Keresés

Részletes keresés

Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1254

http://www.top-pharma.hu/jesextender/index.php
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1253
Roniee!
Nézd meg az e-mail-emet!
Előzmény: Törölt nick (1252)
Törölt nick Creative Commons License 2008.02.08 0 0 1252
Airvawe! Hogyan tudnálak privátba elérni?!
Előzmény: Törölt nick (1234)


Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1251
Kellene egy cső, amibe bedugjuk a merev fütyköst és kiadná a pontos méretet milliméter pontssággal, a kerületet, átmérőt és hosszt. Ha már a súlyt és a magasságot tudják mérni... Igaz mellplasztika is van bárki csináltathat 5x akkora melleket is, 5x akkora péniszt mégsem...
Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1250
Tovább bonyolódik a helyzet, ha ehhez még hozzáadjuk, hogy van akinek viszonylag egyenletesen vastag a tövétől a hegyéig csak kicsit vékonyodik, vagy nagyon..:::::::) Az sem mindegy, hogy óriás a makk, vagy mini, hisz egy vékony fütykösön egy nagy makk is lehet nagy élvezet..:)
Előzmény: fedonevefazek (1249)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1249

Mondom, én nem vagyok hájas, átlagnálnál talán kicsit még sportosabb is vagyok, de a cerka felett van egy kis zsírszövet, és bizony az 1.5 cm-t számít mérésnél.Ja használatnál meg igazából az is játszik benyomható de ez már csak részletkérdés, bár ha valaki kövér és 5cm-t háj van ott akkor már oskatt honnan is méri, és mondom az is "hasznos" hossz.

Nem a kerekítéssel van baj az átmérő megadásánál, hanem azzal hogy a cerka nem kör keresztmetszetű, nekem pl az átmérő:4.3(körméretből visszaosztva, de ugyanott mérhetek 4.8-at és 4-et is mivel nem körről van szó(hanem kicsit "ovális).

Ezért mondd többet(valósat) a körméret.Egyébként ilyen "tudományos" statizstikáknál is körméretet adnak meg nem véletlenül.

Fedő

Előzmény: Bigmac777 (1248)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1248
Az tény, hogy lehet többféleképpen mérni a hosszt, de az eltérés legfeljebb mm-ek sztem.

Én fent mérem, és nem nyomom be a vonalzót, nem zavar be a hájam sem (igaz nincs is), és ha görbe lenne a farkam, akkor nem vonalzóval mérném, hanem egy fonallal pl, és azt mérném le utána vonalzóval.

Így mértem meg lankadtan is, ami nálam 12 cm, mereven 17,5 cm

A kerület valóban többet elárulna, mert pontosabb lenne az átmérőnél. Igaz a kerületet osztva 3,14-el kapjuk meg az átmérőt, de ha azt kerekítjük egész számra, akkor az már nem annyiar pontos.

Ha jól emlékszem az én esetemben a kerület 14,5 c körül van a tövénél mérve, amit ha elosztok 4,6 lesz, amit ugye 5-re kerekítek. De ugyanígy 5-re kerekít az is, akié 5,4x3,14 vagyis 17 cm.... És nem mindegy, hogy 14,5, vagy 17 cm a kerület, sokkal kifejezőbb lenne a körméret.

Amúgy meg szerintem ránézésre messziről látni mindenkién, hogy átlagos, az átlagtól vékonyabb, vagy attól vastagabb-e az övé....
Előzmény: csipkebéka (1246)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1247

Hát ez az:)!

Ebben a topicban ez nagyon is on, mert azért csak nem árt tudni hogy az az átlagos 15-16cm az hogyan is lett mérve. Valamiért az ember ebben is szeretne az átlag felett lenni, ami persze egy baromság de hát ez egy hiúsági kérdés.

 

Más.A nyújtásnál amikor ernyedt állapotban húzom a cerkát, akkor mennyire erőssen szabad húzni? És hány mp húzás/szünet a jó.Én próbáltam úgy is hogy egypercig húztam erősen aztán egy perc pihi, de úgy is hogy dinamikusan: pár mpként húztam engedtem. A fájdalomhatárig(enyhe) szabad húzni, szerintem ekkor kb 10 kg erővel húzom az biztos.

Fedő

Előzmény: csipkebéka (1246)
csipkebéka Creative Commons License 2008.02.07 0 0 1246

Ha már ez olyan sarkalatos kérdés:

 

Csak érdemes csontig nyomni a mérésnél, mert mi van, ha lazán teszed oda egy jókora háj tetejére és aztán a nő megnyugodva fekszik a mérési eredmény láttán, aztán te meg akció közben benyomsz csontig még vagy 5-10 centimétert a mérési eredményhez képest és felnyársalod a nyomorult párát?

