Keresés

Részletes keresés

dumalady Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6736
ia! Mi a Scheherezadeban voltunk 2 éve, a kaja nagyon szuper. A szállással is meg voltunk elégedve. A szobák tiszták, mindennap cserélnek ágyneműt. Biztosan jól fogjátok érezni magatokat. Most a Dar Selmában van hely, de félek az nem lesz ilyen jó mint a Scheherezade volt.
Előzmény: Adri24 (6731)
Marcsi59 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6735
  Nem tudsz valamit az El Hana Beachbe kedden érkezett magyar utasokról? Nem volt szállásuk foglalva, az Experiencevel mentek.

Előzmény: Stefano21 (6734)
Stefano21 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6734
Sziasztok! Visszatértem...Sajnos...Nagyon hamar eltelt ez a 12 nap...Legszívesebben most azonnal visszamennék...Hiányérzetem van...nem is kicsit... Szóval 12 nap a Chems El Hanaban voltam. Az idő kitűnő volt, csak az utolsó két napban fújt erőssen a szél és a hullámok is ezért nagyobbak voltak. De ennek is megvoltak az előnyei igaz ilyenkor minden piszkot kihoz a víz.. A kajával általánosságban megvoltam elégedve. Csak a reggelinél nem tetszett az hogy mindíg ugyan az volt. De vacsira nincs panaszom. A hotel szolgáltatásai szerintem jók, az emberek kedvesek. Még az utcán is. A bazárt persze kivéve..(persze lehet hogy csak szerencsám volt) A hotel kertje jó, az animátorok is rendesek, igaz a lányoknak lehet gondjuk...főleg a szőkéknek, kék szemüeknek...szeretik őket nagyon.:DDD A légkondival vigyázzatok, nálunk szinte mindenki mágfázott tőle, én is. Whiskyt igyátok mert ha kihagysz 1-2 alkalmat akkor megindulhat a hasad ugy mint jóanyámnak. Nagyon jó volt kint... Az út legelején volt gond, a bechekkolásnál..ez az ablak..nem az az ablak..nem mégsem...szépazélet már kifejtette...De utána minden ok volt. Ugy mennék vissza...Főleg mert megismertem egy nagyon édes csajt kint..milyen fura az élet...itthon mindíg keresgéltem a hozzám legmegfelelőbb személyt erre kint találom meg. Az élet kiszámíthatatlan..de hogy ebből mi lesz, ..azt nemtom... Ha bármi kérdésetek lesz, irjatok bátran. Ha tudok válaszolok Üdv mindenkinek Stefano UI: üdv néktek Petrus és Éva.
Marcsi59 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6733
 Nekünk is voltak akkor ismerőseink abban a szállodában és tényleg jól érezték magukat. Ott nem volt gond a szállással.

Előzmény: Adri24 (6731)
Kriszta10 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6732

Sziasztok!

 

Jön valaki 29-én a Dinó klubba?

Adri24 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6731
Láttam a híradót. Eléggé elkeserítő de reménykedünk. A scheherezadeba foglaltunk szobát. Ma felhívtuk az irodát és megígérték, hogy azzal minden ok.
Azért mertünk belevágni mert tavaly a barátaink (egy kisgyerekkel) ugyanezzel az irodával voltak és ugyanebben a szállodában és nagyon meg voltak elégedve.
Marcsi59 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6730
  Melyik szállodába foglaltatok szállást? Mi már voltunk velük, de nem szereztünk jó tapasztalatokat az Exp.-ről. Láttad tegnap az Rtl híradóját, ha nem nézd meg a neten.

Előzmény: Adri24 (6729)
Adri24 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6729
Sziasztok!
Jön valaki júli 26-án Sousse-ba az Experience-szel?
lady44 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6728

Szia,

a címem erika.g@axelero.hu,próbáltam a megadott címre elküldeni, de nem megy:-(

Előzmény: Törölt nick (6727)
zizibácsi Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6726
Sziasztok!

Új vagyok a fórumon, az indexen is.
Elolvastam :) visszamenőleg 1000 hozzászólást, de nem találtam
választ kérdéseimre. A Skanes Beach Dino Célubbal kapcsolatban
a prospektusok azt írják, hogy vannak családi bungallók.
Itt a fórumon vki azt írta, hogy nincsenek, csak új szárny van az is
már vagy 3 éves. Láttam fényképeket a hotelről, melyik részben
vannak a családi szobák, merre néznek, miben különböznek egy normál
szobától? Ha járt ilyenben vki írhatna egy pár sort.

Köszi, zizi
malacy Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6725
Szia Kati003!

