Keresés

Részletes keresés

PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2642
attól függetlenül itt mindenki háborog hogy mer nem jön német adó.... és? ti az esti Rtl Hiradó helyett pl a ZDF-et nézitek?

nagyon is sok adó van a UPC csomagban.ha összehasonlitom a holland Ziggo kábellel vagy a KPN Digitennével akkor kb nekünk a 3-szorosa van.

de minek????????

kb 5-6 csatornát nézünk.m1 hirtévé,rtl,tv2,viva,néha spektrum.

bőven sok az a csatorna ami jön,ember nincs a talpán akit a sok szar érdekel.


de kihúzom nektek Magyarországig a 23 csatornás holland Ziggot aztán utána majd hálát adtok hogy olyan jó és minőségi csatornáitok vannak mint amit a magyar UPC ad!!!!
PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2641
esőtartalék??????
hetek óta az esőt várjuk Magyarországot meg elönti a viz.

én a török satelitesnek hiszek.több évtizede itt él,fejből vágja melyik házhoz melyik sarokra mi kell.

szóval nyugodj meg barátom ide az 50-60-as tányér a jó.az igaz hogy nekünk is 85-ös van mert elhittük ezt az esőbaromságot.
Előzmény: *upc*** (2635)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2640
""Fibernetet nem láttam"
megvette a digitv
már kecskeméten ahol lakom itt is az van optika net analog kábeltv
Előzmény: Törölt nick (2586)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2639
""Ti mit tennétek a helyemben?"

HELLO HD ott nem akad semmi
HD jel HD beltérivel
HDMI kábelel
LCD TVvel
Előzmény: speedway104 (2608)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2638
thor müholdon nincsen egy száll német

északi szomszédjaink van rajta
,mytv,ukrán HD-ba.
Canal digital fin norvég svéd dán ,
focussat románia (UPCjé)
más nincs
szempember közepéig marad upc astran de szerintem ez nem igaz, mert 3honapot mondtak forgatásra

Előzmény: speedway104 (2619)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2637
rendeld meg ujra és 3500FT lesz
vagy add vissza és rendeld meg ujra
Előzmény: Chris_016 (2616)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2636
kár hogy nagravision3-as kártyád van beltéridben .nézd meg ,mert az csak saját beltériben megy sajnos, digibe is ez a gond :(
sajnos ezek gyári vevök amik ad upc nem müködik még 2 fejes rendszer sem
nagyon butak , ha saját beltérid lenne akkor se menne,
leirtam (2628) hozzászólásba
mit szolnál megosztáshoz ?
keress meg privatban vagy email on : szerelemirjtizenhét kukac vipmail hu


Előzmény: PalotaiValdez (2629)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2635
nagyobb esötartaléka és nagyon esik akkor lesz még jel
thor nagyon gyenge mühold astrahoz képest
Előzmény: PalotaiValdez (2633)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2634
menü beállitások pinkod 0000
kézi beálitás "kézi keresés"
alapcsomag frekrencia
11,727 V függöleges
SR 28000
fec 7/8
Előzmény: kellerzs (2630)
PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2633
szerezz be nagyobb antennát legalább 80CM vagy 100cm és avval probálkozz !

100cm??????????? minek???? itt a Benelux államokban az 50-60-as elég!
Előzmény: *upc*** (2631)
PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2632
szia

jelkeresőd van? bejön a Thor,ha van szabad rálátásod a nyugati égboltra,ház,fa stb nem takar.

üdv Attila,Hollandia
Előzmény: kellerzs (2630)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2631
szerezz be nagyobb antennát legalább 80CM vagy 100cm és avval probálkozz !
délre néz astra te csövel szembe állsz és oda forgatod ahol állsz, ott keresed meg
és lentebb kell engedni csörét, számolsz beosztáson
5-10-15-20-25-30-35
35nél astra
25-27 nél kb thor 60cm bozsér !
kellerzs Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2630

Sziasztok,

 

Belgiumban élek és UPC előfizetésem van a hozzá tartozó parabolával és beltérivel (Dsr 4101). A Thor műholdra való átálláshoz lenne szükségem praktikus tanácsokra. Megpróbáltam átállítani a fejet (kb 20 fokkal nyugatra és 3 fokkal lefelé) de semmilyen jelet nem talált. A fórumokon azt is olvastam, hogy a beltérin is kell állítani valamit. Legyetek szívesek ellátni néhány jó tanáccsal, mivel sajnos a UPC-től itt aligha kaphatok segítséget.

