Keresés

Részletes keresés

Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77913
Semmit a létő világon.Amikor mentünk és vérvétel volt,utána a doki mindig azt mondta,hogy minden rendben van.A hcg-s vérvétel után rohadt undok volt.Szószerint ezt mondta:"Hát ez most nem sikerült,magának különben is 10 évvel öregebb a méhe,mint a kora.Ha lesz annyi pénzük,legközelebb majd long protokoll lesz.Viszlát!"
Teljesen megsemmisültünk a férjemmel együtt.Soha nem panaszkodtam az árak miatt.Viszont csúszópénzt nem adtam,lehet,hogy ez volt a hiba. :((
Előzmény: cettia (77912)
cettia Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77912
Igen nézik. Sőt képzeld el, az én értékem nem volt a normál határ fölött, de a doki azt mondta, hogy, ha valaki babát akar, akkor már ez is magas, ezért kaptam Bromocriptint. Nem kaptad meg a hormoneredményeidet?
Előzmény: Endzsi93 (77911)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77911
Ha megnyomom a mellemet nekem jön belőle valami.Viszont én már szültem,így nem tulajdonítottam különösebb jelentőséget neki.Lombik előtt ugye nézik ezt a prolaktint?(Soha semmiről nem kaptam tájékoztatást a stimu alatt,kérdezni meg nem mertem.)
Előzmény: cettia (77910)
cettia Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77910
Endzsi!

Ugyan nem engem kérdeztél, de, ha v.kinél tényleg magas a prolaktin, akár a tejelválasztás is megindulhat (még férfiaknál is), szokták is ezt egy nagyon kíméletlen módszerrel vizsgálni, amikor teljesen összenyomják az ember lányának a mellét, hogy megnézzék, jön-e belőle tejsavó.

A hatását biztosan tudod, a legjobb fogamzásgátló, olyan mintha szoptatnál.
Előzmény: Endzsi93 (77907)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77909

Endzsi!

 

Nekem először mikor elkedztem szedni ugyanolyan tünteteket okozott, mint a Bromocriptin az elején. Szóval szédülést, aluszékonyságot, meg zavartságot, de csak az első pár napban.

Az eredményeim ugyanolyan jók voltak mellette, mint a Bromocriptin mellett. pár hónapig szedtem. Hogy miért hagytam abba azt nem tudom már. De lehet, hogy én is visszaállok rá. Jobb mint a gyógyszer!  

A magas prolaktin szint nem okoz látható tüneteket, hacsak nem nagyon-nagyon magas, mert akoor tejcsordogálást okozhat. Viszont a petérésre rossz hatással van. 

Előzmény: Endzsi93 (77907)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77908

Cettia!

 

Várnagy dokihoz járok, de nem ő írta fel, még régebben kaptam a lombik előtt egy másik dokitól. De nem tartom kizártanak, hogy meg lehet szerzni recept nélkül is, mivel homeopátiás.

Előzmény: cettia (77906)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77907
Milyen tapasztalatod volt a cseppekkel kapcsolatban és meddig szedted?
Nekem annakidején a patikus ajánlotta és vény nélkül vettem.
A magas prolaktin szint okoz valamilyen tünetet?
Előzmény: Moha79 (77905)
cettia Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77906
Ki a dokid Moha? Ő írta fel?
Előzmény: Moha79 (77905)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77905

Sziasztok!

 

Köszönöm szépen a szívélyes fogadtatást. Nagyon aranyosak vagytok! Nálunk azért van szükség lombikra, mert mindkét petevezetékem átjárhatatlan, plusz PCO és magas prolaktin szint. Az első lombikunk tavaly májusban volt. Sajnos a 3 visszaültetett embrióból egy sem tapadt meg. Szeptemberben voltunk a másodikon, akkor 4 termékenyült meg kettőt kaptam vissza, és az egyik megtapadt:). Sajnos a 11. héten kiderült, hogy elhalt.:((((. Úgyhogy elég hamar vége lett a boldogságnak. Most kaptam vissza a másik kettőt. Reménykedem, hogy jobban fog végződni ez a beültetés. De azért egy kicsit félek is nehogy megismétlődjön ugyanaz. Annyira fájdalmas volt ezerszer nehezebben tettem magam túl rajta, mintha nem is tapadt volna meg.

Mostmár tudom a jó oldalát is látni, hogy legalább valami megindult és van remény!:)

Szóval ennyi az én történetem eddig.

Ja és Pécsre járok!

 

Cettia!

 

Igen azt hiszem én is receptre kaptam a cseppeket!

