Keresés

Részletes keresés

Dom_Guss Creative Commons License 2011.09.11 0 0 1784

Kedves Forumozok!

 

Ezuton ertesitek minden erdeklodot aki  Punta Cana, Bavaro vagy pedig Bayahibere keszul hogy elerhetosegeink megvaltoztak.

 

Az uj honlap:

 

 www.seemore.do

 

(par dolog meg hianyzik de napokon belul kesz lesz, amiert kulon koszonoet SirLancy topiktarsnak aki szinten dominika es Punta Cana orult...)

 

Informaciok kerese:

 

info@seemore.do

 

Foglalas:

 

order@seemore.do

 

Transfer:

 

transfer@seemore.do

 

Charter:

 

charter@seemore.do

 

Szabadidos programok foldon , vizen , levegoben. Transfer es charter jaratok. Tanacsadas. Vallalkozasunk a dominikai koztarsag idegenforgalmi miniszteriumanak engedelyevel mukodik, biztositassal rendelkezunk mind a kirandulasokra, repuloutakra es minden mas egyeb programra.

 

 

Dom_Guss Creative Commons License 2011.09.11 0 0 1783

Kedves Vali, kuldtem mailt kb 3-4 nappal ezelott...de elkuldom megegyszer.

nagynovesu Creative Commons License 2011.09.11 0 0 1782

Szia! Akkor mi hasonló cipőben járunk,annyi különbséggel,hogy nálunk már eldőlt a dolog!Hetek óta olvasom én is a fórumot nagyon sok hasznos infot kaptam innen,de a végén már nem láttam a fától az erdőt.DE szerencsémre sikerült egy nagyon korrekt irodát találnom,nagyon segítőkészek voltak.Felhívtak megbeszéltük mit szeretnék (én a család női tagja vagyok) mondtam fehér homok,karib tenger,ne kelljen busszal menni a partra stb. és együtt megtaláltuk.Pénteken le is foglaltuk.Mi jan.11-én megyünk Now Larimar volt nh real aréna.Ferihegyről ,és még így se rossz az ár sőt........ Itt nem merem,mert azt hiszik,hogy az irodának dolgozom,de ha érdekel szívesen elküldöm mail-ban az iroda nevét,de ha figyelmesen olvastad az előző oldalakat akkor lehet te is rátalász.Most a fakultatívokon törjük a fejünket.És persze választ kaptam arra is,hogy miért nem jön a válasz Gustavotol.Nagyon várom az utazást,addig is szívesen olvasom a fórumot,mert hasznos. Minden tanács hozzászólás jöhet,még nem jártunk soha Dominikán.

Előzmény: pp65 (1780)
sosua Creative Commons License 2011.09.11 0 0 1781

Kedves Iapa!

 

Ne haragudj, de tenyleg nagyon elvoltam havazva az elmult par hetben..bar a valosagban lettem volna...eleg regen lattam mar havat..:)

Igen tudom, hogy az utazasi irodak most allitjak, vagyis allitottak, vagyis allitottuk ossze az oszi-teli katalogust, ezert nem volt idom, mert veluk dolgoztam ezen.

Na, de ne csapjunk a kozepebe, mert igenis fontos az elojatek, ahogy emlitetted is..:D

En a sziget eszaki-keleti es neha a kozepso reszere szoktam menni a vendegeimmel, ezert ezt probalom egy kicsit jobban bemutatni...

Mi a legnagyobb elteres az eszaki es a deli resz kozott?

Az hogy az eszaki resz olcsobb. Ez a lenyeg.

A Playa Dorada -ban, ami az eszaki part egyik legnagyobb terulete, ami szallodakat foglal magaban, mar 50 usd-ert van szoba, all inclusive ellatassal.

Nem veletlenul kaptak az alkalmon a magyar utazasi irodak...

Persze vannak 100-120-ert is, de szerintem nem ernek annyival tobbet, vagyis nem tudnak annyival tobbet azok a szallodak, hogy a duplajat fizessem ki...

Persze ezek nincsenek Dubai szintu luxusszallok, de maximalisan kielegitik a vendegeket...

