Keresés

Részletes keresés

Gabriella Dicz Creative Commons License 2019.12.18 0 0 736

EY nem a Váci út 22-24-ben van, hanem a váci út 20-ban, de ez biztos mellékes. :-)

Előzmény: Replay (728)
Gabriella Dicz Creative Commons License 2019.12.18 0 0 735

Van aki 3 vagy több helyen is dolgozik például politikusok, bankvezérek! Persze őket betámadni nem meri ahhoz férfi nemi szervet kellene növesztenie! Ugye?

 

Előzmény: sajtkremesrud (729)
Gabriella Dicz Creative Commons License 2019.12.18 0 0 734

Naaaaa! beszéltél vele vagy csak hazudozol itt össze vissza némi népszerűséget koldulva?! :-)

Előzmény: sajtkremesrud (733)
sajtkremesrud Creative Commons License 2019.12.18 0 0 733

Látom leszedték a Kútvölgyi Gábor fotóját. :-D :-D :-D

 

Hatalmas.

 

De ahogy látom Tolnainé Terikét meg kirúgták :-D

 

Google tárolt változatában még ott volt. :-D

sajtkremesrud Creative Commons License 2019.12.18 0 0 732

Kedves Téli nap,

 

A bejegyzésem lényege az volt, hogy aki megnyitja a Ridge Phama weboldalát akkor láthatja, hogy

Kútvölgyi Gábor egy kitalált ember.

A valódi neve Brendon McDonagh.

 

Ő a CEO:

 

http://www.ridge-pharma.com/leadership/#board

 

Normális ember láthatja, hogy a Four Generations Property lopta a fotót egy másik oldalról. Ergó az egész egy lehúzós kamu oldal.

 

Üdv,

 

 

Előzmény: Téli nap (730)
Replay Creative Commons License 2019.12.15 -1 0 731

Meg lennék lepve, ha valaki az előre befizetendő díjakon túl eljutott volna a földhivatali bejegyzésig.

Előzmény: Téli nap (730)
Téli nap Creative Commons License 2019.12.15 0 0 730

Miért kellene Kútvölgy G. -hoz fordulni. 

 

Az az ügyvéd aki ellen jegyzi a szerződést az egyben intézi a földhivatali ügyeket is 44

Előzmény: sajtkremesrud (729)
sajtkremesrud Creative Commons License 2019.12.15 -1 0 729

Kedves Gabriella!

 

https://fourgenerationsproperty.ingatlan.com/kollegaink

 

Kútvölgyi Gábor -nak jó kis munkaerő bírása lehet, ha két helyen két néven tud dolgozni.

 

Budapest belvárosában az ingatlan céget irányítja, miközben a Ridge Pharma vezérigazgatója is az USA -ban Brendon McDonagh néven.

 

ridge-pharma.com/leadership/#board

 

 

Emlékszem 2013 -ban volt egy kamu szegedi egyetem Charles Molna University néven.

 

Hát azon is akkorát röhögtem.

 

https://index.hu/belfold/2013/02/23/charlesmolnar/

 

 

Érdemes ezt a cikket is elolvasni.

 

 

 

Előzmény: Gabriella Dicz (718)
Replay Creative Commons License 2019.12.10 -1 0 728

Az eggyel alattad belinkelt kiszamoló blog hozzászólásainál ezt írja valaki:

 

"Voltam náluk2019-12-10 at 17:42A megbizasi szerzodest mar az Otthonpark bt koti 01-06-786461. Van is nalam egy minta. Bar az fura volt, hogy a Vaci 22-ben egy Regus irodaban vannak, de amikor rakerdeztem, hogy ez az EY irodahaza-e, azt sem tudta mirol beszelek, pedig ok ott vannak mar jopar eve."

Előzmény: szupy ildi (726)
Replay Creative Commons License 2019.12.10 0 0 727

Köszi. Az ilyen cégek mindig fognak találni palimadarat.

Előzmény: neménmondtam (725)
szupy ildi Creative Commons License 2019.12.10 0 0 726

Ez engem is érdekel... egy szerződött Partner csak tud egy cégnevet, adószámmal....

