Keresés

Részletes keresés

antec29 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 810

Xp

antec29 Creative Commons License 2013.09.08 0 0 809

Van egy At-pro m   de ajánlották,hogy  Xő adventis 2  géppel jobban járnék.  mármint szántón ..  mi a  véleményed?  mások véleménye is érdekel.

Előzmény: Törölt nick (802)
hopecke. Creative Commons License 2013.09.08 0 0 808

bocsánat a neved elirtam mert annyira bepöccentem erre a kis .... re...  orákulum:)

hopecke. Creative Commons License 2013.09.08 0 0 807

Te meg jó lenne ha nem ide raknád a lomis hirdetésed. Iagaza van árkulumnak  . nehogy már te lázadj hülye gyerek.

Előzmény: Törölt nick (805)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.07 0 0 806

Robertotaz bocs, nem akarlak megsérteni, de ez a fórum nem a rattan bútorok eladási, elcserélési fóruma.

Max, ha fémkeresőre is akarod cserélni akkor, csak egy linket küldjél be, hogy hol található, ne a képeket tedd fel.

Látom neked mindegy, hogy mit kapsz, csak szabadulj tőle.

 

Felkérem a kedves fórumozókat, hogy itt, csak fémkeresővel kapcsolatos dolgokat áruljanak, ez nem zsibvásár.

 

Megértésüket köszönöm.

Előzmény: Törölt nick (803)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.07 0 0 805

Milyen lomizott cucc? jó lenne mielőtt kritizálsz valamit utána néznél az árának okoska! 

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.07 0 0 804

Robi-robi! :oD lomizott cuccért detektor? Van egy Koncz Zsuzsa nagylemezborítóm. Valaki egy plazmára, nem cserélné el? De hétvégi ház is érdekelne.

Előzmény: Törölt nick (803)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.06 0 0 803

Eladó vagy cserélhető egy bambusz bútor,amely áll egy asztal egy 2-személyes ülőkéből és 2-db 1 személyes ülőkéből. Minden ülőkéhez van párna,igaz már egy mosás rájuk férne.

Csere is érdekel! laptop, fémdetektor,robogó, mountain bike, de minden értelmes ajánlatot meghalgatok.

 

Ár 65000ft

Törölt nick Creative Commons License 2013.09.06 0 0 802

Ha ezt a fórumot végigolvasod, magad is el tudod dönteni milyet vegyél és mennyiért.

Így nem hibáztatsz másokat, hogy rossz tanácsot adtak.

 

 http://femkeresok.europefreeforum.com/melyik-a-jobb-keres-t89.html

Előzmény: Furio69 (801)
Furio69 Creative Commons License 2013.09.06 0 0 801

Segítségeteket szeretném kérni. Fémkeresőt szeretnék vnni, de mivel kezdő vagyok így ennek megfelelő készüléket vennék. Lényeg hogy elérhető áron legyen és megbízható.

Én így első nekifutásra egy Md-3010ll -re gondoltam. Mi a véleményetek erről a fémkeresőről? (pozitív és negatv vélemények is jöhetnek).

Ha esetleg van más tippetek ami a fent említett típusnál jobb és az árát tekintően megfizethető akkor legyszíves írjátok meg nekem.

Tényleg kezdő vagyok úgyhogy pár hasznos infóval és tanácsal elláthatnátok.

Előre is köszönöm mindenki segítségét.

hopecke. Creative Commons License 2013.09.02 0 0 800

Igen  én is irtam neki  hogy megy a rendelés.. azt irta utaljam el ő meg küldi futárral:)))  irtam neki ne viccelj add fel utánvétesen.. én nem utalok..  erre azt irta  ülj bele valami keménybe bohóc..   szóval egyértemű volt  hogy kamu mert nem egy  hazug embert nyomoztam le az aprodon és amikor leleplezed vagy rávilágitasz arra hogy csaló, egyből elveszti a fejét és kúltúrálatlan módba átmegy  az idáig udavrias viselkedése:)

Előzmény: Törölt nick (799)
Törölt nick Creative Commons License 2013.09.02 0 0 799

Én sejtettem. Ez olyan, mintha benzint vagy gázolajat adnának el 100 Ft.-ért.

Mindig akad "veréb"!

A vásárlói csoprtok és a piramisjátékosok is mindig behúznak újabbakat.

A kapzsiság és az emberi hülyeség határtalan!!!

Előzmény: hopecke. (797)
vjani88 Creative Commons License 2013.09.02 0 0 798

a napokban szereztem egy IMP 55-ös fémkeresőt és a csatlakozója le van vágva , a szondából 7 kábel jön ki a csatlakozóba pedig 5-kábelt lehet rá forrasztani,de nem tudom hogy mejiet hova kell forrasztani, és ebben kérném a segítségeteket hogy tudnám müködőképpesé tenni.

hopecke. Creative Commons License 2013.09.02 0 0 797

Olvasgattam az aprod.hu-t és ott már fent van a kis csicska gyerek hogy behúzott egy vevőt meg még ki tudja hányat.. Igazad volt scope   a "futhastz a pénzed után" verzió volt..

http://aprod.hu/hirdetes/femkereso-minelab-quattro-mp-uj-ID1oWQ7.html

Előzmény: Törölt nick (758)
antec29 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 796

vagy inkább ide irjon akit érdekel. ezt olvassa ő is.  csakeztadomeg@citromail.hu 

antec29 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 795

Egy ismerősöm kért meg irjam ide be,hogy eladó a Garrett At pro  fémkeresője.. 1 év garival..   akit érdekel  irjon privátot.

shadow20 Creative Commons License 2013.08.27 0 0 794

Sziasztok

Kiskunfélegyháza ,és közeli környékén társat keresek közös lengetéshez.

hopecke. Creative Commons License 2013.08.24 0 0 793

oké köszi ki is próbáljuk.. szóval azt mondod  a videón  csak egy "játékszer van"?:)   én kb 3 hónapja voltam  egy eladónál.. hivatalos forgalmazó.. azt mondta nagyon jó gép a teknetics eurotek pro.  nyilván az ő érdekes is  hogy eladja.