Köszönettel:

Zsolt

PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.27 0 0 2629
szia

ma beszéltem a török antennással,meg telefonon hivtam a haveromat a UPC partnert,ahonnan a cucc származik.

kiderült,a Philips 8111-essel a kétfejes rendszer nem megy.Humax beltéri kéne.

ha osztok szorzok,akkor ott vagyok hogy a markplaats.nl-en ami az expressz holland megfelelője komplett Humax szettet kapok 60-80euroért 85-ös tányérral, 3 lábú antennaállvánnyal,beltérivel,fejjel.

azon agyalok hogy úgy kéne összehozni a dolgot,hogy két beltéri lenne,2fejjel,1 tányérral(Astra állásban kétfejesnél nem kell forgatni)a Philipsben maradna a UPC kártya,a leendő Humax szedné továbbra is a szabad Astra csatornákat,és ha rászánom magam akkor 8 euroért még beszerzek egy feltört Canal+ kártyát is:))))

vagy mivel a Humax tud kezelni több műholdat igy ebben az esetben a Philips megy vissza a dobozába...
Előzmény: *upc*** (2628)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2628
jó ütlet
Veszel egy HD-s dreambox 500 vagy 800 ,ami sajátod lesz.
Bedugod neki kártyát , ( UPC,hello HD,premiere ,Orf, stb , ) .
kártyát is tud osztani.
video : http://www.youtube.com/watch?v=BD6BsDeW6XY&feature=related
videon dreambox 7000 található

tudsz hozzá forgatot is szerelni ,és szépen forgat, kelet - nyugat között.
Nem kell upc-nek lebutitott szar vevöje , ne add vissza upcnek, jólesz sufniba, söralátétnek
nem való sz@rnak sem .

philips dsr 8111 és a humax UD fox nagra3 kártyával megy
párositott vevök nem tudod dugdosni kártyát más vevökbe

szürke dsr 4101/58 és a fekete philips 6010/45D Cryptoworks kártyával megy
tudod dugdosni akármilyen vevöbe .
haverom 5éve hogy használja úgy nem járt gyári vevöbe kártyája
Előzmény: PalotaiValdez (2615)
*upc*** Creative Commons License 2010.06.26 0 0 2627
igen , megválaszolom miért !

Thome müholdas szolgáltatás mpeg4 HDs tömöritést használ jobb képminöséggel nagyobb szélessával
HD csatornákkal ami 3X akkora helyet foglal mint digitalis SD (756X566 5mb/s ) csatorna
HD adás (11mb/s 1900X1080I) adja fel ,

UPC-nél mpeg2 tömöritésű digitalis
1 frekrencian elfér 8 adás láthato milyen képminöséggel agyontömöritve (2mb/s 720X576) 1honapja ezt csinálják , azelőtt nem voltak ilyen gondok amikor megjelent thor 0,8 müholdon,
végül is nem azon van hangsúly milyen felbontással hanem milyen sebességel megy adás látható külömbség
4mb/s és 2mb/s astra és thor között !
sajnos feladonál (UPC) sokat utaztassa adás jelet uplinkhez ez álltal 5mp ismétlés látható,analoghoz képest

német adások stran 7-9mb/s sebeséggel mennek astran
látható külőmség szebb és jobb hang


Előzmény: Werewolfbug (2601)
aas Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2626

Pont ugyanilyen a felállás nálam is: földszinten 8111, Scart->RF átalakítóval beküldve a központi antenna erősítőbe -> minden TV-n nézhető.

