Keresés

Részletes keresés

matika82 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 56342

 

 Na végre. Sikerült. Fent vannak a képek. :)))

matika82 Creative Commons License 2009.09.25 0 0 56341

 

 Nem szúrtam be a képeket, nem sikerült, de most megpróbálom.

 Próbálom nem felvenni az ilyen beszólásokat, mivel egyik beszolónak sem mopsz kutyája van. De az volt a legdurvább amikor egy pasi kioktatott, hogy Manó túl kövér és ez neki milyen egészségügyi problémákat okozhat. Majdnem, hogy kimondta rossz gazdi vagyok mert nem vigyázok a kutyám egészségére, ettől kenődtem el egy kicsit. Ezért érdekel, hogy mi a ti véleményetek.

 Nagyon aranyos a babakocsiban üldögélve. Manó is sokszor akkora figura tud lenni.

 Milyen édesek a kiskölykek is. Mennyivel könnyebb dolgom lenne ha most szeretnék mopszot venni. Amikor mi vettük Manót egy csomó időbe telt amíg rá találtunk, de megérte.

rudmi Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56340
El sem hiszem, hogy ennyit nőttek 1 hét alatt. Holnap megyek megcsodálom őket!
Előzmény: Fidra (56337)
FoxxyC Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56339
Ne foglalkozzatok ezekkel a beszólásokkal, nyilván olyanok mondják, akik nincsenek tisztában azzal, hogy hogyan is kell kinéznie egy mopsznak.
Amíg a bordák kitapinthatóak, addig nincs gond.
Pedrora épp az alattunk lévő kisbolt eladónője van "rászállva", hogy egyre csak hízik...:S
Mondjuk ebben van igazság, felszedett most egy kicsit, de nincs mese, diétára kell fogni. Persze úgy nehéz, hogy befalja Ozzy maradékát is..
FoxxyC Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56338
Ne foglalkozzatok ezekkel a beszólásokkal, nyilván olyanok mondják, akik nincsenek tisztában azzal, hogy hogyan is kell kinéznie egy mopsznak.
Amíg a bordák kitapinthatóak, addig nincs gond.
Pedrora épp az alattunk lévő kisbolt eladónője van "rászállva", hogy egyre csak hízik...:S
Mondjuk ebben van igazság, felszedett most egy kicsit, de nincs mese, diétára kell fogni. Persze úgy nehéz, hogy befalja Ozzy maradékát is..
Előzmény: Ljuti (56335)
Fidra Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56337
Szíja Rudmi!Gondoltam küldök az unokákról képeket...A képek címei:1.Jin-Jang, 2.cuclizás után,3.anyja lánya,4.OB különcköik,5.a bölcs kisbudha,6.a letartóztatottak, 7.látok!!!!!,8.mami és pöcsös sziesztáznak.
béby77 Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56336
6 hetes mopsz kan kölyök 2 db eladó.
Ljuti Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56335

Akkor neked is ugyan az a problémád! :) Pár bejegyzéssel ezelőtt pont ezért küldtem róla képeket.

Nekem is pont ez a "bajom", illetve nem nagyon érdekel, de néha mégis rossz ezt hallani.

Akinek meg mondom, h a mopsz ilyen testalkat, és, h egyátalán nem kövér, így cinikusan mondják, h persze-persze... grrrrrr

Az enyém 7 hónapos és 7 kg.

Jajj, ezt nem bírom kihagyni! Az unokatesóim szórakoztak vele, de esze ágában nem volt kiszállni...  annyira édes!

Előzmény: matika82 (56331)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56334
be is szúrtad a képet?
Előzmény: matika82 (56333)
matika82 Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56333

 

 Mégsem. :(((

matika82 Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56332

 

 Képet is akartam feltenni, de valami miatt nem sikerült. Talán majd holnap.

 Na végre, összejött. :)))

matika82 Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56331

 

 Sziasztok. Lenne egy kérdésem hozzátok. Szerintetek Manó a 6 hónapos korával és 7 kilójával túlsúlyos? Mindenki azt mondja milyen kövér és ne adjak neki annyit enni. Pedig már 1 hónapja csak reggel és este kap kaját. Jóllakásig eszik és ha nagyobb az adag akkor ott hagyja.

  Vettem furminátort és nagyon örülök neki, tényleg jó találmány. Nagyon ügyesen kiszedi a fölösleges szőrt.

Ljuti Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56330

Sziasztok!! Na, hoztam pár képet a "zsírdisznóról" :)

Szép napot mindenkinek!

Előzmény: Maomopsz (56310)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56329
Jó az öreg bizony, szegényem már felejti a dolgokat, de a régi emlékek fixek. Mint János Vitéz szó szerint, vagy a rég használt orosz nyel. Jó-jó, csak 30évet szovjetek között dolgozott, de lám, még van is van ennek haszna:)
A choco-bit kennel-ből lesz, de sajna csak januárban tüzel legközelebb a szuka, így várni kell tavasz végéig. Ráadásul nagy boldogságomra, a fedezőkan pont az orosz páré, akiknek köszönhetően megismertem ezt a fajtát:)Amilyen kis szentimentális vagyok, még jelnek is tekintem:)
Előzmény: zsazska (56322)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.24 0 0 56328
Uncsi???

