i perseguitati_ Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355350

A csoport másik meccsén, a 3. negyed vége felé, Luxemburg-Macedónia 58-55 !!  Eszméletlenül gyengék a makedónok.

Bandre Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355345

Ez az bazzeg, tömjétek labdával, hát nem bííííííír hibáááááááááááááázniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!!

:-DDD

I am number 23 of Bulls Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355344

LOL, Fepu a mai meglepetes faktor :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 -1 1 355343

Vojvoda megérkezett, Isten irgalmazzon a briteknek...

peli_w Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355342

Mekkora meccs.. ebben a negyedben volt 5 offense rebound után kapott duplánk.. ha arra odafigyelünk.. Voja is beindult, FEpu eddig out of his mind.

Huu mekkora lenne ezt behúzni!

Bandre Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355341

Hát ha már boldog-boldogtalant kiemelünk, talán Fepu is megérdemelné... még dobást sem hibázott.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355340

Ferencz ma is kulcsember.:))

I am number 23 of Bulls Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355339

Ha Olesanit megfognank meg is nyernenk a meccset

redmiller Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355338

Macedóniában meg jó volt...
Az van a válogatottban, aki befér! Ennyi...

Előzmény: peli_w (355335)
I am number 23 of Bulls Creative Commons License 2016.09.10 0 1 355337

ugy latom Voja megerkezett :)

i perseguitati_ Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355336

Azt hogy a két abszolút húzóemberünk 2/11-et hoz mezőnyből nem fogjuk elbírni, és ha legalább az egyikük nem érkezik meg a meccsbe, nemcsak a győzelemre nem lesz esélyünk, de a +19 is veszélyben foroghat, azt meg nagyon nem kéne, mert nagyon forró lehet az utolsó meccs úgy.

Előzmény: peli_w (355334)
peli_w Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355335

Witmann mit keres a válogatott kezdőjében :( Különösen, ha nem is ő irányít. Akkor lyuk a csapatban, amit nehéz betömni..

peli_w Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355334

Hanga 6 pont 5 pattantó 5 gólpassz, maximum a dobások nem ülnek, de biztos nem visszafogott, óriási a mezőnyben

Előzmény: I am number 23 of Bulls (355330)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355333

Van még hátra egy negyed, egyre inkább csökken a különbség. Szerintem most már meg tudják fordítani Tibor Pleißék, de sokáig úgy tűnt, hogy a dánok nyernek. Már vezettek 10-11 ponttal is... Mindenesetre elég égő nekik, hogy a dánok így kiszúrnak velük, a múltkor meg hazai pályán a kikaptak Hollandiától, és ősi riválisukat, Ausztriát is nyögvenyelősen, pár ponttal tudták csak legyőzni idegenben.

Előzmény: Törölt nick (355331)
peli_w Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355332

Ebből még bármi lehet..

az 1-14-es büntiarányra mondjuk egy hazai bajnokin menne a bírózás egy pöttyet, de csak egy tovább :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355331

Most kapcsoltam oda, éppen jönnek már fel, egy Dániától azért nem fognak kikapni.

Előzmény: Törölt nick (355329)
I am number 23 of Bulls Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355330

felido 6 pont egy visszafogottan  jatszo Voja-Hanga parossal. Meg lehet ez a meccs

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355329

Közben a németek Dániában szenvednek, jelenleg 54-47-re vezetnek a hazaiak. Elég mélyen van a német válogatott már évek óta. Jelenleg nincs Chris Kaman, Dennis Schröder, Dirk Nowitzki (bár utóbbi már tavaly lemondta a válogatottságot), de a tavalyi EB-n is láthattuk, hogy ezen játékosokkal kiegészülve sem ér sokat a csapatuk. Lehet, hogy piszok nehéz csoportba kerültek, de az ellenfeleik közül a törököket, a spanyolokat és a szerbeket is megverhették volna.

Szóval, nem csodálkoznék, ha a jövőévi EB 24 résztvevője között nem lesz ott Németország.

kosareso_ Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355328

Az a baj, hogy az angoloknál is arányosan oszlanak meg a pontok, vagyis "sok lábon állnak" ma.

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.10 0 0 355325

Én nem temetném ilyen hamar a magyarokat. Tény, elég pocsékul kezdték a mérkőzést, de hamar ledolgozták a nagy hátrányt, és már csak két pont a differencia a két csapat között. Én optimistán tekintek a meccsre, és szerintem megfordítjuk.

Előzmény: kosareso_ (355318)