Keresés

Részletes keresés

neo007 Creative Commons License 2008.09.13 0 0 214

üdv.

 

emberek!

 

képeket is kérünk felrakni az eladó rollerekről  ! !

 

ugyanis ha beütöd a neveit a keresőbe annyi változatot kiad hogy csak no.   :-)

Duhonyi Creative Commons License 2008.09.12 0 0 213
Üdvözlet Mindenkinek!
Eladó egy original Go-ped California sport piros szinben.
Téves rendelés miatt, a héten érkezett külföldről és csak ki lett próbálva, de nem erre a modellre gondoltunk, ismerős hozta....
Ha valakinek a teljesen megbízható erős amerikai szerkezetre váj a foga itt az alkalom, áron alul hozzájutni egyhez. telszám: 06-20-266-3621
Ja és az irányár mondjuk 80.000.- ha valaki gyorsan érte jön.
geree3115 Creative Commons License 2008.09.09 0 0 212
hi all!
Eladó egy goped sgsr 46r típusu roller.
kb fél éves
hibája: nincs fogaskerék a motoron.
amugy a motorja és minden hibátlan, csak az áttétellel van gond.
ára: 75.000Ft
Anyagi okok miatt áron alul és sűrgősen eladó.
érdeklődni:
06305276425 15-22óráig(sms akármikor jöhet)
email:315gery@gmail.com
waracskos. Creative Commons License 2008.09.09 0 0 211

Szia István!

Korábban olvastam az írásod amiben dicsérted a rollert hogy milyen jó vele suliba járni. Na kb ekkor vettem én is egyet. Ezek nagyon szarok. Semmi nem jó. A lánc nyúlik a lánckerék hamar kopik, a motor tartók letörtek, még a régi gazdájánál. Átalakitottam a vázat és a motort silentblokkokba szereltem. A rázkodás megszünt,

viszont a hátulja nagyon pattog ha kicsit egyenetlen az út. Amúgy jól megy de megint megevett egy láncot. Most a motorját nagy nehezen felszereltem a bringámra

és ezúton szeretném megkérdezni mindenkitől, ha van valakinek kidobni való lecserélt kopott monti lánc ill lánckerekek. Amivel az áttételt ki tudnám kisérletezni

azt szívesen elfogadnám. A Dongó klubba szeretnék bemutatkozni vele. Visszatérve a te prolémádhoz, sajnos a henger hiányzó darabja fontos a dugó megvezetése céljából. Ha be is indul nagyon rövid idő alatt teljesen tönkre mehet az egész. Kéne

egy új henger, tudom drága én sem értem miért.

 

Üdv mindenkinek Fefe!

Előzmény: István1370 (210)
István1370 Creative Commons License 2008.09.07 0 0 210

Eladó lenne egy ÖNINDÍTÓS benzines roller!

43 ccm javításra szorul!

Menet közben szétesett a felső rolnis kosár, belehollott a rolni alulra és elakadva kitört egy darabot a hengerből. Sem a hengert sem a dugattyút nem sértette meg, főtengyely alsó rolni csapágy minden szuper, szerencsére. Sikerül arany árában új rolnit szereznem.

Több emberkét is kérdeztem, hogy a kitört darab helyét szépen kiköszörültük és így össze rakva hogyan fog működni. Voltak sokan akik azt mondták semmi jelentősége annak a kitört darabnak. Volt aki azt mondta, soha az életbe nem fog működni így. Hát most legyen okos az ember.

Egy hozzá értőnek szánnám, harmad áron 25.000 Ft-ért.

Varga István

Lukácsháza

30-6590056

istvan1370@freemail.hu

Én 55eFT-ért vettem Kincsesbányán Sz.fehérvár mellet és elmentem érte kocsival.

