépett volna fel. A jobb oldali lágyéknál fájadalmat is érzek, nem tudom, hogy mit csinálhattam rosszul. Arra gondolok, hogy a tartószalag nyúlása következtében valami ér megpattanhatott. Az első két alkalommal is vagy 1-2 hétig tartott amig rendbe jöttem és a verejtékezések és a rosszullét megszünt. Akkor egy urológust is megkérdeztem, hogy nyújtással lehet -e sérülést előidézni, de ő azt mondta, hogy nem, valószínűleg szívpanaszaim vannak.  Én ezt nem hiszem el, mert a szivemnek soha nem volt semmi baja és mindháromszor úgy jött a rosszullét, hogy jelq után fájdalmat éreztem a lágyékban. A legutolsó rosszullét úgy történt, hogy délelőtt jelq-ztam kb 18 percet, utána elmentem strandra. Egész nap semmi problémám nem volt, viszont éjaszaka arra ébredtem, hogy nagyon erős erekcióm van és rosszullétet éreztem, valamint lágyéki fájdalmat. Ittam bőven folyadékot, utána meg rázott a hideg és leizzadtam. Valakinek volt ilyen tapasztalata, vagy tudna esetleg diagnózist mondani? Orvoshoz szégyellnék menni, meg jobban is érzem már magam.

 

Hókusz Creative Commons License 2007.07.27 0 0 1102
Helló!

Lassan 1 éve pumpálok, először csak levegővel mostanában vízzel. Azt vettem észre vízzel kevesebb irritációval rövidebb idő alatt nagyobb eredmény érhető el. Átmérőben és nem kerületben értettem a méretet(0,5cm). Ha tehetem minden nap pumpálok15-45percet reggeli készülődés alatt 2részletben, közte 5-10perc szünet.
Hétvége pihenőnap, sőt van úgy hogy 1nap kimarad. Szabadság- nyaralás alatt sem pumpáltam és megmaradt a méret. De hangsúlyoznám nálam nem a méretnövelés a cél. Megakadályozható vele az átmeneti impotencia, az idősebbkori sorvadás, növelhető vele a természetes mervedés stb.
Wally99 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 1101

Hello Hókusz!

 

Válaszolsz a kérdésemre? Köszi.

 

Wally

billboy Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1099

Hókusz!

 

Írtam Neked mailt a freemailedre, majd válaszolj lsz!

Előzmény: Hókusz (1098)
Hókusz Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1098
Helló!

Ha az alhasadra felszedsz pár deka zsírpárnát értelemszerűen kisebb lesz a méret nem????Egyébbként a rosszab fajta a cerkám húsból van én sem értettem először ez mit jelent, de már tudom.
iaszon Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1096
Bi4
Annak idején párbeszédben is voltunk itt :)
Szal megmaradt a méret, de azt nem állítom hogy minden milliméter, lehet talán 3.4 mm visszament, de ez olyan, hogy minden mérés mást mutat egyébként is.

Nekem asszem vérfaszom van, bár sose tudtam ezt teljesen egyeztetni másokkal, sosem láttam a másét lankadtam _is_ és erektáltan _is_ :)
Előzmény: Törölt nick (1090)
iaszon Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1095
happy boy

Köszi, értem. Azért csak vigyázz, a tartós elszorítás árt.
Előzmény: happy boy (1055)
iaszon Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1094
Jelq az amit fejésnek is hívnak. Részletesen le volt írva sokszor. Macerás és sok türelmet kiván de müx és semmibe se kerül.
Előzmény: billboy (1093)
billboy Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1093
Mi ez a Jelq?
t256 Creative Commons License 2007.07.26 0 0 1092
Hókusz!

Ez az ember behízza a cerkát, úgy értendő, hogy ha hízol kisebb lesz a péniszed ?
Eltűnik pár centi ? És ha leadom a felesleget nagyobb lesz ? Mert van rajtam úgy 15 kiló plusz súly.


Én abbahagytam a Jelq-et 3 hétre, de az 1 centi növekedés megmaradt.
Érdemes 3 hónapig egyfolytában csinálni (5 nap edzés, 2 nap pihenő), elvileg akkor van eredmény. És szedjetek vitamint, az segít.
iaszon Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1089
Hókusz
ne hergeld magad, sokan csak poénkodnak, mások irigykednek vagy a saját lustaságuk miatt próbálják önigazolni magukat hogy nem is lehetséges vagy nem érdemes.
Mondjuk nekem a pumpa nem müxött, egy millimétert se nőtt tőle, és ha a jelq _sem_ müxött volna, talán én sem hinnék az egészben. Depedig müx.
Minden jót neked és grat.
Előzmény: Hókusz (1082)
iaszon Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1088
Igaz, ez rég volt de én is beszámoltam növekedésről, minden cucc nélkül, jelq technikával. eredmény 2,5cm volt, 14,5ről 17re.

