Keresés

Részletes keresés

Móka70 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77304

74 Ildi!!!!!! Mi lett a hétfői teszttel???? Remélem még mindig pozitív!!!!! Írj nekünk!!!

Szii, sajnálom a rossz híreket, veled is együttérzek....

Pont ma számoltam, a BMC-ben januárban rajtam kívül 6 lányt ismertem meg kicsit közelebbről, és egyikőnknek sem sikerült...sajnos.....nem is tudok most olyan sorstársról a januári stimuból, akinek sikerült...ez még jobban szomorúvá teszi az egész történetet....

Móka70 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77303

Kedves Cshibe!!! Rengeteget gondoltam rád, a beültetés óta többször kerestelek a fórumon!! Nagyon együttérzek veled, nehéz napok várnak rád, sok erőt kívánok a hír feldolgozásához. Én azt mondom, a fagyibaba lehetősége is erőt fog adni, nekem sajnos nem lett, de sok lánnyal beszéltem, akinek igen, és ők nagyon sok erőt merítettek abból, hogy akár 1 hónap múlva is lehet újra beültetés!!!! Szorítok, hogy hamar újra talpraállj!

 

Szerike, köszi az érdeklődést, ahogy telnek a napok, hetek úgy vagyok egyre vidámabb, optimistább, és közeledik az április is, ez olyan jó!!! Írj, mi volt ma!!

 

Pat, én is várom a híreket, mi volt leszíváson????????? Egyébként jövő hét péntek du.nekem jó lenne találkozóra, Pat, Judit1975, nektek????? Más csatlakozó????

 

Mindenkinek kitartást és szép napokat, akinek van új híre babavárásról, írjon, mindenkiért szorítok!!!!!

 

Előzmény: cshibe (77300)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77302

Szia Pat74,

Nem jelentkeztél tegnap. Minden rendben volt? Végül hányat szívtak le?

Petne72 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77301

Szia Chibe,

Nagyon sajnálom, együttérzek veled, valószínűleg velem is ugyanez történik.

cshibe Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77300
sziasztok
Mivel a jó híreket megírtam, ezért a rosszat is mek kell. Sajna lement a hcg 15-re, úgyhogy ennyi ideig tarthatott a boldogság, hogy kismama lettem.
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77299

Szia Cettia,

Vegul nem mentem be a dokihoz, nagyon sok folyadekot (6 l osszesen) ittam es masnapra jobb lett a helyzet, most csak akkor erzem hogy faj amikor orrot fujok vagy tusszentek. Viszont melleim mint ket lufi.. es meg fajnak is raadasul, pedig csak kb 50 kilos vagyok, szoval eleg fura ez most.
en arra gondoltam ha veletlenul nem jol alakulnanak a dolgok nalam , akkor a fagyasztottakkal mindenkepp varok majd egy par honapot kb oktoberig, hogy kiuruljenek a hormonok meg regeneralodjon a szervezetem, meg a nyar amugy is annyira melos hogy semmikepp nem ferne bele 3 het lazulas, mondjuk nem is tudom mi lesz ha megis sikerul ez a mostani, bar en mindig idohiannyal kuzdok... Remelem mire te mesz ujra ,mar sokkal jobban fogod erezni magad, sztem jol tetted hogy csusztattad te is egy honappal. valamikor regebben irtad hogy cickafarok teat szoktad iszogatni, szerintem az sokat segithet, en is hasznalom idonkent, es amikor kora reggel ehgyomorra leer a forro tea szinte azonnal erzem az aldasos jo hatasat!

gondolok rad, es szoritok hogy minden okes legyen!
udv:b
Előzmény: cettia (77294)
szii Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77298
Szia Petne! Én sajnos nem vagyok terhes,mert a tesztem negativ lett.De viszont azt nem értem,h engem miért nem hivtak be vérvéterre?!Valószinüleg már tudhatták,mert én jártam időközönként vérvételre,mert én nagyon rosszul voltam,a beültetés után!És veled mi a helyzet neked mit mondtak az orvosok?És köszönöm a biztatást nem fogom feladni!üdv:szii.
Előzmény: Petne72 (77296)
szerike Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77297
reggel:)!!!!!ma egész jól voltam,és remélem holnap is kicsit izgulok a cukor vizsgálat miatt,meg fogsz ismerni,mert már eléggé látszik a pocakom:)
Előzmény: mégleány (77293)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77296

Szii

Én ma együtt vártam az eredményt egy lánnyal, aki úgy jött, hogy biztosan nem terhes, mert nem érez semmit, viszont volt 2 napig rózsaszínes, enyhe vérzése. Ehhez képest mosolyogva jött ki az eredményhirdetésről. Terhes, sőt, valószínűleg ikrei lesznek. Szóval a vérzés miatt ne add fel semmiképpen!

