Keresés

Részletes keresés

cettia Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77782
Sziasztok kedves Mindenki!

Talán a mai egy kicsit szebb nap lesz, mint a tegnapi!

Én ezt soha sem gondoltam volna, hogy félismeretlenül ennyi erőt tudnak egymásnak adni az emberek. Ezelőtt soha nem fórumoztam, nem is értettem, hogy idegenek, mit kezdenek így egymással.

De most már tudom.

Annyira jól esett a vígasztalásotok, hogy még most is elpityeredtem, pedig pityergős fajta sem vagyok.

Egy szóval:
KÖSZÖNÖM MINDENKINEK

(azért tesztelni még mindig nem merek az ET utáni 12. napon, lehet, hogy szót fogadok a dokinak és az UH-ra bízom az erdeményt)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77781

Rill: nagyon köszönöm a vigasztaló szavakat, lehet, hogy kicsit fejben kell rendezni a dolgokat. Úgy szeretnék egyszer végre 2 csíkot látni a teszten...

 

Luca: neked is köszönöm, majd csak összeszedi magát az ember!

 

Midway: gyászold meg aztán fel a fejjel!! Az első olyan ritkán sikerül...

 

Cettia: benned van minden reményünk! A statisztikák szerint te leszel a befutó!!!! Ennyi rossz hír után kell jönnie egy jónak! 

Előzmény: rill (77780)
rill Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77780

sziasztok, végre végeztem a vizsgával és visszatértem az életbe :) nagyon el vagyok fáradva és még hihetetlen, hogy nem kell leülnöm a paragrafusok elé.

 

abban reménykedtem, hogy csupa jó hírre jövök vissza. Midway, én még bíztam a jó eredményben, nagyon sajnálom. és Pat, szintén. sajnos tudom, milyen piszok rossz érzés, és hogy mennyire ingadozó az ember hangulata, én pl. 3-4 napig kirobbanóan jól voltam, nem is értettem mi van velem, aztán jött a mélypont, ami talán még mindig tart. sokszor úgy érzem, csak szánalmas próbálkozás, hogy azzal vígasztalom magam, hogy most lesz időm felkészülni, helyrerakni magam testileg-lelkileg, és hogy rengeteg programot szervezek majd, törődöm magammal, a kapcsolataimmal, de mindig ott bújkál ezek mögött a szomorúság, hogy másképp lenne minden, ha sikerült volna és elfog a gyomorszorító érzés, mikor látom, hogy minden barátnőm babázik, vagy a pocakját simogatja, míg én azzal vígasztalom magam, hogy könyveket vásárolok, színházba megyek, kiállításokat nézek.

 

tudom, hgy nincs recept, de azt kívánom nektek, hogy találjátok meg a gyógymódot a szomorúságra!

 

cettia, te meg ne gondolj semmi rosszra (tudom, hogy könnyű mondani), hiszen még van jópár napod, amit kötelező reménnyel töltened! mindannyian nagyon szorítunk!

 

fablia, mesélj majd, mi volt ma!

 

mégleány, hamarosan nálad is akció lesz, nem?

 

Móka, Judit, ti hogy vagytok? Móka, bocs, hogy összekavartalak az IR kapcsán, valamiért meg voltam róla győződve, hogy te is Breyer doktornőhöz jelentkeztél be a Mensmentisnél.

 

szerike, jelentkezz sokat, mert mindenkinek erőt és reményt ad a történeted! hamarosan kiderül a baba neme, ugye? gondolkodtatok már a neveken?

 

mindenkinek kitartást kívánok, akiket külön nem szólítottam meg, azokra is gondolok, most már végre nyomon követhetem a fórum történéseit és a találkában is benne vagyok!

kinga71 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77779

fablia,

 

örülök, hogy bejutottál, ha ma van leszívás, majd ha már "magadnál vagy" azért mesélj :)

Előzmény: fablia (77769)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77778

Cettia,

Eszedbe se jusson ilyeneken gondolkozni!!! Nekem sem kellett volna negativan hozzáálnom az enyémnél.
Figy amig az uh-nál a doki az nem mondja hogy ennyi, ne is menj vérvételre sem ,addig van esély!!!