Milyen néven futsz a Skype-on??? Mert akkor rádkeresek és dumcsizhatunk. Egyelőre csak írásban mert mikim az nincsen.:((((
Amúgy mindenkinek üzenem az El Hana Beach-el kapcsolatban, hogy ma hívott a közvetítő irodából a lány. Aranyos volt, mivel a Best Reisen visszaigazolta a foglalásunkat ebbe a szállodába, felhívott, hogy megnyugtasson. Bár nem voltam ideges, de jólesett. Mondjuk ahogy itt a dolgokat olvasgatom ez aztán baromira semmit nem jelent....
Előzmény: kati003 (6721)
dumalady Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6724
Sziasztok! Ha valaki tud a Dar Selma Hotelről (Sousse), vagy volt ott ismerőse, kérem irjon.
Előzmény: Törölt nick (6723)
Benbubu Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6722

Sziasztok!

Visszatérve  a  10 nap  9  éjszaka  lehetőségnek,

most  hogy  hazajöttünk ,  teljesen  beigazolódott  az  amit

már  régebben  leírtam!  Igazából  ez  egy   gyenge  8  nap!!!

Részletezem:

  - indulás  19óra  35 helyett  20 óra  15!

  -szállodai  szoba  elfoglalása   éjjel  1 óra /  hulla fáradtan/

  - hazaindulás  nem  Monasztirből  ,  hanem  Tuniszból!!

  -ébresztő  a  szállodába  éjjel  2 óra  30-kor!!

 - bepakolás az utlsó  nap  estéjén!

  - indulás  Tuniszba  busszal  3 óra 30-kor !!

  - érkezés  Budapestre  10 órakor!

  - innen  még  hazautazás!

Mégegyszer  nem  választanám  ezt  a  lehetőséget!

Ennél  rosszabb  8nap  7  éjszaka!!!

kati003 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6721

Szia!

Nekem van skypem, este tudunk beszélni! Szia!

Előzmény: malacy (6693)
Denitm Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6720

Hali,

 

bár eddig én kissé erősnek tartottam Zeki nevű fórumtársunk stílusát, most már meg kell őt követnem és egyetértek vele a visszaolvasással és a keresővel kapcsolatban!

 

 Könyörgöm, csak pár hozzászólással lejjebb ír szépazélet az Amir Palace-ról!

Légy oly kedves és használd már a keresőt és a visszaolvasás lehetőségét !

 

Köszönet és üdv.: Deni

 

Előzmény: lady44 (6718)
Buffy_21 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6719

Szia!

 

Köszi kérdésed mi is jól éreztük magunkat, nem volt más problémánk, a nagy szívfájdalom csak az volt, hogy hajnal 2-kor értünk a szállodába, de akik a reptértől távolabb eső szállodát választották még rosszabul jártak...

Hazafelé viszont nekünk kedvezett a menetrend, mert a 11:20-as délelőtti indulás helyett 13:30-kor indultunk a szállodából, szóval elég emberi volt így és elviselhető és nem kellett korán se kelnünk.

A szálloda jó volt, a kaja is, az idő is, de azt ti is tapasztaltátok gondolom :))

 

B

Előzmény: szépazélet (6709)
lady44 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6718
Sziasztok, júl.22-én indulunk az Amír Palaceba,ha valaki volt már ott, írja meg légysz, hogy milyen, és ha valaki szintén jövő pénteken indul, jelentkezzen:-)köszi
kati003 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6717

Bocsánat Buffy pontos i- vel irtam a neved, remélem nem haragszol.

Kati003!  Üdv.!

Előzmény: kati003 (6716)
kati003 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6716

Kedves Bufi 21!

Köszönöm neked a gyors választ, ha ennyire közel van a szálloda akkor valóban gyalog is elsétálunk!

Üdvözlettel: Kati003!

csudaborz Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6715
És szerintm: azért is érdemes időben kint lenni, mert sasolni kell és amint megjelenik a pultjánál az ut.iroda képviselője, mindenki odatódul és nem mindegy, hogy az elsők között vagy  a sorban vagy az ötvenedik, mert ezután lehet becsekkolni, ott meg a repülőn a hely, amit kapsz, lehet nem mindegy + talán jobb a tranzitban kóricálni, mint kint várni, mint a heringek.
Előzmény: PandaMancs (6712)
681109 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6714

Emiatt ne aggódj, bevett szokás, hogy minden iroda a reptéren adja oda a papírokat! (a magyar úgy szeret sorban állni:)) - bár az időbe belefér) 

Előzmény: PandaMancs (6712)
Csbalázs Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6713

Ott kapod meg a reptéren a Medina pultjánál a repjegyet is, meg a szállodai vouchert is. Csak be kell mondanod a neved.

Előzmény: PandaMancs (6712)
PandaMancs Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6712

Sziasztok!

 

Kérdésem a köv. nekünk  a Medinába azt mondták, hogy az összes papírt a reptéren kapjuk meg, csak a befizetésről szóló számlám van,amin rajta van, hogy elfogadom, az utazási feltételeket. +természetesen az utazási feltételeket kaptam meg fénymásolt papir formájában.

