Keresés

Részletes keresés

tor66 Creative Commons License 2012.12.06 0 2 695

Ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!

bandersen Creative Commons License 2012.09.13 0 0 694
Szerintem az a jó szopás amikor mindketten ugyanarra vágyunk és élvezzük. Én és a párom is a két végletet szeretjük.
1: teljesen ő irányít. Gyengéden hosszan. Fínom csókok puszik nyalogatások. Érzékien erotikusan
2: totális vadulás. Én irányítom az ütemet,a mélységet. Akár a fejét is ráhúzva. Kinek hogy tetszik,szopatom vagy megdugom a száját.
Mi így szeretjük és amikor ugyanarra a módra vágyunk, na az a legjobb szopás.
tetkósat Creative Commons License 2012.09.12 0 0 693

.......  remek ! ....... hosszan tartó  és teljesen mindegy , hogy ki csinálja , ffi vagy nő!  a lényeg az , hogy JÓL csinálja !   ne rágcsálja a végét , hanem jó mélyen kapja a torkára , fulákoljon tőle bő nyállal és Ő is élvezze amit csinál !  ...   bár szerintem a ffiak jobbak e téren , mert ők tapasztalatból érzik és tudják mi jó nekik ....   egy jól  átmulatott éjszaka után erősen részeg állapotban bizony nem mindig tudod , ki van a farkad végén ... !     mire kijózanodsz , //  vagy szégyenled magadat magad előtt , ha emlékezni tudsz  valamire is ..... , //   vagy lövésed sem marad arról , mi történt veled ! 

   ....  azt senki nem tudhatja előre ki vagy mi lakozik egy másik emberben !

 ... mulattam  már , így nekem csak jó tapasztalataim vannak e téren !

... az meg csak intelligencia kérdése , hogy a következő nap hogyan viselkedsz a másik féllel szemben !      :-))



Öntorvenyu Creative Commons License 2012.06.06 0 0 691

17-éves fiú vagyok és korombelit keresek olyat aki jól megszopatna:)

Törölt nick Creative Commons License 2012.03.29 0 0 689
Fann Tom Creative Commons License 2012.03.29 0 0 688

"turbokompresszor"....:-)))))

Előzmény: A Prágai (687)
A Prágai Creative Commons License 2012.03.29 0 0 687

Helóka remélem senkit nem bántok meg vele ha leírom nekem milyen szájtudományú csaj volt a legjobb. A korulményeket inkább hagynám mert akkor igen hosszú lenne de felvezetoul: alány dús ajkakkal volt megáldva akik azelott lecumliztak azok inkás sovány ajkakkal rendelkeztek és porszívó technikát alkalmaztak eleitol végig. Na ez a dúsajkú lány amikor rácuppant legdrágább kincsemre nagyon finoman mindosze az ajkait használta nagyon de nagyon mennyei érzés volt ez volt a legjobb amit életemben éreztem annak ellenére hogy nem mentuk el a csúcsig. Mivel nem volt csúcs megkérdeztem a havert akinek szintén volt ezzel a lányal dolga pár évvel azelott és azt mondta  a lány csak akkor szív amikor a srác lovel de akkor meg úgy mint egy turbokompresszor, hogy még az ember agyát is leszívja farkon kersztul. Sajna ennek már sok éve és azóta sem találtam hasonló "TUDOMÁNNYAL" rendelkezo lányt. Na szerintem ilyen a jó szopás!

Adraszteia.A. Creative Commons License 2012.03.28 0 0 686

Azt hiszem, ez is olyan, mint bármi más, ki ezt, ki azt, ki így, ki úgy szereti :-)

Előzmény: Fann Tom (685)
Fann Tom Creative Commons License 2012.03.28 0 0 685
mantilla Creative Commons License 2012.02.18 0 0 684

gyakorolj! Sokat.....s menni fog!!!! :-)

Előzmény: rainy day woman (681)
szepy007 Creative Commons License 2012.02.18 0 0 683

Ok, vigyázok :)

Majd keresek egy tűzoltót (vagy többet) :D

Előzmény: Kovi Mark (680)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.02.17 0 0 682
Tuggya'ja hoher segge... :)
Előzmény: rainy day woman (681)
rainy day woman Creative Commons License 2012.02.17 0 0 681

Tényleg, a csücsörítés az milyen rész? Így szó szerint kell érteni, mint látványelem? Vagy valamit csinálni kéne csücsörítve? Jól akarok szopni :)

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (677)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.02.15 0 0 680

Vigyázz ,mert a pokol tüze közeleg hozzád!:-P

Előzmény: szepy007 (679)
szepy007 Creative Commons License 2012.02.04 0 0 679

"Te nagyon eltévedtél meg többi hehez hasonló hozzászólást produkáló is!"

 

Kösz, most már elolvastam a "topicnyitó" hozzászólást.

A cím melyik része utal arra, hogy csak nőröl lehet szó?

Egyébként - bár semmi közöd hozzá - ha engem kényeztetnek orálisan én is csajjal szeretem csinálni.

Azt, ha valaki kipróbálja a másik felét is, még csak "bi-nek" hívják, nem feltétlen buziságnak, ahogy írod.

