Keresés

Részletes keresés

rita0130 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78760

albi2000!

 

Akkor ma már 37. hét és 1. nap, az már akár a szülésre is jó, ha nem akar már várni, nekem a fiam nem várta meg a 38. hetet és úgy is 3650 lett. Vigyázz magatokra és várom a hírt a legszebb dologról a világon tőled. Hidd el felülmúlja minden várakozásodat.

Előzmény: albi2000 (78748)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78759

eby2!

 

Igen, ha a kegyes természet úgy dönt, a múltkor 40.napra jött meg a mensim, azután meg már 15.napra, így már nem tudok mihez alkalmazkodni.

Neked nagyon szorítok és remélem mind a hármat visszakapod, itt majd úgyis figyellek mert már nem dolgozhatok (a sugár miatt).

 

 

Pat74 Creative Commons License 2008.04.09 0 0 78758

Móka drága: nem megyek az előadásra, hál istennek nincs endós problémám, meg nekünk a szerda meg a péntek most szinte mindenból kiesett a természetgyógyász miatt. Melóhely alakul:)) Túl vagyok az első fordulón és behívtak a másodikra:))))

 

Majd meglátjuk!

Móka mikor kezded a következő lombikot? Ha jól emlékszem mostanában. És mi van az immunos dokival? Csináltatod a vizsgálatokat? Vagy ebbe még belevágsz, és utána?

 

Én még nem igazán szedtem össze magam:(

Előzmény: Móka70 (78750)
korall1 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78757

Hogy Te miket meg nem jegyzel! :-)

Azért az az intézmény sem volt piskóta!

(én, személy szerint örülök, hogy vége.)

 

Hát, ha én lennék az EÜ miniszter, alapvizsgálattá tennék pár, eddig külső íven próbálkozó versenyzőt. Ezek közé tartozik a somatoinfra is... És az IR is, na meg lenne általános belgyógyászati kivizsgálás és EGYSÉGES meddőségi kivizsgálás is.

 

De hát nem vagyok EÜ miniszter...

Előzmény: Móka70 (78756)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78756
Köszi, épp az előbb olvastam el az optiban...érdekes pár hasonlóság.Pl.nekem is van orromban ciszta vagy polip (volt a méhnyálkahártyában is) talán tényleg együttjárhatnak... aztán 2007 áprilisban én is Szabolcs u.ban kezdtem dr.V-nál, de egy inszem után menekültem onnan...az előzményeidben olvastam, te M.dokihoz jártál oda....remélem én is előbbre jutok a somatoval...köszi még egyszer!!!
Előzmény: korall1 (78755)
korall1 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78755

Sunny, Móka,

A nagyját leírtam az optiban, pillantsatok át (bocsi, kicsit hosszú lett)!

 

mullyka Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78754

eby2!

Jajj de jó hír.Anyira szorítok értetek.Szeretnék tudni minden részletet.Én is szerda vagy péntek ujra megcsináltatom a vizelet vizsgálatot aztán felkeresem végre a természetgyógyász.Nem olyan simán megy minden mint ahogy gondoltam.Na mind1.De ha használ már megérte :-)

Előzmény: eby2 (78745)
mullyka Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78753

sunny22!

Szia.Szerintem összekeversz valakivel :-) Ne haragudj de én nem voltam Kecskeméten és nem is megyek.

Előzmény: sunny22 (78743)
Jami1 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78752

 

Sziasztok!

 

Köszönöm a segítségeteket tényleg egyszerű volt beadni a Gonalt csak elsőre

paráztam egy kicsit.

Egyébként én is meglepődtem, hogy nem a puregont írta fel a doki mert előtte

mindig azt kaptam csak elfelejtettem megkérdezni, hogy miért.

Azt gondoltam, hogy ki akar próbálni valami mást hátha jobban sikerül, csak

pár napja olvastam itt, hogy a Koncz összeveszett a puregon gyártójával.

Ezen nagyon meglepődtem igaz lehet ez, hogy emiatt írnak fel más gyógyszert?

 

Jami

Móka70 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78751
Korall, ha mégsem ide, akkor a privim: moka70@citromail.hu  Köszi előre is, nekem is van bőven minek kiderülni 14-én szerintem....
Előzmény: Móka70 (78750)
Móka70 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78750

Korall, engem is nagyon érdekelne a somatoinfrás beszámoló, én is endos vagyok és én 14-én megyek ugyanoda... Ha ide nem akarod leírni, priviben engem is érdekel...de szerintem nem untatsz senkit, képzeld mekkora kincs lenne annak, aki még rajtunk kívül eljut, és megtud olyasmit, amit csak sejtett-vagy még azt sem!

 

Sunny, Pat, jöttök holnap a 18 órás előadásra endos témában a Vas u-ba??? Én igen, viszont arwen téren rossz hírem van. A gerincem miatt át kell térnem róla a gerinctornára, Tünde egyetértésével:-((( Pat:  munka téren mizujs?? Sikerül váltani??

