Keresés

Részletes keresés

cettia Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77848
Szerike, Endzsi!

Remélem mihamarabb meggyógyultok!

Mégleány! Zájká mellett Újabb reménységünk!
Nagyon nagyon szorítok neked!!

Móka!
De jó rólad is hallani!

És a többieknek is, mindenkinek köszi a segítséget!

Hamarosan tudok majd referálni az immunológiai, genetikai vizsgálatra, már megven a beutalónk, holnapután az időpontunk is.
És toxoplazmózis vizsgálatra is kértem beutalót, 5.000 ruppó, még kismamáknak is, pedig szép kis gubancokat tud okozni.

Valamelyikőtök írta, hogy Fülöp Dr.-hoz fog menni, hova kell menni és hogyan lehet leszervezni?

Érdekességképpen:
ma újabb jótanácsot kaptunk, szerelmeskedés után a nőnek fejen kell állnia, miközben a férfipartner a lábát fogva rázogatja, na mit szóltok, jó kis figura, mi?
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77847
Sziasztok lányok.
Köszi a sok szoritás!!!!
Milyen jó hogy van ilyen topik is ilyen nagyszerü emberek mint tik!!!
Ugy látom nincs más választásom muszáj tartani a frontot.
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77846
stimu alatt mi rengeteget szerelmeskedtünk az urammal,mert utána ,ha sikerül 3hónapig nem lehet:)plusz emeli a hormonszintet szerintem:)szóval mindent bele:)
Előzmény: mégleány (77845)
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77845
Szerike!

Na látod, azért nem sétáltam végül oda hozzád, mert gyönyörű, szőke hajad van!!!Én nem láttam semmi barnát!!! :)
És nem vagy bálna!!!! Tök csini kismami vagy! :)
és valóban, ezek szerint nem túl jó a fényképarcom :)
Én ma azért voltam, mert a múltkor még nem voltak jók a hormonértékeim és csúszott a stimu...
de ma elkezdtük!!!! :) én pénteken egyre megyek legközelebb.
nagyon vigyázz magatokra és gyógyulj meg gyorsan!!!

ja és aki kismami, annak mindent szabad :))))
puszi
Kriszta
Előzmény: szerike (77843)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77844

Sziasztok, Rill, Pat köszi az érdeklődést! Megvagyok, még húzom a táppénzt, de utána leszámolok, az biztos!!!! Múlt csütörtökön kezdtem az arwent (Pat, te a Vas.u-ba jársz? Én Tutaj u. helyszínre kedd-csütörtök) Breyer dr.nőhöz csak 18-ára kaptam időpontot, akkor tudom meg, a 31,8-as inzulinra mit kell szednem...addig  diétázom...márc.6-án Fülöp.dr, immun összeférhetetlenség téma ügyben, lépegetek sorban...

Találkozó??????????

 

Mindenki! Többen írtátok a immunológiát-genetikát, itt Pesten hová lehet menni ebben az ügyben, és ott mit deríthetnek ki????  Van olyan valaki, aki ilyen vizsgálatokon járt, és leírná konkrétan milyen viszgálatokat kérnek???

Rill, keresgélsz új állást, vagy most pihengetsz??? Mondjuk van mit, ügyes vizsgázó voltál!!

Pat, ha megszűnik a munkahely az jogilag más helyzet, szerintem végkielégítés, stb is jár, akkor tényleg várd ki...jó, hogy nem mondtad el munkahelyeden, én is a következő munkahelyen titokban tartom, annyit szenvedtem én is a beszólásoktól, elemezgetésekből, stb.....

 

Zájká, szorítunk, tényleg rajtad a fórum szeme, hozd kérlek majd a jó hírt!!!

 

Mindenki másnak is a legjobbakat!!!

 

Előzmény: rill (77842)
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77843
Sziasztok!