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77904

Hát igen jó lenne hallani egy siker sztorit, mert a sok sikertelenseg hallatan tegnap mar ugy ereztem hogy ez teljesen remenytelen.
De ha azt latnank hogy ennek is annak is osszejott akkor jobban elhinne az ember hogy egyszer nekem is fog..
Na de ez a mai egy masik nap, es ujra bizakodobb vagyok
Előzmény: Pat74 (77902)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77903

Cettia,

dunantuli naplo vezércikke a pecsi meddosegi kozpontrol és a meddőséről szolt, M.Z nyilatkozott:-)
Azt mondja benne van a pécs a legeredményesebbek kozt:-)
Remelem ezek az eredmények most már rajunk is látszódni fognak:-)
Pat74 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77902

Móka: találkozhatnánk!!! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond Dr Fülöp és hogy mennyibe fog kerülni! Jó lenne, ha át tudnál jönni a Vas utcába!!!

 

Mégleány: én szerintem ott leszek hétfőn, de még pontosítsunk, hogy ki hogy néz ki. Én szőke, rövid hajú vagyok - de nem nagyon rövid, olyan növőfélben levő - és mindig tök pirosban tornázom. Ahogy láttam én vagyok az egyetlen, akinek még a zoknija is piros. Próbálj meg odaérni fél hatra, később nem lesz hely. Ja és szólj a Tündének, hogy akcióban vagy!

 

Szerike: gyógyulást kívánok!!! Vigyázz magadra meg a csöppségre a pocakodban!

 

Moha: végre még valaki akcióban! Nagyon izgalmas és remélhetőleg nagyon sikeres lesz! Mi már nagyon vágyunk egy kis siker sztorira, nem lányok?

 

 

 

Előzmény: mégleány (77899)
cettia Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77901
Köszi Moha,

rákerestem, tényleg jó lehet, de úgy látom vényköteles, majd megkonzultálom az orvosommal.
Előzmény: Moha79 (77898)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.05 0 0 77900
Kedves Moha!
Üdv. itt nálunk!Írd már meg légyszi,hogy hová jársz,milyen probléma okozza a meddőséget,hány éves vagy...Szóval egy kicsit magadról./Nem is vagyok kíváncsi egyáltalán! :))))) / Persze csak,ha nem gond.
"Ifjú" koromban én is szedtem ezeket a cseppeket.Mivel azonban EGY HÉT után nem tapasztaltam semmit,abba is hagytam. :( Akkor még nem tudtam semmit a homeopátiáról.Nagyon jó,hogy eszembe juttattad,megpróbálom újból.Nekem a menzesz is elég sok tünettel jár. Remélem enyhíteni fogja(persze nem egy hét alkalmazás után)!
Jelentkezz minél sűrűbben!!!
Üdv:Endzsi
Előzmény: Moha79 (77898)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77899
Pat!

Jövő hét hétfő torna??? :)
Már ha addig nem kap el valami hormontúltengéses nyavalya :)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77898

Sziasztok!

 

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül írok. Már régóta olvaslak benneteket. Én is lombikozok, most éppen egy fagyasztott beültetés után vagyok egy héttel. Nagyon sok erőt ad, hogy mindig olvasgatlak benneteket, jó érzés tudni, hogy más is jár ilyen cipőben és hogy sokaknak sikerült már.

Cettia!

Láttam, hogy magas prolaktin szintre keresel barátcserje tartalmú szert. A Premens is jó, de az inkább a menstruációs tünetegyüttesre van. Ami viszont kiváltja teljes métékben a Bromocriptint az a Mastodynon csepp. Ez egy homeopátiás szer.Nagyon jó én is használtam.

Sok sikert mindenkinek!

mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77897
Köszi Móka!
Nagyon jól esik, hogy ennyien szorítotok!
Főleg, hogy minél előrébb járunk, annál bizonytalanabb vagyok a dolgokban...
pl., hogy tuti jól adjuk e be a szurikat, meg ez a kis vérzés, stb.
Úgyhogy köszi mindenkinek, mert sokszor segítetek!

Endzsi!
Hogy vagy?????
Előzmény: Móka70 (77896)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77896

Köszi Ma.zsola a részletes választ, közel van az inzulin eredményünk (29-31,8), kíváncsi leszek, neked mit mond Breyer dr.nő!!! Feljössz hozzá Pestre?

A véralvadási zavar és antitest szűrésre ki utalhat be? Jelenleg nincs nőgyógyász kezelőorvosom a BMC-n kívül, oda meg csak a következő lombikra mehetek..

