Keresés

Részletes keresés

Akiboy86 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39065

Úgy legyen! :-D amúgy olvasom ezt a szorongás dolgot! Ezt hogy kell elképzelni?  mert nekem van olyan h csak úgy ideges vagyok! Felkelek és olyan érzésem van a gyomromban mint régen a szülői értekezlet előtt! :-P kell egy fél nap h elmúljon! :-D vagy konkrét dolgok miatt szorong az ember ilyenkor? Pl h mi lehet ez ?meggyógyul e? ilyesmi!?

Előzmény: boxerkutya (39064)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39064

Felesleges a vérvizsgálat szerintem is.A tünetek számítanak.

Előzmény: Akiboy86 (39062)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39063

Ő a legjobb, igaza van .

Előzmény: Akiboy86 (39062)
Akiboy86 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39062

Sziasztok! Tegnap voltam Eszto-nál! felírta a 3. kúrát! Kérdeztem tőle, hogy nem lenne e érdemes  csináltatni valami jobb tesztet az SZTK-snál mivel a tüneteim nem javultak a teszt eredményem meg igen alacsony számmal negatív vol! Azt mondta: ÁH!felesleges! Magának Tuti h lyme-ja van! Én elhiszem hogy látott már jó csomó embert de szerintetek TÉNYLEG értheti ennyire a dolgát? Nem hallott esetleg valaki olyat, hogy félrekezelt valakit vagy mittomén? Mindenesetre csinálom amit mond! Belekezdek a 3. kúrába mert szeretnék neki hinni! Sőt! Már 2 hete minden nap futok a 10 óra fizikai meló után 2 km-t és utána még heti 5 nap kb másfél órát súlyzós edzéseket is tartok! Minden nap iszok 1L csalán teát és tolom a vitaminokat!

hajnicaaa Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39061

Ezt találtam:

 

Takacsmacsonya tinktura keszitese hazilag:

 

A takacsmacsonya keteves noveny, de a gyokeret az elso ev utan kell gyujteni, keso osszel, telen v kora tavasszal. A masodik evben fokent a noveny fold feletti resze no, es a gyoker rostosodik es elveszti az ertekes hatoanyagtartalmat.

A gyokeret megtisztitjuk es megmossuk, kis darabokra vagjuk es egy jolzarhato uvegedenyben vodkaban aztatjuk 3 heten at, meleg helysegben.

Arany: 3.5 gyokerpep : 10  bioalkohol (vodka, lehet mas alkohol is)

Matthew Wood fele recept

Hasznalata: 3szor 3 csepp naponta

Specko esetekben naponta egy csepp novelessel 3szor 30 csepp /nap.

Ebben az esetben nagy valoszinuseggel fellep majd Herxheimer reakcio.


A kura javasolt hossza 3 honap. Ajanlott meg a kovetkezo even keresztul havonta egy 3 napos 3szor 30csepp/nap -t csinalni.

 

http://www.gesund-im-net.de/teaselroot.htm

 

A recept nagyon egyszerunek tunik nekem. A takacsmacsonya az gaz, vagyis konnyen no mindenfele teruleten.

ha valaki tud szerezni magot, es bevallalna hogy elveti a kertjeben akkor en vevo lennek a gyokerre, mert ez a lenyeg itt, h a gyoker egyeves legyen es ne 2.

Sot, akar en is gyujtok magot, csak el kene vetni valakinek.

A takacsmacsonya levele is jo teakent elkeszitve, bar sokkal gyengebb hatas mint a a gyokertinkturanak.

 

Előzmény: Jesurun under Lyme (39059)
fakop Creative Commons License 2016.06.09 -1 0 39060

Csak megjegyzem, hogy amivel kisérleteznek filmoldásra az nálunk vény nélkül kapható alergia elleni gyógyszer Claratin illetve Loratadine, és gondolom

simán kipróbálható aki éppen AB  kurán van. (Nem is drága)  Most kezdik a nyár végén a klinikai próbákat. Én persze nem ajánlom senkinek sem csak érdekesség képen mondom.

Előzmény: hornet599 (39055)
Jesurun under Lyme Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39059

Sziasztok.

A macsonya tinktura keszitesrol osztottam meg kb 1-2 eve itt es most nem talalom sehol.

Egy nemet weblap volt de angol nyelven.

Karden - Takacsmacsonya.

Most talaltam egy lelohelyet es gyujtottem gyokeret sot meg is csinaltam azelso tinkturamat.....

3.5 dl vodkaban..... egyhonapot kell aztatni ha jol emlekszem.

 

De szeretnem megegyszer elolvasni .... nem emlekszem mindenre.

Ha vki vissza tudna nekem linkelni az nagyon jo lenne. 

Koszi szepen....

