Keresés

Részletes keresés

mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78065
Endzsi!
Szerintem Szűcs és Wiegandt dolgozik inkább együtt, bármelyiket választhatod és ha nem jön be még mindig mehetsz máshoz...
Szerintem mindenki döntse el saját tapasztalat alapján!
Vagy leírod a neveket egy papírra és kihúzol egyet :)))
nyugi, szakembernek mind szakember és te is megtalálod azt, aki a legszimpibb! De csodákat valóban ne várj!!!!
Szerintem, ha látják, hogy türelmes és kedves vagy, akkor ők is azok!
Én mindig mosolyogva megyek és mosolygok 4-5 óra várakozás után is. Csak és kizárólag a bébimre gondolok és a többi nem tűnik lényegesnek.
Te is sok ember között dolgozol, tudod, ha kitartóan mosolyogsz, egyszer csak visszamosolyognak rád!!!! :))))))
Előzmény: Endzsi93 (78063)
montika01 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78064

Szia Cettia!

De jó, hogy ezt mondod, már annyira izgulok. Te is itt laksz vagy messzebbről jársz Pécsre? Te hol tartasz?

Előzmény: cettia (78060)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78063
NA AKKOR ÉN KIHEZ MENJEK????????????
Mostmár teljesen tanácstalan vagyok! Brü-hü-hü!
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78062
Helga!
Nyugodj meg, Szűcs kedves és jó doki!!!Ha bármi kérdés van benned, azt tedd fel neki, mert válaszolni fog!!!Igazából a mostani leterheltség az összes dokin látszik :( sőt, néha a nővéreken is, bár ők még mindig nagyon kedvesek.
Szóval kitartás, tudom, nehéz pozitívnak lenni ilyen helyzetben, de muszáj!!!
És ha Szűcs mégsem válik be, átmehetsz máshoz.

:))))
Előzmény: helga78 (78061)
helga78 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78061

Szia Endzsi!

Fogalmam sincs hogy mikor lesz a leszívás, tényleg semmit nem beszélt velem. Még abban bízom hogy a hisztero után szakít rám néhány percet, és elmondja a továbbiakat. Egyébként biztos úgy van ahogy mondjátok, és elég leterhelt, de remélem azért legközelebb jobb hangulatban lesz.

Előzmény: Endzsi93 (78040)
cettia Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78060
Szia Montika!

Üdv köztünk a topikon. Én is hozzá járok, nagyon jó és alapos dokinak tartom, a legjobb kezekbe kerültél.
Az első alkalommal megbeszélitek, hogy milyen vizsgálatokra kell mennetek (számítsatok rá, hogy sok helyre), megpróbálja kideríteni, hogy eddig miért nem lett babátok.
Előzmény: montika01 (78059)
montika01 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78059

Sziasztok!

Itt még új vagyok, de már régóta szeretnénk babát. Ma kaptam időpontot az 1. konzultációra (május 5.), Pécsre fogok járni a Mánfai doktorhoz. Valaki tud róla  valamit??? Mi lesz az 1. alkalommal? Sziasztok, Montika

mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78057
jajj, de jó, akkor talizunk!!!!
én is kb. f9-9re leszek ott, mert fölösleges korán menni, így is sokan vannak...
Előzmény: szerike (78056)
szerike Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78056
megyek:) 9-10körül
Előzmény: mégleány (78055)
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78055
szia szerike!
én nemtom mit érzek, de tegnap elég sírós hangulatban voltam...
most már jobban vagy?
holnap megyek a BMC-be, jön valaki?????
Előzmény: szerike (78054)
szerike Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78054
Sziasztok!
nekem a Szücs doki a gyermekem 2.apja:):):) ugyhogy én rosszat nem tudok rá mondani,de szerintem ez nagyon ember függö nem mindenkinek lehet szimpi.
Én a W al voltam igy nála kezdtem és nem jött be.
Azon kívül az összes beteget rádobják,ha valaki nincs bent,és még saját rendelöje sincs ami azért felháborító,szóval én istenként nézek rá!
Remélem ti is megtaláljátok a megfelelö dokit akiben maximálisan megbíztok!!!!