 

Úgy oldottam meg, hogy van két Logitech 895 Harmony az emeleti szobákban, amik rádión küldik le a jeleket és a UPC box mellett sugározza infrán az eszközbe. Nem tapasztaltam, hogy bármi eltérő lenne a 8111 infra átvitelében. Ugyanez a távvezérlő irányít emellett HDD felvevőt, TV-t, HiFi tornyot...

 

 

 

Előzmény: K.Zsala (2625)
K.Zsala Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2625
Sziasztok! Még sehol sem tudtak segíteni, talán itt kapok segítséget.
A problémám: A beltéri a nappaliban van, de az emeletre is el van osztva az RF jel (modulátorral). Egy infra jelátlövőt használtam csatornaváltásra. Lecserélték a beltérit a felvevős Ph. DSR 8111-re. Az ehhez tartozó univerzális távirányító jelét UPC állásban az infraátlövő nem tudja továbbítani.
Tudja valaki a távir. frevenciáját?
Mit kellene változtatni a mostani jelátlövőn?
Van kompatibilis jelátlövő? A mostani tipusa IR-EGGS2.
Egyáltalán van valami megoldás arra, hogy távolról irányítsam ezt a dögöt?
Köszönettel : Zsala
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.24 0 0 2624
" Vagy teszteljem aztán látok amit látok?"

Ennél nincs jobb módszer.
Előzmény: rabi (2623)
rabi Creative Commons License 2010.06.23 0 0 2623
Sziasztok!

Túl vagyok én is a forgatáson.
A főbb tévézési helyen, LCD tévén most egy Philips 4101-es van, ezen kívül van még egy Humax UD-FOX társbeltéri.

A német adók "visszaszerzésére" a terv az, hogy mégegy tükör az Astrára, és egy Diseq kapcsolóval a Humax kezelné. (Állítólag a Philips nem tudja.)

Kérdésem, hogy képminőségre melyik a jobb készülék? Van egyáltalán különbség? A német adók miatt így a Humax kerülne az LCD-re, de nyilván a jobbik készüléket szeretném azon hagyni. Még 2 éve bekötéskor a Phlipset mondták jobbnak (itt visszaolvasva is azt írta valaki), a Humax viszon funkcionálisan jobbnak tűnik, ezért kérdezek rá a minőségre a tapasztaltabbaktól :) Vagy teszteljem aztán látok amit látok? :)

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.22 0 0 2622

Biztosan jobb a 90-es tükör, nagyobb a jelszint.

Az UPC-nél nem csak a jelszinttel van gond, hanem a minőséggel is, sajnos.

Előzmény: aoluak (2621)
aoluak Creative Commons License 2010.06.21 0 0 2621
Remek beltéri, kifogástalan kép....

...és nincs Paprika TV. Asszony leszedi a fejemet, ha elveszem a Paprika TV-t. :-))))

Nekem 90-es tányérom van, áldom is az eszem, hogy anno ragaszkodtam a nagyobb tányérhoz, pedig az ügyfélszolgálat és a szerelők is le akartak beszélni. Valami minimális pluszköltsége volt és soha nem ment el a kép, még a legbrutálisabb viharban sem.

Nem voltak még átállítani, de kíváncsi vagyok, azzal is gyenge lesz-e a jel az új holdról.
Előzmény: Törölt nick (2620)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.21 0 0 2620

Nekem az az érzésem, hogy a nagy UPC egy az egyben lex@rja, a kis magyar piacot....

 

Álljatok át a HelloHD-re!

Remek beltéri, kifogástalan kép....

 

 

speedway104 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 2619
a német adók eltűnnek
Előzmény: ChristianID (2617)
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.20 0 0 2618
Az UPC drága kincs,
Jó ha van, de jobb ha nincs. :-)
Előzmény: Chris_016 (2616)
ChristianID Creative Commons License 2010.06.20 0 0 2617
Üdv!