Jár hozzám egy lány lovagolni, ő mesélte hogy amikor terhes volt semmit nem érzett és mivel rendszertelen volt a ciklusa csak 2 hónap után ment el orvoshoz hogy nézze már meg nincs -e valami baja mert nem jött meg, álmában sem gondolta hogy terhes lenne!
Jah és utánna sem volt rosszul nem hányt sem semmi, szoval mindenkinél másként jelentkezik.
Előzmény: cettia (77770)
luca30 Creative Commons License 2008.02.29 0 0 77777
Pat, Midway!

Szívből sajnálom!!!!

Cettia!

Ne add föl!!!! Szerintem semmit nem jelentenek a tünetek, olyan zavart ilyenkor a sok hormontól az ember szervezete!
Én a vérvétel előtti napon még hánytam is ( életemben ilyen boldog egy hányástól még nem voltam), aztán másnap megjött és semmi nem lett belőle!
KITARTÁST!

Endzsi, Mégleány, Lucilla!

Köszi a kávés tippeket! Elkezdtem kipróbálni és már két napot túléltem! :-)
Előzmény: cettia (77770)
cettia Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77776
Köszi Lányok a bíztatást, de most igancsak sírhatnékom van, el is megyek az emberhez egy kis simiért.
Annyira jó lenne, ha így lenne, ahogy írjátok.
Előzmény: Endzsi93 (77775)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77775
Cettia!
Teljesen egyetértek Cunimazsival!
Amikor én (az őskorban) terhes lettem a fiammal az égvilágon semmit nem éreztem.A beülti után viszont állandóan fájt,szurkált a hasam,nem is sikerült.Szóval ne add fel!!!Mi szorítunk! ++++++++++++++++++++++
Előzmény: cettia (77772)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77774
Drága Cunimazsi!
Már nagyon hiányoltalak!!!
Sajnálom,hogy ti is így elkaptátok.Mi is két hete itthon vagyunk a fiammal.(Csak a férjem szedi egyedül a Béres cseppet:)) )Szóval csak az uram van talpon.Holnap kell visszamennem és kifizetnem az n-edik 300 forintot. :((
Kezdetben ugyanis a dokinéni nem akart antibiotikumot adni,hátha meggyógyulnék anélkül is.Hát nem jött össze.
Nem is hallottam még ilyen szövődményt.Nagyon vigyázz a kis mandulaszeműre(ritka jól sikerült kis kölyök)!Szerintem a Tv kicsit felfújja ezeket a dolgokat,de azért nem árt ha odafigyelünk.
Természetesen nem kocogok két napja és ami csodaszámba megy nálam,hiányzik. :))
Próbálok egészségesebben étkezni,ami sajna a súlyomon nem lendít semmit.
Mikor kezditek a következő stimut?Végülis most szedsz az IR-re valamit?
Sok puszi:Endzsi
Előzmény: cunimazsi (77773)
cunimazsi Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77773

Sziasztok lányok

 

Pat, Midway, nagyon sajnálom!!!

 

Cettia

Légyszíves ne hangolódj le, mert amikor nekem sikerült, semmit az égvilágon nem éreztem. Még a cicim sem feszült, pedig elötte mindíg mielött megjött. Nem volt hányingerem sem, pedig a magas prolactin miatt az is rendszeres volt had reménykedjek egy kicsit. Szóval fel a fejjel, nem szabad még temetni a dolgot. Nálam sajnos akkor nem sikerül soha, ha bármit érzek. Ez négy lombik tapasztalata.

Mindenesetre nagyon szurkolok!!!

 

Endzsi!