Képek:

 

 

optikus Creative Commons License 2008.09.02 0 0 209
ez meg egy magyar csinalmany:
http://www.eghungary.hu/
optikus Creative Commons License 2008.09.02 0 0 208
kozben megjelent egy segway cikk az indexen:

http://index.hu/tech/hardver/seg0902/

amit nem ertek ez a hulye tiltas. persze amcsiknal minden lehet az az o bajuk de hogy meg eu-ban is... meg ezzel az erovel az elektromos roller miben mas? meg a sok elektromos hajtasu jatekauto stb. multkor egy akkora elektromos jatekdzsippet lattam balatonon hogy meg en is belefertem volna.
Előzmény: optikus (207)
optikus Creative Commons License 2008.08.25 0 0 207
jopofa, iszonyatos mennyire kis motorok vannak benne, meg hozza egy menku nagy attetel. a tesztelo muki hogy unhatja mar az ezredik gep utan...
Előzmény: neo007 (204)
WILLLIE Creative Commons License 2008.08.25 0 0 206
WILLLIE Creative Commons License 2008.08.25 0 0 205

 Sziasztok!

Van kettő eladó ill cserélhető házilag készített robbanómotoros rollerem.Az egyik 41ccm a másik 24ccm es motorral.Van még egy 18ccm egy 31ccm és egy 35 ccm es (ez új) motor,és két darab roller külsőgumim.A rollerek 20000/Db a motorok 10000/Db.
Fotók a rollerekről és a motorokról.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Willie

neo007 Creative Commons License 2008.08.25 0 0 204

probalom most nezni a magyar honlapjukat de egyszeruen nincs semmi ismerteto vagy muszaki adat csak felsorolva a tipusok ""

 

itt van hogy miket pakolnak bele.:

http://www.youtube.com/watch?v=OVCzB1AZPA0&feature=related

Előzmény: optikus (195)
-Maximus- Creative Commons License 2008.08.23 0 0 203

Sziasztok!

Nem tudjátok hol lehetne motoros rollerhez kipufogót venni, csináltatni?

Köszi!

optikus Creative Commons License 2008.08.18 0 0 202
tipus meg muszaki adatok nelkul egy kep alapjan eleg nehez barmit mondani.
en nem annyira ertek hozza de minimum 400-500w-os motorja legyen (kb fel lo). meg kerdes milyen es mekkora akku van bennuk, tolto tudja e a 230V-ot (egyaltalan kulso vagy belso tolto), stb.
a rugozas eleg felesleges dolog ennel a meretnel (varosban), inkabb csak sok holt suly amit cipelni kell.
az ce jel szerintem kinaban nem problema;) matricat tudnak nyomtatni...
Előzmény: Ryuzaki (199)
Ryuzaki Creative Commons License 2008.08.18 0 0 201
Roller
Ryuzaki Creative Commons License 2008.08.18 0 0 200
Bocs, az előzőről lemaradt:
Ryuzaki Creative Commons License 2008.08.18 0 0 199
Hali! Konkrétan ilyeneket nézegettem, ezekre van garancia, pótalkatrész és EU szabvány meg CE + 3 fajta minősítés. Ti vennétek ilyet ha lehetne Magyarországon???
Előzmény: optikus (198)
optikus Creative Commons License 2008.08.18 0 0 198
Konkretat tudsz mutatni amit neztel? Mindenutt ezeket a razor tipusokat latom, de gyanus hogy egy 130 dolcsis gep sokat nem fog tudni. Garit meg alkatreszt hogyan gondolnad, plane ha ebay es valami tavolkeleti?
Azert azt is vedd figyelembe hogy ha eu-n kivuli akkor eleg kemeny plusz koltsegek vannak (szallitas+vam*afa).

Kozben latok kinai segway koppintast is, aminek van meg hatul 2 kis kereke hogy fel ne doljon:)
Előzmény: Ryuzaki (197)
Ryuzaki Creative Commons License 2008.08.17 0 0 197
Üdv!

Most készülök venni egy motoros rollert városi közlekedéshez és főleg munkába járáshoz. A gopedeket és hasonló társait túlzottan drágának tartom, 1-2 száz ezret tuti nem költenék rá, viszont az e-bayen nézegettem azokat a bizonyos kínai típusokat amik jóval olcsóbbak, viszont itt Mo-n csak elvétve lehet találni használtan.