(ugyis ez jon az elojatek utan...:D) Na, szoval komolyra forditva a szot, egy konkret peldan keresztul nezzuk meg inkabb ezt a tortenest, jo?

Ket hetre erkezo vendeg eseten 700 usd-ert kap szallast, all inclusive-al, svedasztallal, rogyasig kajaval, medencevel, palmafakkal, barpulttal,esti fakultativ programokkal (ha meg nem harcoltam le oket napkozben) ..mindezt az oceanparton, egy gyonyoru szep golfparadicsomban. (Playa Dorada)

En azt szoktam tanacsolni a turistaknak, hogy 2 naponta ussunk be valami egesz napos kirandulast, mert egyebkent osszefolynak a programok es egy nagy rohanas lesz a nyaralasbol.

Szoval megerkezik a vendeg, es elfoglalja a szallasat, es pihen....vagyis azt hisszuk hogy pihen...)

DE NEM EZT TESZI!!!

Mert latni szeretne mindent a 2 het alatt, uszni, merulni, snorkelezni, delfinegolni, es mindenhez hozzanyulni, megkostolni, es erezni...

Es amikor megyunk valahova, akkor tokmindegy hogy mekkora baldachin van az agy felett...mert most eppen pl. nyilt tengeri horgaszaton vagyunk...vagy dzsungelturan..vagy  hajokazunk...vagy buvarkodunk...vagy lovaglunk ...vagy vizesest nezunk..vagy szobafestopemzli..vagy papucs orran pamutboly....

Viszont ott a masnap...amikor nincs program... es pihenonap van...:D

Na, akkor aztan kihasznaljak, ugye?

DE NEM EZ TESZIK!!!

Hanem miutan kipihente magat, leballag megreggelizik, es  lebotorkal a partra, es vegig nyulik egy napozoagyon es sutteti a hasat... majd iszik par koktelt, uszkal, csajokat nezeget.. stb...kesobb ebedel, aztan vissza a partra..esetleg egy kis masszazs, es megint napozas, uszkalas stb...

Remelem erted mire gondolok...

Szinte csak zuhanyozni, atoltozni, netezni es aludni jarnak "haza", a vendegeim nagy resze..

Ja, es a zsebeben maradt 700 usd, amit elkolthet fakultativ programokra, ajandekot vehet belole, siman eltapsolhatja, vagy bemegy a kaszinoba es felteszi a 0-ra....mindegy, de megsporolta...

Most ahogy gondolkodom, egyik vendegem sem emlitette, hogy milyen szeles volt az agya, es tekeros vagy forditos volt a zuhanycsapja....

Igenis szepek a szobak, tisztak es kenyelmesek, barmelyik szallodaban megalljak a helyuket.

Hangsulyozom 50 usd-tol kezdodnek...

Miben mas az eszaki resz mint a deli? Miben tobb? Semmiben...

Van manatee, lamantin, vagy tengeri tehen kb. 40 darab...ezek par evvel ezelott meg a kihalas szelen alltak, most a sajat szemeddel lathatod oket...nagyon aranyosak, es szepek.

Paradise Island, egy homokos kis "sziget", az oceanban, tobb kilometerre a parttol...igazi buvar es snorkel paradicsom, mert boven van mit latni...

Aztan mangrove erdo, ezek a lelegzo gyokeru fak, gyonyoruek.... ja es rengeteg languszta, ezek inkabb finomak.

Az Imbert vizeses, ami valojaban Damajaguaban van, 28 szintes vizeses, amit meg tudsz maszni, kuszni, uszni felfele menet, es meg sziklat is kell masznod... de lefele...csuszda az egesz..hatalmas nagy kaland ez is.

Aztan a masik vizeses az EL Limon, a sziget legnagyobb vizesese...szinte kivanod, hogy beusszal ala..

Vagy a Cayo Levantado (Bacardi sziget) gyonyoru hely..mintha kepeslaprol vagtak volna ki....szoktunk vinni sonkadarabokat magunkkal, es ha szerencsenk van akkor barrakudakat is latunk...

