Keresés

Részletes keresés

mullyka Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78383

mse1974!

a sok beülti miatt döntöttem én is igy,és nem félek hogy kontárhoz megyek 2 teljesen egymástól függő embertöl kaptam a telefonszámot névvel és képzeld egyezett :-) Ráadásul min2 hölgy lombikozott régen azóta anyukák lettek.egyikük itt volt régen fórumon,a másik édesanyám kolléganőjének a lánya volt.

Előzmény: mse1974 (78382)
mse1974 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78382

Mullyka!Tudom mit érzel és hidd el nagyon sajnálom .Én is gondolkoztam a természetgyógyászon csak félek nehogy valami kontárhoz menjek.De holnap felhívom a dr. Czeizel genetikai tanácsadását .

Előzmény: mullyka (78381)
mullyka Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78381

mse1974!

Igazából igen,arra számitok hogy ő talán tud valami olyat amit a gyógyszerek és a doktorok nem.Nálam is a beágyazodás a gond!Minden olyan biztató volt most is és tessék,megint szertefoszlott minden álmom :-(

Előzmény: mse1974 (78380)
mse1974 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78380
Szia Mullyka!Én a következő hónapba megyek a fagyis beültire.És tudod most volt egy sikertelen.Én nem várnék +1hónapot.A természetgyógyász miatt vársz?
mse1974 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78379
Sziasztok Lányok!Ma néztem a babaváró című müsort,és a Ceizel doktor valami olyasmit mondott, egy érdeklődőnek ,hogy genetikával meg kell nézetni ,hogy 3 gén felelős a beágyazodásért és ezeket is érdemes megnézetni,hogy jól működnek.
mullyka Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78378

Sziasztok lányok!

Nagyon szépen köszönöm hogy igy aggodtok értem.Igazán jólesik,hogy enyien együtt éreztek velem.Nagyon jó hogy elmondhatom nektek a problémáim.Hisz hasonló cipőben járunk mindanyian és ezért sokkal megértöbbek vagytok mint egy kívülálló.

Szeretném tudni a véleményetek arrol,hogy én ugy gondoltam felkeresem a természetgyógyászt,aztán 2 hónap múlva mennék a fagyibabákért.Irjatok légyszí szerintetek butaságot csinálok.Muszály lépnem mert ez volt a 7-ik beültim,és meg szeretnék mindent tenni anak érdekében hogy sikerüljön.Köszönöm előre is a válaszotokat.

Moha79 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78377

Mullyka!

 

Nálunk Pécsen nem kell fizetni, ha következő ciklusban akarod visszakapni!!!!!!

Előzmény: Moha79 (78374)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78376

Mullyka!

Hát igen, az ember az hiszi h. a beültetés utáni várakozás a legrosszabb, de a sikertelenségkor szívesen visszamennénk az időben, mert akkor ott volt nekünk a remény és a bizakodás....Őszintén sajnálom a saját és a mások nevében is. Mullyka előre nézz és bizz a fagyibabáidban, legalább nem kell újra stimulálni. Nekem soha nem volt ilyen szerencsém, mindíg új stimuláció kellett, pedig petefészkem is csak egy van. Kicsit velem is kibabrált az női élet, az előző ciklus 40. jött a mostani meg 14. napra, pedig most kellene kezdenem a szurikat.

Törölt nick Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78375
Mullyka, hogyaza ... :(( Affenebe :(( Nagyon drukkoltam neked es annyira sajnalom :(

Fagyikat mar akar rogton is visszakaphatod, ha nem TB tamogatottan szeretned csinalni, es kifizeted. Csak a TB miatt kell kivarni a 3 ciklust. Sot, azt mondjak az okosok, hogy a stimulalt ciklus utan kozvetlenul jobbak az eselyek fagyikkal!
Előzmény: mullyka (78373)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78374

Mullyka!

 

 

Annyira sajnálom.:((((((Igen most is úgy van, hogy akár következő hónapban is visszakaphatod a fagyibabákat, minden rajtad múlik, ahoy szeretnéd!

Sok sikert! Egyszer sikerülnie kell! Unokatesóm barátnőjének a 13. beültetés volt sikeres, most másfél éves a kicsi, szerettek volna kistestvért, akkor már az első beültetés sikerült nekik most terhes. Szóval sosem kell feladni, bár az igaz, hogy nagy lelkierő kell hozzá.

Előzmény: mullyka (78373)
mullyka Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78373

eby2!