Tán kitagadnál a mopszosok köréből?:-) Többségi tulajdonnal rendelkezünk még, 2 mopsz, 1 kopasz aránnyal még beférnénk hozzátok. Akár egy Makád 2.0ba is:P
A simit meg elvárom.....:-)
Előzmény: Tomahawk_ (56326)
zsazska Creative Commons License 2009.09.23 0 0 56327

Szia Ani!

Igen, nagyon hálás kis teremtés, és nagyon intelligens!:-)) Örülök, hogy jó otthont sikerült találnom neki! Ha nem lenne már 5 kutyám, gondolkodás nélkül megtartottam volna. Nem mindennap találkozom ennyire jó fej kiskutyával! Viszont figyelemmel tudom majd kísérni a sorsát, és meg is tudom látogatni bármikor, mert a szomszédos faluba került!:-)

 

Gondolom, hogy azért rossz érzés lehetett megválni a kis tejtesóktól! De hát ez az élet rendje!:-) A lényeg, hogy a rossz kezdet ellenére szépen megoldódott az ő életük is! Már új gazdihoz vitték őket, vagy csak haza, a régihez?

Zazika most biztos szomorkodik egy kicsit:-( Neki ez nem lehet olyan örömteli.

Előzmény: Maomopsz (56324)
Tomahawk_ Creative Commons License 2009.09.23 0 0 56326

Tényleg örülök, de felkészültetek, hogy uncsi lesz egyedül a Xoloitzquintle tali a margit szigeten!:-)

Majd remélem megsimogathatom!:-)

Előzmény: horvathlany (56321)
Henry mackó Creative Commons License 2009.09.23 0 0 56325

Szia Ani!

 

Szeretnénk képet is!:))

 

Előzmény: Maomopsz (56324)
Maomopsz Creative Commons License 2009.09.23 0 0 56324

Olvastam az iwiwen hogy már lett gazdija. :)

Biztos azért türte olyan jól a procedurát mert érezt hogy segitesz rajta. :)

Remélem hamarosan jó lessz a géped és tudsz majd fotókat rakni!

 

Elvitték a buleszokat! :(

Zazi azóta a szüleit nyeszteti. Egyre szemtelenebb. :)

Már vannak fogacskái és használja is, mindent megkostol ami utjába kerül.

 

Előzmény: zsazska (56322)
én2005 Creative Commons License 2009.09.22 0 0 56323

Sziasztok

eladó mopsz kan kölykök 6 hetesen hátha érdekel valakit.

35000ft.jobbagyzsuzsi@citromail.hu ra irjatok köszi

zsazska Creative Commons License 2009.09.21 0 0 56322

Jó az öreg a háznál? :-))) Nagyon szívesen! Biztos voltam benne, hogy tudnak majd valahogyan segíteni! A tenyésztők általában képben vannak!

 

Más! Ma, korán reggel Szilveszter felhívott a buszmegállóból, hogy azonnal menjek oda, mert talált egy kis labradort.....és tényleg. Ha nem is teljesen fajtatiszta, mert erről árulkodik a fehér mellfoltja, és a kis fehér zoknicskái, de összhatásában mégis úgy fest, akár egy bébilabrador. Az egyik lábacskája sajnos sérült....valszeg egy korábbi harapás következménye lehet, ami már úgy, ahogy össze is forrt, de ezért a jobb hátsó mancsa egy kissé deformált, és arra némiképp még biceg. Behoztam, megfürdettem, kiszedtem belőle vagy 8-10 kullancsot, és még vagy 200 bolhát is:-(( Végül be is szórtam bolhairtóval, így mostmár nagyjából szalonképes. Ha minden igaz, már sikerült neki gazdát is találnom....Szóltam egy ismerősünknek, akinek a korábbi kutyáját is én mentettem meg egy elvetemült állat karmaiból, aki át akart rajta hajtani az autójával, szóval nekik talán kell, mert az előző kutyus, aki amúgy egy fajtatiszta németjuhász volt, és szintén ilyen aprócska korában akadtam rá, mostanra sajnos elpusztult. Bár ők következő kutyának is németjuhászt szerettek volna, de már jelezték, hogy este átjönnek, és megnézik a kis Hajnalkát:-) -Így neveztem el, a korai megtalálás miatt-

A kiskutya amúgy hihetetlen jó fej! Az egész tortúrát olyan természetességel tűrte, hogy tényleg ritkaság. Majd két órán át molyolgattam a bolhafésűvel, és a csipeszekkel, mire minden bolhát eltávolítottam belőle, de ő még el is aludt közben:-)

A történtek után megetettem, és egy elkülönítőbe vittem, mert az tuti, hogy semmilyen oltása sincs.

