Keresés

Részletes keresés

Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.02 0 0 77121
Május tényleg a legszebb a hónap!/ Már csak azért is,mert akkor töltöm a 34-et. :)) /
Szerintem sem raknak át 1-2 nap miatt.Ráadásul veled is előfordulhat,mint velem,hogy valamelyik ciklusod késik 2-3 napot.Na és legalább túlleszel ezen a taknyos korszakon.Én örülök,hogy eltoltam.Most is dög beteg vagyok.A gyerekektől minden nyavalyát összeszedek.
Előzmény: Móka70 (77119)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.02 0 0 77120
Kedves Móka:-)

Eloszor is koszonom a multkori egyutterzo szavaid, mar sokkal jobban erzem magam. Szerintem nem fognak atrakni majusra , de ha megis akkor gondolj arra hogy a szervezeted addig is pihen es felkeszul, es te is felkeszulsz (-bar te lelekben mar anyuka vagy ugyhogy a bébi is meg fog most mar erkezni hozzad-) a majus tenyleg a legszebb tavaszi honap es minden csak azert van hogy sikeruljon, meg a varakozas is.

udv:b
Móka70 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77119

Mivel beülti jan.17 volt, állítólag ápr.17 után mehetek...ciki, mert előre számolva pont előtte ápr 12-14 körül esik a ciklus, így a második nap is, ha pontosan jön.....ugye nem raknak át pár nyamvadt nap miatt májusra??? Szerinted?????Szerintetek??Ezt is őrület kivárni........

Előzmény: Endzsi93 (77114)
zájká Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77118
Endzsi.
Vigyáz magadra,ne hogy beteg legyé.
Olvostam hogy orvost váltottál.Szoritok neked ,remélem ö szegit neked valóra válni az álmodat.
Előzmény: Endzsi93 (77115)
zájká Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77117
Dafi.
Irtam neked a privibe.
Előzmény: dafi77 (77102)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77116
Lányok!
Tudom,hogy ez nem az a fórum,ahol ezzel kellene foglalkozni,de véletlenül nincs köztetek olyan,aki gyermekek jogaival foglalkozik?
Csak annyit szeretnék tudni,mit lehet tenni olyan renitens gyerekekkel,akik megkeserítik a pedagógusok és a társak,esetenként a lakosság életét???
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77115
Köszönöm Szerike a közbenjárást,nagyon aranyos vagy!!!Most éppen "döglődöm",elkaptam egy kis bacit,ráadásul kedvenc gyermekemmel osztozni kell a gépen,nagyjából 90:10 arányban /én képviselem a második számot :)) /Szóval némi közelharc árán tudok csak leülni,ezért vagyok ritkán fent.Azért igyekszem itt lenni.
Előzmény: szerike (77106)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77114
Köszönöm,köszönöm.:)) Nagyon remélem!Talán egyszer még össze is futunk.Mikor is mész a következőre,áprilisban?
Előzmény: Móka70 (77113)
Móka70 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77113
Hurrá!!!!!!!!!!!!!!!!! Üdv. Sz.doki páciensei körében!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem jól döntöttél:)))))))))))))
Előzmény: Endzsi93 (77100)
74Ildi Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77112

Köszi szépen!

Azzal én is tisztában vagyok, hogy nem biztos a teszt, de azért jó volna két csíkot látni.

Na most már megyek pihizni, ha előbb nem, akkor az eredménnyel jövök majd.

 

Előzmény: szerike (77111)
szerike Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77111
Ugy látszik minden intézmény másképpen csinálja.Mivel nekem a vérböl nézték a HCG szintet és direkt mondták,hogy elötte ne csináljak tesztet,mert nem 100%-os!
Mindenesetre drukkolok:)
Előzmény: 74Ildi (77109)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77110
Az attol fugg, mikor van a teszt vagy a vervetel. A tesztek joszerevel 12 nappal az ovulacio (esetunkben leszivas) utan mar mutatjak az eredmenyt. Nalunk esetleg a beultetes utan kapott ovitrelle/choragon (=hCG) miatt csalhat az eredmeny + iranyban. A Kaalis protokoll szerint ET+12 nap vervetel es/vagy ET+ 14 nap teszt/vervetel. Elobb meg nem erdemes egyiket sem csinalni.

Előzmény: szerike (77107)
74Ildi Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77109

Szerike!

Nekem a Kaáliban mondták (meg adtak is tesztet), hogy a beülti 14. napjától kell a tesztet csinálni, utána az eredménytől függetlenül fel kell hívni a dokit, és megbeszélni a teendőket (ha pozitív két hét múlva ultrahang). Majd akkor rákérdezek az utrora. Az előző terhességemnél is így volt. Vérvételre nem is emlékszem.

