Keresés

Részletes keresés

rill Creative Commons License 2008.02.14 0 0 77334

ILdi74, nagy-nagy gratula!!!! :))))

Pat, neked is, mondtam én, hogy ügyesek lesznek azok a tüszők!

 

cshibe, nagyon sajnálom, ami történt, remélem már jobban vagy, tudom, hogy iszonyúak ezek a napok.

 

képzeljétek, voltam IR-kontrollon, sajnos emelni kellett a gyógyszeradagomat és a dokinő azt javasolta, várjunk még  a lombikkal. szóval újabb várakozás következik, addig pedig szigorú diéta és mozgás.

 

sajnálom, h. nem lehetek ott a találkán, de remélem lesz még alkalmunk találkozni.

Móka70 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77333

Szia Ildi, szia Pat!!! Jobbnál jobb hírek, nagyon szorítok nektek, hogy minden rendben legyen!!!! Pat, az előzmények után a 2 gyönyörű szám !!!!!!!!!!!!!  Ildi, ilyen szép magas hcg-ről még nem is hallottam, ez tényleg tökéletes lehet!!!!! Gratula...

mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77332
Ildi!
gratula!még a naplómba is beírtalak, hogy sok-sok pozitív energiát merítsek belőle :)
sosem írtam naplót, gondoltam, most kipróbálom :)
remélem, bejön :)

mindenkinek jó éjt!
Kriszta
Előzmény: 74Ildi (77329)
encienci Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77331
Szia Ildi!

Szívből gratulálok! Pihenj sokat és minden rendben lesz. Nekem majd 28-ától szoríts, állítólag akkor kezdünk.
Üdv. Enci
Előzmény: 74Ildi (77329)
helga78 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77330

Sziasztok lányok!

A cickafark teával óvatosan bánjatok, mert én úgy tudom hogy vetélést okoz!

74Ildi Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77329

Sziasztok Lányok!

 

Megint itt vagyok, még mindig jó hírekkel.

Hétfőn voltam vérvételen, 1599!!! (Vagy valami hasonló, mert nem nagyon fogtam a dolgot, annyira örültem.) A doktornő azt mondta, "tökéletes"...

Telefonon mondta meg, egy órával a vérvétel után, olyan boldog voltam, majdnem elsírtam magam.

25-i héten kell mennem ultrahangra, akkor derül ki, hogy 1 vagy 2.

 

Köszönöm szépen a bíztatásokat!

 

Cshibe! Nagyon sajnálom, de ne keseredj el, majd a következő biztos sikerül!

 

Ildi

 

mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77328
nekem W reggelt mondott...
gondolom, mindegy, csak az a lényeg, hogy közel azonos időpontban add be...
nekem a reggel amúgy is biztosabb :)
egyébként hogy vagy?
Előzmény: szerike (77327)
szerike Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77327
minden nap egyet,de azt nem tudom,hogy reggel ,mert nekem este kellett
Előzmény: mégleány (77326)
mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77326
kérdés:
kicsit megzavart ez a betegtájékoztató a Decap-nál...
ugye minden nap csak egyet kell reggel beadni kb. 28 napon keresztül?
mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77325
Pat
gratula!Nagyon szorítok!
Előzmény: Pat74 (77321)
mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77324
Lányok!
A mai nap tanulsága: mindennek nekünk kell utánajárni!!!!
A lényeg: tegnap megkaptam a vényeket, ma mentem volna megvenni a Decapeptylt, csakhogy még a nagy gyógyszertárak közül sincs mindegyikben!!!!Körbetelefonáltam kb 25-30 gyógyszertárat Pesten. A Mammutban valóban 37ezer, de rendelni kell, nincs készleten, a Déliben 52ezer!!!máshol szinte reménytelen, mire végül az Örsön a Sugár Áruházban volt nagyon kedves a gyógyszertáros lány, mert közölte, hogy van náluk 1 doboz 28-as kiszerelés, ami náluk is 37000!!!!és eltette nekem és nagyon segítőkész volt, mert először nem találta a dobozt, de mondta, hogy hívjam vissza, mert addig nem nyugszik, amíg meg nem lesz!!!!Mindezt telefonon!!!Minden kérdésemre válaszolt és végig nagon kedves volt, míg a Déliben a háttérben hallottam az egyik nőt, hogy vajon mit gondolok én, ráér ő erre...no comment
Szóval ha kell a Sugárban a gyógyszertár száma, szívesen megadom :)
bocs a litániáért :)))))))
Előzmény: Petne72 (77319)
encienci Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77323
Drukkolok neked. Nyugi, jó lesz minden.
Előzmény: Pat74 (77321)
bobka2006 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77322