Előzmény: Replay (719)
neménmondtam Creative Commons License 2019.12.09 -1 0 725
Előzmény: Replay (719)
OnlyC Creative Commons License 2019.11.27 0 1 724
Tisztelt jelenlévők, olvasók, tapasztalt fórumtársak!
A Dream-House Ingatlancenter Kft-ről lenne kérdésem.
A cég kényszertörlés alatt áll, telefon kikapcsolva, iroda zárva, mailre automatikus válasz.
Buktam a befizetett 2 milliót?
Van-e valamilyen lehetőségem a rendőrségen kívül?
Hogyan találhatnám meg a sorstársaimat? Többen több eséllyel tudnánk érdekeinket érvényesíteni.
Minden tanácsot nagyon megköszönnék, ami előre visz.
Azt már tudom, hogy hibáztam. :-(
Mamika59 Creative Commons License 2019.11.26 0 0 723

Érdekelne, hogyan lett ott magának lakása pontosan.

 

Előzmény: Fery49 (693)
Mamika59 Creative Commons License 2019.11.26 0 1 722

Ha van közöttünk olyan, aki kapcsolatban van a Property Profit Kft-vel, és még nem kereste a rendőrség, a 13. kerületi rendőrkapitányságon tehet bejelentést. Szeptember óta folyik ellenük az eljárás, teljesen megszűntek létezni.

mikivarga Creative Commons License 2019.11.13 0 0 721

A mai nap találtam rá az Optenen egy befektető cégre Ludmanház Kft-re, pirossal jelzi a céget akik nagyon fényezik magukat a 3 millios törzstőkéjükkel, az Opten értelmezése szerint itt valami nem stimmel, de mindenkire rábízom ennek értelmezését.

Téli nap Creative Commons License 2019.10.30 0 0 720

 Na majd a geri akarom mondani, hogy a Krisztian megoldja. Pár év és nem lesz probléma hiszen a lakhatás alapjog !!

Előzmény: Norbel (716)
Replay Creative Commons License 2019.10.29 0 0 719

Ha ilyen jól értesült vagy, akkor meg tudnád mondani, hogy a Four Generations Property Magyarországon pontosan milyen

szervezeti formában vagy milyen cégnév alatt működik?

Four Generations Property névvel magyar cégadatbázisban nincs találat.Valamelyik oldalukon elérhető egy pénzkezelési szabályzat, ott is csak a Four Generations Property van feltüntetve, nincs oda írva, hogy ZRT, Nyrt, Kft stb., nincs adószám. 

Tehát aki ezzel a céggel szerződik Magyarországon, pontosan kivel köt szerződést?

Előzmény: Gabriella Dicz (718)
Gabriella Dicz Creative Commons License 2019.10.29 0 0 718

Sziasztok! Én szerződött partnere vagyok a Four Generations Property-nek, amit a LeCousin ír az egyszerűen hazugság. A cég 2012 óta működik én magam is vittem már oda ügyfeleket (befektetőek), a "portán" ki van rakva a cégtábla, ahogy az emeleti recepción is kint van cég neve és a logója is. Nyilván van módja annak hogy lenyomozzák a LeIzé nevű urat vagy hölgyet, és amennyiben nem hagy fel a hazugságaival a a cég jogi képviselője megteszi a szükséges lépéseket.

Előzmény: LeCousin (714)
Varek1 Creative Commons License 2019.10.21 -1 0 717

 Az új időkben Bp. -en mindenkinek lesz lakása.

 

 

 Ügyes csel és a máséban lakhatunk akár évekig !!

Norbel Creative Commons License 2019.10.21 0 0 716

Karácsony Gergely:

„A lakhatást alapjognak tekintjük, a városnak mindent meg kell tennie a mindenki számára elérhető, megfizethető lakhatás érdekében. Fellépünk az elhelyezés nélküli kilakoltatások ellen.” – szerepelt a kampányban meghirdetett Budapest Alkotmányban.

Sokszor láttuk, hogy a Fidesz által vezetett önkormányzatok gyakran igazságtalanul és indokolatlanul, esetenként jogszerűtlenül tettek embereket utcára. Erre tekintettel intézkedtem az összes Fővárosi Önkormányzat által kezdeményezett kilakoltatási eljárás felfüggesztéséről és felülvizsgálatáról.

