Keresés

Részletes keresés

cloggersl1 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 634

Szóval a cloggersl és cloggersl1 is én volnék csak ez a köcsög azonosító rendszer.....

 

A kép pedig a következő

cloggersl1 Creative Commons License 2007.11.08 0 0 633

Cloggersl1 is én voltam de végre vissza szereztem a saját accomat..

 

Nos előszöris olvasgad el a következő oldalt

 

http://gerakandi.blogter.hu/?post_id=114102 itt szoktunk klumpás élményeinket megosztani,

 

Az aklupa amit most hordok még ma is!! Az pedig a követkző fajtájú!!

 

És nagyon király....

palkóbá Creative Commons License 2007.11.01 0 0 632
Uraim! Utolsó lehetőségek klumpában sétálgatni ebben a csodás időben.
palkóbá Creative Commons License 2007.10.03 0 0 631
Fotód nincs? Megnézném.
Előzmény: cloggersl1 (630)
cloggersl1 Creative Commons License 2007.09.28 0 0 630
Én szoktam klumpát hordani ha nem esik az eső. Én hagyományos fa klumpát szoktam csak hordani. De nagyon kevés emberren látom pedig nagyon kényelmes, egészséges.
palkóbá Creative Commons License 2007.09.09 0 0 629
Mivan???? Már senki nem hord klumpát?
snejderfáni Creative Commons License 2007.08.27 0 0 628

Legutóbb a Váci úton láttam a lepkéset, de van már vagy két hónapja, meg Párkányban a Scholl boltban, de ott sem volt meggyőző. Valahogy azt sugallja, hogy nagyon gyorsan szét fog esni a vászon felsőrész. :(

Én még mindig azt a hagyományos - nem könnyített talpú - fehér exercise-ot szeretném.

Előzmény: cyandora (627)
cyandora Creative Commons License 2007.08.27 0 0 627

Megnéztem, igazából csak 40, bár asse kevés. láttam hagyományos bőrt, és ilyen műanyag átlátszó felsőrészűt. Utóbbiból tiszta fa és könnyített, alul műanyag talpú verzió is van. Látványnak nagyon szexi, de nem hiszem , hogy hordani túl nagy élmény lenne...a lepkés vásznasat hol láttad? A váci út teljesen kifosztva. Tudtok esetleg még ilyen scholl outletet?

Előzmény: snejderfáni (626)
snejderfáni Creative Commons License 2007.08.27 0 0 626
Igen, még mindig, mert itthon csak a vászonfelsős-pillangóstalpasat lehet kapni. Mostanában nézegetem/tjük az ebay oldalakon, próbálok olcsóbb megoldásokban gondolkodni. Ha nem jön össze, lehet, hogy az ünnepekre meglepem magam egy ilyen 50 ajróssal. :))) Azért köszi!
Előzmény: cyandora (625)
cyandora Creative Commons License 2007.08.24 0 0 625
szia Fáni, még mindig a fehér exercise ra gyúrsz? mostanában sokat járok külföldön, láttam is ittott, ha gondolod, újítok neked egyet. a sajnos az, hogy emlékeim szerint 50 ajró körül van :(
Előzmény: snejderfáni (624)
snejderfáni Creative Commons License 2007.08.22 0 0 624
Lázadjunk! :))) Én pl. azért szeretnék, mert kb. 2 hónapja írtam a mo-i Scholl honlapjára egy érdeklődő levelet, aztán még rám sem tapostak, se klumpában, se fapapucsban. :) Crocs jó, vízközelben egészen kiváló, én a családtagomét szoktam néha elcsaklizni. :)
Előzmény: cyandora (623)
cyandora Creative Commons License 2007.08.22 0 0 623
jelentem, a váci útról a munkásosztály után a fapapucsok is eltűntek. vasárnap 1 db 41 es  hellokitty mintás példány szomorkodott az outletben. lázadjunk fel. nekem tetszik ez a crocs egyébként, de azt nehezen tudom elképzelni, hogy mezitlábra nem büdös
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.08 0 0 622

áh értem!Hát köszönöm szépen a segítséget!Majd megnézem akkor a metrot!Remélem lesz is...!Azért ha valaki esetleg lát máshol..az még írjon!:)ha én látok én is írok...lehet ,hogy másnak is kell az infó...!:D

u.i.:Még egyszer köszi!

Előzmény: snejderfáni (621)
snejderfáni Creative Commons License 2007.08.07 0 0 621
Metroban is szokott lenni Timor márkanévvel, párszáz forint, 3 darab van egy csomagban.
Előzmény: Anetto21 (618)
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.07 0 0 620
Igen csak már a DMben nincsen se a Rosmannban!Szerintetek orvosi segédeszközök?vagy munkaruházat?vagy csak egyszerű zokni harisnya szaküzlet?
azona02 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 619
én a dm-ben láttam, még tavasszal
Előzmény: Anetto21 (618)
Anetto21 Creative Commons License 2007.08.06 0 0 618

Sziasztok!

 

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy valaki, aki hallott a klumpa zokni nevezetű igen kis praktikus zokniról...:)az esetleg megmondhatná,hogy esetleg hol látta, vette...

(klumpa zokni=..olyan zokni, ami csak a lábfejeden van nem titok zokni nincs sarka...)u.i: ne nézzetek hülyének,mert létezik ilyen..csak nem tudom, hogy hol lehetne venni, főleg ha nem cég vagyok és nagykeres stb...