Miben mas vagy tobb esetleg az eszaki resz? Szerintem egy kicsit "igazibb" vagy "dominikaibb", probalom a megfelelo jelzot keresni, nehogy kapjak ezert hideget-meleget...:D

Sorolhatnam a rengeteg latnivalot es programot, de nincs ertelme...aki Dominikat valasztja  az tudja, hogy miert... es igy van, aki egyszer itt jart, az visszavagyik...

Vegignezni egy naplementet az oceanparton, lovaglas kozben, amikor minden narancssarga korulotted....

Vagy amikor hatalmas es minden szinu halak uszkalnak elotted egy meterre....

Vagy balnakat latni a csonakod elott, amit csak a tv-ben lattal eddig...

Megkostolni a rengeteg egzotikus etelt, inni egy jo hideg koktelt...

En ugy gondolom, hogy ennyi minden mellett nekem egyaltalan nincs ra szuksegem hogy erdekes legyek...:D:D

Pihenni, kikapcsolodni, es latni jonnek a vendegek... es ugy latom, hogy amikor mennek HAZA, akkor mas ember repul el innen, mint aki megerkezett......

Ezert vannak a programok szemelyre szabva, es ezert nincs csak altalanossag a weboldalamon.

Udv:

       Jozsi            

 www.lovedominica.hu

 

 

Valaki irta forumon, hogy nem valaszoltam az e-malre... ne haragudj, de nem kaptam semmit... ha megtenned, hogy elkuldod megegyszer, akkor valaszolok...igerem...kisdobosbeccszo..:D

 

 

 

Előzmény: Iapa (1773)
pp65 Creative Commons License 2011.09.10 0 0 1780

Kedves Dom Guss!

Most regisztráltam a fórumra, de már hetek óta olvasom. Szeretném meglepni a családomat (1 feleség, 2 gyerek 4és 6 évesek) egy fantasztikus utazással. Több uticélt is nézegettem, de végül is Dominikát választanám ill. Punta Cana-t, melyben nem csak a gyönyörű képek és leírások, hanem a te személyed, a rólad írt csak pozitív vélemények is nagy szerepet játszottak. Szálloda választásban szeretném először is a segítségedet kérni. Olvastam ajánlásaidat, de feleségem a fehér homok szerelmese, szeretném kérdezni, az általad ajánlott hotelek közül, melyik, ahol igazán fehér a homok és kék a tenger. Febuár-márciusban utaznánk, s ha van időpontunk a kirándulásokra is szeretnénk jelentkezni, ill. a reptéri transzfer is érdekelne. előre is köszönöm a válaszodat, ha gondolod megadom e-mail címemet a bővebb tájékoztatásra.

Dom_Guss Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1779
Kedves Plas,

Egy par ora turelem es itt vagyok..

Teny hogy az internettel es az elektromos ellatassal gondok vannak de ez amolyan dominikai szokas, nem a vihar miatt. Valoszinu hogy az email a regi emailre ment, pontosan ezert bevezettunk egy uj informacios es foglalasi rendszert valamint uj, ketsavu internetrendszert ugy gondolom hogy a jovoben nem engedhetjuk meg hogy 24 oran belul ne lepjunk kapcsolatba az ugyfelekkel...

Az uj honlap es mail:

www.seemore.do

Info@seemore.do

Kesobb az irodabol fogok egy teljes informaciot tartalmazo
Előzmény: plas (1778)
plas Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1778

Tudom en, csak az ido szorit.... Figyelem az arakat es mind Hollandiaban, mind Nemet o.-ban naprol-napra mennek fel. Jo, ezek u.n. pauschalreise-k, ami repjegy plusz hotel es dogles 2 hetig.

 

Ezert lenne jo, hogy sajat szervezesben repjegy (ami szinten naprol-napra <), az Urak szervezeseben 5-6 nap korutazas, majd a fennmarado idoben AI hotel es lustalkodas. Ha mar egyszer ilyen helyre eljutunk lassunk is valamit:) Csak meg hozzavetoleges infom sincs, hogy egy ilyen dominicai korut kb milyen osszeg kornyeken mozog...

