Keresés

Részletes keresés

szii Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77274
Sziasztok lányok!Én most voltam túl az első beűltetésen sajnos ugyveszem észre,h nem akar sikerülni most vagyok a 13.napon és tegnap kezdtem el vérezni!Persze még mindig reménykedem,h meg marad,nekem már a harmadik napon elkezdet görcsörni és azt mondták,h az nem arra utaló jelek!De majd hétfőn kellene tesztet csinálnom és akkor derülne ki bisztósan,h sikerült e.Ha valaki volt már ilyen helyzetbe vagy tudna hozzá szolni kérem írjón vissza!
mse1974 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77273

mégleány

febr.15.-én pénteken megyek a 20.napi vérvételre.Én megvoltam vele elégedve .De bevallom őszintén gondolkoztam,a Zekén is.Lehet,hogy hülyeségnek hangzik de régebben egy lány mondta a BMC-ba ,hogy ő a "babagyáros".Ezen egy kicsit úgy elgondolkoztam.De aztán arra jutottam,hogy egyformán jók.

Előzmény: mégleány (77262)
Gofri72 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77272
Sziasztok!
Lehet, hogy nagy butaságot kérdezek, de majd kiokosítotok. Évek óta magas a süllyedésem (37-42). Már jártam vele fogászaton, fül-orr-gégészeten, hasi uh-on, kardiológián, mellkasröntgenen, de sehol nem találtak semmit, ami okozhatná. A pcos-soknál ez jellemző?
Köszi.
Gofri72 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77271
Szia Kinga71,
köszi, hogy odafigyelsz rám, és persze másokra is. 18-án megyek a dokimhoz, és én is szeretnék beutalót kérni endokrinológushoz. Tudom, hogy a met nem csodaszer, és persze mindenkire másképp hat (nem hat), viszont legalább bízom benne, amit a dokim által javasolt "várjunk, amíg megjön, aztán szedje be a clostit" javaslatról nem monhatok el. Lehet, hogy már maga az, hogy hinni akarok benne, segíthet. A ch-diétát már egy jó ideje csinálom (igaz, ezt is csak magamtól), és most, hogy már lehet (eltelt a 6hét a műtét óta), tornázom is. Remélem, idővel meglesz az eredményük.
Előzmény: kinga71 (77269)
szerike Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77270
Én a Maffiózokba zuhantam bele teljes 6évad:) ne is csinálj tesztet,mert nem megbízhatóak!viszont a beágyazódás után is nagyon figyelj oda,mert akkor sem biztos teljesen,szóval innentöl kíméletesen!:)a pisilési séta kell,hogy a méh vérkeringése rendben legyen,sajnos én egész éjjel azóta is pisilni járok,igy szinte semmit nem alszom csak nappal:)
Előzmény: Törölt nick (77268)
kinga71 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77269

Gofri,

 

a met nem csodaszer önmagában, ha nem lehet tudni a pontos értékeidet, nem tudják belőni a pontos adagot, plusz grammra pontos CH-diétát is kell tartani mellette. Ne szedd be felügyelet nélkül, keress egy endokrinológust, vagy menj el, csináltass egy vérvételt, abból már sokminden fog látszani. (Hogy írhatta fel neked vérvétel nélkül???)

 

Lányok, a met nem c vitamin, amit viszonylag nagy mennyiségben viszonylag büntetlenül lehet szedni. Figyeljetek oda magatokra, legyetek olyan jók.

Előzmény: Gofri72 (77265)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77268

Legkozelebb 3 het mulva, de azt mondta doki hogy a 14. napra mar eldol minden (mar a beagyazodas, ha addig nem akkor utanna mar nem is fog beagyazodni), irt valami estrofem tablettat ebbol kell nap 1-et bevenni. De semmi tesztelest nem mondott sem semmit, csak hogy 3 het mulva menjek, addig vitaminok es pihi. Tegnap megittam 5 liter vizet 1 l tejet, egy turot is megettem, szoval csinalom amit ajanlottatok. Mondjuk a sok folyadektol gyakran kell menni pisilni, de gondolom ennyi mozgas belefer:)
Kezdek belejonni a hevereszesbe megtalaltam a jobaratok dvdket, az ossze evadot ugyhogy elkezdtem nezni az elejetol:-)
Előzmény: szerike (77267)
szerike Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77267
:)ez aranyos volt!Ha a cicid is elkezd érzékeny lenni duzzadni,fájni stb akkor se ijedj meg!Föleg akkor van az ember a legszarabbul amikor egyébként meg kéne jönnie,végig olyan érzés,hogy megjön,nem egyszerü idegileg,én például mindenen sírva fakadok bánatomban,örömömben is pedig alapbol jó hangulatu vok mindig,még a tévé reklámokon is:)
Sok folyadékot igyál,h gyógyuljon a gyulladás!!!Mikor kell visszamenni?

