Keresés

Részletes keresés

petrumanci Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78090
Szia szépleány.

Hát én sajnos támogatás nélkül vettem, az inszemináciot nem támogatják igy én 25000-ft fizetem érte.
Csak a lombik programnál van a támogatot recept.
De ha kéri valaki oda adom 9000-ft is mert én nem tudom elhasználni.
judit1975 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78089
Egyelőre még nem. Megvárom a diabetológust, aztán erőt gyűjtök és felhívom a BMC-t. Valahogy nem fűlik a fogam az 5. lombikhoz. :-(((( Meg aztán jövő héten kapjuk kézhez az alkalmassági határozatot az örökbefogadásról. :-)
Előzmény: Endzsi93 (78088)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78088
Jó,hogy újra itt vagy!Mikor lendültök akcióba?
Előzmény: judit1975 (78086)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78087
Évekkel ezelőtt én is voltam valami lélekgyógyásznál (angyalkákkal gyógyított).Vegyes gondolatok vannak bennem azóta is.A mélységes depressziómból kilábaltam,viszont azt mondta,hogy egy szőke copfos angyalka arra vár odafent,hogy hozzánk megszülethessen.Hát ő még nem jött el.(Egyelőre be kell érnem a barna ördögfiókámmal.) :)))
Előzmény: Pat74 (78082)
judit1975 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78086
Nem baj, majd úgy veszem, hogy az elkövetkezendő utazásokra írtad! :-)))))
Előzmény: Móka70 (78084)
judit1975 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78085
:-))))
Előzmény: Móka70 (78084)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78084

Már megint béna voltam, mert szép utazást kívántam Juditnak, pedig most voltak

:-((((( Akkor helyette annyit, hogy örülök, hogy szép volt az utazásotok:-)))))) Már megint kapkodva olvastam....

Móka70 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78083

Pat, reméelm tényleg megbízható szakembernél jártál, sajnos pont az energia-gyógyászat a legmegfoghatatlanabb gyógytudomány, és ott van a legtöbb humbuk...csak óvatosságra intelek, nem riogatlak.. én pont az energiagyógyászatot és a jóslást kerülöm, mert sok pénzt visz el, és kételkedem a valós alapjaiban...lelki dolgok terén én pszichoterápiára járok és sokat segít...hasonló gondok: félelem a jövőtől, anyagiaktól, új munkától, attól, hogy kitart-e a férjem mellettem, jó anya tudok-e lenni, stb.Nekem gyerekekori sérülések és az akkori szeretetlenség az alapja, ezen dolgozunk a szakemberrel, aki végzett pszichológus...szóval nem akarok belepofázni, csak aggódom, hogy jó helyre kerülj!!!

Tornázni legközelebb csütörtökön tudok a Tutajban így még sokára találkozunk :-(((((

Eseteleg 21-én pénteken 5 óra Kálvin környékén találkozó??????????????? Ki csatlakozna?? Vagy a Húsvét miatt nem jó?

Judit?? Rill? Szerike??? Ki még???

Judit, jó, hogy jelentkeztél, már hiányoztál!!! Nagyon szép utazást nektek!!!!Remélem hamarosan Rill is felbukkan újra, és Szerike, mi páran biztos érdeklődtünk a tali után koábban is!!!

 

Előzmény: Pat74 (78082)
Pat74 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78082

Móka: tegnap voltam, de nem is természetgyógyász, hanem energia gyógyász - nagyon izgi volt!

 

Azt mondta, hogy gyakorlatilag testi bajom NINCS. Viszont lelki elég rendesen. Párkapcsolat, bizalmatlanság, anyagi biztonság, szóval minden. Végül is jól beletrafált, bizony ezek vannak.

 

El kell mennünk együtt, és ha meg tudjuk oldani a dolgokat, akkor nincs akadálya.

 

Szerintem ez még talén nehezebb, mintha testi eltérés lenne.

