Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.20 0 0 305
Olvastál a két muhamedröl akiket Stockholmban kaptak el egy norvégiai gyilkosság vádjával. Ök is szegény szerencsétlen menedéket keresök voltak. 83 éves volta mami.
A kedvenc lapodban láttam.
Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.20 0 0 304
Probáltam még akkor amikor dohányoztam. Borzalmas ize van,mindegy,hogy mivel van izesitve. Csipös és büdös. Föleg a sportolok használják,mert azt mondják nem viszi le a kondiciojukat. A fiatalok körében nagyon népszerü.
AZ igazi snus az nincs filterben. Kis kerek dobozban árulják, Kicsipnek egy darabot belöle, összenyomogatják akkorára mont egy kecskebogyo, és egy nagyon jellegzetes mozdulattal beteszik az ajak és a foginy közé eléggé fölülre. A nikotin meg a többi lassan kioldodik,és lenyelik a nyállal együtt. Kb 15 perc mulva kiköpik.
Előzmény: e_dora (302)
Oszi Creative Commons License 2003.06.20 0 0 303
Sima dohány, nyilván valahogy máshogy kezelve, mint amit égetésre szánnak. A filter nélküli az kifejezetten nedves is, a filterest nem tudom.
Talán még valami zamatanyagot is belevisznek? De alapvetöen csak dohány.

Gondolom, olyan lehet a hatása, mintha cigiben szívnád el.
Próbáltam, elvörösödtem, szédültem, pozitiv hatás 0.
De nem is dohányzom, úgyhogy nincsenek meg az "alapjaim".

Előzmény: e_dora (302)
e_dora Creative Commons License 2003.06.20 0 0 302
és mire jo? mitol mas? sima dohany? probaltatok?
Előzmény: Törölt nick (300)
Engill Creative Commons License 2003.06.20 0 0 301
az jo midsommar-nak is.ha mar akkora unnep :))
Előzmény: Törölt nick (298)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.20 0 0 300
ŕllati büdös szaga van,és sokszor a földre,padlora stb. köpik. Az biztos,ha nem kapnakak a snusre korrekciot nem lépnek be az EU ba. Igy is 1% on mult a dolog.
Előzmény: Oszi (299)
Oszi Creative Commons License 2003.06.20 0 0 299
Ez a snus.
Nem a szájukra, hanem a szájukba teszik, az ínyük és az ajkuk közé.
Az igazi persze az, ha nem zacskócskában van, hanem csak úgy magában a dohány.

Svédország EU-csatlakozása kapcsán fontos kérdés volt, ugyanis egyáltalán nem EU-komform ennak a vacaknak az árusítása - a svédek azonban akkor inkább kinn maradtak volna, ha meg kellett volna válniuk a snustöl.

Végül Svédország engedélyt kapott rá, hogy továbbra is forgalmazhatja a saját területén.

A híradóban tegnap este mutatták, hogy a Kongóban békefenntartó svéd katonák is jól el vannak látva snusszel.

