Keresés

Részletes keresés

Nonamona Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7845

Akkor jó, hogy lefoglaltuk annak ellenére, hogy azt mondta a csajszi, hogy bőven van hely!!!!!! Hallelúúúúúúúúúúúúúúúja. Nem tudom olvastad a kábelbúvár azt írta, tán tegnap, hogy a keddi 11 naposak 12 órakor indulnak. Most mi az igaz.

 

Kedves zek!

Amúgy még egy utolsó gondolat: ha látnád a balcsin a telkünket - se víz, se villany, a budi is csak bijóóóóó, te biztosan szarul éreznéd magad, nekem pedig a világ legszebb helye, mert én azt is meglátom, hogy a kert végében esznek az őzek, a fácánok, a kertből ki kell kergetni a vadnyulat. Izlések és pofonok különböznek.

Előzmény: J'adore (7841)
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7843
Én a Balcsinál lakom, nekem nem kell beutaló:-)
De én inkább elmegyek nyaralni máshova külföldre, mert mi ugyan nagyon szeretjük a Balatont, de nem érezzük úgy magunkat, mintha nyaralnánk. Meg aztán itt Siófokon annyira erőltetett az egész szezon, olyan gyötrelmes, mindenki robotol, hogy két-három hónap alatt összegyűjtse az egész évre valót. És ez hihetetlenül nehéz!
Egy nyári munka alkalmakor volt lehetőségem bepillantani nagyon sok Balaton-parti nyaralóba (ahogy jövün pestről vonattal, látni ezeket már Sóstótól), és borzalmasan rosszul néztek ki. Milyen lepukkadt vityillók ezek! Kívülről szépek, de belülről ne tudja meg senki.... Oké, ez nem az a fórum, csak mondtam, hogy egyet tudok érteni veled. Ezzel természetesen nem mondom azt, hogy mást nem értek meg, félreértés ne essék!
Előzmény: Törölt nick (7840)
Nonamona Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7842

Te biztos urigyerek vagy, de nem minden a név.

Hidd el, sokan jól fogják magukat JÓL érezni a Te által lefikázott szállodában is! MI "sajnos" csak 3*ba megyünk, nem is all-ra (itthon sem eszem 3x, nemhogy kinn), mégis jól fogom magam érezni. 

 

Nem az a baj, hogy Te mit csinálsz, hova mész, hanem az, hogy azt fikázod, aki másképp mer dönteni mint te!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (7836)
J'adore Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7841

Szerintem is váltsatok most már! Az addig rendben, hogy a negatív tapasztalatokat is leírja mindenki, én is ezt tenném. Viszont. Ne vegyük már el egymás kedvét, mert valóban nem jó úgy elindulni, hogy már eleve nem várunk semmi jót az egésztől.

Valakinek erre telik, valakinek arra. Aki olcsóbbat vesz, tudja, hogy nem kapja azt a színvonalat, mint egy 5 csilisben.

 

Jelzem mindenki felé, hogy 1 órával ezelőtt már nem lehetett a Marhaba 3***-ba foglalni. Két barátunknak már nem jutott hely az aug.30-i indulású 11 napos útra.

Ennyire népszerű.

Előzmény: novi* (7834)
novi* Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7839

 

Akkor se te mond meg, hogy ki mennyiből nyaraljon!!

 

Mi is befizettük az El Hana-ba, hogy jól érezzük magunkat és ehhez képest jól átb..tak minket, és még ilyen rosszul nem éreztem magam nyaraláson, mint az idén!! Alig vártam, hogy hazajöjjünk!!

