Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 93
Az biztos, hogy ahány gép, annyiféle beállítás, és akinek nem szakmája vagy érdeklődési területe a számítástechnika (lásd pl. Huse ángyót), az az ilyen "csodák" előtt értetlenül áll.
Beérném én az IE-vel is, csak hát ezzel a Chrome-mal az Index (meg általában a többi oldal is) csábítóan gyors, a többivel meg lassú, mint a csiga.
Előzmény: rumci (92)
rumci Creative Commons License 2009.03.22 0 0 92
Nekem a SeaMonkey itthon nem jeleníti meg azokat a képeket, ugyanaz a SeaMonkey a munkahelyemen igen. Szóval nekem is rejtélyes. (És nem akarok itthon mindent újratelepíteni csak ezért, olyan jól belaktam már.)
Előzmény: Törölt nick (91)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 91
Tegnapelőtt töltöttem le — gondolom, ez csak elég új...
De nem tudom, mit kellene átállítanom, hogy megjelenítse azokat a képeket.
Előzmény: sexy fiú (90)
sexy fiú Creative Commons License 2009.03.22 0 0 90
"nem nagyítja ki az indexfórumos hsz-okba szúrt képeket"

nekm kinagyittya.
bár én letöltöttem a uj krómot lehet csak azóta
Előzmény: Törölt nick (89)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 89
Gyors, mint a veszedelem, viszont cingárak a betűk és nem nagyítja ki az indexfórumos hsz-okba szúrt képeket. Ez utóbbit nagyon fájlalom. Tudtok rá esetleg valami gyógyírt?

Ami a felhasználási feltételeket illeti: hogy is van ez? Akkor a gúgli mindenbe belenéz, ami rajta keresztül fut?! Gmail, gúglidocs stb?
atti414 Creative Commons License 2009.02.17 0 0 88

Sziasztok!

 

Én azt tapasztaltam, hogy mobilinternet esetén a tárcsázást nem indítja el. Bármi program, ami tárcsáz (pl. Skype) elindítandó, majd utána már megy a Chrome. Vagy csak valami beállítás nem OK nálam? Ha valaki tud segítsen. Előre is köszi.

_Csingi Creative Commons License 2008.11.04 0 0 87
Az enyém egyik pillanatról a másikra elfelejtett magyarul.
sexy fiú Creative Commons License 2008.11.02 0 0 86
pl a Tökéletes katona c.filmet is?
Előzmény: vlevi (85)
vlevi Creative Commons License 2008.11.02 0 0 85
Mindent :)
Előzmény: sexy fiú (84)
sexy fiú Creative Commons License 2008.11.02 0 0 84
de mit lehet onnan letölteni?
Előzmény: vlevi (83)
vlevi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 83
Én nemigazán használom a chromot, mert levelezőnek felraktam az operát, és így azzal internetezek is. De most, inkognitó módban rapidsharről töltök :)

Előzmény: Lizy90 (80)
vlevi Creative Commons License 2008.10.27 0 0 82
Rájöttem, mire jó az inkognitó mód. Rapidshare-t szivatni.
Már a negyedik 200 megás filet töltöm le, és még nem szólt be :)

sexy fiú Creative Commons License 2008.10.26 0 0 81
hümmm ez elég szarul hangzik :/
Előzmény: polycrypt (79)
Lizy90 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 80
Sziasztok!

Én is Chrome-ot használom, nekem nagyon bevált! Sokkal gyorsabb, mint a Firefox és az Explorer, habár abban egyet kell értenem az előttem hozzászólóval, hogy a tanusítványokkal gondjai vannak, sajnos. Nekem pl. még az egyetem weblapját sem találja biztonságosnak, viszont szerintem ennyi "hiba" még belefér! :-)

Ettől függetlenül én teljesen elégedett vagyok vele! :-))
polycrypt Creative Commons License 2008.10.20 0 0 79
Miután feltelepítettem a chrome-t, azóta a firefox nem tudta lejátszani a flash-videókat. akárhányszor telepítettem az Adobe flash plugint, csak a chrome eltávolítása után működött normálisan ...
r.tonyo Creative Commons License 2008.10.13 0 0 78
Üdv

nekem tetszik a chrome, elsősorban otthoni használatra alkalmas, mert a tanusítványokkal még mindig gondjai vannak

AMi gondom van: olyan weboldalt, ahol vagy videók vannak beágyazva (youtube, indavideo stb.), vagy pdf, van azt nagyon nehezen tudja megnyitni, vagy sehogy, a videolejátszás pedig lehetetlen. Olyan mintha lefagyna, de a feladatkezelőben nem ezt látni.