Előzmény: e_dora (296)
Iranon Creative Commons License 2003.06.19 0 0 297
Ismerem Gustafsson kisasszonyt, nem azzal van a problema. Csak ez a "lojaras" akar egy huszadrangu bulvarlap vezercikke "legnagyobb durranasa" kaliberu dolognak tunik.
Majd utananezek.
Előzmény: Törölt nick (286)
e_dora Creative Commons License 2003.06.19 0 0 296
hallottam valami olyasmirol, hogy ilyen teafilter szerü zacsiban dohányt a szájukra tesznek.. ez hogy müködik, mirol van szo?
Lokator Creative Commons License 2003.06.19 0 0 295
Megláttam a topikcímet és eszembe jutott a középiskolai földrajz "tanár"-om.
Azért idézôjeles tanár, mert az igazgató tartotta, (aki mellesleg anno jó pártmukáért lett igazgató) és imho semmivel nem tudott többet földrajzból, mint egy nyolcadikos gyerek. Mindegy ô tanította, kicsit röhögtünk, de ha ez van ezt kell szeretni.
és amiért ontopik (de legalábbis válasz a topikcímre): mániája volt Svédország. Svédországban minden volt és minden Svédországban volt. Tökmindegy, hogy banán- vagy szôlôtermesztés vagy _bármilyen_ nyersanyag, ipar, Svédország mindig egy biztos válasz volt.
Azóta is jót mulatok, ha néha eszembe jut. :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 294
Belegondoltál már abba, hogyha az összes nyomorgo gterekkel rendelkezö család idejöhetne az egész világbol mi lenne. Te hányat fogadnál be életfogytiglani koszt kvártélyra.
Láttam én is a riportot egy boszniai kislányrol volt szo,és komolynak látszott a dolog. A legtöbb esetben amikor már a kiutasitás elött áll egy család a gyerekeket veszik elö,mint utolso argumentet. A következö az öngyilkossággal valo fenyegetés.
Lehet adományokat küldeni különbözö szervezeteknek,vagy fadderbarn is van böven.
Menj el psyk rendelésre,ha egyáltalán kapsz idöt. Megfogod látni tele van mohameddel a váro,akik oda járnak rendszeres kezelésre mert addig amig nem "gyogyultak" nem tudják kitenni öket. A psyk dolgot nem azért mondom mert ugy gondolom,hogy szükséged van rá,csak akkor látod,hogy mikor kapsz idöt.
Előzmény: Törölt nick (292)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 293
"Mamman slog sin dotter blind "

Ez nem vakká verést jelent,hanem azt,hogy az "anya" vakon verte a lányát. Magyarul ütötte ahol érte. Persze ez semmit nem von le az anya hülyeségéböl.

Előzmény: Törölt nick (291)
krapek2 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 289
szeretem a svéd filmeket hehe.......
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.09 0 0 285
Itt esetleg találsz valamit.

http://www.garbosallskapet.h.se/

Előzmény: Iranon (284)
Iranon Creative Commons License 2003.06.08 0 0 284
" Greta Gustafsson (Garbo) történet irója irja: "A szinpadon tökéletes volt mint nö és kivánatos mint egy szirén, viszont amikor lejött a szinpadról úgy járt mint egy ló."

Tudnal adni egy pontos nevet, es konyvcimet?

Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.19 0 0 282
Igen a Volvot tartsd meg. Ha a Saab beszarik lesz mivel hazahuzni. Sikos uton ajánlatos 4 zsák cementet a Volvo hátuljába berakni.
Előzmény: Törölt nick (281)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.19 0 0 280
"Ez az autó olyan egyszerű, mint a faék"

Most autodoktor,vagy favágo aki ezt irta?

"Innen meg most kene lecsapni a kiszaradt sved piacra, hadd lassanak valami jo tintat is :))"

Már késö a baltiak már lecsaptak az embertelen szar szeszeikkel. Hullanak is az alkoholisták,mert erre azok a fö vevök. Esetleg a tablettás-kannást meglehetne probálni,ugyanis kezdenek a svédek áttérni a borivásra.
Ha egy jo szint betudnátok keverni az lehet hogy menne.

Előzmény: BlackStar (279)
BlackStar Creative Commons License 2003.05.18 0 0 279
Nem rossz kocsik a Saabok, de látszika formáján es a komplikáltságán,hogy repülögép gyár csinálja öket.
Komplikalt? Szerintem nem.
- Meg Popovics Laci (SAAB guru) szerint se:
(http://totalcar.hu/szerelem/povila/)
ahol még nem is csináltak Saabot. És bár nem túl bonyolult autó, de vannak apró trükkjei
- Meg Dergez Attila (Autodoktor) szerint se:
SAAB 900 i GLE automata, 8 v (..)
Ez az autó olyan egyszerű, mint a faék.

(http://totalcar.hu/autodoktor/20001019/)
Na jo, azert nyilvan nem ket kobalta vegzi a gyujtast, de hat akkor is. Nem komplikalt gepek ezek... (A 9-5, meg a 9-3, nos azokat nevezhetjuk komplikaltnak, de azokat meg mar egyertelmuen nem a repulogyar csinalta, ugyanis az mar uszkve 1986 ota nem igy van, onnantol dataljuk a GM befolyas kezdetet (es a kommerszedes kezdetet, ez asszem 1999 januarjaban tetozott, amikor az Investor ABtol megvette az osszes maradek SAAB reszvenyt is a GM. A "propelleres hutomaszk" meg egy olyan klise az autos ujsagirasban, amit nem ert senki, de mindenki leir :)) A 99-es, es az elso 900-asok hutomaszkja ota egyikre sem igaz ez. A muszerfal repulosegessege meg egy extravagans dizajn elem, aminek a letjogosultsagat bizonyitja, hogy mar rengetegen 'nyuljak'...)

