Keresés

Részletes keresés

dallos80 Creative Commons License 2022.04.25 0 0 4894

Szia 

Érdekelne ha megvan még!

Előzmény: Övecske1211 (4874)
Szilárd Kemény Creative Commons License 2022.04.22 0 0 4893

Sziasztok!
Eladó cb-6000 műanyag erényöv, minden tartozékával dobozában, csak próbálva volt.

Foxpost megoldható.

Kérésre képet küldök.

Ára: 10000ft.

Érdeklődni: inas81@gmail.com

Roli0622 Creative Commons License 2022.04.22 -1 2 4892

nekem is ez a típusú a leg szimpibb, a leg BDSM témába illőbb,én mint sub alkat nekem ez adja mega szolgaság érzetét (adná meg ) vagy egy neosteel arch amire lassan látok esélyt :) de még mindig a test alkatommal küzdök. 100 kiló környékén egy 70-kg ra szeretnék beállni. amit tartani szeretnék majd. addig nem vásárolok. amíg el nem érem a kívánt alkatot. 

Előzmény: fiatalsrac93 (4886)


fiatalsrac93 Creative Commons License 2022.04.22 0 0 4891

Láttam olyan videót, ahol a csávónak a ketrec meg a gyűrű közé esett keresztbe a karika piercingje felül és a cb6000-esnek a lakatos pálcája átment rajta. Ő így oldotta meg a kihúzás elleni védelmet. De láttam olyam is, ahol a cilinder betéttel szerelt övnél a két rögzítő pálcánál volt egy egy karika piercingje. 

Előzmény: Mister V. (4890)
Mister V. Creative Commons License 2022.04.17 -1 0 4890

Az ilyen magasan elhelyezkedő őv nekem azért nem jó, mert állandó viselésre kell, és sokat melózok félmeztelen ha jó idő van, illetve rendszeresen járok strandra is, ahol egy rövidgatya alá nem elrejthető.

Emellett pelenkafétisem is van, és a fóliás típus alá úgy beizzadok, hogy 1 nap viselés után viszket alatta. Így az öv, ami feszül, méginkább viszketőssé válik bármennyi hintőpor után is. Szóval marad valami piercinges dolog.

Előzmény: fiatalsrac93 (4886)
50 felé Creative Commons License 2022.04.15 -1 0 4889

Nálam is - is.
A hosszabb méretűben igen. Mondjuk úgy, hogy lendületet tudott venni. Néhány éjjel arra ébredtem, hogy le akarnak a golyóim szakadni. Eléggé fájdalmas volt.

A kicsik, 2.5 - 3.5 cm-s kalitkában csak annyit éreztem, hogy a feje bedagadt, de semmi növekedés nem volt látható.
De mivel azokban fogak vannak, így az is "érzelmes" volt.

Előzmény: Berti9988 (4888)
Berti9988 Creative Commons License 2022.04.14 -1 0 4888

Sziasztok! En most rendeltem egy erenyovet (ez az első) kerdesem az lenne hogy meggatolja e a merevedest? pl reggeli merevedesnel , nem engedi hogy felalljon , vagy felall es iszonyatosan szorit ? 

Gabriel87 Creative Commons License 2022.04.10 0 0 4887

Szia Aquarius!

Mi újság? Rég hallottunk felőled.

Mindig örömmel olvastam a bejegyzéseid.

Hogy vagytok?

Előzmény: *Aquarius* (4553)
fiatalsrac93 Creative Commons License 2022.04.09 -1 2 4886

Látod, nekem is van kis pocakom, az onnan se le se fel. Csípőcsont nem engedi lecsúszni. 

 

fiatalsrac93 Creative Commons License 2022.04.09 0 0 4885

Nekem is van "bugyi" övem és pocakom is. Úgy kell beállítani, hogy egy picit fűzős hatású legyen, tehát behúzott hassal rakod fel, és akkor nincs ilyen gond. Kell egy pár fel-le vétel, hogy jól beállítsd. Én amit vettem, az egy kínai öv volt, kicsit módosítani kellett, mert nem oda esett az ánusz karikája, ahova kellett volna, közel volt a heretakaróhoz, de saját anyagából meg tudtam oldani, hála istennek több csavart adtak hozzá. Így hogy sokat állítottam rajta meg minden, kényelmes, atombiztos,, lehet benne pisilni, kakilni, akár még (ha az ember biszex vagy meleg és passzív beállítottságú (övben mi más lenne)) szexelni is. 😊

Előzmény: Mister V. (4879)
Kezdo70 Creative Commons License 2022.04.09 -1 0 4884

Hát ahogy gondolod.

