Keresés

Részletes keresés

ballball... Creative Commons License 2022.03.01 0 0 4855

Nem írom le újra Link

 

Nekem csak ilyen sulis kalandjaim voltak előtte, neki volt pár, de komoly egy se, szóval ilyen is van.

 

Mivel szerintem profi, nem találsz a neten olyat ami még nem volt, sőt lehet több is volt mint amit a neten találni, de ezt nem tudom.

 

Korább írtam hogy max 41nap volt.

Előzmény: Szabi1314cm (4854)
Szabi1314cm Creative Commons License 2022.03.01 0 0 4854

Szia. Hát nem semmi helyzetben éltek, amennyire izgató ugyanannyira tud frusztráló is lenni gondolom :)

 

Mindenesetre bármikor olvasom kemény leszek töle, de nagyon :) Ez most igy pont vonatozás közben még inkább látványos farmeren keresztül.

 

(Titkon remélem hogy olvassa most az aki egy vagonban ül velem) :)

 

120-121 nap az nagyon komoly... Hány nap az eddigi rekordod?

 

Mesélsz pár büntetési tételröl amit eddig elkövetett ellened?

 

Köszi elöre is.

 

Üd. Sz

 

Előzmény: ballball... (4852)
Mister V. Creative Commons License 2022.03.01 -1 0 4853

Nincs valami hasonló gondolkodású/szemléletű barátnője? Ilyen feleséget szeretnék, de sehol nem kereshetek "papucs pasiként" társat.

Előzmény: ballball... (4852)


ballball... Creative Commons License 2022.02.27 -1 1 4852

Nem engedte el, csak jó magaviselet esetén kérvényezhetem, itt több dolog lehetséges, ha nem kérvényezem az lehet úgy érti jó nekem így nem kell kiengedni.

 

Vagy ha kérvényezem de mégsem voltam jó,nagyon rácseszek, vezet egy heti táblázatot és osztályoz 1-5 között, ha 3,8 alá megyek az nagyon nem lesz vicces, nem ismerem a táblázatot, kérvényezés után összesít.

 

Vagy kérvényezem és PL 3,8 lesz akkor ha kienged, ki tudja mi lesz kéri hogy dugjam meg, vagy ö dug meg, vagy szabad maradok nem tudom.

 

Eddig ilyen nem volt, ez most az első ilyen, osztályozni mindig osztályoz, az alapján kapom ami jár, de azt előre soha nem mondja meg hogy most a játék 4,9 után lesz vagy 1,2 után, általában a végén sem mondja csak sejtem:) 4,9 nél jobb nem is lehetek mert 5  elérhetetlen elég ha egyszer nem kapcsolom le a villanyt vagy nem áll párhuzamosan a cipő... vagy nem vagyok elég kedves...

Előzmény: izgass (4851)
izgass Creative Commons License 2022.02.27 0 0 4851

1 napot elengedett. De rendes... (1/121 részét).

Előzmény: ballball... (4850)
ballball... Creative Commons License 2022.02.26 -1 0 4850

121perc de gyors számolt és azt mondta jó magaviselet mellett már 4 hónap letelte után kérvényezhetem a kulcsot, gondoltam ez nagyon aranyos gesztus, de mikor kiszámoltam csak mosolyogtam.

De már kérdezte ha letelik szeretnék-e újra dugni, kérdeztem hogy én dönthetek, válasz / NEM :)

Megmertem kérdezni hogy kicsit sem sajnál-e, meg hogy nem érzi-e ezt higiéniai szempontból problémának, de csak annyit mondott majd megbeszéljük, megbeszéltük, többet inkább nem kérdezek hülyeséget.

Előzmény: izgass (4849)
izgass Creative Commons License 2022.02.26 0 0 4849

100-200 perc (150 ą 50 perc).