 

Cettia, te kérdeztél Dr.Fülöpre, most csütörtökön leírom neked és többieknek, mit mond, akkor van időpontom, őt a korábban idézett nők lapja cikk miatt keresem fel, bízva abban, hogy immunológiára is elküld! Szóval írok, hasznos-e hozzá elmenni!!! Jó???

 

Pat, nemsokára átmegyek a Vas utcába, Örsről nekem közelebb,csak picit még erősítenem kell a tempót!! Egyébként Tutaj u.ban is sokan voltunk ma, szinte alig fértünk el!!!! Az első tornán nagyon egyedül voltam, de ma beszéltem pár lánnyal, egyik nagyon kedves, sajnos az 5.sikertelen lombikon van túl, majd meginvitálom ide!!!!! Itt majd erőre kap!!!

 

Szerike, én is megerősítem, hogy az antibiotikum nem árthat, ha olyant választanak, ami bababarát szer!!!Erre Sz.doki biztos nagyon ad!! Nekem is van kismami ismerősöm, első sikeres lombikos, ő most az 5.hónapban jár, és többször kellett antibiotikumott szednie. Azt mondta neki a doki inkább gyógyszer, mint a gyulladás elterjedése, az veszélyesebb lenne!!! Úgyhogy minden rendben lesz!!!

 

Mégleány, szorítok a stimu minden fázisa alatt, hozd meg a pozitív fordulatot a csapatban!!!!!

 

Előzmény: ma.zsola (77890)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77895
Cettia!
Lehet,hogy már te is utánanéztél,én a PreMens tablettát találtam.Magyarországon ezen a néven forgalmazzák.Sok jó dolgot olvastam róla. :))
Előzmény: cettia (77893)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77894
Lányok!
Hormon szintek, ha valakit érdekel vagy nem tud kiigazodni az eredményein...:

http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

cettia Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77893
Midway,

Köszi a receptet!

Persze, hogy hiszek benne, sokkal inkább, mint a szintetikus gyógyszerekben és még szeretem is a legtöbbet.

A palástfüvet én is iszom minden nap 2 csészével.
A cickafarkról úgy tudom endósoknak nem feltétlenül jó, a fitoösztrogén tartalma miatt, akinek nincs endója annak biztosan jót tesz.

Én most barátcserje készítményt keresek, akinek gondja van a prolaktinnal, azt nagyon jól beállítja, én is remélem, hogy abbahagyhatom a bromocriptint.
Tud valaki ajánlani ilyet?
Előzmény: Törölt nick (77892)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77892

Cettia,

Tea:
Cickafark
Palástfű
Körömvirág
Borsmenta
Citromfű

Ezeket kell összekeverni es reggel és este 1-1 csészével meginni, úgy hogy a vizet felforralod majd beleteszel 3 evőkanál teafüvet, majd 8 percig hagyod ázni lefedve, és utánna amilyen melegen tudod meg kell inni. A reggeli teanal fontos az éhgyomor.
Egy régi barátnőm ajánlotta akinek 2 évig nem jött össze a bébi, majd 1 hónapig itta a teát és terhes lett.
Hát nálunk ugye férjem (kevés sperma) miatt nem hiszem hogy ilyen módon segit, de régebben hormonszintemmel voltak problémák , amióta viszont iszom a teát azóta tökéletes a hormonszintem semmit sem kell szednem, szoval főleg ezért iszom.
És fontos hogy csak az első 12 napban lehet inni , utánna ki kell hagyni belőle a cickafarkfűvet.
tényleg jók a tapasztalataim, csak ajánlani tudom!

Ha hiszel, hisztek az ilyesmiben próbáljátok ki, nekem bevált.
Jah és nem kell állandóan elég ha 2-3 honapig iszod , ilyen kúraszerűen.
Előzmény: cettia (77877)
ma.zsola Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77891
Szerike! Szegénykém, neked is kijutot akkor a jóból. De ne aggódj, amikor a tesóm terhes lett, állandóan náthás volt, és nagyon magas volt a hője, így neki is antibiotikumot írtak fel, és még akkor nem is tudta, hogy babát vár. Nem is lett semmi baja a picurnak. A tiédnek sem lesz semmi baja, egészséges kis maszat lesz hidd el! És gyógyulj meg minél előbb!
Előzmény: szerike (77887)
ma.zsola Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77890

Szia Móka70!

Én anno bevállaltam a hat havi szurit, de életem legborzalmasabb időszaka volt. Kitűntetés jár a férjemnek, hogy kibírta azt az időszakot.