Endzsi ,mikor mész???nem akarlak sürgetni,mert csak akkor menj,ha tényleg ugy érzed!!!

Móka ,hogy van a lelked?? próbáld ki a vonzás törvényét! www.atitok.hu ezt mindenkinek ajánlom!
Előzmény: Törölt nick (77266)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77266

koszi lanyok az infokat, nagyon megnyugtattatok es nem tudom hogy ennek van e koze hozza ,de kicsit jobban is erzem magam.

szerike: meg igy interneten is atjon hogy mennyire ragyogsz:-)
orulok nagyon a sikerednek, fura dolog ez a lombikozas , magam sem hittem volna hogy egy ismeretlen ismerosnek ezt fogom mondani es igy is erzem.
Gofri72 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77265
Betty-a, Panini,
köszönöm az infókat. Most egy pár hónapot várok; elkezdtem szedni a metet, hátha... Aztán, ha semmi, akkor nem kisérlezek tovább a dokimmal, hanem megyek a Forgáchba.
Köszi.
Előzmény: Betty-a (77253)
szerike Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77264
ja és egyetlen dolgot ne csinálj ne totozz,hogy sikerült vagy nem,mert ez rettenetesen rosszat tesz!!!egyél sok turót,én már a végén rosszul lettem,de ettem!ne hajolgass,ne emelj!!!pozitiv gondolkodás:):):)
Előzmény: szerike (77263)
szerike Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77263
nagyon sokáig fáj,ne aggódj emiatt!!!!!!!!!!és borzasztó erös fájdalmak is vannak,lesznek,attól még minden rendben lesz:)

Igen találkozunk kedden!!!egyenlöre örült hányingerrel küzdök,de azt teljesen pozitívan teszem:)

betöltött 10hetem van ,hétfön leszek 11hetes:)
Mindenkinek drukkolok ezerrel!!!!
Előzmény: Törölt nick (77259)
mégleány Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77262
Mse,
nekem ez lesz az első...még nem tudom, mikor kezdjük, még az utolsó vizsgálatok zajlanak. Még nem adtam pénzt. A férjemmel megbeszéltük, majd ha meg leszünk elégedve és nagyobb dolgok jönnek, akkor adunk. Elvégre még semmi nem történt...
Kedden megyek reggel vérvételre, talán Szerikével is egymásba botlunk és kapok némi pozitív energiát :) :)
Te hogy állsz? Mikor mész?Meg voltál egyébként elégedve vele?
Előzmény: mse1974 (77258)
rill Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77261

midway, nyugi, ez teljesen természetes! én 2-3 napig menni sem bírtam rendesen.

 

móka, én kimaradnék a februári taliból, ha nem gond, mert nagyon kell tanulnom és nem is vagyok pesti, de márciusban szabad leszek /legalábbis remélem/. ma is elment a délelőttöm a munkaügyi központban, hétfőn megyek IR-kontrollra, kedden dokihoz, stb. jobban jártok egy kevésbé idegbeteg rill-lel!

 

jó hétvégét mindenkinek, cshibének gratulálok, minden jót kívánva!

Előzmény: Törölt nick (77259)
judit1975 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77260
Móka! Köszi a meghívást, aranyos vagy. Én benne vagyok, csak a hétköznapok nagyon zűrösek, sokat melózom. Nekem inkább a péntek, v. a hétvége a jó. Ja és én Pest mellett lakom.
Előzmény: Móka70 (77257)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77259
sziasztok,

volt valakinek kozuletek a beultetes utan petefeszekfajdalma? nekem csak a jobb oldali faj de az eleg remes, foleg pisilesnel. ugy tunik a fajdalommentes kezdet utan most jon csak a neheze...
mindenesetre holnap bemegyek dokihoz, hogy nezze mar meg, remelem ejjel nem lesz gazosabb a dolog:(((((
mse1974 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77258

Szia mégleány!