Hát én tényleg nem vagyok normális!Nem néztem meg este ,hogy írtál,h jössz,ezért amikor megláttalak azon gondolkoztam tiszta erőből,hogy honnan ismerhetjük egymás!!!!!!!!!!!!!ennyire hülye vagyok:):):)

De nem vagyok a toppon bocsásd meg fáj a torkom az arcom,és állandóan pisilni kell!
Holnap megyek vissza az eredményekért,mert ma csak pisi,és vér lett leadva.
Szóval te jobban nézel ki életben mint fotón:)én meg akkora vagyok már mint egy bálna!

Megyek bebújok az ágyba gyógyulni,majd holnap írok,hogy mi van.Te miért voltál fent?
Ha holnap 11kor jön valaki,hát ott leszek ismertetőm nagy has szőke,barna haj de szóljatok hozzám,mert szórakozott vagyok:)
Előzmény: mégleány (77838)
rill Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77842

Endzsi, akkor mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

 

Pat, olyanjó olvasni a bíztató soraidat, én elhittem és már láttam is magunkat a pocakos találkozón! :)

 

És Móka, tényleg jelentkezhetnél, mi újság veled!

 

Zájká, most rád figyel mindenki, reméljük megtöröd a rossz szériát!

 

én ma egész nap takarítok, mosok, vasalok, nagyon élvezem a szabadságot és sokkal jobb a kedvem, már tervezem az esti tornát is!

Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77841
Drága Mindenki!!! :))
Szuper tüdőm van,ráadásul megmaradt mindkettő a sok köhögés ellenére. :))
Sinobronchitisem van,magyarul az arcüregem állandó gyulladásban van,aminek valószínű az a rohadt foggyökérciszta az oka.A dokinéni szerint 2-3 hét és már meg is gyógyulok. Éljen!
Még egyszer köszi mindenkinek a sok aggódást!
Jó lenne mostmár csak a babásodásra koncentrálni!
Pat74 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77840

Cettia! nagyon nagyon sajnálom! Én kezdem összeszedni magam, mondjuk a melóhelyemen nem tudja szinte senki, úgyhogy hál istennek nem kapom a jótanácsokat.

 

Nekem aztán ezek után ne mondja senki, hogy tünet nélkül lehetsz terhes. Biztos vagyok benne, hogy a következőnél mindenkinek jó sok tünete lesz és jó sok baba lesz a hasában!!! És tuti, hogy fogjuk érezni! És együtt leszünk várandósok!

 

Zájka! hajrá!!!!

 

Endzsi: legyen igazad! Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy eddig még az életben nem jutottunk el. Az elsőnél nem volt petesejt. Most lett sejt, meg is termékenyült, láttuk is őket, csak nem ágyazódott be. De majd a következőnél még egyet lépünk előre és már be is fog ágyazodni! Én a magam részéről hálás vagyok a sorsnak, hogy erre legalább képes voltam! Az első után ezt nem hittem volna!

 

Szóval fel a fejjel mindenkinek, lassú lépésekkel, de elérjük,amit akarunk, én teljesen biztos vagyok benne! 

 

Midway: hogy bírod?

 

Móka: hol vagy, hogy vagy? Munkakeresés? Én most kicsit hanyagoltam, mert lehet, hogy bezár a melóhelyem!