Orok hala  :)

klarix Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39058

Lenne egy meglátásom, már ami Lakost és a társait illeti. Lehet, hogy a másik két emberke nagyon jól elvan az állatok gyógyításán ezen a téren, csakhogy azok szegények nem tudnak szólni ha valami nem megy jól a betegségük kezelésében. Sajnos nem tudják megmondani, hogy fáj-e valami, vagy visszaesést tapasztaltak! Ez a bibi! És ha kimúltak - hát így jártak. A gazdi sírhat, mert ŐK megmondták...., hogy ez a betegség már csak ilyen - hogy milyen arról már nincs szó, főleg nem bizonyítható a krónikus lyme - attól MI EMBEREK szenvedhetünk (tekintve, hogy 'elfogadtuk', hogy ilyen van. Esetleg mi találtuk ki! Semmi nincs kizárva - de viszont kényelmes megoldás, még az állambácsi számára is, nem kell túlköltekezniük magukat, már ami a gyógyítást illeti. Hidd meg ez fontos szempont.

Előzmény: boxerkutya (39051)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39057

Azt látom, hogy laborban működik a dolog, de nem tudom ,hogy a szervezetben is hatékony-e. Te szedtél ilyet ?

Előzmény: hornet599 (39055)
Nitttta Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39056

Ilyen sok idő után szerintem már nagy visszaesésre nem kell számítani, az már bekövetkezett volna. Várhatsz még a gyógyszerrel szerintem.

Előzmény: Ibiza15 (39054)
hornet599 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39055

Még a biofilm-oldáshoz fűznék hozzá egy gondolatot: nem tudom, boxi, hogy azt nem fogadod el, hogy a borrelia biofilmet képez, vagy azért nem foglalkozol ezzel, mert nincs olyan szer, aminél bebizonyosodott a biofilm oldó hatás?

 

Mindenesetre van az agile sciences-nek egy vegyülete, amit tesztelnek borrelia biofilm oldására. Sajnos ez is eléggé nyögvenyelősen megy, mert kevés a lóvé rá:

http://yjdst3t2ce610lp8n38ginr6.wpengine.netdna-cdn.com/wp-content/uploads/2015/11/Agile_biofilm-Summary_Zeng.pdf

 

Előzmény: hornet599 (39053)
Ibiza15 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39054

Április 18án hagytam abba. Az volt a negyedik.. 

Előzmény: boxerkutya (39042)
hornet599 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39053

A gond az, hogy Lakos szavának itthon nagy súlya van. Bózsikénak meg semmi...

 

De azon lehet vitázni, hogy mi számít tudományosnak és mi nem. A Lakos Doktor féle orvosok valóban azt hiszik, hogy istenek és ráadásul tévedhetetlenek. Sajnos a tudomány is sok esetben csak hit, ami onnantól kezdve, hogy "magas rangú" tudósok elfogadják, már tudomány lesz.

 

A krónikus lyme viszont tényleg elég megfoghatatlan és sok esetben csak következtetésekből és kísérletezésekből deríthető ki egy-egy eset. De pont ezért kellene tolni ennek a kutatásába a hatalmas pénzeket, mert az az egész orvostársadalom számára tény, hogy sok a fehér folt a lyme-al kapcsolatban. Most az, hogy PTLDS-nek, vagy krónikus lyme-nak nevezik, valójában mindegy, a lényeg, hogy nincs sziklaszilárd bizonyíték arra vonatkozóan, hogy mi a franc is okozza eseket a tüneteket? És igen, azt is el kell fogadnunk, hogy a perzisztáló, élő spirochéták okozta krónikus lyme is csak egy hipotézis. Sajnos, még ha be is bizonyosodik, hogy minden krónikus lyme-os vérében ott vannak a borrelia spirocheta-k, akkor is tovább fognak kételkedni és fel fogják vetni a kérdést, hogy vajon ez mennyire játszhat szerepet a tüneteket illetően?

Előzmény: Marobert1 (39048)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39052

Egyedül nem lehet ilyen hülye !

Előzmény: boxerkutya (39051)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39051

Azt tudjátok ,hogy Lakos nem is egyedül írja tanulmányait az MTA számára, vannak szerzőtársai is méghozzá kettő is , két állatorvos. Micsoda szakemberek !

Marobert1 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39050

Ha belegondoltok eleve ciki egy ilyen kaliberű orvosnak egy(krónikus lyme) az orvostudomány által még gyógyíthatatlannak ítélt betegséggel kapcsolatban ilyen kijelentéseket tenni. Ha valamilyen betegségre létezik hivatalos gyógymód és ezt mondja,még csak megértem valamennyire,de erre? Istennek képzeli magát,ez egészen világos...

Előzmény: boxerkutya (39049)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39049

Egy mikroszkópos kép ,hogy lehet tudománytalan ?Kinek kellene elismerni ? Lakosnak? És ki a franc az a Lakos?  Ez tudománytalan szöveg csak mellébeszélés ,terelés olyan, mint amit a politikusainktól már megszoktunk.

Előzmény: hornet599 (39047)
Marobert1 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39048

A Lakos is tudománytalan...