Petne72 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77295

Sziasztok!

Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Azt, hogy a kevés mit jelent, nem tudom, a BMC-ben nem szoktak számokat mondani (nekem legalábbis). Mivel 20-tól szoktak terhességről beszélni, ezért azt gondolom, hogy valahol 20 környékén lehet (holott már igencsak 100 fölött kellene lennie).

Nincsnek hiú reményeim. Sajnos nekem olyan érzésem van, hogy ez a baba nem akar megszületni.

cettia Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77294
Szia Midway!

Nekem bizony volt, meg is kérdeztem rögtön a dokit, de ő azt mondta, hogy ez semmi rosszat nem jelent. A mai napig érzem (nem fáj, csak úgy érzem) mindkét petefészkemet. Ma voltam UH-n, ma is rákérdeztem és azt monfta a doki, hogy természetesen a stimulálás utóhatása ez. De azért persze járj utána, ha megtudsz v.mit, írd majd meg, légyszi!
Előzmény: Törölt nick (77259)
mégleány Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77293
szerike
akkor reggel :)
rosszulléteid?remélem, jobban vagy...
gaspoltshofen Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77292

Szia, nekem anno volt ilyen, hivatalosan az 1 alatti HCG a nem terhesség, a 20 feletti a terhesség. Nekem akkor 13 volt a HCG-m, folyamatosan ellenőrizték az értékeket, akkor tankönyvszerint növekedett a HCG-m, de sajnos a 8. héten elhalt terhesség lett belőle, ami nem törvényszerű, hogy az alacsony HCG miatt volt. Ugyan nem jó az alacsony érték, de születtek belőle gyerekek, nekem anno az intézetis embriológus mutatott jó pár fényképet, hogy náluk is alacsony volt, viszont tény és való, hogy a legtöbb esetben biokémiai terhesség, valami elindult, ami már jót jelent, persze tudom, hogy sovány vigasz.

 

Gaspi

 

Előzmény: Petne72 (77289)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77291
Mármint, hogy később ágyazódott be és terhesség!!!
Előzmény: Dongo.75 (77290)
Dongo.75 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77290

Szia Petne!

És mennyi pontosan az a nagyon alacsony? Igazából a lombiknál sztem jócskán 20 fölött kell lennie, de még bármi megtörténhet, hátha csak később ágyazódott/tak be! Drukkolok, hogy így legyen, de hiú reményeket nem szeretnék benned kelteni, ha engem kérdezel, biokémiai. Ha az, akkor pedig örülni kell, mert vmi elindult odabent és legközelebb biztosan sikerül! Drukkolok, hogy az előbbi történjen veletek! Dongo

Előzmény: Petne72 (77289)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77289

Sziasztok!

Egy ideje olvaslak Benneteket, veletek izgulok, örülök és bánkódom.

Én a BMC-be járok dr. W-hoz, az első lombikon vagyunk túl. Az eredmény miatt írok most, mert eddig még nem találkoztam olyan hozzászólással, amiben hasonlót olvastam volna... hátha mégis tud valaki segíteni.

Ma volt a punkció utáni 14. napi vérvételem, és a doki szerint nagyon alacsony a HCG szintem, úgy fogalmazott, hogy "éppen hogy terhesség". A 20-as teszt is negatív lett. Péntekig tovább kell használnom az utro golyókat, aztán újabb vérvételre menni. Szerintetek ez jelenthet mást, mint biokémiai terhességet?

Köszi előre is a segítségeteket!

Petné 

sznv Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77288

Szia Cshibe!

 

Ha mégis nagyon-nagyon zavar, menj fel a Kaáliba egy ismételt vérvételre.

Nyugi! :)

Előzmény: cshibe (77283)
szerike Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77287
Ne nézegess egyenlöre semmilyen tesztet,mert nem minden esetben mutatja ki a babát!Várj türelemmel 20feletti hcg már terhességet mutat!!!!gratulálok!!!!
Előzmény: cshibe (77283)
gaspoltshofen Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77286

Ezzel a HCG szinttel semmi probléma nincsen, 20 fölött terhesség:) A csíkok erősségével pedig ne foglalkozz, én kb. 7-8 hetes terhesen csináltam egyet, mert én addig csak egy csíkosat láttam, és látni akartam egy két csíkosat, ill. eltenni emlékbe, na az is halvány volt, pedig akkor már több ezer - több tíz ezer lehetett a HCG-m, ma pedig két gyermek boldog anyukája vagyok. Ha az lett volna a terhesség első bizonyítzéka, én el sem hiszem, olyan halvány volt:)

 

Tessék bízni abba a babá(k)ba!!!!