Én is hallottam, hogy endo+ IR együtt járnak. Hát nekem is beigazolódott azt hiszem, mivel a 120 percesem 29 lett, ha jól emlékszem. Én még nem álltam neki a diétának, bár tudom, hogy az lesz az én sanyarú sorsom. Sajnos nekem nagyon nehéz lesz átállni a napi ötszöri étkezésre, mert eddig én volt, hogy naponta egyszer ettem, és nagyon megszoktam, sajnos munkahelyi ártalom. Nem éltem valami egészségesen. De azért az nagyon dúrva, hogy még a tejtermékeket sem lehet fogyasztani. Húsokért eddig sem voltam nagyon oda, na az menni fog.

Én sajnos nem vagyok Pesti, Nagykanizsán élek és eddig Tapolcára jártam. Jelenleg döntésképtelen vagyok, hogy menjek v. maradjak, mert Pesten dupla annyi mint Tapolcán. Tudod nekem ez már keményen fizetős lesz. Nagyon szeretnék járni Arwen tornára de itt vidéken nincsen. Semmi sincsen, csak sötét orvosok!!!!!!!!!!!

A genetikán ha jól tudom az összeférhetetlenséget nézték, de ott nagyon ritka esetben szoktak problémát találni legalábbis a dokinéni ezt mondta. Inkább immunon találnak. Néznek véralvadást, ill. nagyon sokféle antitestet. Nekem van egy ismerősöm együtt kezdtük, és neki az ötödik lombik előtt kiderült az immunon, hogy gond van a véralvadásnál és kapott rá gyógyszert és utána sikerült is neki. Addig pedig ha össze is jött hamar elvetélt. Hogy emiatt maradt -e meg neki nem tudom de megéri megcsináltatni. Ja és még néznek spermaellenes antitest is. Az én dokim kinevetett amikor elmondtam, hogy megcsináltattam, mert szerinte tök mindegy. Bár az ismerősömnek is ezt mondta és mégis jót tett neki, hogy szedte a gyószert.

 

Előzmény: Móka70 (77883)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77889
Szerike!
nyugi! A barátnőmnek is kellett egy két hetes antibiotikum kúra, és mégis csodálatos, gyönyörű kisfia van!!!! persze én is frászt kapnék...de a doki csak tudja, mit lehet és mit nem...
az idegesség jobban árt!
Előzmény: szerike (77887)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77888
Pat!
Mikor mész legközelebb?
Azt hiszem, muszáj, hogy most már fizikálisan is újra összeszedjem magam...
szörnyű, hogy milyen gyorsan le lehet szokni a mozgásról (ráadásul 10 év aktív edzősködés után...)
Előzmény: Pat74 (77886)
szerike Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77887
sziasztok!
nekem maradt 2.5doboz utro a cél érdekében szivesen felajánlom!!!!


Annyira ugy érzem,hogy meg kell törnie a rossz szériának!!!!!!!!!

Cettia sajnálom ,ha tudsz jó sok idöt tölts a kicsivel,rettenetesen megnyugtat,és sztem babásodást okoz!!!valahogy egy pici baba olyan hatással van egy nöre ,hogy annak is lesz babája!

Zájka az utolsókig szorítok érted!!!


mégleány érezzétek jól magatokat,jövöhét szerdán kell visszamennem valami gyulladás van a szervezetemben,sajnos antibioticumot kell szednem amitöl kiborultam,mert féltem a babát,de a doki szerint nem lesz baj!
Pat74 Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77886

Mégleány: jóhogy! Gyere nyugodtan, jó lenne, ha lenne még valahol a belvárosban, gondolom Tünde azért mondja a kezdőknek a másikat, mert ide már alig férünk be...:) Mondjuk én reménykedem benne, hogy minél előbb minél több ember kiesik babásodás miatt - beleértve magamat is!!!

 

Amúgy tuti felráz! Tünde és a lányok nagyon figyelnek rád, főleg, amikor van valami akció, akkor mindenki csak veled foglalkozik, olyan jó!!!! Ha jössz, akkor egyeztessünk, hogy szárnyaim alá vegyelek. Olyan szar ott állni egyedül, míg nem ismersz senkit... 

Előzmény: mégleány (77874)
mégleány Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77885
Pumuklesz!
Nekem azt mondták, hogy kis patikákban nézzem meg. Végül Szolnokon kaptam, de ott van még sok...
De sajan most nem megyek arra...
Előzmény: Pumuklesz (77884)
Pumuklesz Creative Commons License 2008.03.04 0 0 77884

Cettia: köszi szépen! Holnap egy ismerősöm megnézi még egy pesti patikában ahol igérték. Ha az sem sikerül holnap de irok és megbeszéljük.  Mégegyszer is Köszike :-))))

Előzmény: cettia (77882)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!