 

Sajnos ez nem az én napom.Most már biztos hogy nem sikerült.

Felkeresem a természetgyógyászt,de szeretném ha segitenél!Nem akarom neki megmondani mi a bajom,mert azt szeretném ő mondja el.Akkor elhiszem hogy tud segíteni.Menyi időt kell várnom hogy vissza kapjam a fagyi babákat?Mert régebben már köv hónapban vissza adták.Szerinted mit mondjak a természetgyógyásznak ha felhivom.Segitsetek aki tud!!!Köszönöm.

Előzmény: eby2 (78370)
encienci Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78372
MIndenkinek Kellemes Húsvétot kívánok!

Kb. egy hete csak olvaslak titeket, csak a optimista topicban írogattam.
SAjna én már az első stimunál elakadtam. Leállították, mivel az ösztrogénem 15000-re (napról napra szinte duplázódott) megemelkedett, így hiperstimu volt, bár semmi rossz közérzetem nem volt.
Úgyhogy most pihenés, júniusig.
Egy kicsit nehezen viseltem, hogy már itt elakadtam, de ez van.
Mindenkinek drukkolok, járjatok szerencsésebben mint én.
Üdv. Enci
eby2 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78371
Sziasztok!!!

Rita!
Köszönöm az aggódást,nagyon jól esik!!Úgy van ahogy mondod,igazából az nem értheti aki nem vett részt benne,sajnos nekem kicsit hosszú időbe telt amig erre rájöttem,de most már tudom kezelni a "kivülállókat"!!
Örülök,hogy jól telnek az ünnepek,sok-sok "bevételt" kivánok fiacskádnak a locsolásból!!!:-))

rill!
Én még mindig várakozó állásponton vagyok,a méhemet folyamtosan érzem,de mivel kaptam a beültetés után Ovitrelle-t,ezért nehéz lenne megmondanom,hogy mit miért érzek!!

evelyn!!
Örülök,hogy tisztázódott a kezelés pontos menete,biztos rendben lesz minden,és tényleg nem kell évekig járnod emiatt.Akkor ha jól értem,adod a szurit,és a dokid uh alapján megmondja mikor kell együtt lennetek a férjeddel!!??Akkor hajrá!!!!:-))))))

Mindenkinek sok locsolót,még ráérünk elhervadni!!!:-)))

eby2
eby2 Creative Commons License 2008.03.24 0 0 78370
Szia!!!!

Én nem irok mást,csak,hogy :NAGYON-NAGYON IZGULOK ÉRTED,ÉS SZORITOK!!!!
Ez a legnehezebb része az egésznek!!!KITARTÁS!!!
Előzmény: mullyka (78357)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78369
Tavasz, mindenkepp beszelj a dokiddal, az a biztos! Unnepekkor nem dolgoznak? Esetleg holnap is elmehetnel vervetelre!
Előzmény: tavasz78 (78368)
tavasz78 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78368
jucus6!köszi a válaszodat,sejtettem:(az ünnepek után első dolgom,hogy telefonálok vérvétel ügyben!további szép napot mindenkinek!
Endzsi93 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78367
Mindenkinek nagyon kellemes húsvéti ünnepeket és legalább egy kisbabát kívánok! :))
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78366
Mullyka, vervetelt nem lehetne kerni az intezetben? Az lenne a biztos eredmeny, es nem kellene ketsegek kozt lenned! En meg drukkolok neked, meg van remeny!!!
Előzmény: mullyka (78357)
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78365
Szia Tavasz,

ha a teszt negativa 14-ik napon, akkor valszeg az utro miatt nem jon meg a mensid. :( Az utrogestan progeszteron, es sokaknal keslelteti a mensit (van, akinel nem). Vervetelt nem csinalnak? (mert azert ritkan elofordul, ismerek szemelyesen ilyet, akinek negativ volt a tesztje, megis babas lett). Kvantitativ hCG tesztet kellene csinaltatni verbol.
Előzmény: tavasz78 (78358)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78364

mulliyka!

eby2!

Ünnepek evés, ivás, a fiam boldog és örül a sok ajándéknak, de sokat gondolok RÁTOK és izgulok, hogy sikerüljön, aki már járt ilyen "cipőben" igazán átérzi! IZGULOK ÉRTETEK és várom a jó híreket!!!!

mullyka Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78363

Szia Moha79!