Jelenleg 8111-es beltérivel - még antenna átállítás előtt - a német HD adókon (ZDF HD, Erste HD) tudom nézni (természetesen 1,3-as hdmi kábellel) élvezhető minőségben a vb-t (a magyar m1 HD - a UPC-n legalábbis - kritikán aluli, azaz inkább gondolom sima SD).
A kérdésem annyi, hogy az átállítás után vajon elérhetőek lesznek-e továbbra is a fenti adók, vagy eltűnnek a süllyesztőben?
Chris_016 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 2616
Sziasztok!


Megtörtént az antenna átállítás. Valóban katasztrófális. Egyszerűen nem találok szavakat. 6000 Ft-ot fizetek havonta és eddig semmi bajom nem volt vele. Most meg akadozik a kép, folyton azt írja ki, hogy nincs jel....uhhh....Remélem nemsokára letelik a szerződés és tudok váltani....
PalotaiValdez Creative Commons License 2010.06.17 0 0 2615
Kocsival megyek igy elfér a cucc, kintre meg majd veszek egy saját beltérit, aztán ha azzal jön normálisan a UPC, akkor hozom vissza a beltérit első hazajövetelkor, mert itthonra elég lesz az is

minek vennél saját beltérit mikor 700Ft a +beltéri és a társkártya havonta?????

ráadásul szivhatsz itt Hollandiában egy megvásárolt beltérivel mert nem biztos hogy elfogadja majd a UPC kártyát! lehet hogy csak a Canal+ kártya fog neki tetszeni.

miért a T-mobil telo elfogadja a Vodafont?

hozz csak otthonról beltérit,társkártya,társbeltéri,egy ide egy haza.azt a kutya nem nézi hogy kihoztad.meg különben is essen hasra a UPC mert belőlünk élnek.lavort,állványt meg kapsz itt is,az nem válogat a műholdban.

különben is a szerződéskötéskor jár a beltéri,a fej,és + pénzért a kültéri egység.

pl mi az hogy nem szabad kihozni? egyenlőre én fizetek,belőlem élnek.több tizezer ügyfelet vesztenek igy,én egyszer ezt mondtam is az ügyfélszolgálatnak.én szatyorban hoztam ki a beltérit(repülőn),a fejet,és 2x25méter koaxkábelt,mert a kábel is jár!!!! itt meg 1 euro métere,hülye lettem volna itt megvenni mikor ingyen adja a UPC!!!!


ja szerelési óradij itt 40euro! erről meg ne feledkezz!
Előzmény: fabris123 (2614)
fabris123 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 2614
Köszi az infót, szerencsére déli oldalon lesz az erkély 1. emeleten és nyugatra-keletre se lesz útba szinte semmi. Ellenőriztem a dishpointer.com-on is a műholdak irányát.
Én kicsit messzebbre, Heerlenben leszek, de a szereléssel nem lesz gond: egyrészt berendezett a lakás és parabola is van alapból, másrészt meg korábban már állítottam be saját magamnak is, igy a párezer forintos satmérőt valamint a telómon a dishpointer pro progit is viszem (a kamera képén az égboltra kirajzolja a műholdak állását)
Heerlenben van műholdas cég is, ahogy nézem, a kinti árak (pl. beltéri, diseqc switch) a csatlakozókat kivéve nem sokkal drágábbak mint itthon, igy alighanem csak a beltérit meg a kódkártyát viszem ki.
Kocsival megyek igy elfér a cucc, kintre meg majd veszek egy saját beltérit, aztán ha azzal jön normálisan a UPC, akkor hozom vissza a beltérit első hazajövetelkor, mert itthonra elég lesz az is.
Első nekifutásra elég lesz a meglévő parabola, aztán később lehet hogy áttérek egy toroidra vagy egy olcsóbb E-85-ösre több fejjel.
Heerlen kicsit lejjebb van, bár állítólag ott is esik rendesen.
Gabor_76 Creative Commons License 2010.06.17 0 0 2613
Olyan embereket keresek, akik értenek a UPC antennákhoz (szerelés/beállítás) budapestiek és érdekelné őket egy UPC szerelés/átállítási munka. Akit érdekel a meló, a nevemre kattintva megleli az e-mail címemet, amire várom a jelentkezéseket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!