tegnap a fronttol a halálomon voltam,de ma már sokkal jobb,ti is megérzitek?
Előzmény: Móka70 (78041)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78053
Ez a terror háza! :(((((((
Néha belopódzom és gyorsan elolvasom,hogy kivel mi történt.
A kis drágám rühelli az msn-t,mert lassítja gépet.
Akkor valószínűleg csütörtökön már meglesz a beülti.Jujjjjj,de izgulok.Még most kezdted és máris hogy eltelt! :))
Előzmény: mégleány (78052)
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78052
Endzsi!!!
Mostanság nem vagy msn közelben. Lépjél a fiúk nyakára :)
Holnap megyek vissza vérv+uhra és remélhetőleg megmondják, mikor lesza punkció...
sacc/kb. hétfő...
jó sokáig leszek én is táppénzen :(((
Előzmény: Endzsi93 (78051)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78051
Ha ezeket megcsináltatod írjál már róluk légyszi!Leginkább a genetika érdekelne.A laparon már túl vagyok,a többiből meg kiokosítottak itt a lányok.Sok sikert és kitartást!!!
Előzmény: Enikőaliz (78050)
Enikőaliz Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78050
Az isten szólna ki belőled!bár úgy lenne,most fogunk elindulni vizsgálatokra genetika,lapar,endokrin,ir,kivizsgáltatjuk magunkat mert ez a 3dik lombik volt.nagyon bízok benne hogy minden jó lessz és sikerülni fog.
Előzmény: kinga71 (78049)
kinga71 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78049
Igen azt. Hogy vígasztaljalak, nekem anno azt mondta  az én biokémiai terhességem utána  biológus, hogy ő ennek nagyon örül, mert a tapasztalatuk az, hogy a következő transzfer ilyenkor sikerülni szokott. És tényleg igaza volt:)
Előzmény: Enikőaliz (78047)
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78048
Nem akarok butaságot írni, de én úgy tudom azt jelenti, hogy a szervezeted érzékelte az embriót, így elkezdte a hcg-t termelini, de mivel nem történt beágyazódás, a hcg szint visszacsökken...
Előzmény: Enikőaliz (78047)
Enikőaliz Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78047
Ha biokémiai terhesség akkor az nem tapadt meg csak elindult valami?de akkor mi?
kinga71 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78046

Szia Enikőalíz,

 

biokémiai terhességnek hívják.

