Keresés

Részletes keresés

mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77869
Zájká!
Ettől függetlenül csináld végig!!!Utrot ne hagyd abba!
Majd ha a végső szót is elmondja az orvos!
Ettől függetlenül még azért drukkolok, jó? :)
és irigyellek, hogy ilyen erős vagy!!!!maradj is ilyen!
Előzmény: zájká (77868)
zájká Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77868
Sziastok lányok.
Még is megcsináltan tesztet mert ugy éresztem ez nem az én idó.Csak egy csik láttam,de nem vagyok elkeseredve egyáttalán nem.Nemkell sajnálni részvételni.Ez van!
Nem igazán hitem egy sejt csudába .Rendeteg ilyen eset van hogy 3-4 mellet se sikerül.
Holnapután elmegyek vérvételle higgattan meghalgatom az itéletemet is lépek tobább.
Ugy ösz elein kezdek másikat mert nem igazán akarok szabadsag hulámra beleesni.
Addig dolgozok,talán elkezdünk lakas feluitás.
Igazad van Cettiának - megkönyböltem!Sok volt az álmatlam északa.Gondolom ma megjon vagyis ugy érzem!

mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77867
Talán nem véletlen, hogy így alakult...
az én életem folyton bebizonyítja, hogy semmi sem véletlen, minden olyan sorsszerűen történt...talán ezért nincs még rossz érzésem a lombikkal kapcsolatban sem. Reméljük, hogy ez valóban jó megérzés :))))
És talán valóban ez az év hozza meg számunkra a sikert.
Endzsi, te csak gyógyulj! Most ne gondolj másra!!! Aztán jöhet a bébi project :))

Most kicsit sírós hangulatban vagyok, de szerintem csak az új szurik :) tele vagyok bizakodással :)

puszi mindenkinek!!!!
Előzmény: Endzsi93 (77866)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77866
Ez hihetetlen,hogy teljesen azonos módon éljük meg ezeket a dolgokat.Az egyik alkalommal még csak konzultáción voltunk,két nap múlva már vizsgálaton,ahol közölték,hogy legközelebb már 120 ezer forinttal menjünk és váltsuk ki a gyógyszereket.Félre ne értsen senki!Ez nagyon jó,hogy ilyen gyorsan mennek a dolgok.
Egyedül azt sajnálom,hogy nem ismertelek meg benneteket hamarabb.Olyan sok mindent másképp csinálnék én is!
Előzmény: Törölt nick (77865)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77865


Énis bizom benne, meg érzem is hogy minden nappal egy kicsivel, de jobb.
Az meg biztos hogy a 3 hónap el fog hussanni, elöttem áll az államvizsga, a diplomadoga befejezése, rengeteg potolnivaló a melóhelyen, év végi zárások, munka az állatokkal, a kert otthon (faultetes veteményezés).
Az viszont eldöntöttem ha még egyszer kell menni (remélem juniusi fagyasztott sikerül) stimulációs lombikra akkor már az első injekciónál otthon maradok, hogy lelkileg is rá hangolódjak a dologra. Ez az első olyan derült égből villámcsapás volt doki mondta hogy akkor kezdhetjuk is aztan csak sodrodtam az árral, olyan volt mint egy természettudományos kirándulás, de lelkileg nem voltam ott!! ez is baj volt tudom..:(
de mostmár csak előre szabad nézni!
Előzmény: Endzsi93 (77863)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77864
Lányok!
Itt egy ötlet, amivel a kellemest összeköthetjük a hasznossal(torna mellett kiegészítőnek): phttp://www.wellnesscafe.hu/mozgas/200709/4_szexpozicio_a_formas_alakert


persze zájká most te ebből ki kell, hogy maradj...de neked csaka babádra szabad most gondolni!!!!és hidd el,a férjed is ki fogja bírni azt a 3 hónapot, hiszen valamit valamiért...ne csak mi viseljünk minden kellemetlenséget! a babát pedig ketten akartátok, így szerintem meg fogja érteni :))))
Előzmény: szerike (77857)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77863
Szerintem a mi esetünkben igaz,hogy az idő gyógyír.Legalábbis én magamon ezt tapasztalom.Nálam is voltak hullámvölgyek.Jókat bőgtem,sokszor ok nélkül veszekedtem.Az a szerencsém,hogy végtelenül türelmes férjem van.És ahogy telik az idő egyre inkább arra koncentrálok,hogy a második sikeres legyen.
A te 5 kilód valószínűleg rajtam landolt. :(( Ezzel a problémával nagyon nehéz megküzdeni,akár le,akár felfelé mennek a kilók.Arra azért figyelj,hogy ennél lejjebb már ne menjen!!!És hidd el, olyan hamar elszáll az a 3 hónap,hogy észre sem fogod venni!
Előzmény: Törölt nick (77861)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77862
:((
Addig is mit szólnál hozzá,ha készítenél egy klassz kis táblát,ahol mindannyian szerepelnénk? :))
Én olyan béna vagyok ebből a szempontból.Életem legnagyobb sikere számítógépezés terén,hogy itt tudtam regisztálni. (Brü-hü-hü)
Előzmény: cettia (77860)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77861
Pat,

