Keresés

Részletes keresés

YoungOld Creative Commons License 2001.02.23 0 0 307
Egyébként ha már ennyi bootleg szóba került, akkor a www.extra.hu/emperor címen megtalálhatjátok még jópár bootleg CD borítóját is (nem nyomtatható méret). Arra a kis radarszerű "menüpontra" kell kattintani, ott találjátok. Elég röhejesek a Kraftwerkék például az Akasaka CD-n: kék kezeslábasban állnak egy benzinkútnál...
Előzmény: YoungOld (306)
YoungOld Creative Commons License 2001.02.23 0 0 306
Az Übermensch lemezhez kapcsolódóan: Az első szám címe Metropolis (Fritz Lang Mix). A poén az, hogy Fritz Lang rendezte az egyik legrégebbi sci-fit, ami német volt és fekete-fehér. A címe pedig: Metropolis. Amúgy egyik kedvenc filmem, párszor asszociáltam is a Kraftwerkre (a címen kívül egyéb vonatkozásokban is), de azt azért nem gondoltam volna, hogy ilyen című mp3-at is le fogok szedni még az életben. Hogy mik vannak...
LoviGabi! Köszi a zenéket, te jobb vagy, mint a Mikulás! Próbálom hamar leszedni őket. Mennyi ideig hagyod fenn a zenéket?
Előzmény: LoviGabi (305)
LoviGabi Creative Commons License 2001.02.23 0 0 305
LoviGabi Creative Commons License 2001.02.22 0 0 304
Sziasztok.

No akkor a mai termés egy 1991-es birminghami és a Tribal Gathering fellépés BBC-s verziója.

LoviGabi

Csík Dániel Creative Commons License 2001.02.22 0 0 303
Én szeretem Jarre zenéit. A legújabb album a Metamorphoses király!
Ha már itt tartunk! Ti mennyire szeretitek Vangelis bácsi zenéit? Én csípem a zenéit !
Előzmény: artax (302)
artax Creative Commons License 2001.02.22 0 0 302
Deph

Koszi, de mar egi az a honlap es elavult.

LoviGabi koszi.
Van meg valami Kraftwerk-ed?
Megadhatanad azoknak a Kraftwerk fanok nickjet.

Gyerekek nincs itt valaki kozuletek kulfoldrol?
Vagy valaki olyan aki tud kulfoldrol rendel CDket neha?

Udv

Artax

Ui:
Hat a lanyok ugy tunik nem tolonganak koztunk:)))
Se baj.

Egy kerdes Jean Michel Jarre bacsival hogy vagytok?
En csipem az O zenejet is nagyon.

Deph Creative Commons License 2001.02.22 0 0 301
Hahó! Mi történt? Úgy megélénkült a Fórum! Ezt már szeretem!

Én drukkolok a fiúknak (a 2 DJ-nek). Hátha valami klassz dolgot összehoznak!

Artax: Valami miatt elvesztette a felhasználói nevemet az index. Ezért voltam ?-es. Egyébként cool a honlapod, megnéztem. Jó sok minden megvan Yello-éktól.

LoviGabi:
Megnéztem a te honlapod is! Egyszerű, de nagyszerű! Viszont az mp3-akról egy listát feltehetnél rá és hozzá linket.

patrona Creative Commons License 2001.02.22 0 0 300
Nnnaa, most lettem kész... Akár törölheted is:-)))))))
És mégeccer köszi!(bár gondolom nem csak az én kedvemért tetted fel)
Előzmény: LoviGabi (298)
patrona Creative Commons License 2001.02.22 0 0 299
Király vagy Gabi! Meddig tartod fenn? Csak azért, mert én 56 K-n nyomom.....:-(((((((
Előzmény: LoviGabi (298)
LoviGabi Creative Commons License 2001.02.21 0 0 298
Hello.

Én általában azt szoktam csinálni a Napster-en hogy: ha teljesül az 'egy forrásból több file' elmélet, akkor feljegyzem azt a nicknevet és onnantól kezdve már csak rá vadászok. Így aztán akadt egypár KW-őrült is a listámban. Csak hát sajnos nem mindegyikük van folyton online vagy kielégítő sávszélességen.

Amúgy még egy link a koncertadaghoz: egy linz-i felvétel 1997-ből.

patrona: Ne keseredj el, inkább kattints i d e ;)

LoviGabi

Előzmény: YoungOld (289)
Youwine Creative Commons License 2001.02.21 0 0 297
Az kiráááály lenne, a haverom meg felírná Cd-re!
Előzmény: artax (294)
artax Creative Commons License 2001.02.21 0 0 296
tangerine

Azt irtam szamait....
Pl van olyan szama ami nincs rajta egyik albumon sem csak maxi-CD-n.
Ilyen pl a Baby Come Back
eppen reggel hallgattam.
Vagy megvan a TV maxi is. Amin a TV szam van rajta ket verzioban.