A masik opcio, ami velemenyem szerint penzkidobas: hogy lefoglalok egy ilyen pauschalreise-t, kifizetem a hotel 2 hetre, de abbol nem leszek ott 5-6 napot, mert kirandulasra megyek...

 

Most keszitettem egy excel tablat :)) benne egy thaifoldi korutazas reszleteivel sajat szervezesben. Szinten ket hetes: Bangkok-ChiangMai-Angkor-Phuket. Megallt 2 szemely reszere 1.900.-EUR kornyeken. Igaz ez csak reggelivel es transfer nelkul. De maga a repjegy, az orszagon beluli repjegyek (3x), a hotelek, a vonat jegyek benne vannak. De szamitasaim szerint mindennel egyutt sem lesz tobb 2.5k-nel.

desbordantes Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1777
Érdemes varnod mert brutális jó programjai vannak gustavonak,olyan helyekre elvisz ahova nem is gondolnád.
Előzmény: plas (1776)
plas Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1776

En is ilyesmire tippeltem. Marmint, hogy a vihart kovetoen nincs internet.

 

desbordantes Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1775
Kedves plas! Ugytudom tobb Napja nincs net és don gussnak a munkaja is Sok de biztos fog keresni ! Csak türelem .
Előzmény: plas (1774)
plas Creative Commons License 2011.09.08 0 0 1774

En is felvettem a kapcsolatot mindkettovel. (D.G ; Jozsi) Egyik sem valaszol... Elobbi mentsegere legyen mondva, hogy legalabb egy automata uzenet jott (3 napja), hogy a leheto leghamarabb kapcsolatba lepnek majd velem. Azota is csak varom...

Novemberben utaznank parommal, de mivel az orszagbol is szeretnenk latni valamit jo lenne par napot utazgatni, nem csak dogleni a beachen. De ha nekik ennyire nem fontos keresunk masik uticelt. (Alternativa meg Thailand sajat szervezesben)

Elment az internet dominikan? Vagy nincs ido valszolni a sok munka miatt...? De mindnekinek sok a munkaja. Nekem is...

 

Az utazas tervezett idotartama: 05.11.2011 - 19.11.2011
Indulas: Frankfurt Airport

Erdeklodnek, hogy tobbnapos -egy szigetet korbejaro- turara lehet-e jelentkezni? Amennyiben igen az mit tartalmaz es mennyibe kerul?
Terveim szerint az erkezest kovetoen elmennenk egy 5-6-7 napos korutra, a maradek napokon pedig lefolgalnank egy hotelt AI ellatassal valahol a sziget keleti; del-keleti felen. Termeszetesen transferre szuksegunk lenne.

Szoval egy konkret arajanlat kellene a fenti idopontra, amiben van egy max. 5-6-7 napos korut (a pontos idoponttal - hogy a fennamrado idore tudjuk a hotelt foglalni), ill. -amennyiben tud- hoteleket ajanlani (arakkal) akkor azt is szivesen vennenk.
Vagy foglaljunk siman a booking.com-on? Fizetes hogyan tortenik?
Idojaras milyen november elso feleben?

plavecz@gmail.com

 

Hatha ezt jobban nezik, mint az e-mailt:)

 

Iapa Creative Commons License 2011.09.07 0 0 1773

Kedves sosua alias Józsi!

 

Gondolom el vagy nagyon havazva, amiért több mint egy hónapja nem adsz semmilyen infot az északi lehetőségekről.

 

Tudod akik most keresgélnek azok fognak télen utazni. Jogosan mondod, hogy ott a honlap nézzek rá. Megtettem, de semmi olyan infó nincs ami személyessé tenné nekem az északi részt.

 

Mindent csak kapcsolatfelvétel után. Jogos, de azért valamilyen előjátéknak kéne lenni, vagy nem? :-)

 

Tehát mi van az észak i részen amiért utazzunk oda, és kérlek ne általámnosságokat mondjál, pl: napsütés, homokos part, hullámok, mert ez kevésbé érdekel. Ha el akarod érni, hogy veled utazak/zunk tedd magad érdekessé.