Előzmény: Törölt nick (792)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.24 0 0 792

Természetes dolog, hogy az azonos frekvenciás gépek összegerjednek. Ezért találták ki, hogy némelyik gépen lehet frekvenciát váltani, kicsit arrébb vinni. A videón lehet, hogy visszavettek az érzékenységből.

Nekem a c.scope 1220xd gerjedt mindig össze a haveroméval, ha 10 méternél közelebb voltunk.

Előzmény: hopecke. (791)
hopecke. Creative Commons License 2013.08.24 0 0 791

Én nem akarok ilyet  venni főleg hogy van egy At-pro. amivel lassan kezdek összeszokni. Igazábol csa azért linkeltem be a videót,mert ár érték arányban nagyon jó kis gépnek tartják. Amúgy a keresési paraméterekben amit irtál,teljesen igazad van!

Most is lesz Győr melett Sokorópátkán találkozó.. át is megyek. Hátha kapok valami jó kis tippet a Garrettre. 

Sajnos egy ismerősömnek is At-je van és mikor egymás közelébe érünk,mind a kettő gép meghülyül. Idáig Ace volt  azok nem gerjedtek egymásra:)  Nézegettem a neten  videókat és ott két faszi tökéletesen elsétált egymás melett és nem volt problémájuk.

Előzmény: Törölt nick (790)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.24 0 0 790

Ezek a tesztek csak az érzékelési távolság összehasonlítására jók. Persze több gépet kellene ugyanazon "vödör" felett összehasonlítani. A természetben ez másképp van, amikor nem többféle anyagból ötvözött érmét keresünk, nagyobb lendülettel megyünk és az érme közvetlen kapcsolatban van a földdel. Megváltoztatja az érzékelési távolságot, mégpedig negatív irányba. Ezért van az, hogy a találkozókon, már előzőleg elásnak külömböző érméket más és más mélységbe, helyzetbe és mellette, felette, alatta vasszöggel, stb.

A videón lehetett látni, hogy a vasszöget, ha közelebb tette az érméhez csak vasat jelzett. Rá kell tenni az érmére, méghozzá pl. egy kisrómaira. Nem szabályos kör alaku XX. - XXI. századi érméket keresünk és kovácsoltvas középkori szegek és más egyéb van rajtuk.

Nekem mindegy, hogy milyen gépet veszel, nem én fizetem ki az árát.

Azután viszont, ha "megúnod" nem tudod eladni!

Előzmény: hopecke. (786)
hopecke. Creative Commons License 2013.08.23 0 0 789

Szia cscope  nak igaza van..  Garrette   vagy   csope. abból is   4 es szériától.   vagy a linket nézdmeg  amit alább linkeltem.

Előzmény: numismaticcollector (782)
hopecke. Creative Commons License 2013.08.23 0 0 788

bocsi a helyesírási baikikért  mobilról vagyok és nem könnyű.

hopecke. Creative Commons License 2013.08.23 0 0 787

Én nekem volt szerencsém tezstelni... és öregem.. majdnem azt kell hogy irjam,h az AT pro nem lenne maximálisan vízálló, felvenném ez a kis ügyes szerkezet ár  érték arányba a harcot..

hopecke. Creative Commons License 2013.08.23 0 0 786

Bár nekem egy Garrette At Pro-m van,  de azért ajánlanám figyelmedbe ez ta  videót.. 

Előzmény: Törölt nick (785)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.23 0 0 785

A Garrett és a C.scope igen, a többit nem ajánlom, mert gyermekjátékszernek tartom.

Előzmény: numismaticcollector (782)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.23 0 0 784

Ezer bocs! Nem ide szántam az előző hszt.

Előzmény: Törölt nick (783)
Törölt nick Creative Commons License 2013.08.23 0 0 783

Sziasztok! Van egy gyönyörű verdetiszta II.Gézám egyéni verdejellel. Az, amit a szakrális szentkorona ábrázolásnak aposztrofálnak. És van egy másik ugyan azzal a verdejellel (poncolt pont) ami klasszisokkal kissebb érme. Mindkettő jóminőségű ezüst. A kérdésem az lenne hogy volt ennek a péntznek egy vele megegyező mintájú obulusa is?

numismaticcollector Creative Commons License 2013.08.23 0 0 782

Köszönöm a válaszodat!

Szerintetek kezdők számára érmézésre ideális valamilyen SEBEN, Garett, MD3006/MD5006 vagy C.SCOPE CS3MX kereső?

Törölt nick Creative Commons License 2013.08.23 0 0 781

Jó gépet kell venni, hogy legyen sikerélményed.

Ha nem jó a gép akkor az lesz, hogy félreteszed a gépet és abbahagyod a keresőzést.

Ajánlani tudom a magyar fejlesztésü gépeket, ha komolyan akarsz keresőzni.

Nem írok tipust, mert nem akarom egyik gyártót sem a másik elé helyezni.

Mindkét gyártó terméke kitűnő és mindkét gyártó igen korrekt ember.

Te döntsd el a fórumokban való olvasgatás alapján.

Előzmény: numismaticcollector (780)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!