Keresés

Részletes keresés

hoppaaa Creative Commons License 2006.12.12 0 0 680

Eszméletlen jó volt. Az az első pár perc, amíg sötétben táncolnak, és semmi zene, csak a ritmus... hát az valami fantasztikus. Megvettem a DVD-t, szoktam nézni (bár főként az első része tetszik), meg a Feet of Flames Hyde Park beli felvételét... Az az igazi kedvencem.

Mi az, hogy -10 év? Csak a tánc öröméért akár mikor elkezdheted... A lány sem 5 évesen kezdte, hanem 20 évesen. És nagyon szereti csinálni. Pesti vagy?

Előzmény: lomberdő (678)
lomberdő Creative Commons License 2006.12.12 0 0 679
nem.
de most nagyon beindultam ;-)
már más nem is kellene, csak idő meg pénz, no meg - 10 év.
mennék én azonnal tanulni!
Előzmény: Leevee (675)
lomberdő Creative Commons License 2006.12.12 0 0 678
milyen volt a bemutató?
írnál róla?
én is nagyon remélem, most hallottam róla, hogy beteg volt. remélem csak volt!!!!!
pár napja kaptam dvd-ket, és újra, vagy most igazán, beleszerettem abba amit csinál, és kezdtem utánanézni, ki is ő. 1998-99 körül a tv-ben, meg itt-ott láttam a műsorát, és akkor is elámultam rajta, de most valahogy egészen más.
üdv ;-)
Előzmény: hoppaaa (674)
hoppaaa Creative Commons License 2006.12.12 0 0 677
De nem fellépés, vagy ilyesmi, csak, mert tetszik neki. És Te?
Előzmény: hoppaaa (676)
hoppaaa Creative Commons License 2006.12.12 0 0 676

A lányom.

Előzmény: Leevee (675)
Leevee Creative Commons License 2006.12.12 0 0 675

Jó, akkor én is becsatlakozom.

Táncol is valamelyikőtök?

hoppaaa Creative Commons License 2006.12.11 0 0 674
Szeretem Flatley-t is és az ir szteppet is. Kb ennyi :))) Voltam a Celtic Tiger bemutatóján. Remélem, hogy rendbejön, és tudja folytatni a turnéját.
Előzmény: lomberdő (673)
lomberdő Creative Commons License 2006.12.11 0 0 673
helló!
ember a fórumon! ( őszintén szólva, nem reméltem túlzottan hogy valaki válaszol, pláne nem ilyen hamar. :-) )
írj, hogy kerülsz ide.
aztán írok én is ;-)
Előzmény: hoppaaa (672)
hoppaaa Creative Commons License 2006.12.11 0 0 672
Szia :)))
Előzmény: lomberdő (670)
hoppaaa Creative Commons License 2006.12.11 0 0 671
Ha élővé tesszük :))))
Előzmény: lomberdő (670)
lomberdő Creative Commons License 2006.12.11 0 0 670
ez a topic él még?
mert én most találtam ide :-)
sziasztok!
Leevee Creative Commons License 2005.07.25 0 0 669
Csak nem debreceni vagy??? Én is!! :-)) És tavaly szintén voltam, és az is frankó volt, de azért az oroginál, amikor tényleg Flatley táncol a színpadon, az semmihez sem hasonlítható....
Előzmény: Inez de Castro (668)
Inez de Castro Creative Commons License 2005.07.24 0 0 668
nem ,
csak tavaly Debrecenben
Előzmény: Leevee (667)
Leevee Creative Commons License 2005.07.24 0 0 667
Na végre valaki!!! :-) Voltál 9-én? 
Előzmény: Inez de Castro (666)
Inez de Castro Creative Commons License 2005.07.23 0 0 666

én is kedvelem Flatleyt:)))

újoncként majd elolvasom már mit írtatok róla, remélem jókat

Leevee Creative Commons License 2005.07.21 0 0 665
Ja, és nem tudja valaki, hogy DVD mikor lehet beszerezni a Kelta Tigrist?
Leevee Creative Commons License 2005.07.20 0 0 664

Sziasztok!

 

Jar-Jar: a programfüzet 2500 pengőbe került. Most is elég szépre sikeredett szerintem.

 

Nekem nagyon tetszett a show, 2 problémám volt vele csak, ez egyik, hogy szerintem túl sok volt benne a balett, a másik meg, hogy Amerika szintén túl volt hangsúlyozva nekem. De bár igaz, hogy Michael ír-amerikai. Csak tényleg furcsa volt. Amúgy a zene, és a látvány fantasztikus volt. Régen üvöltöttem már egyszerre ennyit, mint a CT végén!! :-)) Nagyon jól éreztem magam. 

 

Csak azt sajnáltam, hoyg behülyítették a népet az autogramm-osztással, persze odatódultak vagy 150-en, ennek kábé tizede, ha kapott...:-/ Én nem...

 

Nem olvastam még végig a fórumot, lehet, hogy volt már róla szó, de mivel 9-e óta nem voltam netközelben, így nem tudom igazán, milyen visszhangja volt a tigrisnek. Felhomályosítana valaki? 

Előzmény: Jar-Jar (662)
CChelios Creative Commons License 2005.07.13 0 0 663
Egyszer tigriscsikos testhez allo ruhaban vonaglottak a csajok a foldon. Bar nem volt feltunoen csikos. Csak 10x nagyitasu tavcsoben tudtam kivenni :)
Előzmény: Jar-Jar (662)
Jar-Jar Creative Commons License 2005.07.13 0 0 662

Most nem kell ezen a Celtic Tiger dolgon lovagolni :) Sztem egy ötletes cím, ehhez való design, a show alatt egyszer sem voltak kifestve, vagy tigrisnek öltözve (Hál' istennek :) ).