Előzmény: teszter :) (1241)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1245

Nekem is ez a mérés tűnik reálisabbnak a hasznos hossz szempontjából, de amit eddig olvastam, mindenhol!(ami itt az indexen készült felmérés ott is) az szerepelt hogy a csonthoz kell nyomni(gondolom épp azért mert az egy fix pont hízással-fogyással nem változhat és ha összehasonlítgatom már átlaggal-másokkal(mert azért csak érdekel) akkor nem árt ha ugyanarról beszélünk.

Magyarán beszélhetnénk arról is hogy alulról kell mérni és akkor mindenkinek naygobb lenne, de akkor az lenne az összehasonlítás alapja.

Elvileg amiket felmérésekben megadnak azt a csonttól mérik bár igazából mindegy, csak ha már foglalkozunk ezzel a témával. A görbület kiegyenesítése viszont biztos hogy jár!:) mert az tényleges hossz, de a mérésnél hátrányként jelenik meg.

 

Neked nem tűnik kevésnek hogy az átlag körméret valami 12.5 cm? Az enyém szerintem tök átlagos vastagságú(és arányosnak mondható) filmeken jóval vastagabbak(tudom az nem átlagos) de akkor is

Fedő

Előzmény: teszter :) (1241)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1244
Miért? Te elégedett lennél egy vacak, kis 20 centissel? :))) Nekem legalább negyed méteres kell! :))))
Előzmény: teszter :) (1243)
teszter :) Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1243
De nagy a SZÁJA valakinek :)))
Érdekes, hogy mégis ezen a fórumon vagy ;)
Előzmény: Bigmac777 (1242)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1242
És ti meg tudjátok mérni egy 20 centis vonalzóval? :::::::::))))
Előzmény: teszter :) (1241)
teszter :) Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1241
Helló!
Az én kerületem 14 körül van (+-mérési hiba:))
Hosszat szerintem meg úgy kell mérni, hogy csak lazán odateszed a vonalzót, max a görbületet kiegyenesítve.
Én spec úgy csinálom, hogy háton fekve egyszerüen nekitámasztom a vonalzót, úgy hogy minnél közelebb legyen a dákóhoz, minden nyomás, meg egyenesítés nélkül, mert szerintem így mérhető a ,,hasznos'' hossz.
A többi szerintem csak önámítás ;)
Előzmény: fedonevefazek (1240)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1240

Kösz a bíztatást!

De a kérdésemre tudtok válaszolni?

Azaz: Melyik mérésem is a helyes?csontig betol a vonalzó kis görbület kézzel kiegyenesít:17.5 vagy simán a bőrhöz érint a vonalzó görbület meghagy:15cm. Most akkor mekkora a cerkám? Elvileg úgy olvastam csontnek kell nyomni,és görbületet ki lehet egyenesíteni, de nem néz ki az enyém szerintem 17.5-nek, bár nincs viszonyítási alapom.

A másik pedig hogy beírnátok a kerület adataitokat mert kiváncsi vagyok hol vagyok a mezőnyben?

Kösz

Fedő

Bigmac777 Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1239
Igen, ez mégiscsak reálisabb, mintha valaki duplázni akarna, a 11/3-asából egy 22/6,ost..:))
Előzmény: masszőrpár (1238)
masszőrpár Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1238
Nagyon jól beszélsz, amikor a hossz 2 és a kerület 1 cm növelhetőséget tűzöd ki célül. A kitartás nagyon fontos, de talán még fontosabb, hogyha elérsz egy bizonyos méret változást azt folyamatosan fenn is kell tartani.
Előzmény: fedonevefazek (1233)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.02.06 0 0 1237

Sziasztok!

Aki erre jár! Megtennétek hogy egy kerületet beírtok  a hogy mennyi az annyi nálatok? Kiváncsi vagyok hol vagyok a mezőnyben:)!Ez az átmérő nagyon csalóka.

Legkönnyebb egy keskeny papírcsíkkal körbemérni arra tollal rájelölni és lemérni mekkora is.

Kösz

Fedő

Törölt nick Creative Commons License 2008.02.05 0 0 1236
olvass vissza aztán kérdezz
Előzmény: -Aprilia (1235)
-Aprilia Creative Commons License 2008.02.04 0 0 1235
Üdv!

Tudtok valamit a Bathmate Hydropumpáról?Használta már valaki?Ha igen,akkor milyen eredményt ért el vele?
Előre is köszi a válaszokat!
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.31 0 0 1234
oké
Előzmény: Törölt nick (1232)
fedonevefazek Creative Commons License 2008.01.31 0 0 1233

Sziasztok!

A vastagságot szerintem érdemesebb lenne a kerülettel kifejezni, mert sokkal jobban fedi a valóságot mint az átmérő(nem kör a keresztmetszet).

Nekem egyébként a hossza ha úgy mérem hogy csak úgy odateszem a vonalzót akkor 15cm, ha pedig nekinyomom teljesen a csontnak és kiegyenesítem(mert van benne egy kis átlagos görbület) akkor 17.5cm pedig nem vagyok egyáltalán kövér, de azért van ott egy kis "párna". Most hogy melyik mérés az igazi azt nem tudom.Ti hogy méritek?