Előzmény: cettia (77836)
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77839
Cettia
Érzem felelősségnek a súlyát.Itt az ideje elkezdeni új fejezetet a mi sikerekről szol.
Ha rajtam mulna...mindent megtenném de csak várni tudam.
Fogtam a tesztet de nem...Már csak három nap van hátra is megtudam.Lesz a mi lesz.
Ha nem probálunk ujra.
A beszólásokrol.Nekem is munták már minden félét de nem igazán foglalkozok vele.
Van velem egy csodálatos embez a ki megérti,meghalgat,megnyugtat más nem érdekel.
Előzmény: cettia (77836)
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77838
Szerike!
Szerintem jól egymásra mosolyogtunk ma a recepciónál :))))
Feketében voltál? Mély hangod van és otthagytad a mappád? :)))
Szóval nincs valami jó fényképarcom,de ennyire!!!! :)))) viszont én már felismerlek :) (persze csak ha te voltál...) de a nyakamat teszem rá, mert a név stimmelt és mondtad a nővérnek, hogy felfáztál, de a baba jól van...
ügyesek avgyunk :)
viszont nem tudom, miért vagy oda! Jól néztél ki!!!!! :)))
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77837
Szia Endzsi!
Sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól :(kitartás!
Egyébként teljesen egyetértek az előttem elhangzottakkal! Hihetetlen, mennyi rosszindulatú és ostoba ember létezik!!!És fura módon pont a számunkra ismeretlen emberek tudnak támaszt nyújtani, és gyakran az ismerősök tesznek alánk...na mindegy
Nálunk is fejetlenség van a koliban, jönnek a kollégiumi napok, de most úgy döntöttem, enm érdekel, ki mit szól ahhoz , hogy pont most megyek betegállományba...ez van és még így is többet dolgozom otthonról, mint más ott benn...
na de a mai nap további szépsége, hogy reggel 8-kor kinn állt a sor a BMC előtt a padoknál...még ebben úgysem volt részem...
és a vérvételes csaj meg bénázott, így jó sokat kellett várnunk, de már az egész sor röhögött kínjában :))))
és nemsokára megyek vissza, hogy megtudjam, most már jók-e az eredményeim! Úgyhogy szorítsatok, hogy mától indulhassona stimu!!!
Előzmény: Endzsi93 (77835)
cettia Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77836
Endzsi, Midway!

annyira rossz ezt hallani tőletek, hogy ilyeneket vágnak hozzátok. Én el sem tudom mondani, mekkora szerencsém van a közvetlen munkatársaimmal, pedig mind férfi. Normálisak, gálánsak.
ezek szerint nekem még visszavan, h. v.ki jól beszóljon, biztosan van ilyen.
Ha nem is ilyen durván, de én is tudom mekkorát döfnek az ember szívébe az ilyen kis kedves, humorosnak szánt,... megjegyzések.
De azért arra is kell vigyáznunk, hogy ne legyünk sündisznók, Endzsinek van igaza, a legjobb módszer mosolyogva válaszolni, még akkor is, ha közben majd belehal az ember.

Midway, Pat! Hogy vagytok? Én teljes erőből munkába fojtottam a bánatom, azt hiszem csak így tudom túlélni.
A legvacakabb, h. nem bírom elsiratni.
(már végképp vége, meg is jött tegnap este)
Én is elképzeltem, h. milyen jó lesz pocakosnak lenni, már szinte a nevükön szólítottam a kisbabáimat, aztán...

De majd a következő. Azt mondod Endzsi ez volt a tanulmányi kör? Remélem, hogy így lesz!!! Így kell lennie.
Én még abban is bízom, h. esetleg júniusban nem is kell menni, addig "házilag" megoldjuk.

Ma már be is jelentkeztem genetika-immunológiára!

ZÁJKÁ!

Benned van jelenleg minden reményünk!

Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77835
Én arra gondoltam,hogy az első alkalom azért kellett,hogy megtapasztaljam mindazt,ami a lombikkal jár.Amolyan szükséges "rosszként" fogtam fel,mint egy továbbképzést.Gondold csak el a másodiknál(és egyben utolsónál)már teljesen profik leszünk! :))
Mellesleg akiket az ilyen beszólások"éltetnek" rendkívül korlátoltak.Erre csak azt tudom mondani,ez legyen a legnagyobb öröm az életükben.Mindig nézd meg,hogy KI mondja és ne azt,hogy MIT!!!Ja és nagyon fontos!Ezekre az emberekre mindig mosolyogj!Ettől gutaütést kapnak! :))))
Előzmény: Törölt nick (77834)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77834