Figyelj a kek az nem a rock-os lemeze?
Remelem a kovetkezo esetleges albuma mar ismet az Esperanto zenei vilagat tukrozi majd.

Udv

Artax

tangerine Creative Commons License 2001.02.21 0 0 295
Szia Artax!

Sajnos nem Pesten lakom, hanem Pakson. Azaz nem sajnos, csak ebbol a szempontbol. Raadasul csak egy videom van, bar azt meg eppen lehetne szerezni.
> Egyebkent a Rock-os albuma kivetelevel szeretem az Elektric Music szamait.

Miert olyan sok van? En csak 2 albumot ismerek.
1. Esperanto - nagyon jo.
2. ? (Elecric Music? (az a kek)) eleg gyengus IMHO.

Azota van ujabb?

Előzmény: artax (288)
artax Creative Commons License 2001.02.21 0 0 294
En leszedtem ha kell esetleg par napra fel tudom rakni valahova.
tangerine Creative Commons License 2001.02.21 0 0 293
Haliho!

Feltettem a riportot az extrara ha kell meg valakinek. Sajnos egyben nem akart felmenni, igy 4 darabba tomoritettem rarral. Osszesen kb. 3,2 MB
Ime a darabok: 1 2 3 4

Youwine Creative Commons License 2001.02.21 0 0 292

Írtam, hogy csak rövid ideig lesz fenn, valószínűleg már levették. Nekem is csak két szám jött le, a Robots és a Computer Love. (Baromi lassú a gépem.)

Tavaly is szóba került már a KW, mint a Sziget fő attrakciója, lehetett is szvazni mindenféle zenekarokra itt az Indexen. Én nem hiszem, hogy egyetlen koncert kedvéért összepakolnak és eljönnek, sajnos.

Előzmény: patrona (291)
patrona Creative Commons License 2001.02.20 0 0 291
Az FTP-ről sajnois csak egy számot tudtam lezedni, aztán megszakadt a kapcsolat, és viszamenni sem tudok(conect call failed).
Én vagyok a béna, vagy más baj lehet??:-((((((
YoungOld Creative Commons License 2001.02.20 0 0 290
A koncertet én sem úgy értettem, hogy lesz-e most a szigeten, hanem ha lenne rá igény, és a szervezők is pozitívan állnának hozzá, akkor eljönne-e vajon a Kraftwerk? Csak egy kósza felvetés volt...
Előzmény: artax (288)
YoungOld Creative Commons License 2001.02.20 0 0 289
Te milyen keresési feltételekkel és szempontokkal keresel a Napsterrel? Konkrétan rákeresel pl. a Ritz-re, vagy találomra, mit írsz be?
Köszi a zenét!
Előzmény: LoviGabi (287)
artax Creative Commons License 2001.02.20 0 0 288
LoviGabi kosz szuper:)))

Hat gyerek otletnek isteni ez a Kraftwerk a szigeten dolog de szerintem ez alom marad.
De hatha.

tangerine

Te hol laksz? Nem pest veletlenul???
Esetleg egy masolat a videorol? Ha adok videokazit?

YoungOld

Mar en is rajottem hogy tenyleg Karl Bartos.
Egyebkent a Rock-os albuma kivetelevel szeretem az Elektric Music szamait.

Udv

Artax

LoviGabi Creative Commons License 2001.02.20 0 0 287
Sziasztok.

Hadd szaporítsam a linkek számát legalább kettővel: - egy Basskraft nevű tribute album, és egy 1981-es New York-i koncertfelvétellel :) /ezek a Napster-ről vannak.../

Vasárnap estig.
LoviGabi

Csík Dániel Creative Commons License 2001.02.20 0 0 286
Gyerekek! Szerintem nagyon kevés az esély erre a Szigetes ERŐMŰ koncertre! De reménykedjünk!
Előzmény: YoungOld (284)
tangerine Creative Commons License 2001.02.20 0 0 285
Haliho!

Nekem megvan az interju, sot az Its more fun to compute-tol a vegeig videon a koncert is. Sajnos bedigizni nincs mivel a videot, de a riportot benyomhatom mp3-ba, ha valakit erdekel, es tud nemetul es bevallalja a forditast. :)
Ez esetben irj egy emailt (tadream1@matavnet.hu -ra)

Akkor meg en is elmennek a szigetre, ha lenne KW koncert (persze csak arra a napra;))
--
udv: Gab

Előzmény: YoungOld (284)
YoungOld Creative Commons License 2001.02.20 0 0 284
Artax: Ez biza Karl Bartos, biztos, mert láttam háromszor is a TV-ben.