A kerülete meg 13.5 és 13.8 között válatkozik a hossza mentén.

Mostanában én is nyújtogattam hátha nő egy kicsit, de azt hiszem nem leszek elég kitartó.

Hosszban +2 cm, kerületben +1cm az már optimális lenne szerintem.

Fedő

 

Előzmény: Bigmac777 (1224)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.30 0 0 1232
most épp megvok szorulva de amint lesz pénzem és még meglesz jelzek szerintem
Előzmény: Törölt nick (1231)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1231
Roniee!
Félárnál kicsit olcsóbban 20.000.-Ft.Csak egyben eladó.Van még hozzá 3 db origi pánt+ 2 tekercs origi kényelmet biztosító szalag.
Előzmény: Törölt nick (1230)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.29 0 0 1230
mennyi a félára a nyujto cuccnak? Igazábol nekem csak a vége kéne a pántal, de hát gondolom az ugy felejtős:)
Előzmény: Törölt nick (1220)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1229
Láttam régen egy VEP nevű készülék bemutatóját, na az hasonló vákumpumpa volt de ott tartozott hozzá egy gumigyűrű, amivel a pénisz tövét elszorították miután felpumpálták, így az nagy maradt.

A sima vákumpumpával ezt nem lehet megcsinálni, de mi a helyzet ebből a szempontból a hydropumpával? Megmarad-e a felpumpált méret, s ha igen mitől?
Bigmac777 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1228
Sárváron jó a találka. Feloldom az email címemet, írj, és a többit megbeszéljük emailben.
Előzmény: Törölt nick (1227)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1227
Szerintem ha mértékkel és fokozatosan vannak használva akkor nem.
Sárvártól kb 20 percre lakom.Nagyon nem akarom itt reklámozni se a tel.számomat se az e-mail címemet.Ha érdekel a dolog jó lenne valahogy itt egyeztetni a találkozót és Sárváron találkozni ha neked így megfelel.
Előzmény: Bigmac777 (1226)
Bigmac777 Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1226
Utóbbi gondoltaoddal egyetértek, miért ne vastagítanám, ha lehet mellékhatások nélkül? Ez a gond azonban felmerül, hogy nem okoznak-e ezek a nyújtások merevedési problémát?

Vas megye nem probléma, egybekötném egy sárvári hétvégi kirándulással esetleg, írj elérhetőséget, bár nekem nem olyan sürgős a dolog. Bár soraidból úgytűnik a pumpa nem tartós, a másik kütyü meg macerás. Amúgy én inkább vastagítani szeretném, mint növelni, igazából nekem sincs vele bajom, de azért nem lenne baj, ha egy kicsit vastagabb lenne, és nagyobb lankadt állapotban is.
Előzmény: Törölt nick (1225)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.27 0 0 1225
Nem Bp-i vagyok.Ha te igen akkor én egy kicsit messzebb:Vas megye.Nem tudom ez mekkora akadály,ezért nem írok még email címet.
Röviden tömören:A pumpát kb 3 hétig használtam,napi 15-20 percet.Az eredmény azonnali nagyon látványos,a csajom és én is ámultunk,mert egyikünk se gondolt volna ekkora változásra.Leginkább a vastagsága nől meg.Lankadt állapotban is vastagabb lesz,mint elötte erektált állapotban.Ez után szép lassan óráról-órára visszaáll.Esténként szoktam pumpálni fűrdés közben,reggel még egy picit látszik.Valószínű, ha az ember kitartó és hosszú ideig használja,lesz maradandó növekedés is.
A nyújtó szerkezetet úgy két hónapig használtam,szép lassan meg is lett az erdmény, 1 maradandó cm.Ez nem annyira látványos,sokkal több időt,kitartást igényel,de azt én is tudom bizonyítani,hogy működik.
Sajnos nekem időm nincs rá,ezért hagytam abba,pedig érdekes dolognak tartom.

Azoknak akik csak beírnak,hogy ne,meg minek,meg jó ahogy van:én sem azért nyújtottam mert komplekszusom van,meg mert kicsi,hanem érdekelt a dolog és én egy olyan ember vagyok aki szereti az új és érdekes dolgokat és nem csak érdeklődés képpen,hanem ki is próbálom őket.+ nem tudom,hogy hogy juttok erre az oldalra,ha ellenzitek és nem érdekel bennetek a dolog.Szerintem amit írtok azt saját magatoknak próbáljátok beadni,hogy 'jó ahogy van'. De ha egyszer lehet rajt változtatni,akármilyen okból is,akkor meg miért ne!?
Ezt nem kötözködésnek szántam,csak leírtam a véleményem erről a dologról...
Előzmény: Bigmac777 (1223)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!