Nem túl jól.., esték nagyon nehezek:(
De elkezdtem inni újra egy 5 komponensből összekevert (én keverem össze) gyógyteát meg gondolkozom pár vizsgalaton (amit cettia is most kezdett imm.genetika)
Sztem lefogytam egy 5 kilot amióta kiderült hogy nem sikerült, alig eszem..
elötte is csak ~50kg voltam.
De el kell fogadni a dolgokat igy ahogy vannak, remélem juniusban testileg lelkileg felkeszültebb leszek.
Nem gondoltam volna hogy ennyire meg fog viselni!

Kitartás mindenkinek, addig kell próbálni amig össze nem jön!
Előzmény: Pat74 (77840)
cettia Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77860
Köszi Szerike!

De sajnos már ebben sem reménykedhetek, már meg is jött, pedig még nyomtam az utrót és nem kicsit, hanem rendesen.
Be is telefonáltam a klinikára, hogy ebben az esetben abba hagyhatom-e, és azt mondták, hogy így már nincs értelme.

Úgyhogy ezt már muszáj elfogadnom és készülni júniusra, amikor Neked már igen nagy pocakod lesz. Tényleg mikorra vagy kiírva?

Addig majd másoknak örülök, meg a 2 éves unokaöcsémnek, akinek még a születésekor is bent voltam a szülőszobán a tesóm kérésére.

Persze azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem fáj a szívem, amikor látom, hogy az ismerőseimnek 2-3 gyerkőce is van már, de nem gondolom, hogy irigykednék.
Előzmény: szerike (77858)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77859
:-D Es igen :)
Előzmény: ma.zsola (77852)
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77858
Ettől meg a kedvem is jobb lett!!!!!!:):):)remélem már babásan fogsz pihenni menni!!!


Cettia ,én nem nagyon bízom a tesztekben,mikor kell visszamenned???addig az utrót ne hagyd abba!

Nagyon sokan abbahagyják amig nem látja őket a doki ,és azért megy el a baba elkezdenek vérezni,ezt bent mondta nekem a BMC-ben az asszisztensnő,hogy semmiképpen nem szabad addig magunktól dönteni!!!!!
Barnás pecsételés folyás még nem zárja ki a terhességet,tehát akkor sem szabad abbahagyni!!!
Előzmény: ma.zsola (77852)
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77857
Azért a szád,és a kezed nincs letiltva:):):) bocs mindenkitől,de gondolom nem gáz ezen a fórumon ilyenről irni:)
Tényleg nem szabad,de hidd el,hogy eszed ágába sem fog jutni,amikor már mindenhol hónapok óta az utrogestan folyik ,szarúl vagy ,hányinger,haspuffadás stb nem leszel a legjobb szex istennő formában:):) kb 10hetes korban szólt a doki,hogy szabad.



mégleány nyugodtan haszáld ki a fürdőt,szaunát mindent ,mert utána ugyis babát fogsz várni,és 9 hónapon át kihagyod az ilyesmit!
Nagyon örülök,hogy sikerül elmenni,kapcsoljatok ki,valamikor leszek msn,csak most a férjem van a gépen állandóan:( hová mentek,ha nem titok?


Mindenkinek külön köszönet a jobbulást kívánásokért:) tényleg már kicsit jobban vagyok!



Előzmény: zájká (77849)
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77856
Cettia!
Köszi, elkel minden segítség :))) igazán jó, hogy ennyien szorítunk egymásnak! Előre is köszi mindenkinek! :))))
ha nekünk is bejön Szerikéék taktikája, akkor szabadalmaztatjuk :))))
Előzmény: cettia (77848)
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77855
Drága Szerike!
Végül sikerült elintéznünk, hogy ezen a hétvégén elutazzunk!!! :)))
Remélem, ha nektek bejött, akkor nekünk is :)
Egyébként nem baj, ha fürdök (mármint medencében)????Már csak a szurik helye miatt is...mi van a szaunával???
Azt hiszem ezt a második tanácsot is megfogadjuk :p
Ja igen,a férjed szedte ezt a Ciprofloxa-anyámkínját(vmi antibiotikum)??? Elég durva mellékhatásokat írtak :(
Mire gyerekünk lesz,a végén még az ápolónői képzettségünk is meglesz :)))))
jó éjt!
Előzmény: szerike (77846)
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77854
IGEN!!!IGEN!
Pihenyetek sokat és nem foglalkozzátok senkivel!
Mazsi.Irtam neked privibe!
Előzmény: ma.zsola (77852)
cettia Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77853
YES!YES!YES!!!
Előzmény: ma.zsola (77852)
ma.zsola Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77852