Viszont egy dolog azért birizgálja az oldalamat (én is letöltöttem): Youwine tíz számról beszélt, de én csak kilencet találtam, a tizedik a számlista volt. A tizedik vajon a TV lenne? mert előadta azt is, és az ftp-n ez nem volt fenn.
A Neon Lights viszont szerintem jó lett a koncerten. Ami nagyon rosszra sikerült, az a Numbers. Meg hát a mikrofon egyszer alig hallatszódik, aztán eszébe jut hangot adni rá? Nekem a TV tetszett nagyon, a tévében hallottam először, nekem speckó tetszik a Bartos hangja. Kár, hogy ez a koncert nem sikerült annyira jóra.

Youwine: megtennéd, hogy megkérdezed a nemzetközi levlistán ezt a származási ügyet? Csak hogy tisztázzuk végre a dolgot.

Nem hiszitek el, de ma reggel volt nekem is a fejemben, hogy itt vajh van-e lány, vagy legalább olvasó.
A Medúzának meg írtam én, azt hiszem pénteken, még nem jött válasz.
A koncert közben volt interjú a Bartossal, azt nem tudja valaki megszerezni, esetleg lefordítani?
Szerintetek mekkora esély lehetne egy szigetes KW koncertre? Tippem sincs, mennyi esély lehetne rá.

artax Creative Commons License 2001.02.20 0 0 283
Meg valami szerintem igazan szokassa tehetnek ezt a link azt hogy barki aki uj linket tud az irja meg ide.
Sose lehet tudni nem -e igy jut az ember valami uj dolgohoz.
En szemely szerint sok "zenemet" koszonhetem a netnek.
Pl ha nincs ez a forum soha az eletben nem vettem volna meg Senor Coconut-ot.

Szoval linkeket:))))

Udv

Artax

artax Creative Commons License 2001.02.20 0 0 282
Alljunk meg gyerekek kerem.:))))

Youwine nem teged akartalak azzal piszkalni hogy ez a zene eleg gyenge. Ez Bartos "hibaja".
En minden esetre egybol ugrottam es le is toltottem a zeneket, es annak ellenere hogy eleg gyengusnak is tartom, meg meg fogom oket tartani.
De az hogy en gyengenek minositettem NEM a te hibad es ettol meg kozel sem biztos hogy gyengek is a szamok. Ez CSAK az en velemenyem, ettol meg a valosag lehet egeszen mas....
Szo szo en KOSZONOM neked a linket!

Erted?

? ez a kerdojel nicku valakinek szol.
Mi ujsag nagyon eltuntel...megnezted a listam?

GroundZero

Teged nem egeszen ertelek, mi rosszat tett Youwine ??

Kulonben is sracok/lanyok/ ez a forum, ha lehet maradjon mar tisztan zenei jellegu, szerintem egesz jol elvoltunk, ne rontsuk el ok?:)))

Udv

Ui: Inkabb hallgassatok egy kis Kraftwerk-et.

Tenyleg van itt valaki lany? Vagy mind fiuk vagyunk Kraftwerk-esek?

Youwine Creative Commons License 2001.02.20 0 0 281
Kedves Gro és Artax, kedves többiek

Mivel gyakorlatilag az Expo kislemez óta nincs új hír a Kraftwerk háza táján, azt gondoltam, talán örömet szerzek Nektek, ha loginestül-passwordöstül jelzem, honnan lehet letölteni 10 számot az ex-Kraftwerkes Karl tavalyi, a kölni Palladiumban megtartott élő koncertjéből.

Yuwi

Előzmény: GroundZero (280)
GroundZero Creative Commons License 2001.02.20 0 0 280
Szasztok,

Youwine, miért kellett idejönnöm? Olvaslak titeket renceresen, és aszittem, hogy most van valami nagy hír, vagy engem érintő, ami miatt hívtál. Miről maradtam le?

Bartos... Hát, nemtom, de anno, a 80-as években tényként kezelte mindenki, hogy magyar származású. Ettől még születhetett Bechtelsgardenben, nem?

Gro

artax Creative Commons License 2001.02.20 0 0 279
Sziasztok

Biztos hogy ez Karl Bartos?
Letoltottem es hat nem azert mondom de meg Senor Coconut is jobban jatsza a Kraftwerk-szamokat....
Vagy csak en vagyok tul finnyas....

Minden esetre erdekes.

Ja masvalami, semmi hir errol a Kraftwerk-jellegu magyar probalkozasrol???

Udv

Artax

Youwine Creative Commons License 2001.02.19 0 0 278
Nem tudom, érdekel valakit 10 mp3 Karl tavalyi élő koncertjeiről. Most hallgatom a Computer Love-ot és teljes az enjoy. Van benne egy pár mellényúlás, úgyhogy tutira élő.
Állítólag csak pár napig lesz fenn.

A cím? ftp://karlbartos:palladium@130.89.231.149

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!