Nem mondod hogy te is beteg vagy? Előző héten én sem dolgoztam, mert nagyon erős torokgyulladásom volt magas lázzal, és közben én is kiköptem a tüdőmet. Utána persze elkapta a Balázs, majd neki még szövődményként fellépett egy csípőizületi gyulladás is! Gondolhatod mikor szegény közölte velem hogy nem tud lábraállni, amikor meg sikerült úgy ment mint egy mozgássérült, hát kivert a víz. Mostmeg szegénykémnek valószínű az antibiotikumtól két napja úgy megy a hasa! A TV-t már be sem merem kapcsolni, mert mindenhol a rota vírusról pampognak, meg itt halt meg egy gyerek, ott halt meg egy gyerek.... Kész rémálom.

Remélem mindenesetre így nem futsz?

 

 

Előzmény: cettia (77770)
cettia Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77772
Drága Szerike!

Köszi tényleg, de kezdem úgy érezni, hogy nem áltathatom magam, persze a remény pici szikrája azért még pislákol.

Szerinted még lehet ebből valami?
Előzmény: szerike (77771)
szerike Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77771
jaj ne hangolódj le!!!Neked még pozitívan kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: cettia (77770)
cettia Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77770
Jaj Lányok!
Ez a mai nap!
Azt hiszem jobb lesz, ha én is áthangolom magam, és nem az UH során szembesülök a keserű valósággal.
Még mindig semmi, bár a mensim nem jött meg, de még ciciérzékenység sem, és ürességérzés.
Ez nem egy jó eresztés (Midway, Pat és én) volt most.
De majd júniusban!
fablia Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77769
Kinga! Nagyon köszönöm a segítséget, sikerült hozzá bekerülni 2 percre, rendesek voltak, segítettek. Folytatása lesz a dolgoknak. márc. 18-án megyek hozzá vissza rendesen áttekinteni a helyzetet.

Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77768
Hát igen.Csak sosem vagy a gépnél. :((
Előzmény: szerike (77765)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77767
Nekem októberben volt a sikertelen lombikom és január vége óta érzem úgy,hogy talán felkészültem lelkileg a következőre.(Most meg a testtel van baj.)
Szóval nem hajt a tatár,adj magadnak időt!
Előzmény: Törölt nick (77766)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77766

Sziasztok,

Koszi mindenkinek az egyutterzo szavakat, komolyan nagyon jol esik toletek.
Ezt a sikertelen lombikot nekem meg el kell siratni, remelem juniusig sikerul tultenni magam a dolgon. Napkozben ma rvolt hogy ugy ereztem hogy mar jobb, nem is olyan szornyu, de most este megint nagyon nehez..

udv:b
szerike Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77765
nekem is van msn stjudit@msn.com
Előzmény: mégleány (77762)
szerike Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77764
Endzsi EHINÁCIÁT vegyél be vagy 20-30 szemet tehát ötösével másnapra semmi bajod!!!!!!!!!