Pat, véletlenül benéztem ide és mit látok?? Újra akcióban vagy? :)

 

Remélem, ez most sikerülni fog!!!

 

 

Miután az Optiba nem jelentkeztél egy ideje, kivegyelek a táblából?

Előzmény: Pat74 (77321)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77321

Most már biztos, hogy kettő osztódott szépen, úgyhogy holnap 11 körül megyünk értük:)!!!

Előzmény: Móka70 (77320)
Móka70 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77320
Olyan jó Pat, amit írtál!!!!!!!!!!! Nagyon szorítok!!!!! Jövő péntekre gondoltam....
Előzmény: Pat74 (77316)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77319

Szia,

Köszi a tippet, azért nem mindegy, hogy én 50ezerért vettem a Decat a Janosban, Te meg 34-ért. Legközelebb én is a Mammutba megyek.

Nekem a Merional elég volt végig (talán 10 adag volt egy dobozban), a Puregonból először 2-t írt a doki, de azt 2x pótolni kellett (összesen 4 doboz fogyott).

Az előbb kihagytam az Ovitrelle-t, amiből nekem 2 adag kellett, és azt a Jánosban megkaptam 6ezerért, viszont az máshol 16 lett volna.

Előzmény: mégleány (77318)
mégleány Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77318
én, amikor megkaptam a recepteket, gyorsan bementem egy gyógyszertárba és ráirattam mindegyikre az árát...egyedül a Decap. szabadáras, így érdemes megnézni több gyógyszertárba, mielőtt megveszed...
nekem a Mammutban 34-et mondtak a 28 napi adagra...
a többi sajna mindenhol ugyanannyi...
de ahogy az adagokat néztem a recepten, elvileg egy egész stimura valók vagy elnéztem?
Előzmény: Petne72 (77317)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77317

Szia Encienci!

Ez a protokolltól is függ. Nekem long volt, és csak a Decapeptyl majdnem 50ezer volt, amit 27 napig szúrtam. Ezen kívül én Merionalt (napi 1) és Puregont (napi 125) böktem stimulálónak, + Gynazol + antibiotikumok mindkettőnknek.

Nekem egyébként 4 inszeminációm volt előtte a Kaáliban, úgyhogy a vizsgálatokat nem kellett a BMC-ben előről kezdenem, elfogadták, amiket hoztam magammal, amiket meg ők csináltak, azok ingyenesek voltak.

 

Pat74!

Nekem is az egyik később indult be, tartsd meg a pozitív gondolkodást, biztosan lesznek még többen is. Lehet, hogy végül mindhárom beindul. Izgulok érted! De ne felejtsd, ha mégsem, akkor sem szabad kétségbe esni, mert 1 is elég a sikerhez!

Előzmény: encienci (77315)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.13 0 0 77316

Hello lányok!

 

Köszönöm az érdeklődést, gondoltam csak a jó hírekkel jövök!!

Szóval hétfőn hármat szívtak le, mikor meghallottam a jó hír, kibuggyant a könnyem...:) Meg a páromnak is, mikor mondtam neki.

 

Tegnap hívtam őket, azt mondták, hogy az egyik nagyon szépen osztódik, de majd még ma délben kell telefonálnom és ha minden ok, akkor holnap kapom vissza őt(őket)!!!

 

Szóval pozitív gondolkodás!!!!!!!