Bízom benne hogy így lesz. Addig megyek amíg nem sikerül, ki fogom használni az összes lehetőséget, amit csak lehet.
Csak tudnám hogy ezek a beszólások miért jók másoknak?
már már kárörömszerű.. vagy lehet hogy az 1 hónap hiányzás feküdte meg a gyomrukat, pedig nem is nekik kellett helyettesíteni..
Aki helyettesített férfi kollégám ő nagyon nagyon normális és kedves volt.
Na minde1 , próbálom megtalálni a lelki békémet.
Az esték a legrosszabbak akkor mindig eszembe jut hogy milyenek lettek volna ezek a gyerekek, meg hogy milyne lett volna kézbe venni őket, és az a fura hogy ilyesmi eddig soha az életben nem jutott eszembe, sosem képzeltem el, most meg minden megváltozott.
De itt a tavasz akkor test is felébred jobban , remélem kisbabát hoz minannyiunknak.
Előzmény: Endzsi93 (77833)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77833
Látod ettől kíméltem én meg magam!
Ne foglalkozz senkivel!CSAKAZÉRTIS sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (77831)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77832
Szia Rill és minden kedves Aggódó!
Még élek (így kiköpött tüdővel is).12-re kell mennem a pulmonológiára,kíváncsi leszek mivel küldenek haza!?Sajna semmit nem javultam. :((
Lányok ! Senki ne foglalkozzon ezzel a "görcsösség" témával.Ez egy nagy marhaság,pláne azoknak a szájából,akikre rátüsszentenek és máris teherbe esnek.Agyilag mindenki tudja,hogy nem szabad görcsölni,na de a lelkünk...
Tudjátok,hogy nekem van egy pici fiam(170 centi),de minket sem hagynak békén."Miért
nem szülök már a férjemnek is?Hogy lehetek ilyen önző,hogy a férjem nem élheti át mindazt,amit én már átéltem?"Bla-bla-bla....Sok primitív állat!(Bocsi,de nem tudok magamon uralkodi!)Én pontosan ezért titkolom.Éppen elég fájdalom ez nekünk,senkinek semmi köze hozzá.Higgyétek el a legtöbb ember sajnos rosszindulatú és tudatlan ebben a témában.
Komolyan mondom sürgősen szerveznünk kellene egy dumcsis találkát és jól kibeszélnénk "Őket"!(hehe) /Kicsit gonoszka vagyok,de most jólesik./
Előzmény: rill (77830)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77831

Sziasztok,

Ma vagyok először dolgozni a lombik óta, hát bejött amitől tartottam... van két "kedves" kolléganőm aki tudott a dologról, nah azóta sztem az egész iskola tudja:(
És ma reggel ez a két csaj kérdezi hogy na mi van???
Én meg mondom nem sikerült, és utánna azok a pofavágások hogy De hát hogyan?
És hogy ők azt hitték hogy sikerül rögtön... de ezt kb olyan stilusban mintha személy szerint én tehetnék róla hogy nem jött össze.
Na akkor közbeszóltam hogy nem sikerült , de nem szeretném megvitatni velük és pont!
Persze vannak akik nagyon aranyosak,és valóban együttérzőek, de azért ez a csodabogárság amivel méregetnek hÁt nem is tudom....

gyerekek tudjátok az a fura hogy már annyira megváltozott most minden.
rill Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77830

sziasztok,

remélem jól telt a hétvégétek!

 

Endzsi, Szerike, jobban vagytok már?

 

Cettia, sajnálom a teszt eredményét, de Midwaynek is az utolsó pillanatig szorítottuk és még egy picit lehet reménykedni. Mikor kell menned vérvételre?

 

Zájká, neked mikorra várható eredmény?

 

Mazsola, annyira felháborítanak a primitív emberek, sajnos nekem is kijut belőlük. / a vizsga után végre kimozdultam a városba, és egyből belefutottam egy ismerősömbe, aki a picijét tologatta, mondtam, hogy milyen aranyos, mire rávágta, hogy vegyem le a mintát- persze nagyot sóhajtottam, hogy bárcsak ezen múlna, erre azt mondta: hát igen, ehhez kell egy pasi is, hi-hi-hi és jót nevetgélt, pedig tud a lombikozásunkról/

 

Luca, ugyanezt hallgatom én is mindig a görcsösségről és szörnyen utálom! Ezredszer is elmondtam már, hogy elzáródott petevezetékekkel érdekes lenne teherbe esnem, és akkor még a többi problémáról szót sem ejtettem.

