Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28093

“vásárlása előtt” :)

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28092

Sziasztok! Gumilövedékes pisztoly előtt állok. Zoraki r1 gg és Revenge 14m jöhet szóba. Melyiket ajánlanátok? 

imod.hu Creative Commons License 2020.03.09 0 2 28091

Lehet azért szórás ilyen tekintetben az egyes daraboknál de általánosságban kijelenthető, hogy a sütése nem női kézhez lett beállítva. Egy nő általában idegenkedik a fegyverektől, pláne ilyen böszme nagy fekete valamitől. Egy hölgy számára egy kis csilivili gáz-riasztó zsebpisztolyt tudnék elképzelni, de azoknál sajnos az a helyzet, hogy nem viselhetőek tűzkészen csak cső alá töltve. Szóval action előtt csőre kell tölteni az meg nem életszerű.

 

Muníciót is érdemes ott megvenni mert akkor nem kell máshová elmenned ebben a jó budapesti forgalomban. :)

Előzmény: CroCo_1 (28089)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28090

Azt még megkérdezném, hogy érdemes az acél dobot választani vagy az alu is örök élet +1 nap    vagy az egész pisztoly nem ilyen?  Megnéztem az oldalukat ott nincs ár, s a leírást sem engedték bő lére. Első gumizható szerszám lesz, már várom  :-D

 

Előzmény: CroCo_1 (28089)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 28089

Igen segítettél  köszi!   Azt olvastam róla, hogy egyes daraboknál különböző erő kell az elsütéshez, ez mennyire lehet igaz..  ? Nőknek nem ajánlott? Kis nőnapi ajándék   :-D  A patront es a gumigolyót is ott érdemes vásárolni?

Előzmény: imod.hu (28087)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28088

Ahogy néztem a MAXXTech dobozán 450 bar szerepel, és elég korrekt (és nagyjából egyenletes) a minősége a patronoknak. Mondjuk ezt eddig nem tudtam, hogy a felsorolt fantázianéven szereplő termékek közé egyenlőségjelet lehet tenni, de köszönöm az információt! Nem tudom Black Mamba 9mm PAK riasztópatront használtál-e már, én gondolkodtam a vásárlásán. Szemrevételeztem az egyik boltban de elég vegyes érzelmeim vannak a minőséget illetően. Nem tudom mennyire erős, az egyik webshopban azt írták róla, hogy a lőpormennyiség másfélszerese a többi termékének.

 

Hasznos dolgokat írtál, és úgy látszik nem csak én gondolkodom így az újdonságokkal kapcsolatban. Sajnos a hozzá való fekete gumilövedék sem kapható mindenhol, sőt, a közelemben nincs is nagyon olyan fegyverbolt ahol meg tudnám vásárolni. Még az sem evidencia, hogy ahol a fegyvert vetted ott lesz hozzá minden ami kell (póttár, muníció).

Előzmény: Blekk Rájgó (28083)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28087

Szerintem a legolcsóbban a mintaboltjukban tudod megvásárolni, a Gyöngysor utcában. Nyilván kipróbálásra nincs lehetőség, de szemrevételezéssel sok hibát ki lehet szúrni. A legokosabb az lehet, ha megvétel után a legrövidebb időn belül leteszteled pár dobnyi munícióval. Ha nem úgy muzsikál a fegyver ahogy kellene akkor még mindig vissza tudod vinni garanciális javításra.

A jó hír az, hogy akkor, ott helyben megjavítják/beállítják a szakik. Legalábbis saját tapasztalat és elmondások alapján eddig így volt. Remélem tudtam segíteni.

Előzmény: CroCo_1 (28085)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28086

Ez kész, köszi! :D

Előzmény: Törölt nick (28084)
CroCo_1 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28085

Pesten vagy  a közelébe hol érdemes beszerezni egy Revenge-t? Mire kell figyelni a vásárláskor? 

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.08 0 4 28084

Annyira faja meg 100 joule-os  hogy Rambo is beszerzett egyek 🤭💪💪

Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.03.08 -2 1 28083

MaxxxTech=Pobjeda=Victory=Titan, ugyanabból a gorazsdei gyárból. Fenékjelzés ugyanaz, tömeg szintén. Az új és az ellőtt patroné is. Azzal is 100J. Jó erős, az OFF topik éleskonveziókat is egyedül ez működteti megbízhatóan.