ez az én hibám, vagy a chrome hibája?
Köszi


vlevi Creative Commons License 2008.10.08 0 0 77
Bennt a cégnél a rendszergarázdánk képtelen volt telepíteni a krómot, merthát hiába volt meg a proxy jelszó, az okos króm nem kérte. Csak állt ott negyedóráig, aztán lelőttük.
Kérdezg meg a google-t, van-e olyan installjuk, ami nem a netről akar letölteni mindent, hanem egy olyan egybe 10megás setup.exe
Előzmény: bmwmaster (76)
bmwmaster Creative Commons License 2008.10.08 0 0 76
Üdv!
Én nem tudom telepíteni, a licensz szerződés elfogadása után leáll. Elmondom nálunk mi van: belső hálózat, 1 csatlakozási ponton keresztül érem el az internetet felhasználónévvel és jelszóval. Hiába csatlakozok a netre előtte mondjuk Operával vagy IE7-el, élő net kapcsi van, azt írja ki a telepítő, hogy csatlakozzak a netre. Úgyhogy én nem tudok mégcsak a kinézetéről se véleményt írni. Egyébként erre a problémára vki vmi megoldást tud adni?
vlevi Creative Commons License 2008.09.16 0 0 75
Le hát. Csak elég sok helyre odaszarik.
Először a registryben a HKCU/Microsoft/Windows/Currentversion/run alól kell kiirtani
Utána ugyanezt, csak HKLM, ha ott van.
Aztán van egy Google update service az eszközkezelőben is.
Végül pedig az ütemezett feladatokat is meg kell nézni, mert nekem ott is volt egy, hogy rohadna meg.
Előzmény: efemm (74)
efemm Creative Commons License 2008.09.15 0 0 74
Nálam állandóan fut egy "GoogleUpdate.exe", akkor is, amikor a Chrome nincs elindítva. Pedig nem telepítettem taskbar-okat vagy hasonlót. Le lehet ezt lőni?
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.15 0 0 73
Nálam frankón müxik, de mióta párszor beléptem róla a freemail-re, hirtelen teli vagyok spam-el.. érdekes
troppauer Creative Commons License 2008.09.11 0 0 72
..:) én lefogadtam, hogy megvádolnak a fotosoppal:)

De a firefox letöltésvezérlője is tudja pl. azt mondani, hogy "ki tudja mennyi van hátra" vagy ilyesmi
Előzmény: Szorgos (70)
Szorgos Creative Commons License 2008.09.11 0 0 70
Mikor uninstalálltam akkor meg megkérdezte, hogy "valami rosszat mondtunk?"
Édes volt. :)
Előzmény: troppauer (69)
troppauer Creative Commons License 2008.09.10 0 0 69
oppá

Szorgos Creative Commons License 2008.09.10 0 0 68
Sziasztok!

Én nem találok olyat rajta, hogy hivatkozás vagy oldal küldése. Valakinek ez működik?

És viszont találtam egy ilyet
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 67

Többen említik a reklámszűrés hiányát, minha azt csak böngészővel lehetne megoldani. Ezzel szemben én évek óta használom a Proxomitron webfiltert, ami az IE-t is kordában tartja, a Chrome-ot pont ugyanúgy.

 

A sokak által köpködött IE saját igényeimnek teljesen megfelelt eddig, az egyszerű Proxomitronnal kiegészítve. Működésének lényege, hogy proxyként fut a sajátgépen, vagyis a böngészőben be kell állítani: localhost:8080.

 

A zöld takonyként ismert reklámot is valószínűleg el tudná tüntetni, de az ellen a hosts fájlt szoktam használni (ahogy a 32. hozzászólásban leírták).

 

IE-hez használom még a szintén jól bevált Roboform beépülőt, a Chrome-ot egyelőre nem támogatja, gondolom majd később megoldják.

Törölt nick Creative Commons License 2008.09.10 0 0 66
Windowsban CTRL+F5
Előzmény: Törölt nick (65)
Demokrapia Creative Commons License 2008.09.05 0 0 64
A Chromet is kipróbáltam. Még nincs határozott véleményem.
Előzmény: Demokrapia (63)
Demokrapia Creative Commons License 2008.09.05 0 0 63
Explorert már évek óta nem használom, kivéve ha idegen számítógépen vagyok és nincs más.
Használom a Firefoxot és néha a Safarit is, de a kedvencem határozottan az Opera. Linuxban majdnem 100 százalékosan. De Windowsban is sokat használom.
Előzmény: crash__override (52)
Törölt nick Creative Commons License 2008.09.05 0 0 62

Kipróbáltam... két hiba jött elő.

 

1. rendszergazdai fiók alatt telepítettem, de nem jelent meg a gép többi felhasználójának start menüjében

 

2. A gépemen van JAVA és Flash is telepítve. Amikor a korlátozott felhasználói fiók alatt is telepítettem (külön-külön), se a JAVA, se a Flash tartalmak nem jelennek meg. Hol lehet ebben ezeket engedélyezni?

(A hivatalos help nem sokat segített... ebben az áll, hogy először kattintsunk a Chrome menüre. Az volt van?)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!