Az a virágos szám tényleg iszonyat pocsék volt, de úgy tűnik egy ilyen színes szarnak mindig kell lennie a darabban... (khmm.. Siamsa...).

A többivel nem volt bajom. Az amerikai cucc ellen se volt nagy kifogásom, csak kicsit furcsának találtam (de mint tudjuk MF ír-amerikai).

Nem olvastam a sokat emlegetett cikket, hol lehet fellelni?

 

Az a szép programfüzet mennyiért volt kapható? Csak mert 5 éve vettem, nagyon szép igényes darab, de idén kihagytam. (vajon szkennelve majd fel lehet lelni valahol? :) ).

 

Szerintem is az volt a csúcspont amikor a múzeum szerűeség elött összecsapott a két sereg, az annyira dinamikus-látványos volt hogy komolyan az állam leesett :)

 

A háttér szerintem nagyon remek dolog, eszméletlen mennyi lehetőség van benne, csak tényleg az a baj vele hogy szinte "lejátsza" az embereket a színpadról (pl amikor a hát égett és a lelkek szálltak felfelé hát nem nagyon figyeltem az embereket).

 

Az éneklős számok nekem tetszettek. Mondjuk hozzá kell tenni hogy aki nem érti mit énekelnek azokat lehet hogy tényleg untattak. Szerintem szép dalok voltak, és nagyon illettek az ír vonalhoz (Sing me an irish song, strong and proud. I'm Free, stb...)

 

Amúgy ma megnéztem DVD-n mennyien voltak 5 éve. Hát én is azt állapítottam hogy látszatra sokkal többen (a most szinte tök üres legfelső lelátók is tele voltak, viszont a küzdőtér mintha kisebb lett volna. Nem tudom miért kelett a küzdőtér méretét növelni ha alig látni onnan valamit, és még a kivetítők is kicsik).

 

Na szóval a koncert nekem nagyon bejött, a szervezés volt szar (bár mi nagyon jól jártunk, úgyhogy semmi panasz :) ).

hoppaaa Creative Commons License 2005.07.12 0 0 661
Gondolom, ez utóbbi :))
Előzmény: shit4sale (660)
shit4sale Creative Commons License 2005.07.12 0 0 660
és a rapid economic growth idején az irishok ilyen párducnak festették magukat a boom alatt vagy ez már puskalábú speciality?
Előzmény: hoppaaa (654)
robiroboter Creative Commons License 2005.07.12 0 0 659
Gréczy Zsolt szerint mindössze 20.000-en voltak ez előadáson.
Ez nagyon kevés.
hoppaaa Creative Commons License 2005.07.12 0 0 658
Tényleg :))) Bár a weboldalból kitalálhattam volna....
Előzmény: littleh0pe (657)
littleh0pe Creative Commons License 2005.07.12 0 0 657

Szia hoppaaa! :)

Én vagyok diósbeigli és már publikus a címem!

Kicsit felháborítónak tartom, hogy a nagyösszegű jegyárak mellett ilyen sz*r szervezésben kelljen részesülnünk, majd még a SOUVENIR PROGRAMME füzetből is megtömték a zsebüket a szervezők.

Ha nem ők voltak, akkor bocs, de tökmindegy. A souvenir az souvenir, vki ismét abból lett gazdag, ami amúgy ingyen lett volna..

 

Előzmény: hoppaaa (656)
hoppaaa Creative Commons License 2005.07.12 0 0 656
Tényleg rajta van..... nem publikus az emil cimed.
Előzmény: diósbeigli (655)
diósbeigli Creative Commons License 2005.07.12 0 0 655

Még mindig keresem a Flatley programfüzet első borítóját (bescannelve) reklamáció céljából. Ugyanis a programfüzetre rá volt írva, hogy Souvenir, de a Showtime szótárában a Souvenir 2500 Ft-ot jelent..

Kérlek segítsetek!!!

hoppaaa Creative Commons License 2005.07.12 0 0 654
Ha valaki nem tudná..... "The Celtic Tiger" is a nickname for the Republic of Ireland during its period of rapid economic growth between the 1990s and 2001 or 2002. Strictly speaking, the term is used for both the period of time (as in Celtic Tiger years) and the country during that period. The actual term Celtic Tiger was first used by Irish economist and broadcaster David McWilliams in 1994. The term is an analogy to the nickname "East Asian Tigers" applied to South Korea, Singapore, Hong Kong, Taiwan and other countries of East Asia during their period of rapid growth in the 1980s and 1990s. The Celtic Tiger or Celtic Tiger economy is often also called The Boom or Ireland's Economic Miracle. Sometimes the Celtic Tiger moniker is also used when referring to continued or renewed Irish economic prowess subsequent to the aforesaid time period.
Előzmény: MARiO (650)
shit4sale Creative Commons License 2005.07.12 0 0 653

hehe...

ma láttam a plakettet, télleg kelta tigris...de lehetne boldizsár bohóc is akár...

a puskaláb jelző már nem eladható vagy miafaszvan??? david kopperfield is fellép vele bp-en???

Előzmény: MARiO (652)
MARiO Creative Commons License 2005.07.11 0 0 652
az a Cipolla, én a pincért alakítottam.
Előzmény: shit4sale (651)
shit4sale Creative Commons License 2005.07.11 0 0 651

oké, köszi a megerősítést...szerintem is

LOOOOOL ;-PPP

 

p.s. te a varázsló vagy ugye?

Előzmény: MARiO (650)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!