Előzmény: Törölt nick (7836)
Farthinggale Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7837
:-) Szerintem igazad van. Én se mennék olcsón, ha tudnám, hogy úgyis szar lesz a nyaralás, csak azért, hogy idén utazzak. Mi is akkor megyünk, ha megengedhetjük magunknak.
Egyszer egy budapesti barátnőm olyat írt, hogy milyen fantasztikusan nyaralt Fadd Domboriban, csodás volt, remek, szuper, csudajó...
Hát, gondoltam, utána nézek ennek a helynek, aztán láttam, hogy az volt neki a nagy élmény, hogy faházban alhat, meg egy tóban fürödhet. Rájöttem: inkább megyek kétévente vagy ötévente nyaralni, de évente nem fogok, ha eleve rossz helyre tudnék csak menni.
Előzmény: Törölt nick (7836)
J'adore Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7835

Merem remélni, hogy fenntartja a változtatás jogát!

Marhára nem szeretném a keddi napot Budapesten, vagy a Ferihegyen tölteni. Este 8kor indul a gép, akkor elcseszik egy teljes napomat.

 

Előzmény: ilzo29 (7830)
novi* Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7834

 

Te! Ha kötekedni jársz a fórumra, akkor szerintem keress másikat, mert ez nem arról szól!!!!

 

Előzmény: Törölt nick (7832)
Nonamona Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7833
meg látatlanban honnan a manóból tudná, hogy milyen! Szegény még nem találkozott Veled, hogy kioktathattad volna előre
Előzmény: Nonamona (7831)
Nonamona Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7831

Tudod, van, akinek csak arra telik ........... sajnos :-(  De ezért nem kell lefikázni mindent. Te megteheted, de lehet, hogy nekem  + 200.000.-Ft rengeteg! Ne nézz más pénztárcájába!!!!!!!!!!!!!!! Lehet, hogy szar az a szálloda, de azért ne oktasd ki ilyen hangon azt, aki csak azt engedheti meg magának.

 

Lassan ez a topic is arra fog hasonlítani, hogy kit miért tudunk lebarmolni! fujjjj

Előzmény: Törölt nick (7829)
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7830

Na ide se utazzatok:

 

Tunézia, Sousse
Experience Tours
Hotel Schéhérezade ***


MAGYARORSZÁG - TUNÉZIA

TUNISAIR (03.29. - 10.25.)
Indulási nap: Kedd
Budapest Ferihegy II/B 20:00 - Monastir 21:20
Vissza út: Kedd
Monastir 15:50 - Budapest Ferihegy II/B 19:10

TUNISAIR (03.31. - 10.27.)
Indulási nap: Csütörtök
Budapest Ferihegy II/B 11:30 - Tunis 12:55
Vissza út: Csütörtök
Tunis 07:15 - Budapest Ferihegy II/B 10:40


BELFÖLDI JÁRATOK TUNIS - DJERBA

TUNINTER
Indulási nap: Csütörtök
Tunis-Carthage 15:00 - Djerba 16:00
Vissza út: Szerda
Djerba 05:45 Tunis-Carthage 07:00 (04.06. - 06.22.)
Djerba 09:45 Tunis-Carthage 10:45 (06.23 - 10.27.)



Az adatok tájékoztató jellegűek. A légitársaság a menetrend-változtatás jogát fenntartja.

Ellátás Felár kódja Félpanzió Szoba típus 2 ágyas szoba Éjszakák száma 7 További hét 9 12 Indulási időpontok Felnőtt 04.01.-05.31. A 65500 19500 71000 79500 06.01.-06.29.
09.06.-10.27. B 73500 28000 81500 93500 06.30.-09.05. C 82000 36000 92000 107500 FELÁR/FŐ/ÉJ A B C     1 ágyas felár 1500 2000 3000     KEDVEZMÉNYEK           1. gyermek kedvezmény 30% 30% 30%     2.– 3. gyermek kedvezmény 20% 20% 20%    



A gyermekkedvezmények 2-12 éves korig csak akkor élnek, ha a gyermek két felnőttel egy szobában pótágyon alszik.

Az ár tartalmazza: repülőjegy árát oda-vissza, transzfert a szállodáig, szállodai elhelyezést, ellátást, helyszínen magyarul beszélő képviselőt.