 

Móka: A péntek az a most péntek lenne vagy a jövő hét? Ha jövő hét, akkor részemről rendben.

encienci Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77315
Szia!

Csak a gyógyszerek kerültek 120-130 eFt-ba? Nekem a dokim azt mondta, hogy kijön 80 eFt-ból. Mondjuk, már kb. 60 eFt-ba benne vannak a különféle vizsgálatok, úgyhogy az összesen már 140 eFt- lehetne.
Előzmény: Petne72 (77313)
brenduska Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77314
Szia Cunamazsi!
Örülök hogy minden rendbe.Majd írd meg hogy mit mondott az endokrinólógus.
Napi 5-ször étkezem,3óránként kell enni.Zöldség -gyömölcs 70%-a az étkezésemnek.Rendszeres test mozgás,és testsúly kontrol volt írva.Hát a testsúlyom az jó le csökkent,de most már próbálom ezt tartani.Mert nem lenne jó ha továbbra is csökkenne .Meforalt szedek 3x1-et.Én is csipem őket ,hogy mindenki más-más véleménnyen van.Ma voltunk genetikán,le csapoltak benünket .Majd 3-hét múlva kell érdeklődni az eredmény hogy készen van -e.Ha kész akkor kapunk idő pontot.Hát az immunológiára azt mondta a dokim ,hogy ha probléma lenne is ilyen téren nem tudnának vele mit kezdeni.Mert annak idején ők néztek 20 egyénnél egyébként ,de nem derült ki semmi.De én kérek azért beutalót a körzetimtől,és megnézetem ha lehet.
üdv:Brenduska
Előzmény: cunimazsi (77312)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77313

Én éppen a napokban számolgattam, olyan 120-130 ezer lett a vége. De ez még mindig sokkal jobb, mint azoknak, akik a stimuláció alatt olyan szurit bökdösnek, aminek darabja 10ezer, és naponta egy kell belőle. Szóval szerintem az enyém olyan átlagosnak mondható.

Előzmény: mégleány (77309)
cunimazsi Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77312
Szia Brenduska!
A diétáddal kapcsolatban érdekelne, hogy szigorúan megvan-e határozva hogy napi hágy gr. ch-t kell (!!!) enned, illetve hogy milyen elosztásban? Vagy csak az a kitétel hogy 70% zöldség-gyümölcs legyen? Én ma megyek a leleteimmel endokrinológushoz, nagyon kíváncsi leszek mit mond. Mindenesetre a János kórházban közvéleménykutatást tartottam IR ügyben, és eléggé eltértek a vélemények. A méhtükrözés rendben volt, természetesen kívűl-belül tökéletes a méhem, vastag nyálkahártya, minden ami kell. Valahogy nem is számítottam másra. Viszont a műtőben lévő doktornő (fél órát kellett a műtőben várni az orvosomra, addig beszélgettem egy doktornővel stresszoldás képpen) szerint van jelentősége, a főorvos szerint túl nagy feneket kerítenek neki. Az ő véleménye az, hogy ha jók a hormoneredmények, a méh sem rendellenes, akkor a nő részéről szerinte nem lehet akadálya a magasabb inzulinérték jó cukorérték esetén. Annyira szeretem hogy úgy egyetértenek ebben a témában!!! Te milyen gyógyszert szedsz?