 

Ha esetleg azonban mégsem nyerné el az ismerőseim tetszését, abban az esetben s.o.s. gazdát keres. Kb. 2, és fél, 3 hónapos, világos zsemleszínű szuka!

Sajnos fényképet nem tudok feltölteni, mert az én gépem rossz, és ezen, amiről most írok, nincs feltelepítve a Kodak program:-(

 

Mindenkinek további szép napot!

Előzmény: horvathlany (56321)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.21 0 0 56321
Ezer köszönet Zsaska!!!!

Felhívtam a kopaszvilágot, onnan továbbirányítottak, végül több telszámcsere után sikerült elérni a magyarországi egyetlen tenyésztőt Győrött:)) Tavasszal lesz alom, októberben találkozunk velük, és már előjegyzünk is.:))

Ennél gyorsabban nem is lehetett volna:D
Nagyon hálás vagyok érte, tényleg.....
horvathlany Creative Commons License 2009.09.21 0 0 56320
Elég nagy különbség van köztük, külsőben is, természetben meg aztán pláne. Az orosz párral, akikkel itt találkoztunk a kiállításon, már sikerült felvenni a kapcsolatot, papám orosz nyelvtudását bevetve:))
Sajnos csak Svédországban, illetve Finnországban tudnak tenyésztőről még, közelebbit nem tudtak ajánlani. Nekik köszönhetően tudtam meg, hogy mikben tér el a kínai kopaszoktól.

http://xoloitzcuintlemexico.multiply.com/photos

talán ezeken a képeken jobban látszódik a méretbeli és tesfelépítésbeli különbség.





Egy régi lejárt hirdetést találtam ugyan, elérhetőségek nélkül, ott 390ezerért hirdették a szuka kölyköt.
De egy olasz tenyésztő hívását is várom még, aki telefonál párat.
Előzmény: zsazska (56319)
zsazska Creative Commons License 2009.09.20 0 0 56319

Nézd meg ezeket! Ezek is mexikóiak, de én nem látom azt a nagy különbséget!

http://www.xoloitzcuintle.com.mx/

 

Előzmény: horvathlany (56317)
zsazska Creative Commons License 2009.09.20 0 0 56318
Igen, ezek a kínaiak, bár szerintem nincs túl nagy különbség a két fajta között. Ha viszont téged mindenképp csak a mexikói érdekel, a helyedben én akkor is írnék nekik, mert valszeg ők egy-egy kiállítás kapcsán már kapcsolatba kerültek tenyésztőkkel! Mo-i tenyészetről nem tudok! Az árukat illetően viszont igencsak ki kell nyiti a pénztárcátokat, abban biztos vagyok!
Előzmény: horvathlany (56317)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.19 0 0 56317
Őket már néztem vmelyik nap. Nagyon szépek a cicusok is, szívesen elfogadnék egyet, de sajnos ezek a kínai meztelen kutyusok.
Holnap rakok fel képet a mexikóiról, az teljesen másmilyen.
Egy lejárt hirdetést találtam eladó mexikóiról itt M.o-on, de se tel, se semmilyen elérhetőség nincs mr fent:S
zsazska Creative Commons License 2009.09.19 0 0 56316

Külföldi, az nincs, de talán nézz körül itt: http://www.kopaszvilag.hu/

 

Előzmény: horvathlany (56315)
horvathlany Creative Commons License 2009.09.19 0 0 56315
Sziasztok!!

Nagyon-nagyon rég jártam már itt fent sajnos:S Nem volt sz.gépem egy jó darabig, most végre "szereztem" egyet, így jó idő lesz, mire visszaolvasgatom az elmúlt hónapok terméseit.

Kéréssel fordulnék először hozzátok:

Olyan vkit/vkiket keresek, akik külföldi tenyésztő-ismeretséggel rendelkeznek.
Konkrétan: beleszerettem egy fajtába, amit a kméti Cacibon láttam. Mexikói meztelen kutyusról van szó, Xoloitzquintle a rendes neve.
Bárki aki hall, vagy látott, vagy tudna ezzel kapcsolatban segíteni, kérem jelezze.

Remélem minden kutyus egészséges és jól van. Br ez a visszaolvasások során úgyis kiderül.

Sok puszi , és simi a kutyiknak.

aviii Creative Commons License 2009.09.18 0 0 56314

Úgy néz ki, hogy van gazdija a tacsinak :)

 

Mire nem jó az internet :)))))))))

Előzmény: juditka21 (56308)
Fidra Creative Commons License 2009.09.17 0 0 56313
A kispöcsös nagyon tudja nyomni a cuclizást:)De a MiniMidrák is édesen szopikálnak....meg az összes.:))))))......most keltek fel.Midru megy is be etetésre.Sokszor be is alszik dudliztatás közben.Szó szerint se éjjele se nappala.
Előzmény: rudmi (56306)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!