A kérdésem az lenne, van e valakinek tapasztalata ilyenekkel, főleg az elektromos típusok érdekelnének. Olvastam itt egy két helyen hogy jaj hát az gagyi mert kínai, de megnéztem egykét ilyen gyártót és elég komoly gépeik vannak, és gari is van rájuk meg pótalkatrész meg minden. Youtubeon is találtam róluk videókat és nem tűnnek annyira rossznak. Szóval ha valaki birtokol ilyet vagy esetleg kipróbált már hasonló kínai cuccot legyen szíves ossza meg tapasztalatait!
optikus Creative Commons License 2008.08.15 0 0 196
amit meg a rollerral kapcsolatban nem teljesen birtam kitalalni hogy hogy lehetne a tavolsagot (es atlagsebesseget) merni? mert ugye a biciklis merok 1m-es keruletnel kisebb kereket nem tudnak. persze lehetne duplat beallitani es mindent felezni. de az erzekelo rogzitese a nagyobb gond, mert nincs hova. foleg ennel a feloldalas lengokaros megoldasnal, hisz ott a tarcsafek igy az utban van. esetleg a hatso kerekhez, talan.
neztem garmin gps alapu meroket. nem tul szimpik mert vagy nagyok vagy marha dragak. egy ora alaku hasznaltban is van vagy 20e raadasul eleg rovid ideig birja egy toltettel. persze biztos tud sok mindent meg trackelheto stb, de jobb lenne valami ami olcso es nem lopjak el az elso megallasnal es nem kell naponta toltogetni...
optikus Creative Commons License 2008.08.15 0 0 195
lattam mar tobbszor. jo kis cucc nem mondom, de attol hogy folyamatosan dolgoznak benne a motorok az egyensulybantartashoz es gyorsitashoz lassitashoz biztos baromira eszik az akut. megha az lion is.
probalom most nezni a magyar honlapjukat de egyszeruen nincs semmi ismerteto vagy muszaki adat csak felsorolva a tipusok es arak (azert a 6000 eur nem gyenge a legolcsobb tipusert...) nezem az amcsit is de eleg nehez barmifele muszaki adatig eljutni de az akuk kapacitasat itt se lelem. mondjuk lion az mar eleve jo, meg 38km egy toltet. ha a felet, 2/3-at tudja akkor az mar nem rossz, persze biztos patkazas es megallas nelkul adtak meg.


Előzmény: neo007 (194)
neo007 Creative Commons License 2008.08.13 0 0 194

segway, hat nem tom. nekem nagyon nem szimpi ""

 

hát ha egyszer kipróbálod  , más lesz a véleményed !  :-)

én próbáltam a FEHOVA-án .

felejthetretlen !

ez a mostani modellnek olyan kormányruda van ,

mit egy repülőbotkormány  , a dőntéssel irányitod , vagyis magadhoz szóritód és amerre dölsz arra megy . olyan mintha repülnél a föld felett ! / én repülök is mással tehát tudom mien érzés a repülés :-) /

 

van a városi változat ,egészen sok kilóméterig  mondták hogy birja.

a terepjáró változata meg fele annyi ideig , de iszonyatos nyomatékkal akár a  meredek egyenetlen hegyoldalon is felmegy !

 nézd meg a kerekét mien széles a terepesnek (alsó kép)