PAT,MIDWAY!Ez egy utálatos nap annyira szerettem volna ha örömhirrel jöttök,tudomhogy ez iszonyuan elcsépelt ilyenkor ,de feladni nem szabad!!!az elutazás aon jo ötlet bár az elsö 4-5 napban fekvést javasolnak nagyon,stimu alatt javaslom az elutazást naon,mert a hormonszint akkorát ugrik,hogy onnantol már tuti beágyazódik!
Nagy,eröt,kitartás,kivánok nektek!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Endzsi93 (77755)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77763
Oké.Ha addig a másik tüdőmet ki nem köpöm! :))
Én is pihizek egy kicsit.Jó szundizást!!!
Előzmény: mégleány (77762)
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77762
bizony
írtam is neked az optiban :)
most lefekszem picit
este msn?
Előzmény: Endzsi93 (77761)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77761
De jó!Az én dokim fejében ez meg sem fordult. :((
Pedig szeptember óta minden sz@rt összeszedtem már a gyerekektől.
Előzmény: mégleány (77760)
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77760
W írt nekem egy papírt, hogy mai naptól táppénz indokolt. Innentől, amíg csak akarom. Gondolom a végéig, bár azért be fogok néha menni a lányokhoz. Sokkal kevesebb pénzt úgysem kapok, mint most, elvégre közalkalmazott vagyok :)))) és így jó sokat fogok sétálni a napon...
Előzmény: Endzsi93 (77759)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77759
Na azért!!! :))
Mondtam én tegnap,hogy jó sok tüszőcskéd lesz!
Meddig maradhatsz táppénzen?Én csak a leszívástól a "rossz hírig" voltam.Pedig lehet,hogy nem ártott volna már hamarabb.
Előzmény: mégleány (77758)
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77758
az LH -luteizáló hormon
az LH és az FSH szintnek kb. azonosnak kell lennie...ha az LH magasabb, akkor az PCO-ra utalhat (ami ugyebár fennállt nálam korábban)de régen ez nálam 16 volt!!!ahhoz képest ez nem is rossz :)
és mondta is W, hogy nincsenek rossz hírei, csak kicsit még várjunk.
Egyébként szép kis tüszőkezdeményeim vannak mindkét oldalon!!! :)))
Előzmény: Endzsi93 (77755)
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77757
szia! :)
a berryset iszom
a natúrtól tuti hánynék :p
viszont mától kiirattam magam táppénzre...majd hébe-hóba benézek a koleszba, hogy ne árválkodjanak a lányaim, de nem akarok több stresszt, így is elég labilis vagyok 2 napja :( de azért nyugi, az optimizmusom megvan és sokat nevettem is ma :) csak hullámzó
végülis hétfő nincs is olyan messze
Előzmény: Endzsi93 (77755)
Pat74 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77756

Lányok! Nagyon nagyon köszönöm az együttérzést! Kezdek romjaimból feltámadni...

 

Felhívtam az intézetet, mondták, hogy felírtak, szólnak a drnőnek és 1 hónap múlva jelentkezzek konzultációra. Hogy utána mikor, azt még nem tudom. Már nem vagyok annyira elkenődve, mindig egy kicsit közelebb jutok a megoldáshoz!

 

Midway: nagyon sajnálom, remélem a következő mindkettőnknek sikeresebb lesz! 

Előzmény: Móka70 (77737)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77755
A fenébe! :((
Tényleg ráéreztél.Mi az az LH?Nekem ilyenekről soha nem beszélt a dokim.
A natur aloét iszod?Az nekem nem csúszik le.Illetve amilyen gyorsan lemegy ,olyan hamar vissza is jön. :)
Előzmény: mégleány (77753)
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77754
ja és persze annyira jó volt ez a nap, hogy kifogtam W-nél egy műtétet, így reggel f8-13ig voltam a váróban...
de W ma is felvidított :) így kicsit jobb

Pat, Midway! sajnálom! pihenjetek és regenerálódjatok! nem szabad feladni egy percre sem!ma egy olyan lánnyal beszélgettem, akinek a második sikerült, most 4 éves a lánya és a második babáért jött! és úgy néz ki ez sem jön össze nekik elsőre...de azt mondta, megéri :)))
mégleány Creative Commons License 2008.02.28 0 0 77753
Sziasztok!
Na ez a csütörtök nekem sem jött be :((
már tegnap este éreztem, hogy valami nem ok...volt egy nagyobb kiborulásom is, amivel a férjem szegény egy idő után már nem tudott mit kezdeni :((( úgyhogy reggel bedagadt szemekkel jelentem meg a BMC-ben :p
és hétfőig tolta a doki a stimut, mert bár nem olyan vészesen, de kicsit magasabb az LH szintem, mint kellene (2-2,7 helyett 4)
így mától 2 db Deca/nap hétfőig, aztán meglátjuk...
de tegnap valahogy éreztem... :(
azért remélem ez még nem rossz előjel!?
Endzsi!
sok c-vitamin és aloe vera! én nem hittem benne, de amióta iszom, nem fog rajtam még a nátha se! (bár az íze azért annyira nem az igazi :( brrrr
Előzmény: Endzsi93 (77752)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!