 

Mégleány, én szoktam írogatni, de Endzsit, Rillt, Judit75-öt ritkán olvasom itt mostanában...mi van veletek lányok??? Köszi, hogy ránkkérdeztél!!!

Előzmény: korall1 (78746)
sunny22 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78749

Szia Korall!

 

Nagyon érdekel! Kíváncsi vagyok a részletekre! sunny2222@citromail.hu címre írhatsz

 

És örülök Neki, ha megérte! :)

albi2000 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78748
Kedves Rita!
Én napi kettőt kaptam, ha jól emlékszem beültetés után kellett kezdeni. (Ma vagyok 37 hét+0 nap).
Előzmény: rita0130 (78718)
mégleány Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78747
Endzsi, Pat, Móka!!!
Merre vagytok??? Mostanában nem hallok felőletek...
Remélem, mindenki rendben van!?
korall1 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78746

Sunny,

Kérted, hogy jelentkezzek a somatoinfra-vizsgálat után. Most megteszem.

 

Röviden: Ez volt a legértelmesebb vizsgálat, amit valaha elvégeztek rajtam! Megérte a pénzt. Olyan dolgokra derült fény, amiket eddig csak sejtettem, de bizonyosság nem volt róluk.

És a doki egy tünemény! Másfél órát voltam nála, kiértékelte a korábbi eredményeimet is.

 

Ha érdekelnek a részletek, megírom priviben, nem akarom untatni a többieket.

eby2 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78745
Szia!!!

Pénteken lesz a beültetés!!!!!!
Képzeld,kérdezte a doki,hogy kaptam-e valamilyen gyógyszert ,mert nagyon szép a méhnyálkahártya!!De mondtam neki,hogy nem kaptam semmit!!
Remélem mind a 3 kis eszkimóm felébred,múltkor csak kettőre mondták,hogy szép.Jó-jó,egy is elég lenne,de 3-al több eséllyel indulok!:-)))

Minden akciózónak sok sikert kivánok,bocs de nem volt időm visszaolvasni,hogy ki hol tart!!

Rita!!
Akkor lassan megkezdődik????
Előzmény: mullyka (78742)
cettia Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78744
Szia Zsazsa!

Már nagyon vártam, hogy jelentkezz. Szuper! 3-ból 3. Tényleg, nem tudod, mitől függ hány naposan kapod vissza őket?
Holnapra nagy kalappal!! És jelentkezz ám majd!
Előzmény: zsazsa78 (78733)
sunny22 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78743
Szia mullyka!

Mi volt Kecskeméten? Persze, ha nem titok. :)
Ma voltál?
Előzmény: mullyka (78742)
mullyka Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78742

Sziasztok!!

Kicsit eltüntem a meló miatt,de igyekszem mindent visszaolvasni :-)

Moha79 gratulálok és vigyázz magatokra.

eby2 mi volt Uh-n?

Előzmény: Moha79 (78708)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78741

zsazsa78

Nagy gratula neked 3 embriót kapsz ráadásul 5 naposat!!!  Ezek nagyon jó hírek!!!!

Előzmény: zsazsa78 (78733)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78740

köszönöm szépen... csak nem értettem... mondjuk kettőből 1 maradt nekem 2 nap alatt... valszeg tényleg féltették őt, hogy még ő se marad meg...

 

6.-7. napon ágyazódik be? Olyan későn? Én azt hittem, hogy a méhbe érkezést követő 3.-4. napon... mi meg ugye tudjuk, hogy ez mikor volt.....

Előzmény: cunimazsi (78738)
rita0130 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78739

bloodbunny!

Köszönöm, már rá vagyok készülve, beszereztem mindent plusz cuccot, amiről a dokik sok esetben említést sem tesznek. Te pedig csak koncentrálj a kis embriódra, hogy ott kell neki maradni. Én is mindíg 2. napra visszakaptam az embriókat, szerintem is befolyásolja a "korunk" meg az embriók száma is, hogy nem kockáztatják pl.: nálad is azt az egyet...."drága" cucc ez így is. Az én fiam is még ezzel a módszerrel lett.

 

cunimazsi!

Én még elmennék akárhányszor is a sok tortúra és utazgatás belefér a jó eredmény reményében, bár amikor most decemberben nem sikerült én is felvettem a "zombi" stílust egy-pár napig, de ott a fiam és nem lehet sirdogálni ő ebből nem láthatott semmit. Mivel spontán terhességre nálam semmi esély így megyek amíg még menni tudok.....

Amikor nekem az első volt még egyáltalán nem volt olyan jó minőségű táptalaj, amire 5 napig rábízhatták volna az embriókat. A Progeszteron inj-ról én is több helyről hallottam h. kellene kapni.

Neked is sok erőt és erős kitartást kívánok a kistesóhoz!!!!!

