Keresés

Részletes keresés

kekesialmos Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37355

Hát , nem semmi , minden elismerésem , szépen helyrepofozták a kazánt . És jók a képek is . ( Rendszerről . )

Előzmény: sur5al (37354)
sur5al Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37354

Hátha valakit érdekel. A témához kapcsolódik. A hőálló beton keresése közben akadtam erre. Egy olasz faelgáz lemezkazán javítása házilag. A lap teteji linken az eredeti rendszer is megtalálható. 15OO-as pufi, keverő, kollektor, minden van. Az égőtér két év alatt égett szét ha jól értettem. Ha valakit érdekelnek a részletek, ajánlom a translate.google.hu szolgáltatásait.

Amperszag Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37353

Anyáméknak 33 évesen lyukadt ki a Du-Ka lemezkazán, nyitott rendszerben, 15 évig szénnel tüzeltek akkoriban még elérhető áron volt a lengyel feketeszén.

Egyébként ha egy kazán engem 15 évig kiszolgál maximálisan elégedett leszek. Nem értem miért kell negatív színben feltüntetni ha mondjuk 15 évesen kilyukad egy kazán (akármilyen). Attól hogy valakiknek 30-40 évet is elmegy nem azt jelenti, hogy ahhoz kell mérni bármit. Amúgy meg a tartósság egy dolog, ráadául a valahanyadik helyen szerepel. Autó kasznit is csinálhatnának rozsdamentes anyagból mégsem csinálnak. Több lenne a hátránya mint az előnye. Dög nehéz lenne, és jóval drágább ráadásul biztosan kevesebben vásárolnának belőle. Lemezkazánt is tudnának csinálni 10-es lemezből, de ki a fene venné meg (és rakná a helyére)? Tudom mindenki annak örülne, ha minden ingyen lenne és soha nem kéne újat venni, de akkor mire költené el a pénzét?

A gyártók rutinosan megtalálják az egyensúlyt a gazdaságosság és a viszonylagos tartósság között, és itt nyilván nem a szélsőségekre gondolok.

bzsolti73 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37352

Az ellenpélda nálam van Celsius pluss 40 Kw-os 13 éve megy zárt rendszerben puffer nélkül.

Előzmény: kekesialmos (37350)
ede111 Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37351

Szia! 

Héten, jövő héten mikor dolgozol??? üdv,,,ede

Előzmény: Törölt nick (37319)
kekesialmos Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37350
Biztos igazad van . De , legalabbis itt nalunk sok ehhez hasonlo pelda volt , es van a mai napig is az ilyen kazanokkal . Ha nem 2 szezon , akkor 4-5-6 utan . Ez egy eredeti Celsius volt , es az latszik h anyaghiba , hegesztes , vagy pedig szetrohadt belso resz a bibi . Sokkal igenyesebbek a jo tuzelore , megfelelo bekotesre , visszatero fok , stb , mint az ontvenyek . Lehet nalunk ezert halnak olyan koran . :) itt mindenki nem maximalista , ismeritek a roman hozzaallast ... :(
Előzmény: 42tibcsi (37349)
42tibcsi Creative Commons License 2012.09.27 0 0 37349

Azért részre hajlás nélkül lássuk be ez egy kivételes eset lehetett.

Feltételezhető, hogy anyag hibás volt, ha nem a hegesztésnél eresztett.

De azért gondoljunk bele egy 5-6mm es lemez két év alatt nehezen korrodál át v. ég át még ha kokszot is rakunk a kazánba. Tehát nem kell általánosítani! Mint ahogy az öntvények sem mindegyik reped el. A másik, rengeteg olyan lemezkazán létezik amit kisip. lakatosok készítettek kisebb nagyobb sikerrel míg öntvénykazánra erre nincs példa mivel itt komolyabb ipari háttér kell. Tehát figyelembe kéne venni az ilyen problémás eseteknél vajon egy sufniban összerakott termékről van szó v. egy ipari termék ről.    

És erre példa az említett 41éves Totya lemez kazán még mindig nem lukat ki.

Előzmény: kekesialmos (37343)
kekesialmos Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37348

Nem , azelött is fával tüzeltek . Nálunk inkább az megy ... :)

 

Előzmény: kingoftailor (37347)
kingoftailor Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37347

Remélem, hogy nem fog kilukadni a mi celsius kazánunk 2 év alatt (de még 5 alatt se).

Nem lehet, hogy szét lett égetve mondjuk szénnel?

 

Nálunk lapradiátorok vannak és vastag csövezés. Összesen 140 liter víz van a rendszerben (kb). 

Előzmény: kekesialmos (37343)
kekesialmos Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37346

Tudom , ismerős ... :)

Előzmény: Blue_Sky_007 (37345)
Blue_Sky_007 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37345

Ha beírja a keresőbe, hogy lemez* vagy öntvény* akkor igen sok találat fog előjönni.

