Keresés

Részletes keresés

tüzes fal Creative Commons License 2003.07.03 0 0 2
Ha 3,6 méter hosszú és 90 centi széles, akkor kell lennie minimum 3 méter mélynek ahoz, hogy majdnem 10 köbméter víz beleférjen.
Ezt a nap nem nagyon melegíti fel, mert kicsi a felülete amit melegíthet a nap, viszont mély és emiatt nagy a víztömeg.

Előzmény: AliceCsodaországban (1)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.07.02 0 0 1
Ez a kád víz kábé 10 köbméter ha jól számolom. Ha nem rakok bele semmilyen vegyszert, hetente kéne újratölteni, nem beszélve arról, hogy ennek a nap alatt fel is kell melegedni, végül is senki sem szeret bebujni egy 17 fokos vízbe... mindenesetre kösz a nagy semmit.

Nekem max. 4 hétig sikerült eddig kivédenem az algásodást, sajna már kezd zöldülni a viz megint... pedig olyan finom langyos már...:-(((

Előzmény: tüzes fal (0)
tüzes fal Creative Commons License 2003.07.02 0 0 0
Egy ilyen kád vizet egyszerűbb leereszteni és friss vízzel újratölteni, mint telirakni vegyszerekkel.
:)
Előzmény: AliceCsodaországban (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.07.01 0 0 topiknyitó
Nekünk van egy 3,60x90cm-es mobil kerti medencénk.

Imádom így nyáron, ez az egyetlen jó, amik a hőségben velem történhetik, hogy akármikor belebujhatok.

Két problemám van.

Az egyik az, hogy van egy eladó kerengetőm, olyan, amit kívülre kell tenni, és be kell építeni a medencébe. Csak egyszer próbáltuk ki, nekünk nem alkalmas, ha valakinek egy ilyenre van szüksége, avagy ilyenje van és elromlott, szivesen eladom olcsóbban mint a Cora.

A másik problémám az, hogy egyszerűen képtelen vagyok egy hónapnál tovább többé kevésbé tisztán tartani a vizet benne, mert akármit csinálok bealgásodik. Ha valakinek van ilyen otthon, és neki sikerül, akkor kérem írja már meg nekem, hogy ehhez a medencéhez mennyi klór, mennyi algaölő, mennyi PH minusz és mennyi szeméthabosító vagy mi kell bele, mondjuk afféle konyharecept alapján, hogy fél liter, vagy ennyi meg ennyi kávéskanál stb...:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!