 

"Ha minden igaz az élettartama örök élet + 1 nap, mert kb. minden acél, a töltényűrtömb meg nagy szilárdságú alumíniumból készült."

 

Rendeltetésszerűen használva igen. Azért ne felejtsük el, sima szerkezeti acél és nem a komolyabb fegyverek minőségi acélja! De erre a feladatra tökéletes.

 

Ne feledjük a jelmondatot: nincsen benne spiáter! :)

 

"Nos, a termék kidolgozása... Igen, egyetértek, de számomra inkább a rusztikus kifejezés jut eszembe róla. Olyan, mintha egy lelkes ezermester készítette volna."

 

Engem a 80-as években gyártott, búcsúkban árult játékpisztolyokra emlékeztet.

 

"Az a tapasztalatom, hogy amíg kapható a termék addig érdemes kiegészítőkből is betárazni."

 

+1. Rendeltem még két töltényűrköteget az említett vadászboltban.Az úriember nagyon készséges, meghozza. Nem hülyít, hogy majd egyszer valamikor lesz.

 

Revenge szintén van! Egy kétéves de lövésmentes példányt vettem meg, az is csettegett, melléütött. Elvittem Pestre a boltba, bár nem volt garanciális, de mivel gyártási hibás volt, INGYEN megcsinálták! Bélabáék e téren nagyon korrektek, le a kalappal előttük! De itt jön a kérdés, nem tesztelik le az új fegyvereket, hogy ilyen hibával forgalomba kerül? Amúgy ez is otromba jószág, de nem ezért szeretjük :).

 

 

Előzmény: imod.hu (28079)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 1 28082

Kérném a személyeskedést mellőzni, köszönöm! Várjuk véleményedet az egyes gumilövedékes eszközökkel kapcsolatban.

Előzmény: Babfaló Béla (28081)
Babfaló Béla Creative Commons License 2020.03.08 0 4 28081

Te vagy a gyártó reklámarca?

Jól fizet?

Mert én a kommentjeidet nem tudom másként értelmezni.

Előzmény: imod.hu (28080)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 0 28080

Na, azért próbáld ki mit tud a kicsike. Nem baj az, ha van tapasztalatod vele, ki tudja egyszer nem kell-e majd használnod is. Ennyiért tényleg jó vétel volt. Néha azért járasd meg, a hátsó irányzéknál van egy furat, oda pár csepp olaj mehet időközönként.

 

Amit nagyon szeretek még benne, hogy gyakorlatilag egy mozdulattal tudom tűzkésszé tenni, vagy éppen kitárazni. Ja, és nem zsírozok össze vissza mindent a fegyverrel ha be is van tárazva (Revenge esetében a dob elöl nyitott, folyton összekeni az ember magát szilikonzsírral).

 

Lapos, kicsi, megvan az öntöltő feeling. :)

Előzmény: Real Putyur (28077)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 -2 0 28079

Köszönöm az infókat! :) Én vettem hozzá pluszban 2db töltényűrköteget, bevásároltam a 70 Shore keménységű fekete gumilövedékből is. Az a tapasztalatom, hogy amíg kapható a termék addig érdemes kiegészítőkből is betárazni. Egyébként én is Geco riasztópatront vettem hozzá, de gondolkodom egy nagyobb adag MAXX Tech beszerzésén is (jó áron van). Azzal nem tudom hány J lenne a torkolati energia.

 

Ha minden igaz az élettartama örök élet + 1 nap, mert kb. minden acél, a töltényűrtömb meg nagy szilárdságú alumíniumból készült.

 

Nos, a termék kidolgozása... Igen, egyetértek, de számomra inkább a rusztikus kifejezés jut eszembe róla. Olyan, mintha egy lelkes ezermester készítette volna. Nekem tetszik. Mondjuk nekem már az újabb változat van meg (fröccsöntött markolatú).