Cettia! Nagyon sajnálom, sajnos nem voltam net közelben, és csak most olvasom, hogy negatívat teszteltél. Tudom, ezek után felesleges azzal bíztatnom, hogy talán még van esély. De ha most nem, akkor majd nyáron sikerülni fog, és én veled tartok majd, mert kb. mi is akkor megyünk.

 

Zájká! Most már tényleg rajtad a világ szeme!

 

Képzeljétek lányok, a sok jóindulatú kollégának ma tátva maradt a szája, mivel a párom megkapta az üdülési csekket, és úgy döntöttünk, hogy csak azért is egy jót fogunk nyaralni!  He He He!

cettia Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77851
Abba most belehalnék, ha beülnék a sarokba szomorkodni!

De valóban én is elképzeltem ezt a 100/60 kg-os verziót!!
Előzmény: zájká (77850)
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77850
Érdekes látvány lehet.Pláne ha nő ugy 100kg,férfi 60!
Jó haladsz vizsgálatok kapcsán ugy látom mostantol semmit nem akarsz véletlenne bizni!
Erös csaj lehetsz az tuti!
Előzmény: cettia (77848)
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77849
Szerike.
Téleg semmi szex ha sikerül?Nem tudtam.
Na ha ez párom megtuggya,hu-ha.
Előzmény: szerike (77846)
cettia Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77848
Szerike, Endzsi!

Remélem mihamarabb meggyógyultok!

Mégleány! Zájká mellett Újabb reménységünk!
Nagyon nagyon szorítok neked!!

Móka!
De jó rólad is hallani!

És a többieknek is, mindenkinek köszi a segítséget!

Hamarosan tudok majd referálni az immunológiai, genetikai vizsgálatra, már megven a beutalónk, holnapután az időpontunk is.
És toxoplazmózis vizsgálatra is kértem beutalót, 5.000 ruppó, még kismamáknak is, pedig szép kis gubancokat tud okozni.

Valamelyikőtök írta, hogy Fülöp Dr.-hoz fog menni, hova kell menni és hogyan lehet leszervezni?

Érdekességképpen:
ma újabb jótanácsot kaptunk, szerelmeskedés után a nőnek fejen kell állnia, miközben a férfipartner a lábát fogva rázogatja, na mit szóltok, jó kis figura, mi?
zájká Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77847
Sziasztok lányok.
Köszi a sok szoritás!!!!
Milyen jó hogy van ilyen topik is ilyen nagyszerü emberek mint tik!!!
Ugy látom nincs más választásom muszáj tartani a frontot.
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77846
stimu alatt mi rengeteget szerelmeskedtünk az urammal,mert utána ,ha sikerül 3hónapig nem lehet:)plusz emeli a hormonszintet szerintem:)szóval mindent bele:)
Előzmény: mégleány (77845)
mégleány Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77845
Szerike!

Na látod, azért nem sétáltam végül oda hozzád, mert gyönyörű, szőke hajad van!!!Én nem láttam semmi barnát!!! :)
És nem vagy bálna!!!! Tök csini kismami vagy! :)
és valóban, ezek szerint nem túl jó a fényképarcom :)
Én ma azért voltam, mert a múltkor még nem voltak jók a hormonértékeim és csúszott a stimu...
de ma elkezdtük!!!! :) én pénteken egyre megyek legközelebb.
nagyon vigyázz magatokra és gyógyulj meg gyorsan!!!

ja és aki kismami, annak mindent szabad :))))
puszi
Kriszta
Előzmény: szerike (77843)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77844

Sziasztok, Rill, Pat köszi az érdeklődést! Megvagyok, még húzom a táppénzt, de utána leszámolok, az biztos!!!! Múlt csütörtökön kezdtem az arwent (Pat, te a Vas.u-ba jársz? Én Tutaj u. helyszínre kedd-csütörtök) Breyer dr.nőhöz csak 18-ára kaptam időpontot, akkor tudom meg, a 31,8-as inzulinra mit kell szednem...addig  diétázom...márc.6-án Fülöp.dr, immun összeférhetetlenség téma ügyben, lépegetek sorban...