És nem értem, miért csodálkoznak, mikor egy társaságban, ahol gyerekek vesznek körül és kismamák, és persze a téma is csak körülöttük forog, miért nem vagyok aktív és a párom miért ül csendben. És még nyaggatnak is, miközben én a kezembe adott babanaplókat lapozgatva nyelem a könnyeimet, a párom pedig arra gondol, hogy milyen nehéz lehet most nekem is, de nem merünk egymásra nézni, hogy a könnyek benn maradjanak.

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77829


Sajnos igen, de igy utolag belátom kár volt mérgeznem magam vele, de tudod sosem lehet tudni hátha... és nem mertem abbahagyni.
Előzmény: cettia (77826)
mégleány Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77828
Szerike!
én megyek reggel!!! de csak 8ra érek oda!!!!Laborba kell emnnem.
Szóval te már tuti felismersz!!! :)
Akkor holnap?
Egyébként ma megtudtuk, hogy a másik sógornőm is terhes...és rossz érzés volt, hogy nem tudok neki felhőtlenül örülni...
borzasztó érzés :((((
Előzmény: szerike (77819)
cettia Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77827
Szia Zájká!

Sokáig én is így voltam vele, de aztán elegem lett az egészből és teszteltem.
Most úgy érzem, az sem lett volna jobb, ha nem csinálom meg.
Előzmény: zájká (77824)
cettia Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77826
Szia Midway,

bizony, ez így van.

Av genetikai, immunológiai vizsgálatról egyenlőre érdemesebb ma.zsolát kérdezneztek, én is tőle kaptam az infót, holnap fogok bejelentkezni, de ez Zalaegerszegen van, szerintem Pécsen is biztosan kell lennie ilyennek.
Ha már bővebbet tudok róla, úgyis írok majd.

Te egészen addig nyomtad az utrót, amíg kontrollra kellett menned?
Előzmény: Törölt nick (77825)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77825

Cettia,

Végtelenül együttérzek veled a negatív teszt miatt, tudom milyen.. nemrég énis atestem ezen (az az igazsag hogy azért csináltam meg a tesztet mert napokkal elöbb éreztem azt a bizonyos üresség érzést amiről te is beszéltél..).
És mennyire fura volt ,az addigi reményt mintha elvágták volna és egyik pillanatról a másikra átfordult, nagyon szörnyű érzés. Pedig fizikailag semmi sem változott, de lelkem mélyén tudtam hogy mi a helyzet:((((
Azért az utolso pillanatig (uh monitorig) egy egészen kicsi 1% esélyt azért még tartogattam, találtam egy pár cikket, hozzászolást más forumokon hogy volt akinek csak a 43. napon jelzett a teszt es elotte csak negatívok voltak.

Nah ezzel csak azt akarom mondani hogy vannak ilyen eseteek is, szoval azert vigyazz magadra nagyon az uh-ig ne erőlködj ne emelgess,mert sosem tudhatod 100%-ig.
És par nap mulva csinálj azért egy kontroll tesztet.

más: az a vizsgálat genetikai immunulogia, az micsoda és hogyan lehet rá jelentkezni? és hol csinálják?
en juniusban megyek a kovetkezore es gondoltam addig par vizsgalatot jo lenne megcsinalni..
Előzmény: cettia (77823)
zájká Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77824
Cettia.
Lehet hogy teszt téved is vérvétel mást mutat?
Tudam hogy egy nő érez hogy mivan de hát ha...
Én pont ezért nem csinálok tesztet miné tovább tarcson az álom,mert valahol én is ugy érzem hogy nem....
Előzmény: cettia (77823)
cettia Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77823
Sziasztok Lányok!