 

Vagyis hetente jön elő a kérdés.

 

:-)

Előzmény: kekesialmos (37344)
kekesialmos Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37344

Ezt most "jólmegaszondtad" . :)

Előzmény: Blue_Sky_007 (37333)
kekesialmos Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37343

Nem az én kazánom , még csak nem is én szereltem be , de kilukadt , az tény . 2 év után . Valószinü , hogy mivel mind nagy öntvényradiátorok vannak a rendszerben , sok vizzel , sokat izzadt szegény . Nem volt ilyen "felesleges" kazánvédő szelep . Szerintem ezért . ( Az alsó hátsó sarkai kezdtek megrohadni . ) Helyébe egy Viadrus került , tökéletesen teszi a dolgát , fával "hajtva" , egy harmadnyival kevesebbet eszik . Vélemény ?

Előzmény: kingoftailor (37326)
sur5al Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37342

Szóval attól tartok ha kevés lesz a lyuk, akkor "befullad" a gáz, lelassul a huzat. Ha meg sok, akkor meg nem lesz elég meleg az "égetőkamra".

Előzmény: sur5al (37341)
sur5al Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37341

Ja, jóféle.

 

Azon filózom most, hogy a táblákba rakjak-e lyukakat ill hová és mennyit? A Butakovhoz hasonlóan lenne egy-egy tábla a két oldalon és egy hátul. Erra az egészre felülről még rákerülne egy trapéz alakú (ilyen a tűztér alakja is). A felső trapéz alatt lenne kb. 5cm-rel a saválló (oldalán, alján megfurkált) dobozka, amibe egy 6/4"-es cső szállítaná a tercier levegőt. Úgy sejtem, hogy ott fenn brutál meleg és jó keveredés tudna lenni ha nem tud egyből elszökni a fagáz. Lenne ideje kiégni. Persze azért valahogy távoznia kellene az égésterméknek. Vagy a trapézon (a széleken körbe) vagy az oldalfalak tetejénél (körbe) kellenének kör alakú nyílások, amin az égéstermék ki tud jutni a "katlanból" és eléri a hőcserélőt valamint távozik a kémény felé. Mit gondolsz?

 

Tehát mégegyszer:

 

Ez a felülnézet:

 

Ilyen lesz a felső trapéz a dobozkával (+a lyukak elképzelhető helye, lehet nem kéne ennyi):

 

Ilyenek lennének a "falak" 3 oldalon (tehát kiterítve a hátsó és a két oldal +lyukak):

Előzmény: nemkezd (37338)
csiba00 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37340

Itt az a szomorú, hogy ezt mondani kell, kéne....


Bár kicsit úgy vagyok vele, hogy aki ilyen meleget csinál a lakásba télen, annak ne sírjon a szája, hogy milyen magasak a fűtési költségek. Meg biztos kényelmes a rövidgatya, póló télen is a lakásban, de akkor miért sír?

 

 

 

 

Előzmény: Piet 52 (37337)
kojak761 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37339

 Nekűnk egy polgárdi kazánunk van teljessen megvagyunk vele elégedve nem volt túldrága és zárt rendszeren űzemeltetjűk.

Előzmény: Törölt nick (37256)
nemkezd Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37338

Már kimásztál, hisz válaszoltál!

Úgy egymásközött mondva, Butakov kályhák a kályhák a kályhák "Rolls-Royce"-ai.

Akkori (2010), 980 USA dolláros kezdő árral nem az ócsó kategóriban voltak.

Alapelv: Kályhát, kazánt északiaktól, klímát meg a déliektől kell vásárolni.

 

Előzmény: sur5al (37323)
Piet 52 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37337

Kiváncsi vagyok mikor mondják hogy nem kell 22-27 fokra fűteni:-(

Még a legszegényebbek is ezt akarják.

Egy kertben az enyém 2000nm (minusz beépités, pázsit) Max a szükséges negyede keletkezik, de ebben a legvékonyabb rőzse, venyige is benne van.

Ahogy elnézem egy vidéki ház faszükségletét egy egész hegynyi fát szoktak venni/hozatni.

De ilyen képet itt a forumokon is találsz.

Szerintem félő hogy az lesz, mint a vas és sznesfémgyüjtéssel:-((( Jön a "megélhetési fázás".

Előzmény: patopal (37335)
kojak761 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37336

Mi tavaly olajfa ágakat daráltunk le egy traktorra szerelhető darálóval. A legjob az volt benne ,hogy a márciusi darálás novenbere puskapor száraz lett.nekűnk egy polgárdi kazánnunk van /bálás/ amibe kb 150liternyi apriték fért bele. A legjob , ha miután bepakolod kicsit őssze tőmőrited és fentről meggyújtod ajtó becsuk és nem nyitogatod a kazánt mert képes úgy belobani , hogy leégeti a gatyát rolad/tapasztaltuk/.tárolásnál arra kell figyelni , hogy a pocok nekőltőzzőn belle mert valamiért imádják.