 

Mit tegyek?

 

Please, először utazom utazási irodával.

 

Köszönöm.

PandaMancs

szépazélet Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6711
 szia! elvileg meg velünk tavaly gyakorlatilag is, minimum ugyanannyi csilis hotelben és kajával kell elhelyezni. üdv
Előzmény: PandaMancs (6710)
PandaMancs Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6710

Sziasztok!

 

Szerintetek a Medina utazási feltételeiben, mit jelent jogilag a*

 

"Egyes esetekben, a szálloda túltöltése esetén az utazási iroda kártérítési kötelezettség nélkül elhelyezheti utasait *hasonló kategóriájú szállodában."

 

Köszi a válaszokat.

PandaMancs

szépazélet Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6709

 sziasztok mindenkinek!

 Kedves Buffy remélem ti is nagyon jól éreztétek magatokat, elöttetek indultunk nem sokkal, mert 19.10 helyett 21.00 körül indult a gép. de kint flottul ment minden, s hazafele is .

 Kedves Benbubu! Szeretném kérdezni, hogy hazafele végülis honnan jöttetek??   Monastir vagy Tunis?? Remélem ti is jól éreztétek magatokat.

 Kedves Stefano! Remélem te is hamarosan gép közelbe kerülsz és irsz, pusza

 TÖBBIEKNEK:  egy kedves idősebb pár akikkel tavaly együtt voltunk, most is tök véletlenül együtt utaztunk, csak ők most az Amir Palace-ba, véleményük pár szóban: nagyon szép luxus szálló, jó a kaja, bőséges, nincs csótány és egyéb kisállatka, szép nagy medence stb.

 Hazafele egyedül utazó nő ült mellettünk: kt-ban felkészitették rossz fekvésű szobára mivel egyedül ment, nem tudom melyik hotelben volt de 1. emeleti 2 ágyas szobát kapott hátsó tűzfalra nézett, 2 db pici ablakkal, erkély stb nincs, sötét szoba, nem tudott törülközőt kiteriteni mert nem volt hova csak a szobában, de  volt klima szoba tiszta volt.

ui: valaki nem visz vissza kisbatyuban??

 üdvözlettel Éva és Petra

681109 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6708

Nehéz tanácsot adni, mert valamelyik irodával mindenkinek volt már gondja :(

Továbbra is azt tudnám javasolni, hogy direktbe vmelyik nagy utazási irodánál  érdeklődj (mivel a viszont értékesítők is az ő útjaikat adják el - és természetes, h. a nagy iroda előtérebe helyezi a saját vonalán foglalókat)

Az azért elég érdekes, hogy júl. közepén nincs már hely szept. végére?!

Tapasztalatom szerint elő- és utószezonban nem szoktak elhelyezési gondok lenni.

Igaz Nabeul nem olyan nagy hely, kevesebb a szálloda.

(Mi a KT-val voltunk májusba és minen korrekt volt, hotel Marabout***, Sousse)

Előzmény: Ágibági_80 (6706)
Buffy_21 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6707

Szia!

 

A hotelban konkrétan nem voltam, de annyit tudok róla, hogy a "közvetlen közel a reptérhez" mondat azt jelenti, hogy ha nem vagy rest gyalogolni, akkor akár a főúton átmenve akár gyalog is eljutsz a szállodába, szóval nagyon közel...

De mondom, belül nem voltam, állítólag nagyon jó szálloda.

 

B

Előzmény: kati003 (6705)
Ágibági_80 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6706

Nekem egy kedves hölgy még három héttel ezelőtt is azt az információt adta, hogy a nabeul-i Hotel Le Prince ***-be szeptember 20-i indulással még bőven van hely, ráérünk befizetni majd augusztus elején-közepén, ne aggódjunk.... Na, ma már se szállás- se lehetőség....

Ha valakinek van aktuális és érvényes katalógusa valamelyik utaztatótól, az légyszi adjon infót, hogy egyáltalán szeptember 20-i indulással van- e út.... és persze hova és menniyért...

 

Köszi

Ági

 

Előzmény: malacy (6690)
kati003 Creative Commons License 2005.07.14 0 0 6705

Sziasztok!

Én már voltam Tunéziában, Hammametben Hotel Coralia Palme Beachbe, sajnos ebben az évben azt az információt kaptam nincs üres szállodai szobájuk. Sok minden hasznos információra tettem szert ebben a rovatban. Július 29 én utazunk az unokahugommal azt szeretném kérdezni van-e valaki aki már volt  Susse és Monastir között található Amir Palace-ban.

Kérem ha valaki járt ott irjon pár információt a szállodáról. Köszi, Kati003

Valamint ,ha valaki ebben az időben tölt el egy hetet akkor szivesen beszélgetnénk majd ott is velük. Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!