Előzmény: ballball... (4842)
drango Creative Commons License 2022.02.25 0 0 4848

sziasztok én egy 28 éves budapesti srác vagyok és olyan lányt keresek akit feltüzelnek a néger srácok és a cuckold kapcsolat. Emailem drangogref@gmail.com. Szívesen randiznék ilyen lánnyal. Az ideálom a magas vékony (170+, 55-), de természetesen ez nem kötelező, hiszen önmagában a legfontosabb hogy imádja a BBC-t. Amennyiben kapcsolat lenne belőle, szeretném hogy heti szinten lépjen félre, cserébe hűséges szolgája leszek, eltartom, hozzám is költözhet hamar. Amennyiben felkeltette érdeklődésed írj emailt egészalakos menztelen képpel, arc első körben nem szükséges.

drango Creative Commons License 2022.02.25 -1 0 4847

sziasztok én egy 28 éves budapesti srác vagyok és olyan lányt keresek akit feltüzelnek a néger srácok és a cuckold kapcsolat. Emailem drangogref@gmail.com. Szívesen randiznék ilyen lánnyal. Az ideálom a magas vékony (170+, 55-), de természetesen ez nem kötelező, hiszen önmagában a legfontosabb hogy imádja a BBC-t. Amennyiben kapcsolat lenne belőle, szeretném hogy heti szinten lépjen félre, cserébe hűséges szolgája leszek, eltartom, hozzám is költözhet hamar. Amennyiben felkeltette érdeklődésed írj emailt egészalakos menztelen képpel, arc első körben nem szükséges!

chastitycagedboy Creative Commons License 2022.02.25 0 3 4846

Sziasztok,

Egy 21 éves srác vagyok Pestről, aki nagyon örül, hogy rátalálét erre a fórumra. Nagyon jó látni, hogy mennyien érdeklődnek az erényövek iránt. :D

Rólam azt kell tudni, hogy 17 éves koromtól érdekel aktívan az erényöv, akkor próbáltam ki először, majd 2019-ben vettem meg az első sajátot, egy Holy Trainer utánzatot. Majd próbálkoztam egy noname fémmel is, de az picit kényelmetlen volt. Jelenleg nincs sajnos kulscörzőm, de ettől függetlenül igyekszem jófiú lenni és hordani rendesen :D

 

Szabi1314cm Creative Commons License 2022.02.25 0 0 4845

Szia. Köszönöm szépen a válaszodat.

 

A "csilingel" szónál nagyon kemény lettem :)

 

Érdekel még az élménybeszámolód, a fincsi sztorik, várom a folytatást. :)

 

Üdv. Szabi

Előzmény: ballball... (4844)
ballball... Creative Commons License 2022.02.24 -1 0 4844

A 60-70 perc az kevés lesz a jó tipphez.

Mivel precíz így felírja papira mikor vette le, és mikor kattan a lakat újra, nincs saccolás az nem fér bele a precizitásba.

 

Ez a játék még csak pár alkalommal volt 10 alatti számról beszélünk, a max 41 volt eddig de az se volt könnyű, most több lesz:)

 

Nyalni dehogy kell minden nap, nálunk ebben nincs menetrend, nyalni akkor kell ha csilingel vagy szol hogy nyalás van, néha napokig nem kér, de van hogy egy nap többször is.

 

Játék is akkor van ha ö szeretné, én nem kérhetem, ill kérhetem de azt nem biztos hogy megköszönöm, ismerem már annyira hogy hogy lehet játékra rávenni úgy hogy igazából ö akarja.

Előzmény: Szabi1314cm (4843)
Szabi1314cm Creative Commons License 2022.02.24 0 0 4843

Húúú...! :) Ez nagyon komoly lehetett. És ilyenkor honnan tudja pontosan, hogy mennyi percig volt lent? Stoppert inditott a telefonján ? (Én igy csinálnám) :) vagy sacc/kábé 60-70 percet könyvelt el?

 

Akkor most jo ideig rajtad lesz... :)

 

Mi volt a legtöbb idö amig fent volt? Amig rajtad van az öv minden nap nyalnod kell őt? 