csakhát az ára !! :-(((((

Előzmény: optikus (193)
optikus Creative Commons License 2008.08.12 0 0 193
netzem az amcsi honlapot es van mar lion akus is. raadasul dupla hatotav:) no persze dupla aron:( de azert az mar nem rossz.
benzines nem lesz ezt mar eldontottem, telleg nem tudom kezelni a korulmenyeket. az mar olyan mint egy robogo (ules nelkul). meg nagyon hangos valoban. amugy van hozza valami tok amibe be lehet tenni es akkor nem olyan budos, de hat lakasban az is macera meg csodak nincsnek ha budod akkor ha kinyitom a tokot akkor csak kijon a benzinszag. egyszer ketszer elmegy de hosszutavon sehogy sem jo.
az elektromosrol eleg keves infot talalni, bar van nehany video a neten, meg par irmany de nem sok.
segway, hat nem tom. nekem nagyon nem szimpi. lassu, rovid hatotavu es elborzaszto aru. raadasul az az iszonyat mennyisegu elektronika es giroszkop ami benne van elremiszto. bar ahogy az ehte amcsi cuccok minoseget ismerem biztos jol egyben van, ott azert eleg szigoruak a jarmuvekre szolo eloirasok igy jol meg szoktak csinalni az ilyeneket.
olvastam a goped elektromos hasznalatijat. kb a fele voros es szinte csak az van benne mit ne csinalj vele:) lefedezik magukat (a la mikros macska meg visszapillanto tukor).
Előzmény: neo007 (192)
neo007 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 192

üdv.

 

hát az biztos hogy a benzineset nem igazán tolerálják , például a sétálóutcákban , étteremteraszokon , aluljárókban stb. ..  csöpöghet  , büdös , hangos.

és talán a rendőr is jobban beleköthet.

 

az elektromos viszont szinte mindenhova bevihető ahova gyalogosan is bemehetsz!

 

a goped elektromosnak semmi az a 8+8 kilométer egy töltéssel . szerintem.

 

én egyébként benzinespárti vagyok :-) még:-)

 

az álmom meg ez lenne!  :

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9050282&la=81099757

 

 

Előzmény: optikus (191)
optikus Creative Commons License 2008.08.09 0 0 191
goped, elektromos vs benzines? nem tudok donteni. kb 7-8km-re kellene (oda vissza 16, 90kg) teljesen sikon vegig (egy biciklis feluljaro van de azon feltolom). viszont nem biztos hogy van lehetosegem a visszamenet elott tolteni. benzines nem szimpi, hangos es benzines e miatt melohelyen nem tudom bevinni es otthon is csak lakasba fer.
neo007 Creative Commons License 2008.07.21 0 0 190

 

üdv ismét mindenkinek !

 

nagy a csend itten ! :-))

 

mi ujság veletek roller ügyileg ?

lacimacilaci Creative Commons License 2008.06.11 0 0 189

Üdv.

A kiskerekű a magyar útviszonyokra szerintem veszélyes, de a bigfoot jó választás lehet mert szerintem ideális a mérete /a kerekének is/ és nagyon masszív építésű. Persze a /sima/ a maga 1.2 lóerejével nam túl acélos ezért a super bigfoot tűnik a befutónak. Vagy tuningkittet kell rendelni hozzá oszt hajrá.:))

Előzmény: slippyV (188)
slippyV Creative Commons License 2008.06.05 0 0 188
Hello,

van valakinek BPen sima kiskereku, vagy BigFoot benzines GoPedje, amit esetleg egy nagyon kis korre ki lehetne probalni? :)

Mielott beleugrok egy ilyen e-bayen rendelos jatekba, jo lenne ha legalabb tudnam milyen:]

slippyV Creative Commons License 2008.06.05 0 0 187
Motoros gordeszka.. persze.. ;D

Nekem mar a rolleren is halalfelelmem volt 40 korul..

Viszont haverod nem jar mostanaban ilyen veteranautos izere? :)
szerintem lenne vevo 1-2 darabra..

sli
Előzmény: neo007 (186)
neo007 Creative Commons License 2008.06.04 0 0 186

csak leirom hogy az én két dörzskerekes gopedem , néhány éve a németországi veteránautós börzékről keröltek be.

egy barátom jár ilyenekre ő vette potom pénzért.

 

 

meg motoros gördeszkát is hozott ! nagyon profit ( nem kinait) .

ez életveszély volt , ment vagy 50 nel , a 5-6 centis kerekein , semmi kormány , csak egy bovdent fogsz a kezedben ! a motor hátrafelé ált , és egy aluöntvényben volt a fogaskerék áttétel 90 fokkal , ugy mint a flexen van megoldva.

 

Előzmény: slippyV (184)
Törölt nick Creative Commons License 2008.06.04 0 0 185
nincsmese sokpénzkell és goped:):(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!