Előzmény: Enikőaliz (78044)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78045
Ezt sajna nem tudom.Amikor én voltam vérvételen egy csajnak 35 körül volt és nem merte rá mondani a doki,hogy tutira terhes.
Előzmény: Enikőaliz (78044)
Enikőaliz Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78044
Sziasztok!!szerintetek ha a beültitől a 14-dik napon a hcg szintem 6volt azt olvastam hogy ez nem biológiai terhesség mert állítólag 20alatt nincs megtapadás.Akkor nekem ez mi volt?
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78043
Móka!
Nekem is szimpi a doki, de hétfőn, amikor voltam, a recepción lévő mappája úgy tele volt, hogy nem lehetett lehajtani!!!!!Hilda alig bírta el :(
és szerintem le van most terhelve :( de valóban nem könnyű, ha más melójába kell belemásznia...láttam is az arcán...
sajnos egyre többen vagyunk :(
mi januárban a tízezer-ötszázxedikek voltunk, de már van 11000-dik is!!!!!!!!!!
szerintem ez a tragikus
Előzmény: Móka70 (78041)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78042
Móka!
Én nagyon örülök,hogy megírtad a személyes tapasztalataidat.Persze a Helgáét sem vonom kétségbe.Mindenkinek nem lehet szimpatikus minden ember.Azért írtam én is (emlékezve több pozitív hozzászólásra),hogy lehet csak nagyon rossz napja volt.Z-t is többen istenítik,sőt "babagyárosnak" hívják.Nekem nem jött be.Velem minősíthetetlenül viselkedett.Ami lehet,hogy erősebb idegzetű hölgyeket egyáltalán nem érintett volna ilyen érzékenyen.Mindenesetre régebben is többen írták,hogy nagyon fontos a beteg-orvos viszony.Ez nagyon bizalmas dolog.Személy szerint nekem sokat jelent,hogy maximálisan megbízzak az orvosomban.
Előzmény: Móka70 (78041)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78041
Lányok, ne szomorítsatok el, nekem Sz.doki a BMC-s kezelőorvosom, és szerikével együtt ódákat tudok zengeni róla, pedig nekem nem sikerült az eslő lombik, mégis...és hozzá akarok menni 2.ra is...nem tudom mi történt, de ő nem ilyen, amilyennek leírtátok...jó pár lányt ismerek, aki hozzá jár-járt, és mindenki a figyelmességét, nyugalmát, türelmét emelte ki...én is mindig azt tapasztaltam, a férjem is megjegyezte, akinek kevés doki szimpatikus, hogy nagyon nyugodt, segítőkész, emberséges, mosolygós doki!!! Nem értem! Remélem szegény nem túlterhelt, mert kár lenne a jóságáért. Az, meg hogy a saját klientúrája mellett más dokik betegeit is megkapja időnként, nem az ő hibája. Neki adott idő alatt ilyenkor a sajátjain túl más betegeit is be kell vállani, úgy, hogy nem ő stimulálja végig..nem könnyű feladat egy megkezdett stimuba belenyúlni, főleg egy-egy alkalomra-szerintem...nagyon bízom benne, hogy olyan marad, amilyennek januárban megismertem, én rajongok érte!!! Szerike, te mostanában mit tapasztalsz vele kapcsolatban? Mindemellett nem megvétózni akarom a véleményeteket, sőt, elfogadom, hogy nektek sajnos ilyen tapasztalatotok volt...ezt sajnálom...remélem múló állapot nála csupán...
Előzmény: helga78 (78035)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78040
Lehet,hogy most gonosz leszek,de ezek szerint hű maradt a mesteréhez?(Állítólag a Z tanítványa.)Egyébként te pont úgy jártál,mint én.Biztosan remek szakember,nagyon sokan szeretik,sokaknak meghozta a várva várt eredményt,"csak" neked nem jött be.Az is lehet,hogy egy sz@r napot fogtál ki és legközelebb sokkal figyelmesebb lesz.Sajnos én nem mondhattam el Z-ről ezt.Végig ilyen volt a hozzáállása.Sóvárogva olvastam a lányokat,hogy milyen orvosuk van.Csak úgy "dobálóztak" a különböző eredményekkel,értékekkel,én meg a mai napig nem tudom,hogy pl.hány mm vastag volt a nyálkahártyám.Kérdezni meg véletlenül sem mertem.A beültire mindenki azt mondta,hogy semmi,észre sem lehet venni.Persze nekem marhára fájt.Lehet,hogy vonzom a hülye szitukat.Ettől függetlenül kitartás! Mikor lesz a a leszívás?
Előzmény: helga78 (78039)
helga78 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78039
Ok. Majd megpróbálom.
Előzmény: mégleány (78038)
mégleány Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78038
egyébként én is nagyon lelkis vagyok és zokon veszem, ha nem szentelnek rám elég figyelmet, de köszönet a fórumnak, nem ért meglepetésként a futószalag effektus...
enélkül elég elveszettnek és depisnek érezném magam!!!!úgyhogy köszi lányok!
Helga, ne hagyd magad, és koncentrálj valóban a lényegre!!!
Előzmény: helga78 (78037)
helga78 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78037
Köszi, majd biztos megszokom. Végül is a cél a lényeg!
Előzmény: mégleány (78036)
mégleány Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78036
Helga!
nekünk az alacsony spermaszám miatt kellett, biztos ami biztos alapon...persze frissből készülünk az ET-re, de vészhelyzet esetére ajánlották...
Szűcs egyébként mindig rohan, mivel általában őrá sózzák az épp hiányzó dokik pácienseit is...így valóban előfordul, hogy gyorsan lezavarja a dolgokat :(
és én is innen tudok sokmindent. W az elején mondta, hogy ha nem értünk valamit, kérdezzünk. Ha nem teszed, nem kötik az orrodra...ez van...
én próbálom nem felvenni és azért is kérdezek!!!!mindent!!!
Előzmény: helga78 (78035)
helga78 Creative Commons License 2008.03.10 0 0 78035

Sziasztok, kicsit eltűntem, de azért olvasgatlak benneteket. Lehet hogy én várok el túl sokat, vagy túl érzékeny vagyok, de két napig nagyon magam alatt voltam miután voltam a 20. napi vérvételen, vártam hogy találkozzak a Szűcs dokival, mert még igazából semmiről nem beszéltünk, csak a méhtükrözésről, de olyan rideg volt, két perc alatt lezavarta a nőgyógy vizsgálatot,(elég kellemetlen volt, azóta is fáj a hasam) felhívott egy orvost akihez küldött a hisztero miatt, és már rohant is tovább. Még arra is nekem kellett rákérdezni hogy a vizsgálatnál mindent rendben talált-e? Nem arra vártam hogy pátyolgassa a lelkem, de azért emberszámba vehetne.Ha nem olvasnálak titeket, semmit nem tudnék a lombikról, szerintem az ő dolga lenne egy teljesen kezdőt navigálni. Na mindegy, kicsit elveszettnek éreztem magam, lehet hogy én vártam túl sokat.

Mégleány!

Nektek miért kellet a sperma fagyasztás?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!