 

Köszi hogy izgulsz értem.Ari vagy :-) Nem tudom mi lesz.Még mindig nem menszeszelek rendesen.Ez csak olyan maszatolás.Várok.Ha nem sikerül,akkor felkeresek 1 természetgyógyászt.Már találtam is.

Előzmény: Moha79 (78360)
evelyn1983 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78362

Szia Moha79!

 

...Meg is nyugodtam"részben",hogy csak félre értettük egymást az orvossal.Nagyon bízom a szuri jótékony hatásában!Mást úgysem tehetek,nem igaz?

Neked pedig gratulálok és nagyon vigyázz magadra!Magatokra!

Csodálatos érzés lehet,remélem nekem is hamar megadatik!?

Kellemes Húsvéti Ünnepeket és pihenj sokat!!

Előzmény: Moha79 (78361)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78361

Evelyn!

 

Mondtam neked, hogy nem kell egész hónapban használnod a merionalt!Ez csak a peteérésre segít rá. Azért meg ne izgulj, hogy évekig kell kapnod a szurikat, mert ha pár hónap múlva semmi eredmény,akkor tovább kell mennie az orvosnak.

 

Sok sikert!

Előzmény: evelyn1983 (78355)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78360

Mullyka!

 

Szerintem sem ad fel még a reményt, amíg nem jön meg igazából, mert az is lehet, hogy késői megtapadás, és azért negatív a teszt is.

Tudod, a remény hal meg utoljára!

Én szorítok!++++++++++++

Előzmény: mullyka (78357)
Moha79 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78359

Szia Rill!

 

Kettő fagyibabám volt összesen és mindkettőt visszakaptam. Kíváncsi vagyok én is nagyon, hogy mi lesz, izgulok nagyon.:)))))

Előzmény: rill (78356)
tavasz78 Creative Commons License 2008.03.23 0 0 78358
sziasztok lányok!Csak 1kérdésem lenne,hogy megcsináltam a 14.napos tesztet és negatív lett!:(A kúpot nem hagyom abba,így még nem jött meg.Van még ici-pici reményem?köszi előre is a tapasztalataitokat!
mullyka Creative Commons License 2008.03.22 0 0 78357

Sziasztok lányok.Olyan aranyosak vagytok hogy aggodtok értem.Nem nagyon változott a helyzet.Ma már inkább vérezgettem,de nem hagytam abba a gyógyszereket és az utrót sem.Viszont vettem tesztet és az sajnos negatív lett :-( Kicsit ki is borultam de amig nem jön meg rendesen probálom tartani magam és reménykadem,hátha.Anyukám is nagyon biztat.Remélem nálatok sokkal jobb hírek vannak.Köszönöm mégegyszer hogy igy izgultok.Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!

Előzmény: eby2 (78351)
rill Creative Commons License 2008.03.22 0 0 78356
sziasztok,

sokáig tartott visszaolvasni, de csak a végére értem!

Moha, nagyon jó hírekkel jöttél megint és várjuk a továbbiakat is. Húha, még az is lehet, hogy ketten vannak odabenn! :) hány fagyibabád volt?

mégleány, gratulálok a sejtecskékhez! gondolom most pihengetsz, nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

mullyka, te se add még fel! én is összetörtem a barnázásnál, de sokaknál jelentett jót!

mse74, eby2, ti hogy álltok most?

Móka, remélem már kicsit nyugodtabb vagy!

mindenkinek kellemes ünnepet, további kitartást és türelmet kívánok!
evelyn1983 Creative Commons License 2008.03.22 0 0 78355

Sziasztok Lányok!

 

eby2!

 

...Nem úsztam meg a szurit!Viszont én értettem félre a múltkor és ennek azért örülök,nem minden nap csak a menzesz 5.napjától 5 napig és nem teljes adagot(próba),utána uh és persze utánna is 3 naponta vizsgálat és uh...

Talán nem fog évekig tartani:ezt mondta a doki(talán)!Nem túl bíztató,de reménykedni kell,hisz ahogy olvasom itt a hozzászólaásokat én még nagyon az elején vagyok :(

Neked sok sikert kívánok és köszönöm,hogy érdeklődsz afelől,hogy mi van velem!

Kellemes Ünnepeket!

 

                    Evy

 

Előzmény: eby2 (78298)
rita0130 Creative Commons License 2008.03.22 0 0 78354

eby2!

Igen itt megtalálsz és remélem pár nap múlva jelzed, hogy jönnöd kell!!!!!! Úgy legyen!!!!Akkor majd intézkedünk!!!

Előzmény: eby2 (78353)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!