Előzmény: abodi72 (37301)
patopal Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37335

Elsősorban szigetelni kell. Nagyon. Utánna jóval kevesebb tüzelő fogy majd akármiből.

Ha nagyon szar lesz a helyzet majd az igényszintek is csökkennek. Régen is csak egy szobát fűtöttek 18°c-ra.

Egy (nagy)kertben azért gyűlik ez-az amit el lehet tüzelni a vegyesben. szvsz.

 

A gáz annyiból volt jó ,hogy hozzáértés nélkül is viszonylag jól működött. A fatüzelésről és a szénről ugyanez nem mondható el. Az emberi hozzáállás pedig .....

Előzmény: Piet 52 (37334)
Piet 52 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37334

Ugy látom kezd általános lenni a fatűzelés (és egyéb szilárd tűzelhető anyag használata)

De nagyon hamar gond lesz ezek beszerzése, ill. az árak nagyon nőhetnek. Érthetetlen hogy olcsó szén sincs(- tudom környezetbarát módon nehéz elégetni)

Ráadásul fában szegény országban lakunk és az aszályok is betesznek.

Ezeket ti hogy látjátok?

Blue_Sky_007 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37333

Öntvényt vagy lemezt javasoltok? Mit szeretnél? De ha fa az etetőanyag akkor lemez.

Zárt rendszerben hagynám, milyen biztonsági kiegészítők kellenének hozzá? Olvass vissza. :-)

Most kb. 150 m2 alapterületű családi házat fűtök, de tervezve van a tetőtér beépítése. Mekkora vegyes kazánban gondolkodjak? Vagy kicsi vagy nagy.

Fával tervezem a fűtését, illetve a háztartási szelektív hulladékkal (papír, szórólap, befizetetlen számlák stb. :) ). Ha csak azzal, akkor nem lehetsz gazdag (befizetetlen számlák, vagy ezért vagy gazdag) :-)

 

 

Bocs, de nem akartam kihagyni. :-)

Előzmény: sucha (37332)
sucha Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37332

Sziasztok!

 

Van egy új kombi církós rendzserem vadi új radiátorokkal. Szeretnék egy alternatív megoldást: vegyes tüzelésű kazánt.

Öntvényt vagy lemezt javasoltok? Zárt rendszerben hagynám, milyen biztonsági kiegészítők kellenének hozzá?

Most kb. 150 m2 alapterületű családi házat fűtök, de tervezve van a tetőtér beépítése. Mekkora vegyes kazánban gondolkodjak? Fával tervezem a fűtését, illetve a háztartási szelektív hulladékkal (papír, szórólap, befizetetlen számlák stb. :) ).
Előre is köszi a segítséget! 

abodi72 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37331

Sem az égéssen ,sem a gyártással nem volt baj.Nagyon jól égett,de a szárítás megy nehezen

nyáron amikor száradna nem volt időm csinálni .,késöbb mert nehezen szárad

 

30 százaléknál több fürészpor hatására nem áll össze rendesen

amugy nem betonkavaróval ,hanem miután beázott a papir,egy nagyobb edénybe,(hordó) erössebb fúrógéppel,nagyobb csemperagasztó keveröszárral(picit átalakitva,kiélezve)  lehet pépesíteni

Előzmény: 42tibcsi (37329)
abodi72 Creative Commons License 2012.09.26 0 0 37330

nagy a nehezen ég a szár alsó,vastagabb része

Előzmény: nagykunsági (37327)
42tibcsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 37329

Konkrétan mi volt a gond? Az égéssel v. a gyártás során volt vele gond.

 

Előzmény: abodi72 (37312)
42tibcsi Creative Commons License 2012.09.25 0 0 37328

Nem tudom mit tartalmazhat a kukoricaszár de állítólag az égésterméke megtámadja a kor anyagokat (kémény bélelések és difuzorok gyártói szerint).

Előzmény: abodi72 (37322)
nagykunsági Creative Commons License 2012.09.25 0 0 37327

Hol köztudott??

 

Valamikor az alföldön a kemencébe ezzel tüzeltek.

 

Nem is kukoricaszárral hanem ízíkkel. Amit a tehén meghagyott.

 

Semmi gond nem volt az égéssel.

Előzmény: abodi72 (37322)
kingoftailor Creative Commons License 2012.09.25 0 0 37326

Jól értem, hogy a Celsius kazánod kilyukadt 2 év alatt?

Mitől lehetett?

Előzmény: kekesialmos (37276)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!