Tegnap reggel véget vetettem ennek az édes-bús bizonytalanságnak és ha már volt itthon egy, hát ellőttem a tesztet. Két csíkos lett, csak az a baj, hogy ennek három csíkosnak kellett volna lennie.
Szóval ez van.

Most egy picit jobban viselem, mint az első alkalommal. Köszönhetem ezt az emberem kívül a barátainknak, akik jöttek hozzánk segíteni kerítést építeni és aztán nem csak abban segítettek.

De holnap már szervezem is és megyek mindenféle extra vizsgálatra, először genetika-immunológiára, aztán Pestre a Mens Mentisbe és mindenhova, hogy júniusban már ennek tudatában mehessek a köv. körre.

Mindegyikőtöknek köszönöm, hogy segítettetek elviselni ezt a nem egyszerű időszakot.
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77822
Az emberi setetseg hatara a csillagos eg :( Amugy en is -- mint mindenki -- bele szoktam futni idonkent olyan megjegyzesekbe, hogy ha nekem nincs gyerekem, akkor eletem sincs, mert ugye gyerek nelkul nincs elet ... Mintha tehetnenk rola, hogy nincs.
Aki igy gondolkodik, azt inkabb sajnalni kell, semmint haragudni ra.

Valamint senkinek semmi koze ahhoz, hogy van-e gyereked, vagy nincs, es ahhoz meg vegkepp, hogy ha nincs, akkor miert nincs. Lehet olyan is, hogy valaki mondjuk nem is akar gyereket, de attol meg az elete nem ertektelenebb, mint a gyermekeseke. Olyan szempontbol ez mindegy is, hogy ez maganeleti kerdes, es egyetlen kollega vagy ismeros sem engedheti meg maganak, hogy errol itelkezzen. Aki megis megteszi, az sajat magarol allitja ki a szegenysegi bizonyitvanyt.
Előzmény: ma.zsola (77816)
luca30 Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77821
Szia Szerike!

Sajnálom, hogy még mindig nem vagy jól!

Teljesen igazad van a görcsösségben! Én sem hittem volna , hogy ennyire görcsösen akarom. Aztán amikor elbőgöm magam azon, hogy menstruálok, pedig tudom, hogy szinte esély sincs természetes úton!! Na bumm, sose hittem volna magamról!
De hiába akarok én agyilag nem görcsösen kisbabát, azt hiszem jó sok idő lesz mire megharcolom magamban ezt a csatát!
Képzeld én még a tesómék babáihoz sem tudok járni, mert velük is ez a helyzet!
Így a szivem szakad meg, ha néha belegondolok mit érezhetnek a szüleim!
Előzmény: szerike (77820)
szerike Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77820
Mi több éven keresztül jártunk mindenfelé ,pihenni kikapcsolni,mégsem sikerült természetes uton,az egy barom aki azt gondolja,h ettöl sikerül!
Viszont abban hiszek,ha sikerül elengedni a görcsösséget akkor menni fog,bár nekem mindenki az agyamra ment aki azt mondta,hogy ne akarjam annyira,persze könnyü ezt mondani egy 38éves nönek!a legjobban a hugaim kisbabái segítettek minden idömet babák társaságában töltöttem:)
Előzmény: luca30 (77818)
szerike Creative Commons License 2008.03.02 0 0 77819
Sziasztok!

Továbbra is sz@rul vagyok szegény baba hasamban biztos állandóan hánykolódik,ugy sajnálom!
Viszont arra szeretném felhívni a figyelmeteket amire nekem senki nem hivta,hogy a felfázásra nagyon kell vigyázni!!!!!!!!!!!!!!kislány koromban voltam utoljára!viszont a terhesség alatt sokkal jobban ki vagyunk ennek téve,mert vmi elvékonyodik ilyenkor(fogalmam sincs,h mi)
Szoval holnap reggel a BMC-ben leszek,jön valaki?

Mazsola az alábbi történettöl teljesen kiborultam!!hát nagyon tuskók az emberek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!