 

Várom a jelentkezésed, esetleg december előtt

dobista123 Creative Commons License 2011.08.25 0 0 1772

Sziasztok!

 

Mennyire lehet hinni a google térképes fotóknak? Valóban fehérebb a part délebre a Turtuga szálloda környékén, vagy arra az Iberostar, és Riu körényékén is ugyanolyan fehér a homok?

 

Ha az Iberostar nem annyira fehér, akkor ha valakinek fontos ez, akkor melyik partszakaszokat keresse?

 

Előre is köszönöm!

 

Egyébként 500 hozzászólást olvastam vissza a fórumban, nagyon hasznos volt.

 

István

 

 

chrlengly Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1771

Itt valaki anno azt javasolta, hogy ha nem tul nagy a kulonbseg, akkor erdemes a jobbat valasztani, mert aztan kesobb meg fogja banni az ember es tenyleg igy van....ne ezen muljon.

 

A Melia szuper, minden szempontbol...barmikor visszamennek.

Előzmény: johika84 (1770)
johika84 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1770

Koszonom szepen a gyors valaszt. Meggondoljuk, mert a Grand Palladiumrol rosszat is mondtak mar. Kb. 40 ezer forinttal kerulne tobbe a Melia.

chrlengly Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1769

Szia!

 

Mi tavaly a Meliaban voltunk es minden csodalatos volt, egyszeruen szuper a hotel, csak ajanlani tudom.

 

Nem tudom mekkora az arkulonbseg, de a Meliaval biztos elegedettek lesztek.

 

Nezegessetek a neten kepeket es velemenyeket mindharom szallodarol, aztan ugy dontsetek.

 

Ezek a mi kepeink:

 

https://picasaweb.google.com/Kriszsol/DominicanRepublicPuntaCanaHotelMeliaCaribeTropicalAndIslaSaona#5500763656047145394

 

Előzmény: johika84 (1768)
johika84 Creative Commons License 2011.08.23 0 0 1768

Sziasztok!

 

Januárban készülünk Dominikára és két hotel közé esett a választásunk. Az egyik a Grand Palladium Bavaro and Punta Cana Resort and Spa a másik a Melia Caribe Tropical. A Melia valamennyivel többe kerül, ezért az lenne a kérdésem, hogy ez a két hotel közül melyik a színvonalasabb?É

rdemes-e többet kifizetni a Melia hotelért?Előre is köszönöm a válaszotokat. 

 

 

csirkeburger Creative Commons License 2011.08.17 0 0 1767

Sziasztok!

 

Ez év februárjában véletlenül találtam rá erre a fórumra.  Nagyon sok jó véleményt olvastam egy Gusztávó nevű férfiról.  Igaz már jártunk Dominikán, de nem a legjobb élményekkel tértünk haza.  Juan Dolióból  egy elég nagy erejű hurrikán miatt költöztünk 

 

északra  Sosuára.  Az északi rész bár szép, de összehasonlithatalan Punta Canával ahol Legutóbb jártunk.

Na és egy ismeretlen akit az első pillanatban barátjának érez az ember Ő Gusztávó.  Nagyon szép két hetet töltöttünk itt gyönyörű helyeken jártunk finomakat ettünk és nagyon jól éreztük magunkat.  Köszönet  érte Gusztávónak.                                                

 

Akárki megkérdezne, hogy melyik helyre menjen Dominikára  egyértelműen  Punta Cana.   Sokkal szebb a tengerpart, hófehér a

 

homok ezt az északi részről nem lehet elmondani.  Mégegyszer ezuton is  ÜDVÖZLET  GUSZTÁVÓNAK.                                                  A kétnapos  Samanai autós kirándulásról és az éjszaka érkező barátokról remélem emlékszel még ránk.

alfamember Creative Commons License 2011.08.09 0 0 1766

Sziasztok !

 

Ha valaki transfert szeretne Santo Domingo repülötérröl, vagy vissza akkor abban tudunk segiteni. 

 

Üdv, mindenkinek. Email:alfamember@gmail.com

Iapa Creative Commons License 2011.08.02 0 0 1765

Köszönöm a választ!