Én is W.pánciense vagyok.Illetve 2005-ben is ő csinálta a lombikot.Ami sajna nem sikerült.Neked ez az első?Szoktál a vizsgálatoknál pénzt adni?

Előzmény: mégleány (77246)
Móka70 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77257
Judit1975, ha van kedved, és tudsz, te is csatlakozz a találkozóhoz (rill, pat, én nyitottak vagyunk egy közös teázásra) én neked is nagyon örülnék (és mindenkinek aki jönne)!!! Judit, mit szólsz???
Móka70 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77256

Pat, akkor térjünk még vissza a jövő hét utáni hétre.....örülök neki és várom, de addig nagyon szorítok!!!!!

Rill csatlakoznál a sok tanulás ellenére jövő hét után egy órácskára??? Olyan jó lenne!!!

 

Cshibéről én is olvastam a jó híreket, isteni, hogy egyre több boldog kimami van közöttünk!!!!! Mi is sorra kerülünk mind!!!!!!

Szerike kismamival mi újság????

 

Midway, jó hírek, további nagy drukkok!!!!!!

 

Endzsi, rég jártál itt, várunk!!!

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77255
Jo hirek Chiberol az opti topikban :)) + teszt, 107 hCG, babat var :)
Előzmény: encienci (77254)
encienci Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77254
Szia cshibe!

Nagyon rég olvastam rólad. Remélem, minden rendben van. Ha tudsz, írj már valamit.
Várunk a fórumra. Én legközelebb február 28-án megyek, ultrahangra (21. napon), és ha mindent rendben talál, akkor kezdődik a hormon leállítás.

Üdv. Enci
Előzmény: cshibe (76811)
Betty-a Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77253

Szia Gofry72!

 

Bár én már egy éve nem voltam nála, de 12 éve hozzá járok, és most is készülök márciusban. Nekem nagyon bejött a doki, emberséges, lelkiismeretes nem beszél félre. Tavaly a  magán vizsgálati díj uh-val együtt 10 papír volt. Az aszisztensei nagyon aranyosak, bár őket régről ismerem. Nincs hozzájuk szakmai közöm, és nem is vagyok pesti.

Én csak ajánlani tudom őt. Amikor először találkoztam vele, egyből tudtam ő azaz orvos akiben 100 %-ban megbízom. 

Előzmény: Gofri72 (77214)
encienci Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77252
Szia töviskes2!


Rég hallottam rólad. Mi újság van veletek? Jövő héten kedden mentek a Kaáliba?
Én ma hívtam S.A.-t , 28-án megyek hozzá ultrahangra. Ha mindent jónak ítél meg, akkor talán már fel írja a gyógyszereket. Állítólag először kb. egy hétig injekciókkal leállítják a hormonműködésemet, majd a márciusi ciklusban kezdődne a stimu.
Hát bevallom, egy kicsit félek az egésztől, bár már nagyon tolnám előre a napokat, mert várom is. De gondolom ez természetes.
Kedden este várom, hogy mit intéztetek. Ha van időd és erőd, írj.
Addig is örülnék, ha írnál valamit magadról.
Üdv. Enci
Előzmény: töviskes2 (77034)
judit1975 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77251
Pat!

A Sote-n nincs már genetikai vizsgálat, mi elmentünk, mivel a Sote-n lombikoztam. Ott egy doki azt mondta, hogy nem hiszi, hogy vmi genetikai probléma miatt nem tapadnak meg az embriók, annak az esélye nagyon minimális, de ha akarjuk akkor elvégzik a vizsgálatot egy emelettel feljebb a genetikai laborban, de azt az oep nem támogatja. Felmentünk, megkerestük a labort és ott egy nagyon kedves nő közölte, hogy a sote-nak nincs is már engedélye erre a vizsgálatra, ezt az országban már egy magáncég végzi (Genoid Kft.). Szóval ez volt a Sote-n a genetikai tanácsadás. :-)))) Magzatvízből viszont csinálnak ott is.
Előzmény: Pat74 (77249)
rill Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77250

Móka, tudtam, hogy valamit még írni akartam :)

Mi a genetikait az Istenhegyin csináltattuk (20.000-Ft), odamentünk és azonnal levették a vért, az eredményt pedig postán kiküldték volna, de a párom bement érte mielőtt postázták.