 

Tényleg csak azt tudom mondani, hogy akinek nem tetszik az ne vegye meg. Teljesen felesleges itt megmagyarázni, hogy miért jó/miért nem jó. Van Revenge-m is, vásárlás után kipróbáltam és vittem is vissza Keserűéknek, hogy állítsanak valamit rajta mert csak minden második patront működteti. A kakas teljesen a csappantyú szélébe vert. Persze megmagyarázták, hogy nem jól lövök vele, de aztán nagy duzzogva beállították és most már jó. Ennyit erről.

 

A sütése az AGS-15M-nek, igen, nem kislányoknak való! :)

Előzmény: Blekk Rájgó (28078)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2020.03.08 -2 2 28078

Rendelkezik itt topiktárs AGS-15M muzeális gumilövedékes fegyverrel?

 

Kéz fel! Vélemény: amit Thomaster főmérnök leírt. Nemcsak Geco, hanem Titan patronnal is 100J, Sallerbélával és Wadieval 80J körül. Szintén a hozzá javasolt fekete gumival, Pagony Vadászboltból. További töltényűrköteg 7000Ft/db hozzá, mind saját söralátéttel.

 

A fogása nekem jó, a kidolgozás igénytelen, főleg e nullszériánál. Annyira ronda, hogy marad :).

 

Félig OFF érdekesség, a zalaegerszegi lőtéren csináltak külön pályát és lőállást a gumiköpködőknek, haladnak a korral :).

Előzmény: imod.hu (28053)
Real Putyur Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28077

Mondd, mid van elado. Hatha erdekel... 


Persze hogy vettem egyet; ennyiert...? Amugy azota nezegetem, amiota megjelent. Csak arra vartam, hogy legyen egy “akcios aron” elado. Nem akarom hasznalni, egyetlenegyet nem fogok loni vele, csak kell a gyujtemenybe, hogy ilyen is legyen (fokepp mivel magyar termek, es tamogatom a hazai ipart, jo patriota modjara).

 

De ismet elmondom; nem azert vettem mert ez egy akkora nagy durranas, meg okossag; egyszeruen kell, hogy teljes legyen a gyujtemeny. Amugy hasznalati erteke a nullahoz konvergal. 

Tehat, megegyszer; nem azert van ra igeny, mert er valamit. Unikum, erdekesseg, stb. Kiprobaljak, eladjak (mert csalodnak benne). 

Kereslet van, csak ertelme nincs. Impulzusvasarlas. 

Előzmény: imod.hu (28075)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28076

Köszönöm, ez igazán hasznos leírás volt!

Előzmény: Thomaster__ (28071)
imod.hu Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28075

Van egy rakás eladó cuccom, vedd már meg légyszi, "csak hogy legyen". :D Akkor mégegyszer beidézném mit írtam. Félkövérrel szedve a mondandóm lényege.

 

És az a tény, hogy sokat adnak el belőle azt jelenti, hogy van igény rá. Hogy ki miért vásárolja meg az már mellékes. ..."

 

Ja, hogy most vettél egyet? Nincs több kérdésem! :D :D :D Peace!

 

Előzmény: Real Putyur (28072)
vardezs Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28074

-itt létezik 2 féle verzió, bár nem irják hogy a "puhább" milyen kemény..

https://www.fusil-calais.com/en/2612-box-of-100-rubber-balls-caliber-50.html

Előzmény: Thomaster__ (28069)
Helkin Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28073

Köszönöm a leveleket,sikerült vásárolnom jóárasítva egy Zoraki R1 nikkelt,Zolinak az eladónak külön köszönöm a rugalmas találkozót és a gyorstalpalót:)

Real Putyur Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28072

"... És az a tény, hogy sokat adnak el belőle azt jelenti, hogy van igény rá. Hogy ki miért vásárolja meg az már mellékes. ..."

 

NEM.

Van, aki csak azért veszi meg, hogy legyen (pl. én - most vettem meg a lenti 45 ezrest, már át is utaltam az árát).

Aztán van, aki megveszi, de hamar rájön, hogy nem praktikus (és eladja...).

 

Úgyhogy a fogyás/kereslet egyáltalán nem mutatja azt, hogy ez milyenhajdejó találmány. És én pont erről beszéltem, hogy ez nem egy sikerült darab, ami óriási piaci rést töm be.