 

Azért kérnélek, hogy , ha szerinted nem hátizsákos az északi rész akkor talán lobbyzni kéne érte. Csak Te tudsz róla irni, és bemutatni, mert Bár hol keresel szállást, azt te is beláthatod, csak a déli rész van nyomva. Tehát jöhet a beszámoló, és ajánlat szubjektíven.

 

Köszi

Előzmény: sosua (1763)
sosua Creative Commons License 2011.08.02 0 0 1764

Bocs, lemaradtak a kepek....

Előzmény: sosua (1763)
sosua Creative Commons License 2011.08.02 0 0 1763

Kedves Iapa!

 

39 eves vagyok, magasepitesz a vegzettsegem, 2 eve elek a csaladommal a Dominikai Koztarsasagban, es kb. 1 eve foglalkozom az idelatogato turistakkal.

Ezido alatt 70-80 vendegem volt, akik nagyon jol ereztek magukat -remelem ez a par hozzaszolasbol azert lejott-, es probalom maximalisan kiszolgalni azokat az igenyeket amiket tamasztanak.

Ezert van az, hogy 99:1 aranyban talalhatoak a kommentek.

Persze vannak velemenyeim nekem is, ezeket azert nem irom a forumba, mert szerintem jobb talan, es egy kicsit "eletszerubb", ha ezeket megteszik a forumozok...

Szo sincs itt sertodottsegrol, vagy a magyar virtusrol, hidd el...foleg kezdve onnan, hogy a nevem nyilvanosan szerepel a forumon, igy akarki konnyen ram kereshet, es maris meg van minden info...:) a Nagy Testver mindent lat.

 

Nem vagyok az igazan nagy csoportok hive, ezert nem talalsz konkretumokat a www.lovedominica.hu oldalon, ugyanis altalaban barati tarsasagok, fiatal parok, nyugdijasok, uzletemberek, csaladok voltak az eddigi vendegeim.

A kapcsolatfelvetelnel probalom szemelyre szabni a programokat, es mast ajanlok pl. egy nyugdijas parnak, mint egy fiatalokbol allo barati tarsasagnak.

Ezek minden esetben rugalmasak,es szabadon lehet cserelgetni oket...ezert foglalkozom szivesebben max.8 fovel.

 

Miutan az eszaki part "hatizsakos turistaknak", es "diakszallo" jellegu hotelekkel bironak lett elmondva, nem szeretnek erre reagalni, es kertem a vendegeimet is hogy ne tegyek ezt, inkabb minden hozzaszolasomhoz csatolok majd kepet, azok tobbet mondanak helyettem.

 

Udv: Jozsi

 

Előzmény: Iapa (1761)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.08.02 0 0 1762

Üdvözlet Iapa!

 

 

Tegnap voltam a RIU új részén talán elkészül mire jössz...

 

Sajnos még mindig nincs idöm leírni a kis összefoglalómat , szerintem szeptemberig nehéz lesz annyi a munka.

 

Józsi! Erröl beszéltem hidd el ha hagyod hogy segítsek sokkal egyszerübb lesz, sokan fognak így reagálni vagy még erösebben, azért azt hozzá kell hogy füzzem nálunk több ezerre tehetö az itt megfodrulo magyarok száma, igaz ebbe benne vannak azok is akik nem mo-ról jönnek , de magyarok...

 

Lassan kész az új honlapunk, SirLancy topik társ segítségével és sok sok éjszakai munka után:

 

A honlap: www.seemore.do

 

Magyar része: www.seemore.do/hun

 

 

Iapa Creative Commons License 2011.08.01 0 0 1761

sosua

 

Nem szívesen szállok bele a személyeskedésbe hajló vitátokba, de tényleg ki vagy Te?

 

Nem a családi állapotod érdekel, mert az magán ügy, hanem ténylegesen mivel, hol foglalkozol.

 

Én úgy érzem, hogy régóta vagyok itt a fórumon, de sajnos csak ebben az évben olvastam Józsiról a fanatasztikus északi emberről. Ezt minden gúny nélkül írom.