Előzmény: hornet599 (39047)
hornet599 Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39047

Az a helyzet, hogy nem ismerik el. Kérdeztem erről Lakost, aki azt válaszolta, hogy tudománytalan.

Előzmény: boxerkutya (39039)
ghepard Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39046

Hát ez már elég brutális hozzáállásjavulás. Minden elismerésem, gratula. Heti 3-szor konditerem, otthon még szauna is, plusz ugye melegek is vannak már amúgy. Ez mind segít. Ha ezt a mozgást, pláne légzésekkel is tarkítva (széndioxid növelésre hegyezve) mindennapi szintre emelnéd - lehet még jobb volna. Az is lehet, hogy annyira feljavulnál őszig (a hűvösebb idők kezdetéig), hogy már a hidegebb idő se fogna ki rajtad. Ha ebben is lesz olyan kitartásod, mint a gyógyszerszedésben - akkor azt hiszem nyert ügyed lenne.........

Előzmény: Nitttta (39044)
ghepard Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39045

Nem vagyunk egyformák, sokszor ugyanazt másképp látjuk, még az orvosok is. Az én véleményem az kb az, hogy ha most tök jól érzed magad, akkor mi a frácnak kell beszedni még több AB-t. Most azon kellene igyelkezned, hogy rendberakd magad, az immunrendszered feltornázd magasabb szintre (most az AB-k után  jó alacsonyan teljesít, s ha beszedsz még többet, akkor még gyengébb lesz és még nehezebb lesz visszatornázni), hogy elbírjon a továbbiakban AB nélkül is. Ha ezt nem teszed meg, akkor még sok AB kúra fog kelleni az életedben. Nekem például már 37 éve nem kell, pedig engem is rengeteg mindenféle fertőzés ér, nem beszélve arról, hogy már valami 80 kullancscsípésem volt.

Előzmény: Ibiza15 (39041)
Nitttta Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39044

Hasonló "problémám" van nekem is. Heti 3x járok edzőterembe és nagyon élvezem. Ott mindig nagyon leizzadok. Kétnaponta szaunázom is egy kicsit otthon. Melegek is vannak...ezek a dolgok most sokat dobnak az állapotomon, így én sem kezdtem el újra a kúrát.

 

Anyu sem szedi be, mert ő meg tünetmentes lett. Neki azt mondták, egyelőre figyelje magát, és ha szükségesnek látja, akkor szedje be. De ha végképp nem esik vissza, végeztessen egy ellenőrző wb-t, hogy áll ellenanyagtermeléssel. 

Előzmény: Ibiza15 (39041)
Nitttta Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39043

Ráadásul most nem is nagyon fogad beteget, pedig ezt egyedül ő csinálja, és nem viszi tovább senki :(

Előzmény: boxerkutya (39039)
boxerkutya Creative Commons License 2016.06.09 0 0 39042

Mikor hagytad abba a legutóbbi kúrát ? Lehet hogy érdemes beszedned, de még ez sem ad semmire garanciát. Nem lehet tudni előre, hogy kinek mennyi az elég. 

Előzmény: Ibiza15 (39041)
Ibiza15 Creative Commons License 2016.06.08 0 0 39041

Sziasztok!

Hamarosan kezdenem kellene az 5.kúrát amit Esztó doktornő felírt, viszont olyan jól érzem magam gyógyszer nélkül, hogy nagyon nehezemre esik elkezdeni. Konkrétan nem akarom. De mi van ha vissza esek?! Segítsetek légyszi,nem tudom mit csináljak...

tőzike1 Creative Commons License 2016.06.08 0 0 39040

Sziasztok! Harmadik hete szedem az antibiotikumokat, és ma van a harmadik nap, hogy elkezdtem a tinidazolt is. Ma úgy fáj reggel óta a háti izom, hogy nem bírnám magam tartani.  Volt valakinek a tinidazol szedése alatt ilyen tünete?

 

boxerkutya Creative Commons License 2016.06.08 0 0 39039

 Gondolom ismeritek Bózsik Bélának  a Dual- dur  reagens találmányát amit ,ha a vérplazmához ad, a borrelia nem bújik el ,kint marad és láthatóvá válik. Ezzel a a fertőzés tényét lehet bizonyítani. Nem értem miért nem alkalmazzák ,hiszen levédett találmány. Sok mindent lehetne vele bizonyítani.

fakop Creative Commons License 2016.06.08 -1 0 39038

Tudna valaki tapasztalatokról beszámolni a Super Ravo Zapper készülékkel kapcsolatban. Mennyire hasznos?

üdv

One of the millions Creative Commons License 2016.06.08 0 0 39037

Rövide: többet tud!

 

pl. : Pulse sweep üzemmód, 15 memória hely(nem kell mindig programozni)!

Előzmény: hajnicaaa (39035)
Nedvig Creative Commons License 2016.06.07 0 0 39036

Köszi szépen. De miért nem az olcsóbbat vetted az Ultimate digital-t?

Előzmény: One of the millions (39034)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!