Ha nagyon feszegetnéd biztos elöbb utóbb ki tudnád húzni.

De ha így nézed akkor szinte mindegyikből.

Vegyél olyan ketrecet ahol a ketrec tövébe tüskés gyűrűt lehet tenni.

Az biztos megakadályozza hogy kihúzzad.

Előzmény: Mister V. (4883)
Mister V. Creative Commons License 2022.04.09 0 0 4883

Felül ezalá is be tudnék nyúlni és hátul kihúznám, mivel hasfalba fel tudom tolni, így csak egy kis bőrdarabot kell kihúzni.

Előzmény: Kezdo70 (4880)
50 felé Creative Commons License 2022.04.08 -2 2 4882




Előzmény: 50 felé (4881)
50 felé Creative Commons License 2022.04.08 -1 0 4881

Nos, elgyengült az Úrnőm, így kibújhattam a "kaktuszból".
7 nap szubjektív tapasztalata:
- Inkább 50 gyűrűvel kellett volna rendelni. Kicsit szűkös, bár nem vészes, de egy hónapig nem biztos, hogy tolerálható.
- Ha félig vannak a tüskék behajtva, csak éppen csiklandoznak ernyedten, de ha bedurran a feje, akkor érezni elég rendesen.
- Ha tövig van behajtva, akkor ernyedten is mindig szúr valahol, telítve nem is ecsetelem!
- Pisilni normálisan körülményes. Próbáltam arrébb piszkálni, hogy a két anya között ürítsek, de voltak vicces dolgok. Így maradt a katéter betolása arra az időre.
- Gondolom a gyűrűtől a jobb herém a 1,5x dagadt. Érzékeny lett, de a levétel után 2 órával elmúlt.
- Ahogy az előző, "kobrás" kalitkánál, itt is azt tapasztaltam, hogy nincs kifelé jelentkező merevedés. A makk bedagad, kitölti az összes, rendelkezésre álló helyett, és nem érdekli, hogy szúrja a tüske, még jobban nekifeszül. Egyszer sem szúrta át a bőrt! Sem vérzés, sem bőrsérülés.
- Mivel először raktam fel, fogjuk az kezdők szerencsétlenkedésére illetve a tüskéktől való félelemre, de elég nehezen lehetett egy vonalba hozni a három zárüreget. Sikerült, de lehetne jobban, gyorsabban is. Majd az Úrnő talán ösztökél benne!
- Mivel az Úrnő kérése kifejezetten hátrahúzott fitymával, közvetlenül tüske - makk kapcsolatra adott utasítást, a hátrahúzott bőrt két oldalt le kell az ujjakkal simítani, mert becsípi a zár külső része. Az előző ketrecnél is így kellett csinálni, az Úrnő parancsára, hogy a fogak a húsba és ne a bőrbe fúródjanak.
Röviden ennyi.

Előzmény: 50 felé (4878)
Kezdo70 Creative Commons License 2022.04.08 0 0 4880

Szia

Nekem ebből a Negatívos van.

Szerintem nagyon jó a helyén marad.

Előzmény: Mister V. (4879)
Mister V. Creative Commons License 2022.04.06 -1 0 4879

Érdeklődnék, hogy ki ismer olyan övet, ami kis farokról sem csúszik le és hosszú távon hordható?

Lankadtan 2-3cm, így hasfalba visszanyomható és máris kint van minden ővből (eddig 8-at próbáltam). A PVC katéteres már kikezdte belül a húgycsövet, így bármilyen katéter (foley is) elérve azt a pontot vérzést produkál, tehát katéteres kizárva.

Metélt vagyok, így amikor állna, az érzékeny rész türemkedik ki a szellőző- vagy a vizelő lukon, ami hozzáragad az alsógatyához és emiatt fájdalmas, olykor sebes is lesz, így teljesen zárt vagy pici vizelő lukas felel csak meg.

A golyóim sem egy vonalban vannak, az egyik "csöve" rövidebb, így a gyűránél az vágni/fájni szokott. Ovál gyűránél kevésbé.

Piercinges megoldásra is nyitott vagyok, de fontos, hogy a farok teljesen érintésbiztos, elzárt legyen, tehát nem rácsos kivitel érdekel, hanem zárt.