 

Megnézném fotón, hogy hogy áll rajtad az öv. Nagyon tetszik a sztorid, és nagyon izgato olvasni. :)

 

Köszönöm, és várom a folytatást :)

 

Üdv. Szabi

Előzmény: ballball... (4842)
ballball... Creative Commons License 2022.02.21 -1 4 4842

Sziasztok!

 

Mi olyat szoktunk játszani hogy ha olyan kegyben részesülök hogy berakhatom punciba ne adj isten kapok orált hogy annyi napra kerül vissza az öv ahány percet le volt véve,  nem én döntöm el mikor kerül vissza,  egyszer volt hogy 20 percen belül visszakerült de soha többet ilyen nem volt, legutóbb levette elzavart fürdeni, majd Úrnőm vagy 30percig masziroztatta magát ezután kaptam egy majdnem teljes orált aztán vissza adtam, ezután már úgy kész voltam hogy gyakorlatilag beraktam, kettőt löktem és elmentem:(

Persze a játék itt nem ért véget kedvesem mondta csinál nekem melegszendvicset meg hosszú kávét hátha másodszorra jobban bírom, /érzitek az időhúzást?/ jól elmolyolt vele :) ripsz ropsz bevertem a szendót mert éreztem itt baj lesz, másodikra jól megdugtam úgy hogy már neki is tetszett majd feküdtünk az ágyon kérdezni se mertem, egyszer csak mondja mielőtt visszarakja fürödjek le, gyors villám zuhany lépnék ki az ajtón jön hogy zuhanyzik velem mossam meg a hátát, mondom én már végeztem....., mondja nem baj csak mossam meg a hátát....

 

Szerintetek hány percig nem volt rajtam az öv?

Előzmény: bandolesa (4841)
bandolesa Creative Commons License 2022.02.19 0 2 4841

betegember Creative Commons License 2022.02.17 0 2 4840

Marlboro86 Creative Commons License 2022.02.17 0 0 4839

Szia engem érdekelne. Mennyibe kerül?

Előzmény: Ketreces (4835)
chastityboy01 Creative Commons License 2022.02.15 0 0 4838

Szia,

 

Engem érdekelne az erényöv. 

Tudnál írni egy email-t, hogy mennyibe kerül a chastityslave01@gmail.com címre?

 

Köszönöm 

 

 

 

 

Előzmény: kink86 (4837)
kink86 Creative Commons License 2022.02.14 0 0 4837

Sziasztok,

 

Eladó a képen látható erényöv. 1 db van belőle

Gyűrű: 45 mm

Ketrec belső átmérő: 37 mm

Ketrec hossza: 44

Teljes hossz gyűrűvel együtt: 59 mm

 

Továbbá ha esetleg valakit érdekel, akkor van egy szilikon szájpeckem (35 mm-es), péniszköpenyem, vizes péniszpumpám, fleshlight maszturbátorokhoz való fali rögzítőm és mellbimbó szívóm eladó.

 

Érdeklődni a szende86@citromail.hu címen lehet.

 

 

xZoo Creative Commons License 2022.02.09 0 0 4836

Eladó a képen látható erényöv. Új, sosem használt, lakattal és egy kis tárolózsákkal.

A gyűrű átmérője 52mm, a cső belső átmérője kb 40mm, hossza kb. 70mm.

Posta megoldható.

Ár: 4500 Ft

 

 

Ketreces Creative Commons License 2022.02.08 0 0 4835

Sziasztok 

 

Érdeklődés hiányában eladó. Csak kibontott.

Gyűrű 5 cm.

Helyileg Miskolc, posta, foxpost ok.

Vakarcs81 Creative Commons License 2022.02.07 0 1 4834

Köszi a választ. :)

Előzmény: Poch Odon (4832)
SUBtransziKISLANY Creative Commons License 2022.02.01 0 0 4833

Sziasztok, 29 éves passzív srác vagyok, DOM partnerem keresem kölcsönös örömszerzésre, erényöv hordatásra, szívesen viselném 24/7 kérlek, írj emailt ha felkeltettem az érdeklődésed, vagy hívj! :)

 

mail pokmester19@gmail.com

tel:06305088990

Poch Odon Creative Commons License 2022.02.01 0 1 4832

Szia!