 

Azért is jó lenne tudni bármit rólad, mert ugye ez bizalomra épűl. Nem mindegy kinek adjuk a kezébe az életünket :-)

 

A fórumon 99:1 arányban eddig csak Dom Guss értékelését olvashattuk. A tiedet miért nem? Nem hinném, hogy jó üzlet politika sértődöttet játszani, és elmenni ebbe az irányba.

 

Aki Dominikára akar utazni, azért teszi, hogy jól érezze magát. Ebben mind a kettőtőknek nagy szerepe lehet. Elég nagynak tartom az országot, hogy két magyararul tudó idegenvezető tudjon dolgozni.

 

Az saját véleményem, hogy örömmel néztem meg a honlapotokat, de sajnos semmi konkrétumot nem kaptam, csak annyit java részt, hogy írjak levelet.

 

Tehát várom/juk, hogy elmond mi a fő irányod Dominikán, és kiket vársz.

 

Mielőtt kritika érne nem először utazom az országba, tehát joggal érdekel ki mit ajánl.

 

A személyeskedésre visszatérve, ez a nyílt levélváltás, olyan igazi magyararos vírtusra utal, kérdeznek, kérnek tőled valamit, erre a válaszban sértetten, önérzetesen válaszolsz.

 

Köszönöm a válaszod

Leventis Creative Commons License 2011.07.31 0 0 1760

Szia Gustavo!

 

Remélem még mindig süt nállatok a nap. Talán emlékszel ránk: Zoli, Detti, fiam Levi és akkor még Kamilla a pocakban volt.

Azóta már megszületett és elggé leköti a szabadidőnket.

Mi már sokfelé megfordultunk a világban, de Dominika más mint a többi, talán azért mert te mutattad meg nekünk. Remek program kihagyhatatlan úticél.

Amikor kiérkeztünk már akkor bántam hogy nem egy hónapra mentünk és szívből örülök hogy a feleségem megtalált a fórumon. Igy azért más volt kalandozni a szigeten, olyan biztonságban mintha a falumban lettünk volna.

A szivarok kitűnőek voltak ezügyben még foglak keresni. :)

 

Üdv az Oláh család

Bigbri Creative Commons License 2011.07.31 0 0 1759

Sziasztok!

 

Most milyen idő van kint? Sajnos mindehol azt látom az eéőrejelzésekben, h esik az eső. Nyugtassatok meg, hogy nem így van.

 

Köszönöm: Brigi

Dom_Guss Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1758
Tavol all tolem minden olyan dolog ami rossz szinben tuntetne fel, ellenkezoleg. Ugy latom hogy nem ertettel meg. Levelben mindenki azt ir amit akar egy forum azert forum hogy egymas velemenyeit elolvassuk. Hidd el nekem sok olyan utas van a aki mindket helyen jart de kerdezd meg hogy melyik volt az a hely ahova visszajottek...nem ok nelkul. Puerto Plata vs Punta Cana ez megint csak a magyar forumon tema, mashol mindenki tudja hol mi varja. Szerintem ezzel az energiaval lehett volna Puerto Platarol is es igen is kell irni hogy hol mi varja az idelatogatokat igy lehet jobban segiteni, de ha megint az lesz hogy oda kell menni mert az jobb na az igy ebben a formaban felejtos. Mas. Szerintem ez a korrekt szo. Namarmost tudja mindenki hogy az eszaki resz nem karibi resz, feherhomokos tengerpartot nem kell keresni a hotelekrol pedig abszolut felesleges vita bonyolodni ezt tudja mindenki. Ha hatizsakkal akarsz barangolni es szabadon PPlata tokeletes senkinek sem fogom PCanat ajanlani. Visszaterve a 2 evre nem hiszem hogy a homok feherebb lett volna a viz melegebb es a hotelek sem valtoztak. Fogok irni egy osszefoglalot amiben az elmult tobb mint 10 ev tapasztalat fogja tartalmazni aztan majd mindenki dontse el. Az hogy egy bemutatkozot ir valaki az nem a hobbira meg a csaladi allapotra ertik hanem a szakmai multra hogy az ugy mindenki legyen tisztaba hogy ki kivel beszelget. Az hogy az utasaimert mennyire vagyok halas szerintem a forumon megintcsak le van irva...de nemcsak itt hanem ugy 15 masik orszagban is... Szerintem ha a forum nem tud korrektul mukodni ahogy kell akkor kell nyitnmi egy puerto plata es punta cana forumot es minden megy tovabb ahogy kell.
Előzmény: sosua (1757)
sosua Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1757

Kedves Gustavo!