Előzmény: Móka70 (78075)
mégleány Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78081
Petrumanci
15?????

9800 a patikában 1 doboz :p
nem írtad el?
Előzmény: petrumanci (78079)
judit1975 Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78080
Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem mostanában, de ma beugrottam, hogy megnézzem mi újság. Hát sajnos nem olvastam jó híreket. :-(((( Azt hittem hallok majd pár + tesztről......

Hétvégén elutaztunk 3 napra Prágába, jól éreztük magunkat nagyon, teljesen elfelejtettem az itteni "szánalmas életemet" és a problémáimat. Nagyon ránk fért már egy kis pihi, tavaly anyukám betegsége, halála miatt nem volt erőnk kidugni itthonról az orrunkat. :-( Aztán meg ugye volt a 4. sikertelen lombik..... Szóval jó volt feltöltődni, és Prága tényleg csodaszép! :-)))))

Pár megjegyzés:
Gynevac: én beadattam magamnak és a férjemnek is (aki mindegyik után vinnyogott, hogy neki hogy fáj, mert hogy izomlázat okoz, mármint annál akinek izmos a feneke, ilyen veszély engem nem fenyeget:-), aztán én az emlékeztetőket is beszúrattam, eredmény semmi. Persze én is hallottam róla, hogy volt akinek segített. Nem vagyunk egyformák, mindent ki kell próbálni, ez ártani nem árt.

Toxoplazma vizsgálat: a háziorvosom adott beutalót a helyi laborba (vidéken lakom, Pest mellett), ahol még vizitdíjat SEM kellett fizetnem a vizsgálatért. Meg is lepődtem rajta. 1 hét múlva meglett az eredmény, szerencsére negatív lett.

IR: holnap megyek diabetológushoz, kíváncsi vagyok, mit mond.

Hát ennyi történt mostanság velem. :-)
petrumanci Creative Commons License 2008.03.13 0 0 78079
Szia mindenkinek.

Van egy doboz felbontatlan Puregon 300 NE/0,36 ml eladó.
15000-ft.
Ha valakit érdekel verike@citromail.hu irjon.
montika01 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78078

Sziasztok! Örülök, hogy csak jókat mondtatok a pécsiekről. Így kicsit megnyugodtam.

Nekem tavaly májusban volt laparoszkópiám, PCOS-em van, a férjem eredményei tökéletesek. Mi 25 km-re lakunk Pécstől, én eddig is ide jártam nődokihoz, úgyhogy szerencsém van nem kell sokat utazni. Május 5-én megyünk az 1. konzultációra.

Cettia akkor te már nagyon várod a júniust!!! Remélem összejön!

Előzmény: cettia (78077)
cettia Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78077
Szia Montika!

Sajnos, azt mondhatom, hogy kezdek rutinos lenni a dologban. Egy stimuláció utáni és egy fagyis beültetésem volt eddig, de ezek voltak csak a próbák voltak, majd most júniusban lesz az IGAZI!

Elég messziről, 120 km-ről járunk Pécsre, de biztos vagyok benne, hogy egyszer majd azt mondom, nem sajnálom a sok utazást és időt.

Te helyi erő vagy?

Ne izgulj (már amennyire ez lehetséges), majd mennek a dolgok szépen egymás után.
Látod, Moha és Midway is megerősítették, amit mondtam neked.
A Mánfai doki és az egész csapata nagyon normálisak, ráadásul egy csomó mindenért nem is kell fizetned, amit máshol felszámolnak.

Mikor is kell menned konzultációra?