Az ár nem tartalmazza: reptéri illeték 17 900 Ft/fő, légibiztonsági díj 3500 Ft/fő, baleset-, betegség- és poggyászbiztosítás 440 Ft/fő/nap, foglalási díj 1500 Ft/fő és 1,5% stornóbiztosítás.

Áraink: a 2005. januári amerikai dollár árfolyam alapján vannak számolva (1 USD = 180 Ft), így tartós devizaárfolyam változás esetén az Experience Tours a részvételi díjak változtatásának jogát fenntartja.




Anginga Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7827
Októberben.
Előzmény: csengecs (7821)
Anginga Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7826

Ha ez az a Samira, amire emlékszem,akkor nem javaslom senkinek sem!

Egyszer kerültek ide utasaim, de komolyan mondom, hogy félve mentem oda minden alkalommal, mert az utasok meg akartak verni....na ilyen a színvonala a kis bungalóknak..:-((

Ablakuk nincs, koszosak, büdösek, csótányosak, légkondicionálás nincs ( bár ahogy most olvasom, egy épületnyi légkondis szobát csináétak,de nem az a standard).

Egész éjjel megy a banzáj a fiatalok részéről, piásan, betépve őrjöngenek hajnalig . A pihenésre vágyó utasok totál ki voltak borulva:-(

A kaja rossz, és unalmas, valamint kevés.

 

 

Előzmény: ilzo29 (7823)
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7825

A NECKERMANNÁL a következő fak.progik vannak:

 

A kirándulások árai Tunis, Karthago, Sidi Bou Said kb. 42 Euro   Kairouan kb. 20 Euro   Szahara-túra (2 nap) kb. 94 Euro   El Jem - Monastir kb. 17 Euro   Berber-falvak kb. 31 Euro   Kalózhajós utazás kb. 12 Euro

ilzo29 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7824

Oh, bocsi, már megtaláltam én is, itt van:

 

http://www.experiencetours.hu/tunezia/hotel_club_samira.html

Előzmény: Icamama (7822)
ilzo29 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7823

Szia!

Ez a "Hotel" merre van?

Mert én csak egy SAMARA nevűt találtam, és az SOUSSE.-ban van.

Mennyit kellett fizetnetek ezért a "csodás nyaralásért"???

:))

ILDI

Előzmény: Icamama (7822)
Icamama Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7822

Üdv mindenkinek!

A sok pozitív hozzászólás után szeretnék egy nem egészen pozitívat írni.

Az Experience hirdetett egy családi nyaralást Hammametbe a Samira Club hotelba. A családi nyaralás 4 főre szólt, a 3. gyerekre már teljes árat kellett fizetnünk. Mivel légkondit is kértünk, ez is úgy ment hogy család + 1 fő.

Amikor a busz megállt a Samiránál, azt hittem, ott ájulok el. Azt ugyan írták, hogy bungaló jellegű a szállás, és egyszerű berendezésű, de ami ott volt, az minden képzeletemet alulmúlta. A szállás ugyanis kb. kutyaólak sora, legjobb esetben is istállók. A mi "szobánk" 4-ágyas volt, aztán amikor reklamáltunk, hogy mi 5 főre fizettünk, akkor hoztak még egy ágyat. Ettől viszont már olyan zsúfolt lett a szoba, hogy az ágyak között nem lehetett eljárni, csak a végéről megközelíteni. Szekrény gyanánt egy polc volt, kb. 50x50 cm, mindenkinek jutott 1. Volt még egy rúd, amire a takarítónő némi borravalóért hozott vállfákat. Szóval aki már látta TV-n a Dobozi utcai hajléktalan szállót, annak lehet némi képe a Samira szobájáról, de itt kevesebb az 1 főre jutó hely. A légkondit minden alkalommal meg kellett birizgálni, mert másképp nem működött, ha meg ment, olyan zajos volt, hogy nem lehetett megmaradni mellette. A fürdőszoba passzolt a szobához. Volt még egy "terasz"!!! is, ami nem volt más, mint egy félig elkerített rész az "utca" felől. Az utcáknak viszont hangzatos nevük van, mi az Oxford Streeten laktunk, de volt Wall Street, Kurfürstendamm, Fifth Avenue, stb.