És még 2-3 másik tag, egyik pumpával, de róla lejött hogy reklámoz, aztán súlyakasztós, ez nemrég volt és még egy jelq-es úgy emlékszem. De én sem voltam itt mindig.
Előzmény: Törölt nick (1087)
Wally99 Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1086

Helló Hókusz!

 

Engem is érdekle, hogy mennyi idő alatt érted ezt el ill. milyen gyakorisággal csinálod.

 

Ezenkívül szerinted mennyire tartós a dolog (volt pl hogy leálltal hetekre vele?)

 

Érdekelne még hogy a vastagságban elért 0,5 cm növekedés az kerületben értendő?

 

Kösz előre is válaszokat és ne törödj az offtopic fikázókkal...

 

Wally

billboy Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1085
Na azért ez már figyelemre méltó! És mennyi idő kellett a 3 cm-hez?
Előzmény: Hókusz (1084)
Hókusz Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1084
Hi!


Na akkor lássuk a tényeket. Mikor elkezdtem mérve olyan 15cm körül volt. Azért nem lehet pontosat írni, mert 40év körül az ember felszed egy pár kilót alhasra is, mondhatnám lassan behízza a cerkát. Most olyan 17,5-18cm ez függ az izgalmi állapottól is a vastagságra meg kb 0,5cm jött fel. de az egyik este aktus után megjegyezte a feleségem, hogy mintha vastagabb lenne mostanában. Hozzáteszem tudja, hogy van ilyen szerkezetem, de azt nem, hogy rendszeresen használom. Na nekem ez elég volt, amit Ő mondott. Talán ezért nem érdekel, legfejjebb csak bosszant a fikázós hozzászólások. A másik pedig az, hogy van vagy 30-50ember akik vettek ilyen szerkezetet és eddig senki nem reklamált csak legfejjebb újra rendelt. Lehet azért, mert eltörte a hengert, lehet azért mert jól működik. Nem tudom. Kérdezzétek meg azokat, akik rendszeresen pumpálnak, miért teszik!!!???
billboy Creative Commons License 2007.07.25 0 0 1083

Szerintem annak kéne beírni, akinek ténylegesen valamilyen eszköz, vagy gyógyszer hatására nőtt a pénisze hossza, vastagsága. Mondjuk 2 cm hossznövekedés és 0,5-1 cm vastagodás már figyelemre méltó adat lenne. És akkor ezt kipróbálva lehetne tapasztalatokat cserélni. Esetleg a topik címet megváltoztani, múlt időre ( mivel növeltük meg péniszünket).

Tehát olyanok írjanak, akikkel ez megtörtént, szívesen olvasnék róla.

Hókusz Creative Commons License 2007.07.23 0 0 1077
Helló Mindenkinek!!!

Bizony nagyon jó a Bethmate, sőt ha kis logikád van akkor olcsóbban könnyebben kiválthatod ezt a hatást. Én üveghengereket használok, melyeket olcsón be lehet szerezni. Vettem hozzá egy erekciópumpa kart 3500Ft ért. Bármely netes szexshopból beszerezhetitek. Feltöltöm a hengert melegvízzel. aztán a karral kipumpálombelőle a fölösleget. Ez a pumpakar úgy van megcsinálva, hogy a tetején kifujja a fölösleges levegőt, vagy vizet. Van rajta szelep is. Bizony az első használat után csak ámulni lehet mekkora lett a méret. A hengereket 2500-40000Ft között lehet rendelni 4,0cm-től 0,5cm es léptékkel 6,5cm ig ill. fölötte. Érdelkődni loki.toki@freemail.hu-n
tcshooker Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1075
Leghatékonyabban egy megfelelő méretű nővel növelheti meg, akinek gondja van e téren.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.12 0 0 1074

A vérpénisz amit lehet növelni, a hús..-t nem./kivétel az enyém, ez vérpénisz és mégsem nő/--

 

Előzmény: Törölt nick (1073)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!