Természetesen fém típus a biztonság miatt. És nem a fájdalom a cél, hanem az érinthetetlenség, így hosszú távra is kényelmes viseletet keresek.

Van egy kis hasam, így a bugyi jellegű ővek nem tudom menyire biztosak, rögzíthetőek.

 

A tojás övet is próbáltam, nekem felejtős.

 

Szóval ezen problémák figyelembevételével ha valaki tud ajánlani egy megfelelőt, azt megköszönném!

50 felé Creative Commons License 2022.04.04 -1 1 4878

A negyedik napom a "kaktusz"-ban.
Eddig félig vannak becsavarva a tüskék, nem vészes.
Egy kis túlbuzgóság miatt 3 darab be lett tövig hajtva egy éjszaka erejéig. Nos, igen kellemetlen, és erőteljes nyomot hagy a makk felszínén. Mint a kanyaró pöttyei, de 1 óra alatt elmúlik.
A pisilés borzasztó. Mint a sprinkler fej a tűzoltáskor. Mivel jobb ötletem nincs, ha lehet betolom a másik ketreccel kapott katétert pár centire, és visszafogott nyomással elfogadható eredményt kapok.
Egyenlőre ennyit tudok írni.





Előzmény: 50 felé (4872)
Arnim97 Creative Commons License 2022.04.03 0 0 4877

Sziasztok!

 

Nem jelent meg az illető az átvételre ezért továbbra is eladó maradt a cb-6000s erényöv amit kiraktam.

 

Ezen az email címen lehet keresni ha érdekel: arnim97@gmail.com

Előzmény: Arnim97 (4862)
SUBtransziKISLANY Creative Commons License 2022.04.03 0 2 4876

aa

Előzmény: SUBtransziKISLANY (4875)
SUBtransziKISLANY Creative Commons License 2022.04.03 0 0 4875

Dom társam keresem :)

TEl.06305088990

Mail:pokmester19@gmail.com

Gyere és örizd a kulcsot! :P

Övecske1211 Creative Commons License 2022.04.03 0 0 4874

Bocsánat képek lemaradtak !

Övecske1211 Creative Commons License 2022.04.03 0 0 4873

Sziasztok !

Eladó a képeken látható C_RINGZ öv. Csak felpróbálva volt. Érdeklődni email-ban. Szívesen küldök további képeket. 
Ár : 8.000 HUF 
E-mail : ovodon@citromail.hu
Remélem leendő viselőjének sok kínt fog okozni ! 

Én maradok a fém CB6000S-nél

50 felé Creative Commons License 2022.04.01 -1 1 4872

Hahó!
Igazság szerint még 24 órát nincs rajtam. Elég szűkös belülről.
Ha jól számoltam 21 tüske van rajta. Imbuszkulccsal lehet állítani a tüskék mélységét. Ahogy látszik, csavaranyákból áll.
A belső átmérője 32 mm. Én teljesen kitöltöm, ezért biztonságképpen teljesen kitekerve a tüskéket, vettem fel.
Az Úrnő úgy rendelkezett, hogy félig csavarjam be a tüskéket, azaz a csavar vége egy síkban van az anya szélével. Nem vérzik, nem sebesíti fel a makkot. Legalább is egyenlőre!
A makk szélén lévők számomra roppant kellemetlenek. Lehet, hogy ott több az idegvégződés. Valamint egy tüske mindig a húgycső bejáratához esik, akár hogy is igazgatom. Az is érzékeny terület.
45 mm gyűrűt rendeltem hozzá, nekem szűkös. Éppen hogy átfér rajta minden, viszont meg sem mozdul, és erőteljesen nyomja a gátrészemet.
Vezetéskor, az M0-s betonrészén, ahogy a dilatációkon pattogtak a kerekek, úgy szurkáltak a tüskék egész úton. Visszafelé inkább a városon át jöttem.
A gyűrű teljesen felnyomja a zacskót, így pár alsó csavar tekerése körülményes, de megoldható.
Hát, egyenlőre ennyit tudok írni.

Előzmény: ballball... (4871)
ballball... Creative Commons License 2022.04.01 0 0 4871

Erről a tüskésről tudnál mesélni, meddig lehet bírni benne?