Azért kösz a tippet, majd ha csak a pasik fognak érdekelni akkor csak a homotopicokba írok.

 

Annyit még segíthetnél nekem meg a hehez hasonló hozzászólásokat írkálóknak, hogy leírod melyik topicokba írhatunk!

Előzmény: Kovi Mark (674)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.02.01 0 0 678

Figyelj öreg, vegyél már vissza és olvasd el a topicnyitó gondolatát!

Ha biszex vagy homo topicnak akarta volna akkor úgy fogalmazza meg az első hozzászólást!

Mindennek megvan a helye és rohadt sok embert zavar ez az elhomokosodás itt az indexen és elriasztja azt a kevés hetero nőt akik ide vagy más topicokba írnának.....

Lassan már nincs olyan topic ahol ne lenne a hozzászólások között homok megnyilvánulás.....

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (675)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.02.01 0 0 677

Ez a nyitó hozzászólás, ahol a topicnyitó leírja a véleményét. A topicnak azonban nincs leírása (magyarán, hogy miről szóljon és miről ne), valamint a topic címe is teljesen általános. Ilyen alapon csak a csücsörítős szájú, bőnyálas szopásról lehetne benne írni, mert - az amúgy roppant intelligensen fogalmazó - topicnyitó azt preferálja?

Előzmény: exhighand (676)
exhighand Creative Commons License 2012.02.01 0 0 676

Bocsi, hogy belevau, de most nem volt igazad. Az idézett leírat valóban a homoszexuális férfiak tipizálható elvárásait tartalmazza. 

Előzmény: hangok a /dev/null-ból (675)
hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2012.02.01 0 0 675

Aztán téged honnan szalajtottak, hogy beugassál ebben a stílusban? A topci címe nem utal sem a szexuális beállítottságra, sem arra, hogy a fogadó, vagy az adó fél szempontjából lenne kötelező kitárgyalni a témát. A te tevékenységed itt a fórumon bőven van annyira irritáló, hogy zavarjon nem kevés embert, mégse önkéntes rendőrködik senki... Szedjél be valamit, ha másképp nem bírsz lenyugodni.

Előzmény: Kovi Mark (674)
Kovi Mark Creative Commons License 2012.02.01 0 0 674

Te nagyon eltévedtél meg többi hehez hasonló hozzászólást produkáló is!

Olvasd már el előbb a nyitó hozzászólást mielőtt a buziságaidat beírod!

 

"A magam részéről bő nyállal, cuppogósan szeretem, nem árt, ha a csaj rendesen benyeli, időnként csücsörít a szájával, az se rossz, ha a bula fejét fogva én szabályozhatom a furulyaszóló ritmusát. Ideális testhelyzet, ha a bige előttem guggol vagy térdel, és miközben leszop, a szemembe néz párszor, a végén kinyitja a gecilesőjét és elfogyasztja az örökítőanyagomat."

 

Ebben nőről van szó!

Keresd meg inkább a homotopicokat ott jobban vevők erre..........

Előzmény: szepy007 (673)
szepy007 Creative Commons License 2011.12.26 0 0 673

Nekem igen, én mindkettőt szeretem:)

Előzmény: Sonka. (672)
Sonka. Creative Commons License 2011.12.26 0 0 672

Mindegy is, hogy melyik végén? =)

Előzmény: szepy007 (671)
szepy007 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 671

A jó szopás az ha az egyik végén én vagyok:))

hangok a /dev/null-ból Creative Commons License 2011.12.19 0 0 669

Máshogy, más területet ingerel... Próbáljon változatosabb lenni, kísérletezni... Egyébként általában én is így vagyok vele, akármilyen csodálatos egy szopás, legtöbbször nekem is meg kell dolgoznom érte, hogy elélvezzek, nagyon koncentrálni kell. Eddig két olyan nő szopott - sajnos csak egyszer-egyszer - akiktől úgy élveztem el, mint a huzat.

Előzmény: Törölt nick (668)
Törölt nick Creative Commons License 2011.12.02 0 0 666

Nagyon ügyes a hölgy!

Szép a nyelve nagyon!

Előzmény: Törölt nick (665)
Furulyatanár Creative Commons License 2011.12.01 0 1 664

Bő nyálú, egyenletes ritmusú, szájbalövős, mélytorkos, érzéki, és a hölgy szeresse csinálni!

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 662

A csetten tul vagyok....erintes, illat, hangok....mind kell..

Előzmény: Törölt nick (661)
szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 660

Jelentkező biztos alad, kérdés mennyire vagy válogatós:))

Előzmény: Törölt nick (659)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.30 0 0 659

A felesegem nem szopott le soha, ezert en sajnos kenytelen vagyok mast keresni erre a celra.  Otletek?

Előzmény: Törölt nick (658)
szepy007 Creative Commons License 2011.11.30 0 0 657

Jó neked!

Nekem most nincs párom, így nem olyan jó  a helyzetem. Bár ha van és nem szereti csinálni akkor dettó.

Viszont én a másik végén is szeretek lenni, ettől változatosabb egy kicsit.

Előzmény: petiho (656)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!