Köszi

Anetto21

Klumpas Creative Commons License 2007.07.25 0 0 617
Kedves Orgia007!

Értem a hozzászólásod de kérlek ne általánosits.Igaz hogy Bp.en voltak tüntetések de nem polgárháborús és
az " AMILYEN SZOKOTT LENNI" megállapitásod eléggé nem helytálló.
Ez kb olyan mintha én holnap New Yorkba mennék és azt mondanám remélem nem fog felhőkarcoló rombadölni és több ezer ember emiatt meghalni mint ahogy ez New Yorkban SZOKOTT LENNI.
Bocs ezt csak az egyelőre még mindig a legtöbb országhoz képest békés kis hazánk védelmében irtam.Köszi!

Amugy ja ez a neon gumipappucs tényleg bohoc papucs de nem a szine miatt hanem az egy bolond százat csinál tipikus esete miatt.Akik nem a divat kedvéért hanem csak azért vették mert kényelmes azoktól elnézést kérnék:)

Amugy éljen a nyár és a papucshegyek a lábakon!!
Orgia007 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 616


Erről írt a naplójában. www.szakacsbelanaploja.hu
Orgia007 Creative Commons License 2007.07.13 0 0 615
Szakács Béla is népszerűsiti


Napló lapozása: |<< << < [1007/1007] > >> >>|

Szakács Béla

2007. 07. 13. péntek, 15:36:35 óra

Kedves Naplóm!

Ma csak délig dolgoztam mert elkisértem a kisfőnök és Endrét egy elektromos dohányzásleszoktató eseményre. Én voltam a tanubizonyság, hogy avóban odamentek, mert Jutka nem hitte volna el. Ennek az a lényege, hogy sokkterápia és mágnes rezonáció. Az biztos, hogy amikor megtörtént se a kisfőnök se Endre nem gyújtott rá. Az orvos engem is meg akart mágnesozni, de mondtam, hogy én el vagyok cigaretta nélkül mint hal a vizben. Kérdeztem a Kisfőnököt és Endrét mi történt odabent de nem akartak róla beszélni. Gondolom a sokkhatás miatt vagy az elvonási tendencia következtében. A munkahelyen még annyi történt, hogy Csilluka vett egy műanyag papucsot és mint régen a klumpa. Kényelmes lehet, de elég rikitó a színe és Esztike szerint bohócpapucs. Mert a szine neonzöld. Csilluka szerint meg ez a sztárok papucsa, mert híres emberek ebben járnak Amerika szerte. Én szerintem érdekes és ha fiatalabb korban lennék még hordanám is mert ifjúkori hév. A jövő héten szabadság és hét elején Budapesten leszek. Remélem nem lesz olyan polgárháborús helyzet mint ami szokott lenni, hanem békesség meg nyugalom. Tervezett program még nincs, de Budapesten sok a kulturális lehetőség. Majd a helyszínen eldöntöm mihez lesz kedvem.
tom_jbm Creative Commons License 2007.07.13 0 0 614
Még nem küldtem, este fogom.
Szió, viszel ismét?
Előzmény: snejderfáni (613)
snejderfáni Creative Commons License 2007.07.13 0 0 613
no de hova küldted? :)
Előzmény: tom_jbm (609)
nina1 Creative Commons License 2007.07.11 0 0 612
Az új kedvenc.  :-)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.11 0 0 611
A sarokcsont kinövést el kell távolíttatni műtéti úton, aztán kész. Mehet a fapapucshordás.:)
Előzmény: brekkancs (610)
brekkancs Creative Commons License 2007.07.11 0 0 610
Bocsánat, ezer bocsánat. Lehet, hogy nagyon szexi a fapapucs, de jót tesz a sarokcsont kinövésnek is, ami igen fájdalmasan tud begyulladni. :( Bocsi, már itt se vagyok!
tom_jbm Creative Commons License 2007.07.10 0 0 609
Szia,
Küldök néhány képet priviben.
Előzmény: snejderfáni (570)
cyandora Creative Commons License 2007.06.29 0 0 608
nem, félreértésben vagy, ez egy papucsfa
Előzmény: teniszuto (607)
teniszuto Creative Commons License 2007.06.29 0 0 607

FAPAPUCS?

 

 

klumpa
Klumpas Creative Commons License 2007.06.28 0 0 606

Amugy van aki tényleg nem vágja ezt.Ezek föleg a divatozók.Mivel most nagy divat lett hál istennek..Lassan ott tartunk mint az arany években a 80as években amikor a 'hivatásos'-tól az anyukákig mindenkinek volt fapapucsa.
De nagyon igaz ez a sztori is amit irtál:)Ma is láttam egy olyan peggyt olyan lábujakkal és talpakkal.Oh my god!!!És látszott rajta hogy képbe van mit hord!!!
Előzmény: cyandora (605)
cyandora Creative Commons License 2007.06.28 0 0 605
még egy hasonló történet...kinéztem egy szép papucsot egy hölgynek, (nem előszür) aki először lelkesedett, majd váratlanul visszalépett. Az indoklás ilyesmi: " én mindig ezeket a papucsokat hordom, mert az az igazság, hogy kényelmes....dehát már két fatalpú van...nem lehet mindegyik ilyen...bár szeretem, de félek hogy egy kicsit gáz...bár igazából mindenki mondja, hogy milyen jók..hm...bla bla..  erre mit lehet mondani?
Előzmény: Klumpas (604)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!