 

---

 

Amúgy ha a saját tulajdonú tanyámon kellene bóklásznom, akkor is két Revenge lógna rólam combtokban. (Magánterületemen nem kell rejtve hordanom.) Újratöltés nélkül lőhetek tizet...

:-D

Előzmény: imod.hu (28058)
Thomaster__ Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28071

"Rendelkezik itt topiktárs AGS-15M muzeális gumilövedékes fegyverrel? Érdekelnének mik a gyakorlati tapasztalatok vele. Hozza-e a 100J-t, szóráskép stb."

 

Nekem van, mértem, lőttem vele. A 100 J a Ruag-RWS-Geco tölténnyel és a saját kemény fekete gumijával reális. A szórása... 5 méterről már mellalaknál nagyobb. És ez tényleg szórás, nem az hogy valamerre hord. Gyakorlott sportlövőknek is odaadtam, asztalra letámasztott kézzel lőttünk, a két lövés egymástól úgy 30 centire csapódott be. 2 méterről már használható. A sütése kb. egy rosszabbul sikerült Revenge. Női kézbe nem ajánlanám.

 

Még nem adtam el, majd egyszer kipróbálom másféle gumikkal is, hátha van amivel jobb a szórása.

Előzmény: imod.hu (28053)
asus43 Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28070

Az AGS-15M ahogy hallom nem nagyon fogy nem lett egy sikertermék,amibe az ára is bejátszik,mint ahogy az itt hirdetett fegyver irányára  is bizonyitja hogy jókora bukóval lehet eladni,othonvédelemre pont nem számit a méret oda legjobb egy puska,pl omerta könyebb ösztönösebb vele a célzás.Az AGS hogyan egészíti ki a revenge képességeit?hisz az mindenben jobb,erősebb töblövetű,könnyebb sütésű.

Előzmény: imod.hu (28058)
Thomaster__ Creative Commons License 2020.03.08 0 0 28069

A súlya nem rossz, de ez is kőkemény. Simacsövű fegyverbe tervezték.

Előzmény: vardezs (28048)
Donci62 Creative Commons License 2020.03.08 -2 4 28068

Ne kezd újra!!!!

Milliószor kitárgyalt ügy!

Semmiféle törvény nem tiltja, viszont lehetnek belőle gondok, amiket rossz esetben bírsággal, vagy súlyos ügyvédi költségek árán lehet zárni.

És most akción kívüli, csak pusztán viselésből eredő problémákra gondolok.

Előzmény: Langyospöcök (28063)
Mr. Pepe00 Creative Commons License 2020.03.08 0 3 28067

Hello!

 Ez nem vélekedés kérdése, hanem jogszabályi értelmezés kérdés.

Amíg a rendőrhatóság részéről nemleges a válasz, a jogszabály meg elvileg nem tiltja, addig a viselő felelőssége. Miért is?

Mert ellenőrzés  során a rendőr 90%ban törvényellenesnek fogja itélni, bevonja a fegyvert és elindul egy jogi procedúra. Ott már lehet felmentés inkább. Engem 6 éve nem állítottak meg ruházatvizsgálatra. Amennyiben akció után történik intézkedés, ott garantállt a bevonás, és a meggyanusítás.

A jogszabályt kár boncolgatni, mert akkor se füle, se farka nem lesz.

Előzmény: Langyospöcök (28063)
Donci62 Creative Commons License 2020.03.08 -2 0 28066

Érdekesek a Combat Zone honlapján lévő paraméterek és a termék részletesebb leírása.

Előbbinél a gyártó a Zoraki, utóbbiban a fegyvert Zoraki R1 gumilövedékes pisztolynak nevezi.

Langyospöcök Creative Commons License 2020.03.08 -1 0 28065

Nem az Ags-15 re (mivel múzeális) gondoltam,hanem a gumiképesek gp besorolásúak begumizott viselésére.

Előzmény: Bengur (28064)
Bengur Creative Commons License 2020.03.08 0 1 28064

Olvass vissza. Röviden nem lehet.

Előzmény: Langyospöcök (28063)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!