A kedélyállapotom abszolút pozitív. Nálam nagy tét már nincs, hiszen van egy kisfiam. Ha nem jön össze maradunk hárman. Ha meg most kettő lenne hirtelen nagycsaládosok lennénk. A sírás nem kerülget, semmi bajom ilyen téren. Anyósom van éppen itt, ő gondoskodik kis családomról, múlt héten anyu volt, ő most beteg.

Tök jó minden.

Minden jót kívánok Neked is!

Ildi

Előzmény: szerike (77107)
szerike Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77108
sajnos erröl fogalmam sincs csak a címet írtam le,viszont szerintem ne tétovázz egy telefont megér,max nem mész:)
Előzmény: Dongo.75 (77104)
szerike Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77107
Ildi neked miért kell tesztet csinálnod????Állitólag a vérvétel elött nem mutatja még ki a teszt,és a teszt eredményétöl függetlenül az utrogestant sem szabad abbahagyni,mert sokan ott buknak el,hogy elszomorodnak stb és nem csinálják amit kell!A másik,meg h ne totózz rajta,hogy igen vagy nem lesz ahogy lesz,nagyon drukkolok!
Nekem a cicim is naon sz@r volt meg a hasam is végig fájt söt még mindig,mert ilyenkor változik nö a méh!Ja és állandóan sirtam és sirok mindenen!
Irjál azonnal,hogy mi van!!!!!!!!!
Előzmény: 74Ildi (77105)
szerike Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77106
Néztelek msn,sajna nem voltál,most meg el kell mennem.Beszéltem vele,azt mondta,hogy nyugodtan a portán jelentkezz be hozzá egy beszélgetésre,mivel 3hónap már elmult az elözö lombiktol számolva ezért uj leletek kellenek.Ha leszel még msn akkor jobban kibeszélhetjük,vagy ha megirod a telcsiszámodat szivesen felhivlak.De tényleg semmi akadálya más is csinál ilyet!Egyetlen ciki van ,ha a K-tol kéri át vki magát:):) szerikee@citromail.hu vagy az msn tudsz irni!
Előzmény: Endzsi93 (77100)
74Ildi Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77105

Sziasztok Lányok!

Köszönöm szépen a bíztató szavakat :-))))

 

Három nap után megint jelentkezem. Sajnos nem tudok minden nap ideülni, elég sz.. a netünk, meg még mindig fekszem. Remélem a két picurom még itt van a pocakomban. Jövő hét szerdán kell tesztet csinálnom, úgyhogy már csak két napot kell feküdnöm, na meg utána is... Már nagyon várom :-))) Ha pozitív lesz utána két héttel kell mennem ultrahangra.

A pocim már nem fáj annyira, a ciciim még érzékenyek, fájnak is egy picit.

 

Bocsika, ha egy kicsit önzőnek tűnök, és nem reagálok az írásaitokra, de nem tudok mindig itt ülni, persze ettől még elolvastam mindent.

 

Köszi mégegyszer, hogy szorítotok, természetesen én is mindenkinek!!!

Ildi

Dongo.75 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77104
Nagyon szépen köszönöm! És ki veszi fel a telefont? Asszisztensnő? (Jó hülye kérdéseim vannak, mi?? :) :) Csak azt nem tudom még, hogy ilyenekkel is foglalkozik-e, mint én, akinek egyetlen biokémiai terhessége volt, soha semmi több, szóval nem azzal van a gond, hogy elvetélek. Egyébként nálunk is azt találták, hogy gyilkolom a spermiumokat. Szerintetek lehet ennek köze azokhoz amit a leni cikkben írnak?
Előzmény: szerike (77098)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77103

Móka: nagyon köszönöm, nagyon rajta vagyok!!!!

 

Amúgy ez a nagy együttérzés nekem is sok...hogy tényleg azt hiszik az emberek, hogy azért nem esünk teherbe, mert nincs mitől...Nekem a múltkor az anyukám kérdezte meg, persze nagyon óvatosan, hogy ugye azért mi szoktunk természetes úton is próbálkozni...:) No comment....

 

Most megnéztem az interneten, hogy a doki a Szabolcs utcai klinikán orvosol amúgy.

Előzmény: Móka70 (77096)
dafi77 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77102

Sziasztok!

 

Zájká!

Ma voltam a doktornőnél, elég nagy cisztám van. Kaptam gyógyszert, ami meghozza a mensit, aztán újra megnézi UH-on, hogy mi a helyzet. Ha továbbra is ott lesz, akkor laparoszkópiás műtétem lesz + méhtükrözés. Azt mondta, ez már túl nagy ahhoz, hogy ő leszívassa, meg valószínű ez akkor mindig újra telítődne. A műtétet és a tükrözést nem bánom (nekem eddig csak átjárhatósági vizsgálatom volt), mert így legalább nyugodtabban kezdjük a 2. lombikot.