Előzmény: 50 felé (4867)
50 felé Creative Commons License 2022.04.01 -1 2 4870













Előzmény: 50 felé (4869)
50 felé Creative Commons License 2022.04.01 -1 0 4869

Gondolt egyet az Úrnőm, és nem felszabadított, hanem átparancsolt egy másik övbe.
Előzetes beharangozásában 2 hetet kaptam, tehát ha nem változik a véleménye, a jövőhét végén újabb szubjektív beszámolót tudok írni.

fiatalsrac93 Creative Commons License 2022.03.30 0 0 4868

Jó fajta ez az öv, bár nekem a szilikon csöves katéter sajnos nem vált be, belül pisilés közben "berezonált" így muszáj voltam házilag nemesacélból csinálni hozzá egy fémet. Igaz nekem teli és csak apró pöttyök vannak a makk végénél, nem ennyire nyitott. Tiszta olyan érzésem van benne, mint ha farkam se lenne. Fel sem akar benne állni az ilyen kicsi övekben 😁

Előzmény: 50 felé (4867)
50 felé Creative Commons License 2022.03.30 -1 2 4867

 

Előzmény: 50 felé (4866)
50 felé Creative Commons License 2022.03.30 -1 1 4866

Ha már itt vagyok, egy kis beszámoló.
10 napja hordom, amit kiválasztott az Úrnőm. Mivel nem elsős viselős vagyok, így a súlya és a katéter viselése nem okoz különösebb kényelmetlenséget.
Viszont az előző kalitkához viszonyítva vannak "kellemes" meglepetések.

Az első, gondolom, mert kicsi a belső tér, így állandóan ki van töltve, és a katéter nem töri fel a húgycső elejét, mivel szó szerint oda van a tövébe paszírozva a bemenet.
A második. Az előző kalitkát letolta magáról merevedéskor addig, amíg a golyók engedték. Ez néha 2-3 cm is volt. Itt egyszerűen csak érzed, hogy "akció" van, de semmi növekedésre utaló nyomot nem látni, kivéve, hogy sötétlila lesz a makk.
A harmadik a fogak. Mi csak kobrafogaknak hívjuk, a maguk 9 mm hosszukkal. Kicsit tartottam tőle, főleg, mert az Úrnő azt szerette volna, hogy a makkba ágyazódjon be. Nos, részemről ez nem sikerült a méretek miatt, de így pont a makk mögötti lágyabb, bőrösebb részbe szúródtak. Nem okozott vérzést, de az első három napban éreztem. Most már teljesen körbeöleli, és merevedéskor jelzi, hogy ott van.
A negyedik a katéter. Jó 9 cm hosszú. Nem vágtam le belőle, és jól tettem. Mivel a külső vége állandóan a húgycső bejáratánál van, nem mozog. 10 nap után se fáj. A belső vége talán a gyűrű környékén lehet, mivel felhelyezéskor érezni lehetett, hogy ott állt meg.
Ötödik a gyűrű. Én a legnagyobbat rendeltem, az 50 mm. Lehet, hogy a 45 -s is jó lenne, de biztosra mentem. Talán a 4. naptól kezdet a zacskó növekedni. A 6. naptól érezni, hogy a gyűrű már elég tisztességesen nyomja a gátrészt. Nem fájdalmasan, de tudatja, hogy van. Viszont az ülésben nem zavar.
Hatodik a pisilés, tisztálkodás. Hát, kislányosan. A katéter rögzítő csavarjának nagyobb furatot kellett volna hagyni, mert szerintem neki ütközik, és össze-vissza spriccel. Azt már az előző kalitkánál megtanultam, hogy nem szabad erősen hagyni, hanem szabályozni kell a kifolyás erősségét, így a mennyiségét is. Így aránylag tisztességesen el lehet hagyni a wc-t. A végén van egy furcsa jelenség, mint ha levegőt szívna vissza, és buborékozik. Elég furcsa érzés.
Röviden ennyi lenne. Egy kellemetlen része ennek is van számomra, az pedig az autóba be és kiszállás. Arra még valami technikát ki kell találni. Ha látják, azonnal rávágják, hogy a derekam, de hát nem éppen.

50 felé Creative Commons License 2022.03.30 0 0 4865

Szia!
Nekünk, a rendelés leadásától számolva a 29. napon kaptuk meg. Kell hozzá pár nap. Körül-belül még egy hetet nyertünk azzal és plusz 800 forintot, hogy nem a posta vámkezelte és hozta ki, hanem egy futárcég.

Előzmény: sm69 (4864)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!