Endzsi!
Hova tüntél? Napok óta nem szólsz hozzá semmihez! Remélem nincs semmi baj!
Előzmény: brenduska (77217)
mégleány Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77311
Szia!
nos vagy nem vagy szörnyen kövér :))) vagy nem voltunk egyszerre egy helyen :) én is sajnálom, de biztos lesz még alkalom...
már alig várom, hogy érezzem az alább leírtakat...(főleg a decap-osat...amúgy sem vagyok egy egyszerű eset, tegnap is végigbőgtem egy negyedjére végignézett discoverys szülést :)))) szegény férjem nem is nagyon értette :)))
igazából most inkább fel vagyunk spanolva, hogy ilyen gyorsan belecsöppentünk a dolgokba, remélem, a kezdeti lelkesedésünk a mellékhatások dacára nem változik...
viszont szinte hihetetlen, de nincs PCO-m!!!!!!minden kicsi ciszta eltűnt és csodás tüszőérésem volt magamtól!!!!! :) ez azért jó jel, nem? (még akkor is, ha mostantól nem számít)
szóval várakozás ide vagy oda, ma jó hangulatban jöttem el :))))
bébiről van már kép?csak így tovább!!!!
Előzmény: szerike (77310)
szerike Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77310
Pedig ott voltam 10ig farmerszoknya, mintás (drapp,fekete )felsö jó kövér szöke barna lenött haj:)sajnálom h nem találkoztunk bár én bementem a sor elött,mert idöpontom volt a cukor vizsgálatra.
még lesz egy csomo gyógyszer ugyh ne kiabáld el,mert menet közben derül ki,h mennyi kell utána pedig 3hónapig utrogestan!

nálam minden rendeben a kicsinek van keze lába a gerince is szuper elöször aludt a doki bekopogott hozzá akkor felébredt és elkezdett ugrándozni,integetni forogni,hát fantasztikus érzés volt!!!!!!

bármi kérdésed van válaszolok szivesen:) a decapectyl -töl jó szarul leszel kéz remegés höhullám idegesség sirás:)az urad készüljön fel idegileg::))))
Előzmény: mégleány (77305)
mégleány Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77309
éreztem én, hogy nem kell még örülni...
kb. mennyinél áll a vége? 120?
egyébként W tényleg nagyon jófej :)
Előzmény: Petne72 (77307)
cettia Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77308
Szia Midway!

Ez a cicifeszülés abszolút a + jelek közé tartozik, reméljük, hogy nyáron mégis lazítanod, lazítanunk kell majd. Nekem is tavasztól-őszig a legsűrűbb a munkám, de most azt mondtuk, hogy akkor is csináljuk tovább, ha esetleg ki kell maradnom, pedig imádom a munkámat. Az 1 hónap kihagyást viszont nem bánom, ennyi kellett.

A jövő hét elején pedig máris fagyis beültetés (ketten várakoznak)!!!
Drukkoljatok nekünk, hogy felébredjenek és jól kapaszkodjanak!
Előzmény: Törölt nick (77299)
Petne72 Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77307

Szia Mégleány!

Ez még csak az első adag gyógyszer, amit ki kellett váltanod. Én is beleestem abba a csapdába, hogy örültem, ennyivel megúsztam. Viszont az első vizsgálatig nagy része (a stimusoknak) el is fogyott, és azt még több alkalommal pótolni kellett. Ez persze mindenkinél más, attól függ, hogy reagálsz rájuk. De most ez a legkevesebb, drukkolok, hogy minél többen legyenek az esélyesek!

mégleány Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77306
sajnálom, hogy még nem indult el a baby boom, mindenkivel együttérzek :(
de reméljük, hogy tavasszal mindenki új erőre kap!!!! :))))
mégleány Creative Commons License 2008.02.12 0 0 77305
szerike,
nem láttalak reggel :( vagy nagyon vak vagyok...
pedig az összes pocakos lányt jól megnéztem :))))
viszont tény, hogy 8 után értem oda és vagy fél órát kinn a folyosón ácsorogtam, utána meg a főportánál lévő laborhoz küldtek vérvételre, majd fel W-hez, ahol kismillióan voltak...úgy tűnik, elkerültük egymást :(

viszont

most már nekem is lehet drukkolni!!!
csütörtöktől adom be a szurikat!!!nos igen gyorsan bedobtak a mélyvízbe, mivel először jan. 23-án voltunk konzin!!!!!
megkaptam a sok receptet: Decapeptyl, Utrogestan, gynazol, Puregon,Merional.
Lesz még valami vagy ennyi az össz???mert ez így jóval az alatt az ár alatt van, amit számoltunk...
+ a férjemnél lesz fagyasztás
Előzmény: szerike (77297)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!