 

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki ki tudja húzni a ketrecből a péniszét, ott nem fog segíteni egy kisebb cső.

Ugyanis, nem a farok és a ketrec mérete a gond, hanem az, hogy a zacskó van megnyúlva, vagy nagy és kicsik benne a golyók.

Azaz, ha a gyűrűt le tudod csúsztatni a zacskódon 1-2 cm-t, akkor fent már ki is lehet bújtatni a fütyköst.

Elég sokat szívtam ezzel és arra jutottam, hogy ezek a ketrecek csak azokat tudják szökésbiztosan bezárni,

akiknek jó tömött a zacskójuk. Megoldás az öv rendszerű övek, vagy valamilyen piercing, amivel rögzíteni tudod a farkad a ketrecben,

így nem baj ha lejjebb csúszik az öv, szabadulni úgysem tudsz belőle.

 

üdvÖdön

Előzmény: Vakarcs81 (4831)
Vakarcs81 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 4831

Sziasztok!

 

Érdeklődnék hogy erről a tipusú erényövről van e valakinek tapasztalata? Átlagos méretű VÉR péniszhez lenne.

Eddig a ht v4 clone-nal próbálkoztam a normál ketrecüvel, de az  az volt a gondom, hogy lankadtan elöre csúszik a zacsin az öv és hátul simán ki tudom húzni akartanul is. Viszont kisebb gyürűvel meg nagyon szorítja a zacsi bőrét a gyürű és a ketrec közötti résznél...

Ezért gondoltam arra hogy nem a gyűrűt veszem kisebbre hanem a ketrecet és kipróbálom a minit.

 

Az érdekelne, hogy ez a típusú öv is könnyen kicsúszós fajta e vagy esetleg a ketrec mérete miatt ez nehezebben csúszkál?

 

Vagy ez is csak kidobott pénz lenne?

 

Vagy ez is csak katéterrel fixálható?

 

Köszi a választ előre is! 

 

Szép napot mindenkinek! :) 

Kezdo70 Creative Commons License 2022.01.16 0 0 4830

Szia

Kezdetnek lehet egy kicsit nagyobb típust kellene választanod.

Előzmény: Chastitylove (4829)
Chastitylove Creative Commons License 2022.01.16 0 0 4829

Sziasztok új vagyok a témában. De nagyon rég óta tervezek hosszú távon hordani egy holy trainer v3-v4 nub  erényövet. Tapasztalatokra praktikákra lenne szükségem. Meg ha valakinek volna eladó nagyon szívesen át venném a megbeszélt áron. 


https://a.aliexpress.com/_mt4jWMu

Kezdo70 Creative Commons License 2022.01.13 0 0 4828

Csak azt akartam írni hogy szerintem a fix karikás hordhatóbb mint egy nyithatós.

Rakhatok róla fel kép,de nem eladó.

Előzmény: Törölt nick (4827)
Törölt nick Creative Commons License 2022.01.13 0 0 4827

Tudnál képet küldeni róla? 

Előzmény: Kezdo70 (4826)
Kezdo70 Creative Commons License 2022.01.12 0 0 4826

Szia

 

5cm átmérőre gondoltál ha jól sejtem.

Nekem volt egy szétnyitható karikájú övem.

Könnyen fel lehetett rakni,ha már elég gyakorlatod lett benne.

Hosszabb ideig való hordás viszont nekem nem működött.

Alul a csukló résznél kidörzsölte a bőrt és utánna már a sima karikás is nehezen volt viselhető.

Mivel a ketrec része nagyon tetszett így fixé tettem a gyűrűt.

Így már gond nélkül tudom használni 

 

Előzmény: Törölt nick (4825)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!