 

 

cunimazsi Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78738
bloodbunny (?)
Attól függ hogy hány naposan ültetik vissza, hogy mennyi embriód lett, és milyen minőségű (pl. milyen ütemben osztódik). A BMC-nél sajnos az is közrejátszik, hogy jön-e hétvége, vagy több napos ünnep.
Annál nagyobb az esélye, minél később kapod vissza őket vagy őt. Mivel kb. a 6-7. napon ágyazódik be, nyilván nagyobb az esélye a megtapadásnak, ha csak 1-2 napot kóborol, ettől függetlenül ez csak pár éve van hogy az 5. napig is el tudják vinni, mégis korábban is születtek babák. Ha ez vígasztal, úgy emlékszem (de nem biztos hogy jól!!!), hogy az első lombikbébi és két napos embrióból született. Nálad valszeg azért rakták vissza 2 nap után, mert féltették hogy nehogy kint legyen valami baja, mert azért a petri csészében sérülékenyebb mintha természetes közegben van.
Előzmény: bloodbunny (78736)
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78737
Zsazsa
Neked hány embriód lett? Lehet hogy már írtad korábban, csak valszeg elfelejtettem. Mert nekem a hsz-edből az tűnik ki hogy három, de azt meg hagyták 5 napig elmenni?
Előzmény: zsazsa78 (78733)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78736
Na most ti többet tudtok a dolgokról... szöget ütött a fejemben, hogy jópáran közületek 3-5 naposan kapták vissza a babucikat és 3-5-8 sejtesen.... én meg 2 naposan és 2 sejtesen kaptam meg a petit... mi lehet az oka az eltérésnek? és ez nem befolyásolja a megmaradását?
cunimazsi Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78735
Rita
Hát nem semmi a történeted és a kitartásod!!! Én ennél sokkal kevesebbtől is elgondolkodtam hogy belevágjak-e a következőbe. Az első nekem sikerült, bár nem volt problémamentes, és ahogy írtam valószínű a proginak köszönhetem hogy velünk maradt a kisfiam, bár a 12. héten mikor abbahagytam, megint elkezdtem vérezni, és a 14. héten félig levált a méhlepényem. Szerencsére 5 heti kórházban fekvéssel megúsztuk a dolgot, és ő ma már 5 éves lesz nyáron, de ez a tortúra miatt elég sokáig úgy voltunk vele hogy nem akarunk már többet. Sajnos azóta már volt három sikertelen lombikunk kistesó ügyben, és most készülünk május környékén az utolsóra ha minden oké. Te az elsőnél nem kaptál még ilyet? Mármint amikor például sikerült.

FJojó
Remélem jól írom. Én is BMC-s vagyok, és ugyanaz az orvosom mint mégleánynak. Ha már egyértelmű hogy lombikra van csak esélyed, nagyon hamar mennek a dolgok, különösen hogy gondolom az inszemek miatt vannak leleteid is. Én annak idején májusra kaptam első konzultációs időpontot, és már júliusban kezdhettünk is volna, csak a dokim szabin volt félig-meddig, ezért elhalasztottuk szeptemberre. Azt megkérdezhetem hogy eddig hol voltak az inszemjeid? Mert azt írod, hogy csak lombikra jeletkeztél be a BMC-be. Illetve melyik orvoshoz? Mert ott is van aki bevállalósabb, van aki egy kicsit még szöttyög mielött belevág.

Szilvi
Előzmény: rita0130 (78723)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78734

Szia zsazsa!

 

Na ez nem semmi, akkor szorítunk neked!!

Előzmény: zsazsa78 (78733)
zsazsa78 Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78733
Halihó Mindenki!Gondoltam megosztom veletek a jóhírt!Holnap kapon vissza ha minden igaz mind a három, 5 napos kis mazsoláimat!!Pénteken volt a leszívásom és a háromból mind elkezdett szépen osztódni!!Kicsit izgulok ám (de tényleg csak 1 kicsit)!!
Puszi nektek ,holnaptól már itthon nyomom az ágyat és akkor igérem többször jövök!!
Rókakölyök Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78732

Szia Fjojó,

 

Én holnap megyek Ultrahang-ra, remélem kiderül mikor lesz a leszívás + beülti. 8 napja kapom a hormonokat. Nekem tavaly decemberben volt méhen kívüli terhességem, mindkét petevezetékemet elvesztettem sajnos. Azóta olvasom és most már írogatok is a fórumra. Sok mindenre választ kaptam itt, amit esetleg a dokinál nem kérdeztem meg rendesen.

Előzmény: FJojó (78726)
bloodbunny Creative Commons License 2008.04.08 0 0 78731
Anyám... innentől kezdve befogom a számat magamat illetően rita... és csodálom a töretlen kedvedet... ha lehet mondani, duplán szorítok!!!
Előzmény: rita0130 (78727)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!