Remélem Te jól vagy, írj!

luca30 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77101
Én akkor éreztem utóljára ilyesmit, amikor az ismerős és tényleg segítőkész (nem nőgyógyász) doki azt mondta, jó lenne, ha hőmérőznék és legyünk ezerrel a projekten!
Nem gondoltam, hogy ennyire nyominak nézik az embert! Bár lehet, hogy csak én vagyok a sikertelenség miatt túl érzékeny?! De az amúgy is labilis lelkivilágomnak nem tesz jót, ha azt hiszik csak hisztiből kezdtünk neki a lombiknak!
És akkor is hasonló érzésem volt, amikor először mentem vissza a sikrtelen lombik után dolgozni!
Nem vagy egyedül Midway!
Előzmény: Törölt nick (77061)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77100
Döntöttem.Már csak az kérdés,hogy Ő hogy áll hozzá! :))
Előzmény: Móka70 (77094)
Móka70 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77099

szerike megelőzött...én is ezt írtam volna.....

Előzmény: szerike (77098)
szerike Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77098
XIII.ker. Gömb.u.27. Tel.30 5584490
Előzmény: Dongo.75 (77097)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77097

Szia Móka,

Lehet, hogy figyelmetlenül olvasgattam, de nem találom hol írtatok dr. Fülöp elérhetőségéről. Megadnád a számot, ahol elérted? Itt vagy akár priviben? Köszönöm szépen! Dongó

Előzmény: Móka70 (77096)
Móka70 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77096
Szia Pat, nagyon nagyon szorítok, hogy legyen legalább néhány szép  petesejted, ahogy nekem a 4, aztán a 2!!!!! Ez legyen neked is a minimum!!! Jó??? Teljesen veled érzek...Én felhívtam dr.Fülöpöt, és egyetlen szabad időpontja legközelebb március 6-ra volt, kértem azt...a leleteimet nézi meg, jó sok vizsgálaton túl, van mit bőven, aztán meglátjuk, mit tanácsol...egy konzit mindenképp megér...írj a fejleményekről, hogy halad a tüszőérés!! Sokat gondolok rád is, és a legjobbakat kívánom!!!!! Móka
Előzmény: Pat74 (77095)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.01 0 0 77095

Móka! tényleg jó a cikk, lehet, hogy meg kellene próbálni! Nekem amúgy azt mondták, hogy már az inszemmel ki lehet küszöbölni, mert a nyák termel valami olyan anyagot, ami pusztítja a katonákat.

 

Én azért megvárom, hogy egyáltalán petesejtet képes vagyok-e előállítani, ha nem, akkor teljesen mindegy az összeférhetetlenség.

 

Azért értesíts, ha elmész hozzá!!!Mennyibe kerül, milyen ember stb...

 

Agykontroll meg megy ezerrel, csinálom, ahogy emlékszem rá, ártani biztos nem árt.

Előzmény: Móka70 (77081)
Móka70 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 77094

Szia Endzsi!

 

Azt kérdezted. "szerinted jól döntenék, ha Sz.mellett voksolnék?" Hát erre nem tudok választ adni, de azt le tudom írni újra, nekem miért vált be: kedves, lehet tőle kérdezni, nyugodt, szerény, de jól és megfontoltan dönt, óvatosan adagol, cselekszik, és nekem ez volt a lényeg..ha ez alapján úgy döntesz hozzá mész,  reménykedni tudok, hogy te is ezt éled meg, neked is ez lesz a véleményed...de ez menet közben derül ki, neked hogy válik  be...ahogy hallom, látom mindenkivel ilyen...biztos veled is...pénz ügyben annyit, hogy igazolni tudom 4-5 lánnyal, hogy aki végig egy fillért sem adott, azzal is tök ugyanolyan volt, ez biztos...magánrendelésről nem tudok...sajnos az intézményen belüli váltásról nem tudok személyes tapasztalatot írni, én intézménykete váltottam eddig...most először akarok a kudarc ellenére is valakinél maradni...és ez már magáért beszél....A konkrét döntést neked kell meghozni, remélem azért segítettem...de látom kismamink, szerike is akcióba lépett.....na látod? Beindulnak a dolgok!!!!!

Előzmény: Endzsi93 (77082)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.01.31 0 0 77093
Hálám örökké üldözni fog! :))
Előzmény: szerike (77091)
szerike Creative Commons License 2008.01.31 0 0 77092
viszont majd msn irom a választ,de este nem leszek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!