Ez volt az első lépés. A feladatunk a következő években az lesz, hogy a kerületi önkormányzatokkal közösen kialakítsunk egy olyan védőhálót, amely végre eleget tesz annak az erkölcsi alapvetésnek, hogy egy tisztességes városban nem hagyjuk egymást hajléktalanná válni."

 

Kérdés, hogy mit fognak kitalálni a különféle "Property" ingatlanos cégek, hogy lenyúlják az embereket.

Justin83 Creative Commons License 2019.10.21 0 0 715

Hello!Jelentkeztem a Four Generations Property álláshirdetésére, és a Westend Business Centerbe kellene mennem interjúra. Felhívtam a Business Centert, tudnak róla, hogy ez a cég ott van. Bővebben meg tudnád írni, hogy hogyan kerültél velük kapcsolatba, és mi volt  a gyanús? Köszi!

Előzmény: LeCousin (714)
LeCousin Creative Commons License 2019.10.14 0 0 714

Sziasztok, a minap én is belefutottam egy ilyen történetbe! Nagyon meggyőzőek, de utána néztem és nincs semmi háttér mögöttük. Állítólag cseh központú a cég, de a cseh ügyvéd ismerőseim semmit nem találtak róluk, az irodaházban a portán azt sem tudták, milyen cégről van szó, valszeg csak egy ideiglenes irodát bérelnek, szóval vigyázzatok velük. FOUR GENERATIONS PROPERTY néven hirdetik magukat. 

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2019.10.01 0 0 713

Amúgy kevés pénzzel jó lakáshoz jutni  ritkán lehet.

 Vannak kivételek is. Pl.  csalással, csellel néha lehet, de ezeknek majd mindig büntető jogi következményei lesznek.

 

 

 Van egy ismerősöm.   totál áldozatul esett a maga balgaságának.

 Volt egy  Bpesttől 40 km -re lévő jó állapotú ingatlanja. Olyan nyaralónak használta, majd úgy döntött eladja.

 igen ám, de a jelentkezők 30 % -kal kevesebbet ígértek volna. 15 milla helyett csak 10 millát.

 3 - 4 eset után Józsi elvesztette a türelmét - főleg azt, hogy az érdeklődők lehúzták a házat. Mondtak ezt azt csak nem dícsérték.

 Végül jött a megmentő. Neki jó a ház szépeket mondott róla, addig addig sertepetél Józsi körül amig   megcsinálták az adásvételit, Józsi aláírta, hogy felvette a pénzt, de az csak egy igérvény volt, hogy majd a Csokkal megoldja a vevő. Ennek idestova 3 éve, Józsi meg vár a pénzére, de hát aláírta , hogy átvette.

 Jelenleg a volt háza garázsában lakik.

 Annak adta a házát aki semmi rosszat nem mondott arról. Belement a csapdába.

 Tág családomban egy másik ilyen/hasonló eset is előfordult.

 Egy vénlány   egész életében - úgy 30 évig építgette a házát, majd kezdett kiöregedni belőle. A sok kérő közül végül egy olyannak adta el a házát, aki rosszat nem mondott róla. Eladta titokban bagóért és a testvérei nyakán maradt vénségére. Mindig mondogatta, hogy jó kezekben van az ingatlanja.

 Az ügyesek kihasználják ezt a lélektani kötődést .

 Az eladandó  ingatlan nem eladandó leány, nem kell azzal törődni, hogy  majd a jövőben hogyan bánnak vele. Fizetni kell. Lehetőleg azonnal.

 

 

 Más a bérlet. Ott ha egy érdeklődő kifogásokat próbál keresni  legtöbbször nem lesz bérlő.

 Kérdezni persze lehet, kell is, de más taktikával.

a tömeg az tömeg Creative Commons License 2019.10.01 0 0 712

Érdekes írás, de nem minden igaz belőle.

  "hogy amikor a telefonszámot felhívjuk, akkor gyakorlatilag minden esetben ingatlanközvetítő jelentkezik be, és közli, hogy a hirdetés már nem aktuális, az ingatlan régen elkelt"

 

 

 Akkor hívni kell egy másikat !!