 

Gaspi

Előzmény: cshibe (77283)
szii Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77285
Sziasztok lányok!Megcsináltam a terhességi tesztet és sajnos negativ lett!!!Az orvoshoz nem kellet be mennem.Azt mondta,h a következő mensimnél jelenkezzek és megprobáljuk a fagyit remélem,h annál már nagyobb sikerrel járunk!üdv mindenkinek:szii.
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.11 0 0 77284
szia csibe,

HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:
9. nap min. 17- max.119
10.nap min. 17- max. 147
11.nap min. 33- max. 220
12.nap min. 33- max. 429
13.nap min. 70- max. 750
14.nap min. 111- max. 1690

ez alapjan kevesnek tunik a hcg, de lehet hogy nalad csak kesobb indulnak be a dolgok, ha a 14 napi tobb lesz akkor van eselyed a terhessegre. de szerintem kerdezd meg a dokidat.
Előzmény: cshibe (77283)
cshibe Creative Commons License 2008.02.10 0 0 77283
sziasztok!!

Lányok nektek is feltenném a kérdésem, hátha tud valaki valami tanácsot adni. Szóval első lombik, pénteken voltam vérvételen 12. napon, és hcg 107. Ma 14. napon vagyok, csináltam tesztet, bár teljesen felesleges volt, ugyanis nagyon halványka lett mindegyik és 10-es teszt, tehát elég jó. Ilyenkor mi lehet? Valakinek hasonló tapasztalat?
korall1 Creative Commons License 2008.02.10 0 0 77282

Sziasztok!

 

Maradt 225 egység (a túltöltéssel együtt kb. 300 egység) Gonalom, szívesen odaadnám valakinek, akinek éppen most kell. Bontott penről van szó, még bő 2 hétig felhasználható.

 

Ha érdekel valakit, írjon a kkorall@yahoo.com címre.

szii Creative Commons License 2008.02.10 0 0 77281
Kesves albi és szerike!Nagyon köszönöm a biztatást majd holnap be megyek a dokihoz és többet fogok dudni.Ma reggel is elkezdtem vérezni,de viszont most nem fáj a hasam!Ezt nem tudom,h mire véljem!?Ha valamit meg tudok vissza fogok írni.És még egyszer köszi csajok,h így figyeltek a másikra.:üdv:szii.
albi2000 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77280

Kedves Gofri!

 

Nekem is magas a süllyedésem, de nem vagyok PCO-s. Nekem sem találtak okot, bár ez az évek alatt nem volt mindig így. Néha-néha találtak gócot a fogaimnál. Nem tudom, mitől lehet.

Előzmény: Gofri72 (77272)
albi2000 Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77279

Kedves Szii!

 

Én barnáztam 5 hétig most az utolsó lombikomnál, és ma 28. hét +5. napos terhes vagyok. Más is szokott így lenni. A teszt biztosabb és a legbiztosabb majd az UH lesz. Remélem Neked is sikerül!

Előzmény: szii (77277)
szerike Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77278
Azért én biztosan felhívnám a dokit,vagy ,ha van ügyelet!De már hétfön száz százalék,hogy ott ülnék.
Előzmény: szii (77277)
szii Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77277
szia szerike!Nagyon köszönöm,hogy írtál.Nem nagyon vérzek, pecsételősen meg alvatt vér is szokot néha jönni!Az utrogestan meg addig nem hagyom abba mig az orvos nem mondja,h álj.Igy adig is reménykedem,h sikerül e. ha nem akkor ellesünk egy kicsit aztán talpra állok!Nektek meg nagyon örülők!!!örülök a pocak lakónak!és reméljük,h a 2008-as év mindenkinek jobb lesz én mindenkinek szoritok:üdv szii
Előzmény: szerike (77276)
szerike Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77276
Szii nem mindegy,hogy hogyan vérzel pecsételös vagy nagyon?Az egyik barinöm vérezgetett végig,és mégis ikreket vár.A másik viszont nagyon vérzett,azt mondta,h szinte ömlött belöle sajnos neki nem sikerült.Szóval azért az utogestant ne hagyd abba,ha csak egy kicsi vérzel!Nagyon szorítok neked!
Előzmény: szii (77274)
Didra Creative Commons License 2008.02.09 0 0 77275

Sziasztok!

 

Maradt 8 db Decapeptyl,4 dob Utrogestan,2 db Pregnyl,1 dob Klion,1 dob Betadine,7 Menopur és 1 dob Bromocriptin-em.Ár megegyezés szerint.

Éd.: cserno4@freemail.hu, 70/77-64-279.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!