Találkozó??????????

 

Mindenki! Többen írtátok a immunológiát-genetikát, itt Pesten hová lehet menni ebben az ügyben, és ott mit deríthetnek ki????  Van olyan valaki, aki ilyen vizsgálatokon járt, és leírná konkrétan milyen viszgálatokat kérnek???

Rill, keresgélsz új állást, vagy most pihengetsz??? Mondjuk van mit, ügyes vizsgázó voltál!!

Pat, ha megszűnik a munkahely az jogilag más helyzet, szerintem végkielégítés, stb is jár, akkor tényleg várd ki...jó, hogy nem mondtad el munkahelyeden, én is a következő munkahelyen titokban tartom, annyit szenvedtem én is a beszólásoktól, elemezgetésekből, stb.....

 

Zájká, szorítunk, tényleg rajtad a fórum szeme, hozd kérlek majd a jó hírt!!!

 

Mindenki másnak is a legjobbakat!!!

 

Előzmény: rill (77842)
szerike Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77843
Sziasztok!

Hát én tényleg nem vagyok normális!Nem néztem meg este ,hogy írtál,h jössz,ezért amikor megláttalak azon gondolkoztam tiszta erőből,hogy honnan ismerhetjük egymás!!!!!!!!!!!!!ennyire hülye vagyok:):):)

De nem vagyok a toppon bocsásd meg fáj a torkom az arcom,és állandóan pisilni kell!
Holnap megyek vissza az eredményekért,mert ma csak pisi,és vér lett leadva.
Szóval te jobban nézel ki életben mint fotón:)én meg akkora vagyok már mint egy bálna!

Megyek bebújok az ágyba gyógyulni,majd holnap írok,hogy mi van.Te miért voltál fent?
Ha holnap 11kor jön valaki,hát ott leszek ismertetőm nagy has szőke,barna haj de szóljatok hozzám,mert szórakozott vagyok:)
Előzmény: mégleány (77838)
rill Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77842

Endzsi, akkor mielőbbi gyógyulást kívánok neked!

 

Pat, olyanjó olvasni a bíztató soraidat, én elhittem és már láttam is magunkat a pocakos találkozón! :)

 

És Móka, tényleg jelentkezhetnél, mi újság veled!

 

Zájká, most rád figyel mindenki, reméljük megtöröd a rossz szériát!

 

én ma egész nap takarítok, mosok, vasalok, nagyon élvezem a szabadságot és sokkal jobb a kedvem, már tervezem az esti tornát is!

Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77841
Drága Mindenki!!! :))
Szuper tüdőm van,ráadásul megmaradt mindkettő a sok köhögés ellenére. :))
Sinobronchitisem van,magyarul az arcüregem állandó gyulladásban van,aminek valószínű az a rohadt foggyökérciszta az oka.A dokinéni szerint 2-3 hét és már meg is gyógyulok. Éljen!
Még egyszer köszi mindenkinek a sok aggódást!
Jó lenne mostmár csak a babásodásra koncentrálni!
Pat74 Creative Commons License 2008.03.03 0 0 77840

Cettia! nagyon nagyon sajnálom! Én kezdem összeszedni magam, mondjuk a melóhelyemen nem tudja szinte senki, úgyhogy hál istennek nem kapom a jótanácsokat.

 

Nekem aztán ezek után ne mondja senki, hogy tünet nélkül lehetsz terhes. Biztos vagyok benne, hogy a következőnél mindenkinek jó sok tünete lesz és jó sok baba lesz a hasában!!! És tuti, hogy fogjuk érezni! És együtt leszünk várandósok!

 

Zájka! hajrá!!!!

 

Endzsi: legyen igazad! Én mindig azzal nyugtatom magam, hogy eddig még az életben nem jutottunk el. Az elsőnél nem volt petesejt. Most lett sejt, meg is termékenyült, láttuk is őket, csak nem ágyazódott be. De majd a következőnél még egyet lépünk előre és már be is fog ágyazodni! Én a magam részéről hálás vagyok a sorsnak, hogy erre legalább képes voltam! Az első után ezt nem hittem volna!

 

Szóval fel a fejjel mindenkinek, lassú lépésekkel, de elérjük,amit akarunk, én teljesen biztos vagyok benne! 

 

Midway: hogy bírod?

 

Móka: hol vagy, hogy vagy? Munkakeresés? Én most kicsit hanyagoltam, mert lehet, hogy bezár a melóhelyem!

Előzmény: cettia (77836)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!