Az étterem is egy nagy hodály, és mindenért harcolni kellett. Először is az asztalért (rajta szakadozott viaszos vászon), aztán a tányérért, evőeszközért, bögréért. Hiába volt VIP All Inclusive befizetésünk, a reggelihez csak lekvár járt, rántottáért, műzliért, joghurtért külön fizetni kellett. A péksütemények finomak.

Az ebéd és vacsora ételek nem voltak változatosak, majdnem minden nap ugyanaz volt: valamilyen hal, fasírt-féle, csirke-féle. Végül is nem volt rossz, meg lehetett enni. Tésztát is készítettek, de azért még külön kellett sorba állni.

De hogy pozitívat is írjak róluk: Nagyon ügyeltek a tisztaságra, az adott körülmények köztt. Állandóan takarítottak, az utcákat is reggelente felmosták. De kellett is figyelni, mert több mint 500 bungaló volt, minden bungalóban minimum 2 ember, de inkább több, és nyilván nem engedhették meg maguknak, hogy valami járvány kitörjön.

Nagy medence van, időnként lehet csúszdázni is. A tengerpart szép, sok napernyő van. Mindenféle vízi sport és ejtőernyő is rendelkezésre áll. Az animátorok sokat dolgoznak, mindig van valami műsor, aerobic, vetélkedők, foglalkozások. A gyerekek nagyon élvezték az esti mini discót.

Összegezve: A Samira egy ifjúsági tömegszállás, ahol viszonylag kevés pénzért jól érezheitk magukat a fiatalok. Bár rajtunk kívül is voltak nem egészen fiatalok és családosok is, ez a hotel elsősorban fiataloknak való, akiknek nem számít, hogy milyen a szoba, hanem az a lényeg, hogy egész nap legyen műsor és program. Az viszont van itt bőven.

 

csengecs Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7821
Melyik hónapban sikerült delfineket látnod?
Előzmény: Anginga (7816)
Nonamona Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7820

Hát ennél jobbat, hogy ezeket a képeket feltetted, nem is tehettél volna jobbat. Mi ide megyünk aug.30.- Teljesen megnyugtattál. KÖSZÖNÖM.

 

A tegnapi vitákat olvasva: inkább nyitni kellene egy másik topicot is - UTÁLOM TUNÉZIÁT. Ezt biztosan nem olvasnám el. Talán nem mennénk úgy üdülni, hogy a sok rosszat hallva, kő van az ember gyomrába. -Elhiszem, hogy ezt is le kell írni, de hogy rosszul sül el az utazás megélheted itthon is, Olaszhonban, vagy bármerre jársz.

Nem elvenni kell az utazók kedvét, hanem felhívni a figyelmét, hogy mire vigyázzanak.

Előzmény: Hatti (7772)
szépazélet Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7819

 sziasztok jóóó regggelt!

 akkor ez olyan mint a Hannibal, hogy kevesebben mennek oda. Kiváncsi leszek nekem mi jön össze őszre.

Tegnap a nagy melegben kint,  itt bent a hűvős szobában elkezdtem elölről olvasgatni a forumot. nemtom ki mennyire olvasta vissza, de az elmúlt évben irtunk ilyen sokat ide, egyébként a forum elején is voltak experiens turisták akik szintén becsapottak lettek, persze a többi ut.ir is lett szidva de nem ennyire.  láttam vannak kedves évek óta visszatérő irogatok.  hát ennyit

üdv Évus

ui: na menek dodozni.