Előzmény: montika01 (78064)
mégleány Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78076
Móka!
Köszi, aranyos vagy! :))
Mondtam, de azt mondta, hogy normális, és igazából nincs más tünetem, az eredményeim meg majdnem tökéletesek :))) egy kicsit a hormonértékeim lemaradtak, de azt mondta hétfőre tuti rendben lesznek :)))
hál istennek ennyivel megúsztam eddig, csak néhány napig volt hőhullámom is, és csak este puffadok fel egy kicsit...remélem, nem is lesz rosszabb, max. ha babás leszek :)))
akkor egye fene :)))
Előzmény: Móka70 (78075)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78075

Na jó, így a távollétete elfogadom:-))))) Igazolt hiányzás:-)))

Várjuk a beszámolót, remélem jó kezekbe kerülsz.Én is sok természetgyógyászt ismerek, jártam pl.akupunktúrára, reflexológushoz, ezeket Ormos Intézetben, járok néha homeopatához, most a tornára, diétázom, munkahelyet váltok, most már csak előbb-utóbb lesz valami!!!!!!!!Neked is szívből a legjobbakat mára!

Mégleány, vigyázz magadra, ezeket a dolgokat mondtad a dokidnak? Szorítok, hogy leszívásig, leszíváskor és persze utána is minden a legjobb legyen!

Előzmény: Pat74 (78074)
Pat74 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78074

Drága Móka!

 

Tündér vagy:) Nélküled már lehet, hogy Dunának mentem volna néha! Sajnos ma nem leszek tornán, mert végre kaptam időpontot egy természetgyógyászhoz, akit nagyon dicsérnek! Szóval holnap beszámolok a fejleményekről!

 

Jó tornát!

Előzmény: Móka70 (78072)
mégleány Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78073
Pat!
Nem voltam hétfőn, gondolom észrevetted :)))
de szédelgek, így még kihagyom (a múltkor a saját lábamban vágódtam el...)
de reméelem hamarosan csatlakozom!!!
Előzmény: Pat74 (78071)
Móka70 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78072

Pat, ne hangolódj le, ezt én is nap-mint nap átélem 3 éve, pl. fiatal kollégáim sorra szültek évek óta, sőt idősebb kollégáim áttértek az unokázásra, mert 50-es kollégák 20-onéves lánykái sorra szülik a  babákat...ezt kapd ki!!! Egyedül vagyok én, akinek szerencsétlennek nem sikerül...de tudod, innen vagyok eljövőben!!! Persze nem csak a meg nem értésért.....

Na de még egy jó hír!!!!! Remélem legalábbis. Ha ma este a arwenen keres téged egy 183 cm magas, fiús, barnás-vörös tüske hajú lány, az bizony a Móka lesz!!!Tegnap nem maradtam arwenen, de ma pótolom!!! Igaz kissé mg bénácska vagyok,mert a gerincműtét óta nem vagyok valami rugalmas, hajlékony, de küzdök-.. És máris jut neked Móka ma estére:-)))))))) Ez jó hír??????

Előzmény: Pat74 (78071)
Pat74 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78071

Azért annyira durva, hogy mindenki csak úgy potyogtatja a babákat körülöttem...

 

Egész héten azt hallgatom, hogy a főnököm felesége terhes a másodikkal és hogy fogják hívni, mi lesz és mikor szül. Kicsit lehangol a dolog....

Moha79 Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78070

Szia Montika!

 

Én is Pécsre járok, igaz én nem a Mánfai doktorhoz. De azokra a vizsgálatokra számíthatsz, melyekről a lányok írtak. Én viszont úgy tudom, hogy itt Pécsen úgy van, ha nem volt még laparoszkopiád azt mindnképpen csinálnak. Ugyanez igaz a hiszteroszkópiára is függetlenül attól, hogy  férjednek milyen az erdménye. Nálunk is a férejemmel tökéletesen rendben van minden, de az első konzultáción megmondták, hogy hiszteroszkópia nélkül itt nem lehet elkezdeni a lombikot.