 Amúgy ingatlan közvetítő nélkül is lehet értékesíteni.

 Természetesen munkával és költséggel jár.

 Költség pl. a molinó, de ki lehet hozni pár ezerből. ma már van mobil,  bárki bármikor elérhető.

 Persze  100 - 200 km-re nem gazdaságos  az eladandó ingatlantól lenni, de 20 km -en belül megoldható.

 Tehát hirdetni több felületen, majd mikor van érdeklődő annak a pontos címet megadni.

 Az először kívülről felméri a házat, a környéket. ha komoly felhívja az eladót. Az eladó természetesen nem a címre hívja hanem magához és aztán együtt mennek a mustrára.

 ha direktbe a házhoz rendeli előfordulhat, hogy potyára megy oda. mármint az eladó.

 Az ingatlan közvetítők egyik trükkje , hogy eleve nem adják mega címet, de ezzel csak maguknak csinálnak plusz munkát.

 volt olyan ,hogy pl. a kapunál derült ki - lift nincs. nos én simán elküldtem a szegény ingatlanos a melegebb égtájra.

 A hazug ingatlanost egyébként bátran lehet szembesíteni azzal ha hazudik.

 

 Na most találkoztam olyannal is, hogy  az eladandó lakásban benne lakott a tulaj. Kérdeztem a mustrán, hogy miért ennyire mafla, hogy ingatlanosra bízza az eladást  ?

 Szegény csak hümmögött !!

 persze ha valaki kényelmes , nem válla semmi kockázatot, akkor bízzon megingatlan közvetíttőt.

Sok pénzébe fog kerülni !!

Előzmény: Afrikaans8 (711)
Afrikaans8 Creative Commons License 2019.09.30 0 0 711
https://gazz.blog.hu/2019/09/30/hogyan_hackeltek_meg_az_ingatlankozvetitok_az_ingatlanpiacot
vikica81 Creative Commons License 2019.09.22 0 0 703

Szia kispam!

 

Érdeklődnék belementél-e mert én is voltam, és vacilálok. Vagy esetleg tudtál-e meg valamit róluk.

 

üdv : Viki

Előzmény: kispam (690)
Zöldár Creative Commons License 2019.09.04 0 0 708

A második linkben van egy olyan mondat, hogy :

 

 Érdemes előre ellenőrizni a tulajdoni lapot ahhoz, hogy megtudjuk, van-e bármilyen teher az ingatlanon. Ha igen, akkor n..... "

 Nos ezt azért az ingatlanosnak is tudnia kell és meg kell mondani elsőre.

 Mert pl. ha  nem mondja meg, akkor kijár neki egy bokán rúgás pl. tanúk jelenléte nélkül. Sőt ilyenkor a vevőnek lehet tanúja, mert másodmagával megy a mustrára és a szegény ingatlanos a bokán rúgáson kívül esetleg olyan váddal is szembesülhet, hogy ő volt az agresszor.

 Szóval ingatlanosok  csak a tiszta igazat, nem kell simlisnek lenni.

Előzmény: Replay (706)
Zöldár Creative Commons License 2019.09.04 0 0 707

 Olvasom olvasom ezt a vételi ajánlatot.

 Hát itt is a naiv vevő megvezetéséről van szó.

 Azért nem teljesen igaz hogy sorban állnak a vevők. Bizonyos helyeken igen, de ez az elenyésző kisebbség.

 Anno a körúton vettem lakást, vételi ajánlatot mégsem tettem.

 Természetesen ehhez  mindig kell rendelkezésre álló pénz, mert ha az nincs akkor csak álom a lakás.

Előzmény: Replay (706)
Replay Creative Commons License 2019.09.04 0 0 706

Ezekben az írásokban elég részletesen el van magyarázva ez az egész (a buktatókkal együtt), érdemes átolvasnod:

http://www.bacskougyved.hu/ingatlan-adasveteli-veteli-ajanlat/

https://www.origo.hu/jog/20170327-das-jogszerviz-meggondolatlan-veteli-ajanlat-ingatlanra.html

Előzmény: buma50 (705)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!