A max behozhato piát ha mind behozod januártol tenyleg nem birja el személy auto. Végre, ezt vártam 35 éve.
Innen meg most kene lecsapni a kiszaradt sved piacra, hadd lassanak valami jo tintat is :))

Előzmény: Törölt nick (278)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.12 0 0 278
Nem rossz kocsik a Saabok, de látszika formáján es a komplikáltságán,hogy repülögép gyár csinálja öket.
A max behozhato piát ha mind behozod januártol tenyleg nem birja el személy auto. Végre, ezt vártam 35 éve.
Előzmény: BlackStar (277)
BlackStar Creative Commons License 2003.05.12 0 0 277
mert két személy ital adaga már tulságosan megterhelné a SAABot.
Eljenek a SAABok!
Egyebkent meg dehogy terhelne :))
Előzmény: Uumo (230)
BlackStar Creative Commons License 2003.05.12 0 0 276
A sson valakinek a gyermekét jelenti és az a valaki 100% férfi ugyanis csak férfi nevekböl vannak a svéd család nevek kiképezve.
Mennyivel demokratikusabb az izlandi, ahol a noi vezeteknevek -son helyett -dottirra vegzodnek
(Ugye jol sejtem, hogy az izlandi Althingi volt a vilag elso parlamentje? - gondolom ezeket az antik izehozekat nem szamitjuk annak, vagy igen?)
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2003.04.02 0 0 274
Láttam a papát is anno, az lehet, hogy náci, mindenesetre a lányában sok német vér nincs. Lehet,hogy sokat járt a fater titkos pártgyülésekre, közben meg a frau valamelyik szolgáloval mulatta az idöt.
Előzmény: Törölt nick (272)
El Gapo Creative Commons License 2003.04.02 0 0 273
Ma kiderül, fociban mennyire jók.
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.29 0 0 271
Pedig sok svéd vér nincs sem a királynöben, de a királyunkban sem.
Előzmény: Törölt nick (270)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.25 0 0 269
A svédek nagy többsége támogatja a monarchiát. Amit néhány képviselö mond néha a parlamentben a királyság ellen, azt szépen meghallgatják és kész. Ma komolyan senki sem foglalkozik a királyság megszüntetésével.
Inkább egy király reprezentáljon egy országot, mint valami politikus, aki az egyik nap még "valaki", másnap meg mehet vissza vállalkozonak, harmadnap meg azt sem tudják ki volt egy héttel azelött.
Előzmény: El Gapo (268)
El Gapo Creative Commons License 2003.03.25 0 0 268
"A királyság intézménye szvsz elégge vicces így a XXI.sz. elején. Nem értem miért tartja el őket a nép."

És szerinted jobb volt nekünk Árpi bácsi?
Vagy most a durvafogú Mádl Ferenc?

Egyébként pedig Európában a monarchiák a legstabilabb demokráciák.
Emellett nem biztos, hogy sokba kerül az adófizetőknek.
A brit uralkodócsalád pl iszonyú nagy bevételt jelent az idegenforgalomnak.

Előzmény: calendil (223)
wilhunting Creative Commons License 2003.03.25 0 0 267
habar csak egy hus-ver sved novel talalkoztam
de O ott volt a szeren:)))
Előzmény: Törölt nick (266)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.25 0 0 266
čn mindent értek.
Előzmény: wilhunting (265)
wilhunting Creative Commons License 2003.03.25 0 0 265
a sved nok szep magasak es jo nagy szivuk van(2)
ha ertitek mire gondolok
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.25 0 0 264
Hát rettenetes egy nöszemély. Ráadásul hadügyminiszter. Ha jol emlékszem a finneknél is volt egy nö ezen a poszton.
Előzmény: Törölt nick (263)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!