Előzmény: montika01 (78064)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.12 0 0 78069

szia montika01,

en is manfai dokihoz jarok, csak megerositeni tudom amit Cettia mondott nagyon alapos doki kivizsgalas nelkul neki sem kezd, es meg kedves is:-)
ferjednek lesz: andrologiai vizsgalat
neked : hormonvizsgalat verbol( 3 es 21 nap)
es a ferjed eredmenyenek fuggvenyeben
ha keves a a spermaszam akkor hiszteroszkopia (mehvizsgalat)
ha ferjeddel minden rendben akkor laparoszkopia.
altalaban ezek vannak.

Előzmény: montika01 (78059)
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78068
Endzsi!
Egy nagy ölelés neked!!!! Nem szabad negatívnak lenni!!! Remélem valamelyik doki beválik!!!
puszi
jó éjt!
Előzmény: Endzsi93 (78067)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78067
Bocsi,hogy ilyen negatív vagyok,nemsokára várható a banyám! :((
Ilyenkor minden elővesz.Jó lenne már egy pár hónapra megszabadulni tőle!!! :))
Jó éjszakát mindenkinek!
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78066
Bocsi,de vannak olyan emberek,akikre hiába mosolyogsz.Közéjük tartozik Z is(legalábbis az én esetemben).Én soha nem voltam türelmetlen,hiszen az egész napot rászántuk egy-egy pesti útra.Volt úgy,hogy este 8-ra értünk haza.Ezzel nincs is semmi baj.A probléma ott kezdődött,hogy rettegtem bemenni a klinikára és undorodtam bizonyos dolgoktól.Azt pedig nagyon nehezen viselem el még nálam okosabb emberektől is,hogy megalázzanak!
Előzmény: mégleány (78065)
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78065
Endzsi!
Szerintem Szűcs és Wiegandt dolgozik inkább együtt, bármelyiket választhatod és ha nem jön be még mindig mehetsz máshoz...
Szerintem mindenki döntse el saját tapasztalat alapján!
Vagy leírod a neveket egy papírra és kihúzol egyet :)))
nyugi, szakembernek mind szakember és te is megtalálod azt, aki a legszimpibb! De csodákat valóban ne várj!!!!
Szerintem, ha látják, hogy türelmes és kedves vagy, akkor ők is azok!
Én mindig mosolyogva megyek és mosolygok 4-5 óra várakozás után is. Csak és kizárólag a bébimre gondolok és a többi nem tűnik lényegesnek.
Te is sok ember között dolgozol, tudod, ha kitartóan mosolyogsz, egyszer csak visszamosolyognak rád!!!! :))))))
Előzmény: Endzsi93 (78063)
montika01 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78064

Szia Cettia!

De jó, hogy ezt mondod, már annyira izgulok. Te is itt laksz vagy messzebbről jársz Pécsre? Te hol tartasz?

Előzmény: cettia (78060)
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78063
NA AKKOR ÉN KIHEZ MENJEK????????????
Mostmár teljesen tanácstalan vagyok! Brü-hü-hü!
mégleány Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78062
Helga!
Nyugodj meg, Szűcs kedves és jó doki!!!Ha bármi kérdés van benned, azt tedd fel neki, mert válaszolni fog!!!Igazából a mostani leterheltség az összes dokin látszik :( sőt, néha a nővéreken is, bár ők még mindig nagyon kedvesek.
Szóval kitartás, tudom, nehéz pozitívnak lenni ilyen helyzetben, de muszáj!!!
És ha Szűcs mégsem válik be, átmehetsz máshoz.

:))))
Előzmény: helga78 (78061)
helga78 Creative Commons License 2008.03.11 0 0 78061

Szia Endzsi!

Fogalmam sincs hogy mikor lesz a leszívás, tényleg semmit nem beszélt velem. Még abban bízom hogy a hisztero után szakít rám néhány percet, és elmondja a továbbiakat. Egyébként biztos úgy van ahogy mondjátok, és elég leterhelt, de remélem azért legközelebb jobb hangulatban lesz.

Előzmény: Endzsi93 (78040)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!