Előzmény: marcsi1965 (7818)
marcsi1965 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 7818
Gondolom azért nem mennek oda tömegek, mert 5 csilis, és más az árfekvése.
Előzmény: anke29 (7817)
anke29 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7817

Szia Skali!

Örülök,hogy szupernak találtad,már tényleg azt hittem,nem megy (ment )oda senki,és elkezdtem agyalni,hogy ennek talán oka lehet?!

Szóval,félpanziót tudtunk csak befizetni,mert azt mondták,all-t nem tudunk jelenleg,pedig azt szerettünk volna!Remélem azért "éhezni" nem fogunk?

Meg voltatok elégedve mindennel?Van lehetőség tengerre néző szobára?(Gondolom baksisért?!)

Köszike előre is az infót!

Anke.

Előzmény: skali (7813)
Anginga Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7816
Delfineket én Djerbánál láttam a tengerben, mikor komppal mentünk át a szárazföldről a szigetre, körbeficánkolták a kompot:-)
Előzmény: vacakka83 (7815)
vacakka83 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7815

:)))))))) köszi a delfin tippet, nagyon aranyos,

De tényle kell lennie Tunéziában is valahol, mert a barátom volt barátnőjének a sógora ott volt, és le is filmezte őket, csak arra nem emlékszünk, hogy pontosan hol.

Lehet, hogy erőt veszek magamon, és felhívom a csajt. :O

Előzmény: -Carnivora- (7814)
-Carnivora- Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7814

Én medúzát nem láttam egyet sem csak rákokat meg halakat.

Delfint Floridában lehet :-)

A közlekedés jó volt.

Ja tevegelésből túlkínálat is van :-)

Előzmény: vacakka83 (7811)
skali Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7813

Szia.

 

Mi 19.-én érkeztünk haza az Orientből, mire vagy kiváncsi.

 

Alli.val vagy félpanzióval.

 

Egyébként tök szuper. és igy néz ki a szálloda elölnézetből.

Előzmény: anke29 (7803)
vacakka83 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7811

Sziaszok!

Ugyan csak október 20-án utazom Sousse-ba, de már most szeretnék felkészülni, mert utazási irodásval csak egy részét intézem, a többit magam szervezem. Valaki tök véletlenül nem tud valamit a Hill Diar Hotelről vagy a budavár tours által szervezett utakról? Eddig csak annyit tudok róla, hogy 3*-ja van, és közvetlenül a tengerparton található, és persze a legfontosabb, hogy van reggeli,vacsora, ágy és fürdőszoba, de persze azt, hogy pontosan milyen minőségben azt nem.

Ami főleg érdekelne:

medúza? Vannak októberben? Mennyire vészes a csípés?

Tudom hogy hülye kérdés, de nem lehet valahol delfint simogatni. Láttam, hogy páran írtatok búvárkodásról is. Mennyibe kerül? és hol?

Milyen a belföldi közlekedés? Busz vagy vonat? (nagy távolságra, pl. Tunis, sivatag)

Sousseban tényleg nagyon jó a tengerpart?

Tényleg nem érdemes tevegelést keresni, mert az talál meg téged?

 

Előre is köszi a válaszokat

 

 

phaze Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7810
Írtam korábban, hogy volt egy jó nagy késés egy csoportnál. Nem az iroda tehetett róla, mégis kaptak cserébe egy folklór estet és egy ebédet. Ez szerintem a korrekt hozzáállás.
dumalady Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7809
Holnap utazunk Sousseba, majd jelentkezem)))
Ricks28 Creative Commons License 2005.07.28 0 0 7808

Szia!

Nekünk 85ezer volt mindennel együtt (repjegy+illetékek) ebben csak a biztosítás nem volt benne, az kb 3 ezer még.

Mi a KTval voltunk, és Debrecenből ment a gép.

 

Előzmény: ilzo29 (7806)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!