Előzmény: Móka70 (77228)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77249

Móka! Igazából nekem csak a jövő hét nem jó (remélem!), aztán nem nagyon akarok feküdni végig. Nyilván nem fogok fát vágni meg ilyenek, de azt mondják, hogy a túl sok fekvés sem jó, meg hát ugye járok tornázni is.

 

Szóval a következő héten, ami két hét múlva lesz, hétfő és szerda kivételével jó lenne!

 

Nekem az inzulinvuzsgálatot elég nehéz volt elintézni, de a helyi rendelőben levették a vért, beküldték valami központba, onnan kaptam vissza kb 2 hét múlva. Kellett szerezni belgyógyásztól beutalót, de így is hihetetlenül macerás volt. Ha tudom, hogy ilyen béna, akkor elmentem volna valamelyik központba 5200 ft-ért.

 

Az immundolog nagyon érdekel!!

Genetika meg biztosan van a nagyon kórházakban, SOTE-n meg a Schöpf Méreiben tuti, és úgy tudom ingyenes is, de talán a nőgyógyászod erről többet tud.

Előzmény: Móka70 (77228)
mégleány Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77248
Szia Rill!
Nekem az orvosom azt mondta a pco-nak egy enyhébb formája áll fenn nállam, nekem mindig rendszeresen és ált. időben volt mens. ezért nem is gondoltuk, hogy bármi gond lenne...aztán kiderült nálam és közvetlen utána a férjemnél...
de kicsit megnyugtattál, ezek szerint nem sokkal rosszabbak az esélyeink mint másnál...én most próbálom elintézni az egyéb vizsgálatokat...és mindenki azzal nyugtat, hogy még nagyon fiatalok vagyunk (mihez képest?) (28-34)
Előzmény: rill (77247)
rill Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77247

szia mégleány, hasonló helyzetben vagyunk mi is. nálam évente kb kétszer jelentkezik spontán menstruáció, emellett el van záródva mindkét petevezetékem, a páromnak meg kevés a spermája+ nem mozgékonyak! már túl vagyok egy lombikon, mégpedig ICSI-sen, ami nagyon szép eredményt hozott, már ami a megtermékenyítést illeti (10 petesejtből 9 megtermékenyült). sajnos a beágyazódás már nem sikerült. ahogy kiderült az IR, elkezdtem szedni a metet, akkor volt is spontán mens., de most, lombik után nem jelentkezik-gondolom a szuper hormonadag hatása is ez.

én úgy vettem észre a hpzzászólásokból, hogy egyszerűbb a helyzet, ha csak a férfinél van probléma, de remélem rosszul látom! :-))

 

Előzmény: mégleány (77246)
mégleány Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77246
Szia Mse!
Én BMC-s vagyok és W páciense.Bár mi még most kezdtük, szívesen segítek bármiben, kérdezz :)

Lányok!
Most olvasom a Gólyára várva c. könyvet :) néha olyan, mintha én írtam volna :))) aki még nem olvasta, annak ajánlom. Sokmindenben megnyugtatja az embert, leginkább abban, hogy mind hasonló cipőben járunk és nem vagyunk kevesen.Mellesleg jó a stílusa...
IR-rel kapcsolatban: ha a háziorvosomat megkérdezem itt a 9. kerben, hogy az egészségügyi központben megcsinálják e a terheléses cukrot+inzulint, nem fog körberöhögni? egyébként van rá esélyem, mivel pco, (bár nincs feleslegem) hajlamos vagyok a hasi hízásra, hosszú, de gyakran ovulásció nélküli ciklus...
Van köztetek olyan, aki hasonló paraméterek mellet még a férjénél is vannak gondok (kevés sperma)? Mennyivel rosszabbak így az esélyeink lombiknál?
köszi
és a jó híreknek gratula!!!!csak így tovább :)
Előzmény: mse1974 (77225)
judit1975 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 77245
Rill

Köszi az infót, na ezek után már télleg kíváncsi vagyok, milyen értékek lesznek. :-)))
Előzmény: rill (77243)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!