 

Reszben igazad van a leirtakkal kapcsolatban....

 

"Az hogy kinek mi a velemenye az tessek nyiltan leirni egy forum az azert forum"

 

Errol szol a forum Te magad irtad. Amennyiben kivancsi vagy a csaladi allapotomra, iskolai vegzettsegemre, vagy a hobbimra, azt nagyon szivesen elkuldom neked, de egy nyilvanos forumon nem fogom megosztani - nem azert mert barmilyen takargatnivalom lenne - hanem mert a forum nem erre valo...ugye ezt megerted?

A szubjektiv hozzaszolasokkal kapcsolatban:

 

 "jol visszanezel a forum akkor anno 2 evvel ezelott meg lathatsz olyan hozzaszolast ami Puerto Plata-i ugyfelektol szarmazik"

 

Igen, ezt hivjak szubjektiv velemenynek...:)

Nagyon sok minden, es sok mindenki valtozhat 2 ev alatt, te nem igy gondolod?

A korrektseget emlited amit igazan nem nagyon ertek....azt gondolom, hogy neked is, nekem is halasnak kell lennunk minden egyes vendegert, akik a hazautazasuk utan veszik a faradtsagot, es megosztjak az elmenyeiket, es tapasztalataikat a forum latogatokkal.

Vegezetul azt szeretnem kerni, hogy ha a jovoben van szemelyes jellegu kivansagod, eszreveteled, vagy esetleg tanacsod, akkor azt NE a forumon kozold velem, mert ugy erzem hogy az nem tuntet fel jo szinben teged a latogatok elott!

Udv:

        Jozsi

 

www.lovedominica.hu 

Előzmény: Dom_Guss (1756)
Dom_Guss Creative Commons License 2011.07.27 0 0 1756

Sajnos most nem nagyon van idom itt regenyeket irogatni, amit igy gyorsan eloljaroban:

 

Az hogy kinek mi a velemenye az tessek nyiltan leirni egy forum az azert forum, nem pedig mailban

 

anno annak idején mikor elkeztem evekkel ezelott forumozni leirtam hogy ki vagyok, mi vagyok mit csinalok, stb...

 

ezt azert ugy  Jozsitol is elvarnank...

 

A szubjektiv velemenyrol meg annyit hogy jol visszanezel a forum akkor anno 2 evvel ezelott meg lathatsz olyan hozzaszolast ami Puerto Plata-i ugyfelektol szarmazik ugyanis akkor csinaltam az utolso kirandulasokat ott eszakon. VS tobb mint 10 ev dominikan kirandulasokkal es Puerto Platan kezdtem, nekem innentol kezdve nem szubjektiv a dolog, a problema az hogy a Punta Cana-i tortaba idaig mindenkinek beletorott a foga, de azt gondolom hogy ha az utasok 80% idelatogat akkor annak van oka, de jonni fog az allasfoglalasom, addig is varjuk Jozsi bemutatkozoját szerintem igy korrekt...

Előzmény: sosua (1755)
sosua Creative Commons License 2011.07.26 0 0 1755

Szia keri29!

 

En termeszetesen az eszaki reszt ajanlom, ha jol sejtem Gustavo pedig a delit....:D

Szoval tenyleg szanj ra par percet, es nezegesd vissza a hozzaszolasokat, es ha sikerult eldontened, hogy merre akarsz menni..... akkor tudsz a megfelelo emberrel beszelni.

Lejjebb valahol, ha jol emlekszem akkor nagyon szepen ossze van foglalva az eszaki es a deli resz....bar az egy szubjektiv bejegyzes..:D

Udv:

          Jozsi

Előzmény: keri29 (1747)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!